Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer Żużlowy 2013
Autor Wiadomość
pawelek 

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 18:39   Typer Żużlowy 2013

Witam serdecznie!
Pogoda nas nie rozpieszcza i wiemy już, że pierwsze mecze są przełożone, więc już na serio startujemy z zapraszaniem użytkowników do gry :)

Chciałbym zaprosić wszystkich fanów Startu i speedwaya w ogóle z Forum.Gniezno.com.pl do zabawy w Typerze Żużlowym 2013. www.typerzuzlowy.pl to aplikacja mojego autorstwa, pozwalająca sprawdzić swoją wiedzę na temat aktualnej dyspozycji zespołów Enea Ekstraligi i Pierwszej Ligi Żużlowej. W zeszłym roku funkcjonowaliśmy jako typer podłączony do gry www.smanager.pl i oprócz lig żużlowych typowaliśmy także SM-ową Ekstraligę, a swoją zabawę kierowaliśmy tylko i wyłącznie do graczy SM-a. W typerze żużlowym w mniejszym lub większym stopniu wzięło udział ponad 300 graczy, co jak na wąskie grono graczy SM-a było niezłym wynikiem. W tym sezonie usamodzielniamy się, aby dotrzeć do większej liczby potencjalnych graczy.

Oczywiście w zabawie nie zabraknie nagród - już teraz mogę napisać, że zwycięzca klasyfikacji końcowej otrzyma bilet na jedną z rund Grand Prix rozgrywanych w Polsce w kolejnym sezonie. Poza tym, nasz partner, producent dekoracyjnych płytek ściennych imitujących starą cegłę - Sztukateria Gniezno (www.sztukateria.gniezno.pl) - specjalnie dla Gnieźnian ufundowała bilet na spotkanie z Falubazem Zielona Góra, które zaplanowane jest na 14 kwietnia. Wejściówka przeznaczona będzie dla osoby, która zdobędzie najwięcej punktów przy typowaniu drugiej kolejki (7 kwietnia; w razie odwołania drugiej kolejki będziemy kombinować z innymi meczami). Obecnie zarejestrowanych jest 43 graczy z naszego miasta, ale tylko kilku z nich typowało przełożoną kolejkę.

Poza tym, dla pierwszych trzech typerów grających jednocześnie w SM-a - konta VIP na 12, 6 i 3 miesiące.

Oprócz klasyfikacji ogólnej indywidualnej prowadzony jest także ranking klubów i indywidualny ranking w obrębie klubu.

Bawimy się pod adresem www.typerzuzlowy.pl lub www.typerżużlowy.pl
Jesteśmy również na facebooku: www.facebook.com/TyperZuzlowy (na razie lichy, ale zawsze to jakiś sposób na dotarcie do ludzi przez siatkę znajomych)!

Mam nadzieję, że się za bardzo nie rozpisałem, ale chciałem dobrze przedstawić naszą zabawę :) Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie! Chętnie odpowiem.

daniel02 

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 19:39   

Czyli nie musze typowac wynikow w sm-a by wygrac bilet na Falubaz ? Bo najwygodniej mi tylko w realu mecze typowac ;)

pawelek 

Wysłany: Nie Mar 24, 2013 19:53   

Oczywiście Typer SM-a funkcjonuje niejako osobno - tam do wygrania są VIP-y w tej grze.

Typer żużlowy od tego sezonu idzie swoim, zupełnie osobnym torem i będzie tą ważniejszą częścią strony.

Baju 

Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 21:27   

Druga kolejka odwołana co z biletem który był do wygrania ?

pawelek 

Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 00:32   

Bilet przechodzi na mecz z Wrocławiem. Jeżeli ktoś chce o niego powalczyć, to trzeba powrócić na typerka i podać wyniki dla inauguracyjnej, trzeciej kolejki.

Kilka zmian dokonanych w ostatnich dniach:
- w sezonie 2012 aktualizowałem wyniki ręcznie jeśli siedziałem na kompie, a jeśli mnie nie było, aktualizacja pojawiała się w niedzielę wieczorem lub nawet w poniedziałek rano, a zdarzyło się i po południu... koniec z tym! dzięki takim bajerom jak curl i cron wyniki będą aktualizowane automatycznie co kilka minut przez cały meczowy dzień, bez względu na to czy będę spał, oglądał mecz na stadionie czy przed telewizorem :) z tego "bajeru" jestem na tą chwilę najbardziej dumny
- w momencie rozpoczęcia pierwszego meczu typowanie zostaje zablokowane, a wszystkie typy ujawnione, dzięki czemu możliwe jest porównanie swoich wyników z bespośrednimi rywalami czy liderami klasyfikacji
- mecze zaległe/przełożone dostępne będą do typowania przez cały czas, aż do dnia rozegrania (da to nieco lepsze rozeznanie użytkownikom jak i prowadzącemu); odpowiednia informacja będzie dostępna na stronie typowania
- powiadomienia e-mail na kilka dni przed kolejką (możliwe wyłączenie w ustawieniach profilu)
- wyniki live (odświeżanie co 60 sekund) z linkami do spotkań z eSpeedway.pl na górze strony w dniu meczu (marna alternatywa dla porządnych relacji w żużlowych portalach, ale te dane i tak są przetwarzane na stronie i pokazywane będą przy okazji)

Jeśli ktoś ma pomysł jak urozmaicić np. strony profilu, statystyk czy czegokolwiek, to jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

Basniowy 

Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 00:58   

Z innej beczki.
Do typowania mamy aktualnie pierwszą ( trzecią ) kolejkę 1ligi i Eligi.
Natomiast wśród meczy zaległych są tylko mecze Eligowe.
Pytanie więc brzmi: czy i kiedy dodane do typowania zostaną zaległe mecze 1 ligi ? :)

pawelek 

Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 10:59   

Pierwsza liga ma jeden termin na całą przełożoną kolejkę (19 maja i 16 czerwca) w terminach normalnych kolejek Ekstraligowych, więc będą dostępne do typowania razem. Dolna część meczów do typowania, ta "pod kreską", służy meczom porozbijanym w czasie (18 kwietnia, 26 kwietnia, 27 kwietnia, 30 maja, 6 czerwca i 9 czerwca). Jednym słowem sajgon, ale jakoś musiałem to poustawiać w obliczu takiego rozrzutu dat. :)

pawelek 

Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 19:39   

Walczymy o bilet na spotkanie z Unią Tarnów, odbywające się 12 maja!
Do tej mini klasyfikacji będą się liczyć wszystkie spotkania odbywane od 26 kwietnia do 7 maja, a więc:
-> Apator Toruń - Unia Tarnów (26 kwietnia)
-> Stal Gorzów - Unia Leszno (27 kwietnia)
-> osiem spotkań piątej kolejki (28 kwietnia)
-> osiem spotkań szóstej kolejki (5 maja)
Klasyfikacja będzie od soboty dostępna na specjalnej podstronie.

Zapraszam do zabawy pod adresem www.typerzuzlowy.pl :)

Krótki raport z naszego miasta: na czele Tomi31, który co prawda nie wygrał wśród kibiców Startu ani trzeciej, ani czwartej kolejki, ale za to m.in. trafił dokładnie wynik zaległego meczu ze Spartą. Nad kolejnym użytkownikiem ma zaledwie jedno "oczko" przewagi. Więcej: http://typerzuzlowy.pl/in...id=11&kat=zuzel

pawelek 

Wysłany: Wto Maj 21, 2013 20:40   

Znów do wygrania bilet - tym razem za wszystkie mecze pomiędzy 24 maja a 9 czerwca. Poprzednim razem wejściówka pojechała do Zielonej Góry :)

Bilet ponownie funduje Sztukateria Gniezno! Więcej informacji: www.typerzuzlowy.pl

pawelek 

Wysłany: Sob Mar 29, 2014 22:59   

Dzień dobry :P
Miło mi poinformować, że www.typerzuzlowy.pl startuje również w sezonie 2014! Już na tą chwilę mogę powiedzieć, że w puli nagród są:
- bilet na rundę SGP/SEC/SWC (do wyboru; za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej)
- bilet na mecz ligowy (za wygranie klasyfikacji kwietniowej)
- VIP-y w SManager.pl dla najlepszej trójki w sezonie
+ dodatkowo bilet na mecz ligowy za wygranie pierwszej kolejki (12-13 kwietnia), aby zachęcić uczestników do większej aktywności :)

Zwycięzca z poprzedniego sezonu, Mario, otrzymał kilka dni temu bilet na Grand Prix w Bydgoszczy! Poza tym w zeszłym sezonie rozdaliśmy trzy bilety na mecze ligowe (dwa na mecze Startu i jeden na mecz Falubazu) oraz łącznie dwa lata kont VIP w SManager.pl :)

Dalej mamy automatyczne aktualizacje "na żywo", po każdym rozegranym wyścigu, podział na klasyfikacje ogólne i klubowe i kilka nowych "ficzerów", które pojawiły się w ostatnich dniach (a poza tym cały czas jestem otwarty na wszelkie propozycje)!

Zapraszam!
www.typerzuzlowy.pl

Odpowiedz do tematu