Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno, 7 kwietnia g.18.30
Autor Wiadomość
mr. ktoś 

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 20:47   

Czy na jutro jest zaplanowany jakiś trening (juniorzy, seniorzy, obcokrajowcy) na naszym torze?

waleczny 
nigdy nie mów nigdy

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 13:57   

wybiera się ktoś samochodem?

Alex 

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 21:19   

Mam możliwość załatwienia ok 50 - 80 rolek.
Wziąć ?

ginodevango 

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 21:43   

Alex napisał/a:
Mam możliwość załatwienia ok 50 - 80 rolek.
Wziąć ?
Tak wez

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 08:04   

Jak lubisz wozić to weź.. na sektor (o ile nic się nie zmieniło) z serpentynami nie wejdziesz.

Piter 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 12:51   

jeśli kogoś interesuje to pogoda w Bydgoszczy ''średnia''; niebo całe zachmurzone kolejny dzień ale bez opadów i z tych chmur to raczej nic nie poleci więc mecz spokojnie niezagrożony w tej chwili.
fajnie nie musieć się ruszać z ''domu'' żeby obejrzeć wyjazdowy mecz swojej drużyny... no ale cóż na zbyt wiele nie ma co liczyć, Polonia jedzie o przeżycie i ten mecz po prostu musi wygrać, oby chociaż nie było takiego pogromu jak w Toruniu bo mi kumple w pracy zadbają o ''uprzyjemnienie'' najbliższych kilku dni...54-36 będzie dobrze ?;) ogólnie niestety ale Polonia-Start 5-0 :(

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 12:58   

Czyli nie wygramy z Bydgoszczą nawet u siebie? ja rozumiem defetyzm, ale to już jest ocieranie się o ekstremizm ;P

Michalfazi 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 13:40   

Piter napisał/a:
no ale cóż na zbyt wiele nie ma co liczyć, Polonia jedzie o przeżycie i ten mecz po prostu musi wygrać, oby chociaż nie było takiego pogromu jak w Toruniu bo mi kumple w pracy zadbają o ''uprzyjemnienie'' najbliższych kilku dni...54-36 będzie dobrze ?;) ogólnie niestety ale Polonia-Start 5-0 :(

Jeżeli tak będziemy podchodzić do sprawy to może lepiej już się wycofać? Za chwile przyjeżdża do nas Tarnów (DMP 2012!) Częstochowa potem Gorzów, Leszno. Jeżeli my zakładamy, że mamy przegrać z Bydgoszczą u siebie to co w meczach z tymi zespołami, które aktualnie są lepsze od Bydzi? Dostaniemy jak z Falubazem? Nie wiem na czym podpierasz swoją teorie ze Polonia 5-0 Start ale ja liczę i mocno wierze, że może być w drugą stronę a chociażby 3-2 dla nas:)Pozdrawiam:) i trochę więcej wiary!

maaagic 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 14:28   

Mam takie straszne przeczucie, że dziś będzie powtórka z Leszna - juniorzy wygrają mecz... obym się mylił!

biela152 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 14:32   

Jest transmisja w tv?

Hyziu 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 14:35   

biela152 napisał/a:
Jest transmisja w tv?

Nie ma transmisji w TV, jedynie radio.

DarooM 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 14:42   

Piter napisał/a:
jeśli kogoś interesuje to pogoda w Bydgoszczy ''średnia''; niebo całe zachmurzone kolejny dzień ale bez opadów i z tych chmur to raczej nic nie poleci więc mecz spokojnie niezagrożony w tej chwili.
fajnie nie musieć się ruszać z ''domu'' żeby obejrzeć wyjazdowy mecz swojej drużyny... no ale cóż na zbyt wiele nie ma co liczyć, Polonia jedzie o przeżycie i ten mecz po prostu musi wygrać, oby chociaż nie było takiego pogromu jak w Toruniu bo mi kumple w pracy zadbają o ''uprzyjemnienie'' najbliższych kilku dni...54-36 będzie dobrze ?;) ogólnie niestety ale Polonia-Start 5-0 :(

a dlaczego my mamy u siebie przegrac z Polonią???Pokonaliśmy wielki Unibax,to mamy się Bydzi bac?bez przesady.To w takim razie będą juz same porażki w tym sezonie,wszystko przegramy jeśli mamy z Polonią miec bilans0-5.Zgarnięcie bonusa w dwumeczu sądze,że dla nas,nawet dziś można pokusic się o wygraną.
Dziadzia Hancock,to juz nie ten sam Greg,Buczek bez formy,kościecha dno,Loktajew w kratke,podobnie andersen.Są do ogrania,trzeba to wykorzystac.
HEJ START!! :start_2:

Piter 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 15:53   

wielki Unibax ma w składzie w tej chwili tylko 3 zawodników; reszta na wyjazdach to mizeria...a, że człowiek to nie maszyna więc nie da rady, żeby żeby 3 nawet bardzo,bardzo dobrych jeźdźców wygrywało w każdym meczu po wszystkie swoje 6 biegów.

naszym głównym atutem ma być...kiepska forma jeźdźców z Bydgoszczy hmm no jak dla mnie to jednak maaaaało. skoro Kościecha jedzie dno, Buczek jest bez formy a Loktajew w kratkę to co powiedzieć o występach naszych orłów :(
a dlaczego ciężko widzę mecze nawet u siebie - pozostałe drużyny mają bardziej wyrównane składy i na ogół na 7 zawodników i wystarczy, że 5 pojedzie ''swoje'' i mamy pozamiatane. po drugie ciężko o atut własnego toru w Gnieźnie i mam wrażenie (od dobrych kilku lat), że nawet średniej klasy zawodnik dosyć szybko się łapie o co z torem chodzi,jak się przełożyć, którędy jechać itd...chciałbym się mylić,oj bardzo ale cóż...

słońce zaświeciło i coraz cieplej się robi,chmury się rozeszły...przynajmniej przez kilka pierwszych biegów serce jeszcze nieco mocniej zabije ;)

witkacy 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 18:19   

DarooM napisał/a:
Dziadzia Hancock,to juz nie ten sam Greg,Buczek bez formy,kościecha dno,Loktajew w kratke,podobnie andersen.Są do ogrania,trzeba to wykorzystac.

Tylko, że każdy z nich jest w stanie zrobić po 10 punktów. Nie spodziewam się rewelacji po Robercie Kościecha. Jednak juniorzy są w stanie zrobić łącznie te 10 punktów.

Nasi to z kolei wielka niewiadoma. Tylko Zagar jest pewnym zawodnikiem i można liczyć na 12 punktów.

Rozum każe obstaiwać wynik 55-35 dla Bydgoszczy, serce jak zawsze liczy na korzystny rezultat.

antyjagus 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 18:27   

witkacy napisał/a:

Nasi to z kolei wielka niewiadoma. Tylko Zagar jest pewnym zawodnikiem i można liczyć na 12 punktów.

max. 11, tego punktu może braknąć ;)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 18:34   

Ułamek jedzie za Adamczaka. Zobaczymy co pokaże Seba :-)

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:17   

No i stało się to, czego wszyscy się baliśmy. Spadek formy naszego zdecydowanego lidera. Słaby występ w GP, słaby występ w Toruniu, dzisiaj także słabiutko póki co i mamy w trąbkę w Bydgoszczy. Nie sądziłem, że Kościecha, Buczek, czy Andersen będą objeżdżali naszego lidera :(

Chłopaki powalczcie chociaż o bonusa!!!

TeTris 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:17   

nie ma mnie w Bydgoszczy, ale po 11 biegach 37:29... no nic, trzeba się pozbierać i jechać o honor. ;)

z_trybuny 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:23   

Proponuje po tym meczu zrobić narade i odjechać reszte sezonu jak najmniejszym kosztem aby móc spokojnie jechać w 2014. Myślę że milioner Czarnecki nie ma po co już wracać. I prosze sie nie rzucać, takie są fakty. A to że jesteśmy drugą siła pod względem kibicowania to każdy podkreśla.

TeTris 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:27   

jak mecz może być wygrany skoro nasz lider- Matej Zagar robi tylko 5 punktów. to jest śmieszne! drogą eliminacji (tak jak było do tej pory- najsłabszy, słabszy nie jedzie) mam nadzieję, że Słoweńca zastąpi Damian Adamczak.

z_trybuny 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:30   

TeTris napisał/a:
jak mecz może być wygrany skoro nasz lider- Matej Zagar robi tylko 5 punktów. to jest śmieszne! drogą eliminacji (tak jak było do tej pory- najsłabszy, słabszy nie jedzie) mam nadzieję, że Słoweńca zastąpi Damian Adamczak.

a co to Zagar nie może mieć słabego dnia?? Dosyć czasu nam tyłek ratował. Kolejny mecz zawalił nam ułamek, z resztą zawala od początku. Jeden mecz mu wyszedł - z Wrocławiem.
Reszta na swoim poziomie. Chyba nikt nie liczył że bjarne zrobi > 10 pkt.

TeTris 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:34   

słabego dnia? lider i zawodnik jeżdżący w GP? kiedy Lindbaeck zrobił raz 10 punktów, a potem 4 to tez nie mógł mieć słabszego dnia? a tak na niego cisnąłeś wtedy. ktoś musiał mieć nieźle, skoro obstawiał, że Ułamek będzie krajowym liderem. ;)

19SKS52 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:35   

Kolejna piękna porażka :) Wiara, kij z wynikami, Start Gniezno jesteśmy z wami!

Btw jakiś kibic sukcesu jedzie Zagara, który miał nieco słabszy mecz, ojoj tacy ludzie tylko w Gnieźnie

z_trybuny 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:36   

TeTris napisał/a:
słabego dnia? lider i zawodnik jeżdżący w GP? kiedy Lindbaeck zrobił raz 10 punktów, a potem 4 to tez nie mógł mieć słabszego dnia? a tak na niego cisnąłeś wtedy. ktoś musiał mieć nieźle, skoro obstawiał, że Ułamek będzie krajowym liderem. ;)

nawet holder i gollob miewają wpadki.... Lindbaeck błyszczał w I lidze, w extra tyle pokazał co ułamek.

TeTris 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:37   

nie jestem kibicem sukcesu i na stadionie pewnie pojawiam się częściej niż Ty. ;)
chodzi mnie o to, że kto zawala mecz ten nie jedzie, tak jak było do tej pory, więc skoro nie rozumiesz, chłoptasiu to się nie udzielaj.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:37   

Śmiech na sali tyle wam napisze :-)
Czas pakować manatki, samymi zwycięstwami na własnym torze się nie utrzymamy a na wyjeździe już nigdzie nie wygramy skoro nie potrafimy wygrać w Bydzi.

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:42   

Ja mam tylko nadzieję, że te ostatnie słabsze występy Słoweńca są tylko przejściowe i od najbliższego spotkania przy W25 wróci do swojej świetnej dyspozycji.

O bonusa w dwumeczu z Polonią będzie bardzo ciężko. Odrobić 10 punktów, ba do bonusa potrzebne jest 11, to coś mi się zdaje, że ta sztuka się nie uda, ale pożyjemy zobaczymy. Trzeba wierzyć, póki jeszcze jest szansa!!!

19SKS52 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:51   

Nie zajmujcie się Matejem, który w niedzielę pewnie udowodni swoje. Także nie jest to gwiazdor za grube miliony, typu Holder, Gollob, Pedersen, i trzeba się cieszyć, że nas ratuje.
Powinno się rozchodzić o innego pana- S.U. który zakpił sobie totalnie. Nie przyćmijmy tego gościa niezłymi 9 punktami Mateja.

maksior 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:51   

A w niedziele Tarnów,mam nadzieje że zleje naszych amatorów pierwszoligowych oprócz Zagara i Rusiecki zrobi bilety po 10 złociszy,żeby ludzie przyszli.Normalnie żal na to patrzec co oni wyprawiają!!!!

19SKS52 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 20:57   

Teraz pierwszoligowi (coś w tym jest),a pewnie po meczu z Apatorem jęczałeś z radośći. Gratki klatka za doping, żałuje, że nie mogłem dziś być z wami z powodu takich, a nie innych godzin pracy. *** z wynikiem, jedizemy swoje: Heej Start Gniezno! Sialalala!

Odpowiedz do tematu