Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno, 7 kwietnia g.18.30
Autor Wiadomość
z_trybuny 

Wysłany: Pią Mar 29, 2013 18:22   Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno, 7 kwietnia g.18.30

Mamy w sumie tydzień +2 do meczu, według mnie patrząc na prognozy pogody Polonia nie ma szans aby wyjechać na tor. według mnie będą kombinować aby przełożyć. Dla nas może to być szansa na przeciwnika który praktycznie nie jechał na swoim torze. Co myślicie? mecz sie odbedzie? przełożą całą drugą kolejke? chyba enea niechce przekładać kolejnej kolejki?

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Pią Mar 29, 2013 18:31   

Cytat:
Mamy w sumie tydzień +2 do meczu, według mnie patrząc na prognozy pogody Polonia nie ma szans aby wyjechać na tor. według mnie będą kombinować aby przełożyć. Dla nas może to być szansa na przeciwnika który praktycznie nie jechał na swoim torze. Co myślicie? mecz sie odbedzie? przełożą całą drugą kolejke? chyba enea niechce przekładać kolejnej kolejki?
z_trybuny napisał/a:

Ale co niby mają kombinowac, wszyscy wiemy jaka jest pogoda, jak ta zima sie przeciaga i jakie problemy maja wszyscy żeby wyjechac na tor. Dla dobra wszystkich a przede wszystkim zawodników kolejka również powinna być odwołana. Niech każdy odpowiednio wejdzie w sezon i wtedy można zacząć rywalizacje o punkty.

z_trybuny 

Wysłany: Pią Mar 29, 2013 22:24   

długo nie trzeba było czekać, bydgoszcz już sie odezwała. Kiedyś trzeba sezon zacząć, pewnie że mozna przekładać do czerwca a potem mieć dwa mecze w tygodniu. Zawsze pierwszy mecz będzie pierwszym, większość zawodników jeździ po europie i rozgrywa mecze lub trenuje, ci co zostali w kraju mają lipe, trudno nikt wiecznie czekać nie bedzie.

raiden 

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 20:48   

W trzeciej kolejce mamy mecz z Falubazem. Kto to widział zaczynać sezon od spotkania z faworytem ligi, kiedy trybuny pełne, a nasz team stanowi niewiadomą?? Trzeba to przełożyć:)

Żeby było na temat - na dzień dzisiejszy nie widzę możliwości rozegrania spotkania w Bydgoszczy ze względu na aurę którą mamy za oknami. Podobno tam nie odjechali jeszcze żadnego treningu... Pozostał jeszcze tydzień - miejmy nadzieję, że wraz ze świętami poprawi się pogoda, a co za tym idzie warunki do uprawiania naszej ukochanej dyscypliny sportu :)

z_trybuny 

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 20:53   

zaczynamy z falubazem i po kilku dniach mamy kolejny mecz z wrocławiem :)

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 22:05   

Ty się dobrze zastanów Raiden, niektórzy wiecznie czekać nie będą ;P
A nie, zaraz - nie niektórzy, tylko Ci którzy są nikim :PPP

raiden 

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 22:22   

Ja tam nie jestem za przekładaniem... Sam już czekam mocno na rozpoczęcie sezonu :)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Mar 31, 2013 12:18   

W Bydgoszczy nie brakuje śniegu. Moim zdaniem nie ma szans na odjechanie tego spotkania w wyznaczonym terminie.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Mar 31, 2013 13:22   

Naszym przeciwnikiem są minusowe temperatury w nocy. Tor jest zmarznięty i nawet jeśli temperatura poprawi się o kilka stopni w dzień, nie ma szans na przygotowanie nawierzchni.

Jarosław Deresiński prezes Polonii Bydgoszcz
gazetapomorska.pl 29 marca 2013, 18:00

http://www.pomorska.pl/ap...ZEL91/130329137

krav11 

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 13:06   

Meczu w Bydgoszczy na 100% nie będzie. Mam znajomego co mieszka obok stadionu i wygląda to dramatycznie. Szkoda Waszej roboty z organizacją, lepiej skupcie się nad "GODNA OPRAWĄ" inauguracji z Zieloną

FC Strzała 

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 14:26   

1 i 2 kolejka odwołane,zaczynamy sezon meczem z Wrocławiem 1 maja.Cały terminarz przesunięty o miesiąc.Pozdr.

Piter 

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 14:52   

witam

od wczorajszego wieczora do chwili obecnej w bydgoszczy cały czas pada snieg, opady są dosyć solidne. co prawda teraz śnieg moze nie osiada, temperatura na lekkim plusie ale wieczory mroźne,minusowe więc bardzo słaaaaabo widzę mecz za kilka dni :(

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:30   

Chyba ostatni mecz wyjazdowy, realnie patrząc, który jesteśmy wstanie wygrać. Pod wodzą Anderssona, liczę, że błędów taktycznych z meczów z Gorzowa i Leszna nie będzie, i przyjedziemy z ważnymi punktami meczowymi.

Oby Buczkowski nadal był w dołku bo pierwsza ich para jest naprawdę mocna.
Boję się trochę Kościechy, bo on zawsze w Bydgoszczy pojedzie dobrze.

Czeka nas piekielnie ciężki pojedynek. Mimo wszystko do Bydgoszczy wziąłbym Adamczaka, zamiast Ułamka.

Lechma Start Gniezno
1. Davey Watt
2. Piotr Świderski
3. Matej Zagar
4. Damian Adamczak
5. Bjarne Pedersen
6. Wojciech Lisiecki

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz
9. Greg Hancock
10. Krzysztof Buczkowski
11. Robert Kościecha
12. Aleksandr Łoktajew
13. Hans Andersen
14. Mikołaj Curyło

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:33   

A ja uważam, że na punkty Adamczaka nie ma co liczyć w tym meczu i trzeba koniecznie brać Ułamka. Jedyny pozytyw w występie Adamczaka był taki, że nie musiałem oglądać Sabiny z nr 4. Jeśli Start chce wygrać w BDG to tylko z Ułamkiem. W swej mizerii Seba powinien kilka oczek zdobyć, zaś w wypadku Damiana możemy liczyć max. na 1-2. To jeszcze nie te umiejętności, a w tym spotkaniu każdy mecz jest na wagę złota.

Dawcio 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:49   

Adamczak dobrze zna tor w Bydgoszczy i to właśnie jego punktów bardziej bym się spodziewał niż Ułamka, który ma słaby sezon.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:53   

Sebastian również bardzo dobrze zna tor w Bydgoszczy, bo wielokrotnie tam występował, więc tak naprawdę ten argument odpada. Gdybym miał oceniać po tym, kogo lubię to wolałbym Adamczaka, jednak po tym co widziałem wczoraj, nie widzę innej opcji, jak występ Sebastiana. Damian to melodia przyszłości.

Dawcio 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:54   

Jest różnica między zawodnikiem, który się wychował na jakimś torze, a zawodnikiem, który przyjeżdża tam razy czy dwa razy w roku.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:05   

A tak z ciekawości - na ile punktów Adamczaka liczysz, skoro chcesz, by pojechał w Bydgoszczy?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:18   

Dawcio napisał/a:
Jest różnica między zawodnikiem, który się wychował na jakimś torze, a zawodnikiem, który przyjeżdża tam razy czy dwa razy w roku.

Z jednej strony śliski grunt, na jakim oparłeś tę teorię. Ale z drugiej - Lisek ostatnio udowodnił słuszność tego w rywalizacji z Holderem :glupek2:

Dawcio 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:19   

Myślę, że 5-6 jest wstanie zrobić. Ułamek przy tej formie raczej nie wykręci więcej.

Szabla napisał/a:
Dawcio napisał/a:

Z jednej strony śliski grunt, na jakim oparłeś tę teorię. Ale z drugiej - Lisek ostatnio udowodnił słuszność tego w rywalizacji z Holderem :glupek2:

A Przedpełski wczoraj naszej całej drużynie :)

Budzaj 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:23   

Dawcio napisał/a:

Mam nadzieje, ze jednak padnie na Ulamka. Colgate nawet bez formy moze odpalic a Adamczak chyba jednak nie.
P. S. Dzisiaj Seba debiutuje w Elite League :D (w tym sezonie oczywiscie:p)

Dawcio 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:27   

Budzaj napisał/a:
Dawcio napisał/a:

Mam nadzieje, ze jednak padnie na Ulamka. Colgate nawet bez formy moze odpalic a Adamczak chyba jednak nie.
P. S. Dzisiaj Seba debiutuje w Elite League :D (w tym sezonie oczywiscie:p)

Kolejna liga Ułamka, ciekawe gdzie on jeszcze nie jeździ?

Kto pojedzie będzie musiał dorzucić te kilka punktów, bo nie wierze, żeby jeden albo drugi jakoś niesamowicie odpalił. Więc musimy liczyć na resztę drużyny, a zawodnik z czwórką dorzuci te cenne punkciki do zwycięstwa.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:28   

Dopiero narzekał, że wszystko przez mało jazdy, a Ty marudzisz, że gdzie to on jeszcze nie jeździ, hahaha

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:34   

Kwestia Adamczak - Ułamek jest drugorzędna. Mnie zastanawiała zadziwiająca bezsilność naszych w Toruniu, która sprawia, że raczej pesymistycznie podchodzę do meczu. Fakt, niecodziennie jeździ się z liderem tabeli na jego torze i drugiego takiego pogromu powinno już nie być, ale biorąc pod uwagę dziwną indolencję naszych liderów typu Watt, Zagar, Bjarne mamy chyba pewne powody do niepokoju.
Skoro dla niektórych warto stawiać na Adamczaka bo jeździł w BDG, to może również Lindback?

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 11:08   

mnie zasmuciło to, że oprócz Oskara nie wygraliśmy indywidualnie ani jednego biegu ( defekt i zwycięstwo Zagara się nie liczy ). Uważałem, że na 35pkt nas stać no ale nic...mają walczyć i się starać!

ps. Toruń niestety jest poza zasięgiem, tym bardziej jak wróci Ward-mało kto ich pokona przy takiej dyspozycji

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 11:12   

Holder i Miedziak mogą z zamkniętymi oczami śmigać u siebie. Nawet jak wyszliśmy na 5:1 to na przeciwległej prostej, najdalej na wyjściu z drugiego łuku już byliśmy łyknięci. Często jednoczesnym atakiem obu gospodarzy.
Wczoraj to i Zielonka by dostała taką młóckę jak i my.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 11:28   

To co pisałem wcześniej: nasi muszą być szybsi, bo oglądając mecz, to miałem wrażenie, że jeździmy na skuterach. W Bydgoszczy trzeba walczyć, ale nie na tych osiołkach. W biegu, co Holder jechał wożony na 1:5, to była kwestia czasu, jak pokona Zagara i Bjarne.
W Bydgoszczy będzie ciężko, zwłaszcza, że Polonii to się pomału pali pod nogami.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:19   

Tor w Toruniu jest też specyficzny i nie mozna o tym zapominac. Na początku sezonu Holder jechał średnio, to samo Gollob, ale teraz złapali rytm jazdy. Wczoraj na ZZ zrobyli chyba 10 pkt, więc wielkiej różnicy z Wardem nie będzie ;) POza tym, że moż 1-3 pkt na plus jeszcze. Przed sezonem Pedersena objeżdżali obaj Pulczyńscy, więc i tak jest postęp ;) Ja na nic się nie nastawiałem - na 30 pkt i wiele się nie pomyliłem. To nie ta półka, nie ten dzień.

Teraz liczę na dobry mecz w Bydgoszczy.

Gorzej jak odpali im Buczek i Kościecha...

Chyb a dałbym Ułamka, rok temu cyknął tam 13 pkt w 6, więc może dołoży te 6-8 w tym. Oby.

yahu 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:24   

Bydgoszcz jest do ogrania bo też siedzi w podobnym dołku co Start. Hancock załapał kabla i jedzie bardzo przeciętnie. Buczkowski w tym sezonie zupełnie nie błyszczy. Po drugiej strony barykady jest Zagar i... same zagadki. Zadecydują juniorzy a tych niestety Polonia ma lepszych, zwłaszcza na swoim torze.
Adamczak czy Ułamek? Mimo że wolę tego pierwszego to jednak na Bydgoszcz wstawiłbym do składu Ułamka. Adamczak dostał szansę i jej nie wykorzystał, więc musi czekać na kolejną. Z drugiej strony zadanie miał piekielnie trudne bo w swoich biegach rywalizował z Gollobem, Miedzińskim lub Holderem, do tego na ich torze. Trener musi wyciągnąć wnioski z tych wyścigów, bo porażka z takimi tuzami ujmy Damianowi nie przynosi. Ułamek na jego miejscu pewnie zdobyłby 3 oczka, ale na kolegach ze swojego zespołu bo w tym jest mistrzem.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 07:39   

Mam duży szacunek do Grega, ale mam przeczucie, że to w najlepszym wypadku dla niego przedostatni sezon, w którym możemy go oglądać na torze. Już to nie jest to, zapał i zdrowie nie są takie jak kiedyś i "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść".
Mimo wszystko za faworyta uważam Polonię, która "jadąc z nożem na gardle" nie może pozwolić sobie na porażkę.

Ostatni ekstraligowy mecz obu drużyn w BDG zakończył się w 1999 r. porażką Gniezna 50:40. Długo było na styk, ale w końcówce pozamiatał niejaki "Sztruks" czyli Przemek Tajchert i zdobył 9 punktów :-)

Odpowiedz do tematu