Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno, 7 kwietnia g.18.30
Autor Wiadomość
maaagic 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 21:09   

Boli mnie brak Oskara za Ułamka w 13 biegu, tylko tyle.

19SKS52 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:00   

Walka o awans zapowiada się ciężka. Wydaje mi się, że 14 punktów tabeli spokojnie do zgarnięcia, jeżeli nasi będą odrabiać wszystko na naszym torze.
Bydgoszcz, Leszno, Gorzów- tu liczę za wygraną za 3
Tarnów, Czewa za 2
obroniony bonus w Wrocławiu.
Oczywiśćie to tylko wersja na papierze, formę naszych musi zweryfikować tor, także proszę mnie tu zaraz nie jechać, bo to tylko na papierze, nic pewnego :)

antyjagus 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:04   

19SKS52 napisał/a:
Walka o awans zapowiada się ciężka. Wydaje mi się, że 14 punktów tabeli spokojnie do zgarnięcia, jeżeli nasi będą odrabiać wszystko na naszym torze.
Tarnów, Czewa za 2
Oczywiśćie to tylko wersja na papierze, formę naszych musi zweryfikować tor, także proszę mnie tu zaraz nie jechać, bo to tylko na papierze, nic pewnego :)

Z symulacji zrobionej przez rozumnego dziennikarza wynika, że w najbardziej optymistycznej wersji dla walczących o utrzymanie, do zajęcia siódmego msca potrzebne będzie 22pkt.

ponk 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:09   

oj ludzie, ludziska... mierzmy siły na zamiary... kolejny wyjazd i znowu 40 punktów... wiem, wiem w tabeli dużych punktów nie przybywa- ale walczymy i to jest najważniejsze... niestety wszystkich (prócz Pyskatego oczywiście) oszukał Lindback i to jego punktów zabraknie nam do utrzymania. Ułamek jest słaby- ale póki jest jakakolwiek nadzieja nie możemy go skreślać (tym bardziej po tym co zobaczyłem w jego wykonaniu w Toruniu)... Teraz +3 na Tarnowie, Czewie, Lesznie, Gorzowie, Bydzi oraz Wrocku i jesteśmy w domu :mruga: wiem, wiem prawdopodobieństwo takiego scenariusza wynosi jakieś 0,001% ale mam do Was prośbę- zacznijcie w końcu cieszyć się ekstraligą- której możecie przez kolejne 15 lat nie zobaczyć i nie obrażajcie się na klub tym bardziej, że z ostatnich informacji wynika, że po tym sezonie możemy spaść do... 2giej ligi... i powoli chyba trzeba zacząć trzymać kciuki za to, żeby zawodnicy na mecze w ogóle chcieli przyjeżdżać... a o Lindbacka się nie martwcie- chłopak wciąż przebywa w swojej alkoholowo-narkotycznej podróży i szanse na to, że ujrzymy go jeszcze w naszych barwach z każdym dniem maleją.

maaagic 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:12   

antyjagus napisał/a:
19SKS52 napisał/a:
Tarnów, Czewa za 2

Z symulacji zrobionej przez rozumnego dziennikarza wynika, że w najbardziej optymistycznej wersji dla walczących o utrzymanie, do zajęcia siódmego msca potrzebne będzie 22pkt.

Trzeba walczyć chociaż o to 8-9 miejsec, bo cyrków w naszej lidze nie mało i może kolejnym z nich będzie przedłużenie pomysłu na 10-cio drużynową ekstraligę.

rabit14 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:13   

Najgorsze jest to że my sami sobie wszystkie szanse zabieramy. Po co wziąć wychowanka Bydgoszczy na mecz u nich jak można Ułamka który nie dość że od początku sezonu jedzie piach to jeszcze nie potrafi odejść od kredy dalej niż półtora metra. Po co wykorzystać wszystkie biegi Oskara widząc że dobrze jedzie miał 7pkt w 4 startach a gdyby się Loktajew nie wywalił to pewnie by miał z 10 skoro można puścić Ułamka który jedzie kolejny raz w tym sezonie totalny piach. Po co w 15 zmienić Bjarne który po 2 dobrych biegach jedzie słabo na Zagara który się już ogarnął w 14 biegu i walczyć chociaż o jak najmniejszą stratę żeby mieć sznase na bonusa? To samo było choćby w Gorzowie gdzie Lisek jadący mecz życia mający 7pkt w 3 biegach nie zastępuje Antona(3pkt) który wszyscy widzieli że jechał totalny piach. To mnie najbardziej wkurza nie to że przegrywamy ale to że robimy to zazwyczaj w głupi sposób po głupich decyzjach myślicieli z parkingu zazwyczaj nie wykorzystując możliwości jakie nam tworzą zawodnicy którzy akurat mają dobry mecz.

z_trybuny 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:20   

Ponk, czyżby windykacja? A z każdym meczem frekwencja będzie coraz gorsza... Ja mam nadzieje ze chociaż będzie ta druga liga a nie market przy wrzesińskiej... Tylko mądre i odważne decyzje są w stanie wprowadzić klub w 2014...

mr. ktoś 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:22   

ponk napisał/a:
tym bardziej, że z ostatnich informacji wynika, że po tym sezonie możemy spaść do... 2giej ligi... i powoli chyba trzeba zacząć trzymać kciuki za to, żeby zawodnicy na mecze w ogóle chcieli przyjeżdżać...

ponk możesz pociągnąć temat? Aż takie zaległości są w klubie czy chodzi o coś innego?

Czebyl 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:29   

ponk napisał/a:
oj ludzie, ludziska... mierzmy siły na zamiary... kolejny wyjazd i znowu 40 punktów... wiem, wiem w tabeli dużych punktów nie przybywa- ale walczymy i to jest najważniejsze... niestety wszystkich (prócz Pyskatego oczywiście) oszukał Lindback i to jego punktów zabraknie nam do utrzymania. Ułamek jest słaby- ale póki jest jakakolwiek nadzieja nie możemy go skreślać (tym bardziej po tym co zobaczyłem w jego wykonaniu w Toruniu)... Teraz +3 na Tarnowie, Czewie, Lesznie, Gorzowie, Bydzi oraz Wrocku i jesteśmy w domu :mruga: wiem, wiem prawdopodobieństwo takiego scenariusza wynosi jakieś 0,001% ale mam do Was prośbę- zacznijcie w końcu cieszyć się ekstraligą- której możecie przez kolejne 15 lat nie zobaczyć i nie obrażajcie się na klub tym bardziej, że z ostatnich informacji wynika, że po tym sezonie możemy spaść do... 2giej ligi... i powoli chyba trzeba zacząć trzymać kciuki za to, żeby zawodnicy na mecze w ogóle chcieli przyjeżdżać... a o Lindbacka się nie martwcie- chłopak wciąż przebywa w swojej alkoholowo-narkotycznej podróży i szanse na to, że ujrzymy go jeszcze w naszych barwach z każdym dniem maleją.

W 2. lidze można wystartować o ile ureguluje się wszystkie należności... Jak wiesz coś więcej, to za ile meczów nasi zawodnicy mają zapłacone?

mr. ktoś 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:33   

Czebyl napisał/a:
Jak wiesz coś więcej, to za ile meczów nasi zawodnicy mają zapłacone?

Pewnie za wszystkie... wygrane ;]

ponk 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:36   

mr. ktoś napisał/a:
ponk możesz pociągnąć temat? Aż takie zaległości są w klubie czy chodzi o coś innego?

jeśli informacje, które posiadam okażą się prawdziwe- to niedługo pewnie wiele zacznie wychodzić na jaw... ja powiem tylko tyle, że kwoty, które zaczynają się przewijać wśród "wróbelków" są.... mówiąc szczerze to brak mi słów...
w każdym razie cieszmy się póki możemy i póki nadzieja się choćby tli-szanujmy te chwile!
p.s. Czebyl tu nie chodzi nawet o same mecze.... są jeszcze inne zobowiązania (kredyty, raty "za podpisy" itd.).... i może póki co na tym zakończmy ten wątek...

Czebyl 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:43   

Fakt faktem, to natknąłem się już na wypowiedź kibica z Gorzowa (bodajże na SF) i pisał, że Matej jeździ w Gnieźnie charytatywnie i nie dostał jeszcze ani złotówki z naszego klubu. Możesz odnieść się do tych słów, ponk?
Te inne zobowiązania to kredyty?

antyjagus 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:46   

ponk napisał/a:
mr. ktoś napisał/a:

jeśli informacje, które posiadam okażą się prawdziwe- to niedługo pewnie wiele zacznie wychodzić na jaw... ja powiem tylko tyle, że kwoty, które zaczynają się przewijać wśród "wróbelków" są.... mówiąc szczerze to brak mi słów...
w każdym razie cieszmy się póki możemy i póki nadzieja się choćby tli-szanujmy te chwile!
p.s. Czebyl tu nie chodzi nawet o same mecze.... są jeszcze inne zobowiązania.

Ponk - błagam Cię, nie takie akcje już się tu działy, sytuacja nie jest bardziej tragiczna, niż w była w ubiegłych sezonach i te "rewelacje" nie będą tak groźne w skutkach jak to sugerujesz.

z_trybuny 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:47   

Z tego co wszyscy wiedzą to przecież bank udzielił kredytu na spłatę zobowiązań wobec zawodników z sezonu 2012, dzięki temu przecież mogliśmy otrzymać licencje. O ewentualnej reszcie spraw bieżących to chyba rzeczywiście może lepiej nie myśleć...

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:50   

Fakt faktem musi coś być na rzeczy bo Matej dziwnie cieniuje w Polsce a w innych ligach śmiga aż miło.
Ciekawe czy jutro na spotkaniu padną pytania i odpowiedzi na temat sytuacji finansowej klubu.

ponk 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 22:51   

antyjagus napisał/a:
Ponk - błagam Cię, nie takie akcje już się tu działy, sytuacja nie jest bardziej tragiczna, niż w była w ubiegłych sezonach i te "rewelacje" nie będą tak groźne w skutkach jak to sugerujesz.

obyś to Ty miał rację - 3mam kciuki. w każdym razie w niedzielę wszyscy na W25 i kupować bilety :yes:

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 23:00   

19SKS52 napisał/a:
Nie zajmujcie się Matejem, który w niedzielę pewnie udowodni swoje. Także nie jest to gwiazdor za grube miliony, typu Holder, Gollob, Pedersen

Niestety trzeba się zajmować bo jakoś już na ostatnim GP się zaciął a wcześniej w lidze, w Toruniu i oznacza to że coś jest nie tak...
Podobnie ma Hampel niestety że gdzieś się pogubił bo chyba spokojnie po ostatnich DOBRYCH występach w GP można ich obecnie porównywać - mam nadzieję że będzie można to robić coraz częściej, in plus oczywiście :yes:
ponk napisał/a:
niestety wszystkich (prócz Pyskatego oczywiście) oszukał Lindback i to jego punktów zabraknie nam do utrzymania. Ułamek jest słaby- ale póki jest jakakolwiek nadzieja nie możemy go skreślać

Mnie nie oszukał ale fakt że: zawiódł w tym że wszyscy wokół głośno mówią że Antonio się też pogubił ale nie w formie tylko w życiu oznaczać też może dłuższą przerwę - każdy kto interesuje się jego karierą wie o czym piszę...
Ułamek mnie po dzisiejszym meczu odarł ze złudzeń że jeszcze może pomóc w utrzymaniu się w Ekstralidze i trzeba nazwać rzecz po imieniu że rozwiązanie zarządu ze składem drużyny w obecnym zestawieniu było pomyłką. Ułamek miałem nadzieję że coś SOBĄ udowodni (nie wierzę że nie wie co o nim tutaj piszą i mówią co niektórzy), w końcu pokaże że jeszcze potrafi jeździć - ale teraz to jaja sobie robi, zastanawiam się czy w ogóle można za taką postawę komuś płacić :ups: , o Adamczaku nie mówię ale przestańcie pisać bajki że się on obudzi bo widać że to za wysokie progi i do jazdy na tym poziomie trzeba mu jazdy, jazdy i jeszcze raz jazdy.
Rozumiem że Ekstraliga itp. ale my i prezes wiedzieli na co się piszą to teraz trzeba fachowości w tym co się mówi i ROBI, i choć nie słucham audycji (podobno stronniczej) to trzeba zejść na ziemię i powiedzieć "kolegom" z Wrzesińskiej za biurkiem konkretnie osobami "kierującymi" klubem, że mamy "jaja" i mówimy jak jest - nie malujemy trawy na zielono tylko wychodzimy z podniesioną głową, krytykujemy to co jest do d...y, myślimy co możemy zmienić, nie czekamy na "cud" bo on się SAM nie zdarzy.
Dotyczy to także takich wpisów:
ponk napisał/a:
z ostatnich informacji wynika, że po tym sezonie możemy spaść do... 2giej ligi... i powoli chyba trzeba zacząć trzymać kciuki za to, żeby zawodnicy na mecze w ogóle chcieli przyjeżdżać...
to raz, tu dwa
z_trybuny napisał/a:
czyżby windykacja? A z każdym meczem frekwencja będzie coraz gorsza... Ja mam nadzieje ze chociaż będzie ta druga liga a nie market przy wrzesińskiej...
a TU trzy, że jak @ponk coś wiesz to nie baw się w małego Jarka bo to podobny styl - wiem ale nie powiem...
Jak wiesz to pisz i nie siej zamętu bo w następnym poście już
ponk napisał/a:
3mam kciuki
:mruga:
I tyle...

z_trybuny 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 23:11   

Ja tylko nadmienię, ze jak każdy kibic wierzyłem w ten zespół tak trzeba przyznać ze każdy ekspert śmiał się z naszego składu już przed sezonem i na nikim nie robiły wrazenia nazwiska ułamek, Świderski, pedersen czy lindbaeck, co wynika z pewnego obycia w elidze którego nam porostu brakuje...

Czebyl 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 23:21   

z_trybuny napisał/a:
Ja tylko nadmienię, ze jak każdy kibic wierzyłem w ten zespół tak trzeba przyznać ze każdy ekspert śmiał się z naszego składu już przed sezonem i na nikim nie robiły wrazenia nazwiska ułamek, Świderski, pedersen czy lindbaeck, co wynika z pewnego obycia w elidze którego nam porostu brakuje...

Ułamek w pierwszej części sezonu jeździł beznadziejnie we Wrocku. Jest uważany za betoniarza i króla pierwszego łuku, to przez jego słabą postawę Sparta jeździła w barażach.
Świder- główny winowajca spadku Wybrzeża w ubiegłym roku, więcej komentarza nie trzeba.
Pedersen- jeździł w Ekstralidze w barwach Tarnowa, zawodził i był odstawiany od składu. Wyszło mu raptem kilka meczów.
Lindbaeck- spuścił Bydgoszcz, jeździł BEZNADZIEJNIE, kibice Polonii nadal pamiętają jego kaleczną jazdę.

Ogółem to tylko cud mógł spowodować, że Ci zawodnicy nam wypalą, szkoda że to tak wyszło, bo spadek z Ekstraligi jest praktycznie nieunikniony.

http://www.sportowefakty....ia-bydgoszcz-le Pomeczowe wypowiedzi.

pyskaty2 

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 23:52   

Chłopie, żeby wypaliła twoja koncepcja dobrze, że nie cofnąłeś się do lat 80 tych ;) MImo wszystko uważam, że spadamy z podniesionymi głowami. Nie dostajemy w czapkę co mecz, podejmujemy rękawicę, ale niestetu jesteśmy za słabi. Niewiele dzieli nas od pierwszej czwórki Lindback albo Ułamek w okolicach 8-10 co mecz i tylko tyle i aż tyle :( Ech... Szkoda...

Nie siejcie zamętu o długach za 2012 bo to już mocna przeginka. Teraz jest źle, jak nie odtsawimy naszych gwiazd będzie coraz gorzej, ale opanujcie się. Zarząd sam dla siebie tej ekstraligi nie zrobił. Wyszło, że nie sytać nas na ekstraligę... Nie ma firm zainteresoiwancyh sponsorowaniem, nie ma kibiców. Ża chwilę żużel w PL będzie jak w Anglii. Bo nie płaci się w większości kluinów.

Bartas0513 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 00:32   

Niestety. Kolejna porażka, która przekreśla nasze szanse na utrzymanie. Brakuje nam drugiego co pociągnie wynik w trudnym momencie. Matej nie jest maszyną, nie można go winić za tę porażkę. Zostało nam 9 meczy. Trzeba się nacieszyć Ekstraligą. BYdzi i tak to nic nie daje bo spadną razem z nami, a trzecią drużyną może być Rzeszów (choć moze tak 50/50) lub Wrocław. Zobaczymy. Bynajmniej smakujmy żużel na najwyższym poziomie bo 18 sierpnia we Wrocławiu żegnamy się z E-ligą. Smutne, naprawde smutne. Jeszcze do dzisiejszego meczu się łudziłem. Kibice robią naprawdę wiele żeby pomóc im w dobrym wyniku przychodzątłumnie na mecze w Gnieźnie, robią dobre wrażenie na wyjazdach. Pozostaje jeszcze w jakiejś rozsądnej liczbie przychodzić na mecze, żeby nie zadłużyć klubu. Wiem że Ułamek to nieudacznik itd. ale ja dla klubu i tak będę chodził, nieważne że toboł. Mamy jeden udany transfer, 2 wtopy. To jest nikogo wina. Chelsea zapłaciła za Torresa gruby pieniądz i też okazał sie niewypałem. Stefan Andersson nie jest cudotwórcą. Ma napewno większe umiejętności od Lesia. Jakby został to spoko.
Pozdrawiam.

19SKS52 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 06:41   

ponk napisał/a:
jeśli informacje, które posiadam okażą się prawdziwe- to niedługo pewnie wiele zacznie wychodzić na jaw
A ja jestem za tym abyś jednak nie rozsiewał glupich plotek skoro tylko być może są prawdziwe

yahu 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 07:48   

Bartas0513 napisał/a:
Kibice robią naprawdę wiele żeby pomóc im w dobrym wyniku przychodzątłumnie na mecze w Gnieźnie
Tłumnie to byli na meczu z Falubazem. Później było już tylko gorzej, na meczu z Toruniem wręcz skandalicznie. W Gnieźnie nie ma dla kogo robić ekstraligi. Tutaj ważniejsze są zwycięstwa od poziomu zawodów.

Wczorajszy mecz wyłonił pierwszego spadkowicza - tak już chyba można napisać. Wiara w klub to jedno, a matematyka drugie. Nie mamy za bardzo możliwości odrobienia strat punktowych z własnego toru, a skoro inni wygrywają na wyjazdach, to znaczy że jesteśmy w położeniu beznadziejnym.
Wczoraj zespół pojechał na swoim poziomie, przeciętnym poziomie. Tacy zawodnicy jak Ułamek, Pedersen, Świderski czy Watt już lepiej nie pojadą. Szkoda że Zagar załapał kryzys (finansowy?), bo nastąpiło to w bardzo złym momencie. Brawa dla Oskara - on jako jedyny będzie zwycięzcą tegorocznego sezonu! Ośmieszył konkurentów z Bydgoszczy i po raz kolejny pokazał że eliga mu niestraszna.

pyskaty2 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 08:13   

Tłumnie to chyba jakiś żart. Frekwencja jest niższa niż w I lidze, dlatego jak widać I liga to nasze mijsce. Kibice chcą wyników, a nie najlepszej ligi świata. A w I lidze przynajmniej coś znaczymy... Chociaż szczerze mówiąc wolę dostawać minimalnie w czapkę w ekstyralidze, niż podniecać się zwycięstwami z Baranami i Miesiącami...

Zagar wczoraj zawalił mecz, nie ma co go usprawiedliwiać. Kasuje chłop kupę kasy, a przywożą go raz 4-2, a potem 5-1. Przywiózłby tu remisy i mamy 6 punktów do rywali mniej. I pisząc kasuje, mam na myśli kasuje, a nie czeka. Dostał już naprawdę sporo kasy.

r1 
69

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 09:00   

Co do wypłaty dla zawodników to lepiej nie siać fermentu. Albo piszecie konkretnie jak jest albo nic. Jest podobnie jak w większości klubów, czyli są zaległości w wypłatach u jednych większe a u drugich mniejsze. Natomiast myślę że na koniec sezony będzie bardzo ciekawie i to nie tylko u Nas jak będzie trzeba zacząć spłacać kontrakty.

Co do Zagara to chwila chwila. A czy On w zeszłym sezonie nie prezentował takiej właśnie formy na wyjazdach? Bo z tego co pamiętam to świetny był w Gorzowie ale na obcych torach to już takiego szału nie było. Co nie zmienia faktu że na tle naszego składu jest i tak galaktyczny i jak zaliczy parę normalnych jak dla Siebie meczy to nie powinniśmy mieć do Niego żalu.

Wczoraj niestety ostatecznie pogrzebaliśmy swoje szanse na utrzymanie w EE.

marioo 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 09:02   

wierzę, żę się jeszcze utrzymamy. Choć wiata to jedno, a rozum to drugie.

Najbardziej cieszy mnie to, że Oski udowadnia niedowiarkom, że przepracował zimę. W przypadku spadku nie utrzymamy go, wyfrunie tam gdzie jest miejsce - ekstraliga.

Jeżeli chodzi o Liska, to wychodzi brak jazdy we wcześniejszych latach - dobre występy/biegi, przeplata bardzo słabymi. Szkoda, że tak późno zabrał się za żużel i tak późno otrzymał szansę regularnej jazdy.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 09:38   

maksior napisał/a:
A w niedziele Tarnów,mam nadzieje że zleje naszych amatorów pierwszoligowych oprócz Zagara i Rusiecki zrobi bilety po 10 złociszy,żeby ludzie przyszli.Normalnie żal na to patrzec co oni wyprawiają!!!!

Weź się chłopie przerzuć na bierki. Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby życzyć własnej drużynie porażki. Żal patrzeć - masz rację - ale na Twoje wypociny.

Na przestrzeni kilkunastu postów można się dowiedzieć, że ze względów finansowych w 2014 mamy szansę najwyżej na II ligę, że Matej jeździ za czapkę śliwek - po chwili informacja, że kasy dostał już naprawdę dużo. Widzę, że wróbelków w Gnieźnie pod dostatkiem i najczęściej nie ważne, czy wiedzą co ćwierkają, ważne że w ogóle ćwierkają.

pyskaty2 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:16   

Żenujące są wpisy kibiców na fb, z jednej strony piszą o sobie, że jesteśmy świetni, ***, a za chwilę plują na swój klub. Wiadomo było, że nie stać nas na ekstraligę. Ale skoro się awansowało, to trzeba było walczyć. Przed sezonem większość pisała, że skład jest niezły, taki na jaki nas stać, a dziś te same osoby piszą, że skład to dno. Jak są sukcesy, to ojców jest wielu - każdy pisze, hah wiedziałem, że ten albo ten pojedzie, a jak porażki? Szmaciarze itp. To jest jedna wielka żenada. Spadek był przesądzony [praktycznie przed sezonem, to sami kibice się nastrajaą, że wygramy w Gorzowie, Częstochowie, Bydgoszczy, a za chwilę piszą, że jesyeśmy szmaciarzami. I tak po każdej kolejce... Ludzie, zdecydujcie się. Albo jesteśmy szmaciarzami,. albo mamy wygryuwać w Częstochowie.

Żużel upada bez dwóch zdań. Wczoraj w Bydgoszczy pustki. Nawet ZG nie ma już takiej frekwencji. Klub za 12k a nic nie jadą...

Zróbmy jak mówi Baron 12 klubów w ekstralidze, a reszta to półprofesjonalna liga. Inazej za chwilę żużel się wykończy jak w Anglii.

Polecimy my i Bydgoszcz, a kto trzeci? Dla tych 3 klubów spadek to wielkie problemy i począrek końca żużla, jeśli nie koniec.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 20:37   

Wczoraj czytałem że dziś spotkanie z kibicami...
Chętnie poczytam jeśli ktoś się udał.

rom 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 20:49   

To już chyba koniec ekstraklasy?

Odpowiedz do tematu