Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 IV 2013
Autor Wiadomość
ubot90 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:47   

Szabla napisał/a:
Daj już sobie kolego na wstrzymanie, co drugi Twój post to ogłaszanie wszem i wobec jak to cała Polska z nas leje. Mam wrażenie, że to Ty nakręcasz to całe darcie łacha bardziej, niż ktokolwiek inny robi to na fakcie.

Ale to jest forum, gdzie każdy ma prawo wyrażać swoją opinie, a nie forum pt. " Co odpowiada Szabli".

z_trybuny 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:54   

już mam odpowiedź - jedzie świderski...

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:55   

ubot90 napisał/a:
Szabla napisał/a:
Daj już sobie kolego na wstrzymanie, co drugi Twój post to ogłaszanie wszem i wobec jak to cała Polska z nas leje. Mam wrażenie, że to Ty nakręcasz to całe darcie łacha bardziej, niż ktokolwiek inny robi to na fakcie.

Ale to jest forum, gdzie każdy ma prawo wyrażać swoją opinie, a nie forum pt. " Co odpowiada Szabli".

Zatem i ja mogę napisać, jak mi coś nie pasi, prawda?

yahu 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:59   

z_trybuny napisał/a:
już mam odpowiedź - jedzie świderski...
W składzie awizowanym można zrobić zmianę więc ja spodziewam się Adamczaka w miejsce Świderskiego lub nawet Ułamka. Gorzej pojechać nie można.

ubot90 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:02   

Szabla napisał/a:
Zatem i ja mogę napisać, jak mi coś nie pasi, prawda?

Oczywiście, ale wyrazić swoje zdanie, a komuś coś kazać bo tak mi się podoba, to różnica.

z_trybuny 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:05   

po zestawieniu par wnioskuję że nasz trener nic sie nie uczy na błędach...

antyjagus 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:25   

z_trybuny napisał/a:
o utrzymanie będą walczyć gniezno, wrocław, gorzów i leszno, widać jak na dłoni że to te kluby mają rajderów ze średnio niskiej półki...

Ja stawiam, ze Leszno moze byc lepsze od Rzeszowa.

Lampart i mlodziez beda cieniowac zawsze, Leszno nie ma takich dziur.

Pytanie czy Okoniewski i Pavlic to para na 20 punktow lacznie w kazdym meczu? watpie.

Sowa 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:26   

Iversen wczoraj 16+1, a dzisiaj już gotowy by wykręcić kilka treningowych kółek, to się nazywa profesjonalizm.

Rzeszów będzie walczyć o play-off, bo Nicki i Walasek są pewniakami praktycznie wszędzie, a Okoniewski z Pavlicem totalnej chały nie odstawią. Do tego mogą się bronić taktycznymi na wyjazdach - ma kto jechać. Natomiast u siebie nie dość, że ta czwórka będzie mocna, to jeszcze Sówka z Lampartem będą coś dorzucać, bo potrenują, spasują silniki i na Jabłońskich, Szombierskiego, Hliba itd. powinno wystarczyć. No i tam mają pewne finanse, co też warto mieć na uwadze.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:35   

a u nas się zastanawiają co zrobili źle :D Trenejro pewnie cały czas czyta program- gdzie ja popełniłem błąd? Prezes- słuchawka mi nie działa... Dobrucki klepie dalej swoich po plecach a oni nadal będą śmigać...ironiczna różnica :)

Panowie- z takim torem czeka nas lub aż tylko 1 liga. Już 3 rok z rzędu średnio rozgarnięci zawodnicy wożą naszych jak chcą. Wczoraj przyjechali profesjonaliści i pokazali co to e lipa i klasa. No jak można mieć tak słabe starty? Jak można co chwile przestawiać ustawienia...toż to zielonka jechała u siebie rozumiem.

Tutaj całkowicie popieram Pyskatego- mam takie samo zdanie co do joty ( oprócz uwag co do Ponka :PPP )

Na słowa uwagi zasługuje tylko Matej, reszta to dno!!!

Pisałem, że z tym trenerem nigdy nic nie osiągniemy oraz z takim torem. Będę to pisał do upadłego bo taka jest rzeczywistość. Brak profesjonalizmu gdzie profesjonalizm to już wstępna furtka do sukcesu.

ps. brawo dla KJ. Liczyłem, że zdobędzie ok 10pkt. ;] może Prezes go przeprosi i poprosi o nauczenie naszych jak się u nas jeździ? :PPP albo chociaż startuje? :D

ALE..mleko się rozlało. Idymy na Wrocek, zdzieramy gardła i lukamy jak to wygląda :start_1:

ps. 2- prośba- jak by ktoś wiedział gdzie będzie można obejrzeć powtórkę w necie proszę o info bo chciałbym pokazać osobom, które nigdy go nie oglądały :D

z_trybuny 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:59   

a u nas colgate nie wykręci dodatkowych kółek bo szkoda sprzętu i kasy na olej...
co za żenada!!
zauważcie że mamy podobny budżet co inni ewentualnie troszkę minejszy o 1-2mln.
gdzie te 1,7 mln za lindbaecka??? gdzie bańka za pedersena, ułamka?
toz to jakiś cyrk...

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 13:02   

co do Ułamka- każdy wie, że to złotówa, która jest mega schapana na każde grosze. Dlaczego u nas jeździ? Bo Prezes dał mu najwięcej. To także jedna z pierwszych osób, która odmówi jazdy z braku kasy. Ale swoje 7-9pkt powinien robić...tym bardziej u nas.

Opierdol, opierdol, opierdol, trening, trening, trening, starty, starty, starty...to się teraz powinno liczyć.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 13:10   

Ciekawi mnie, tak na serio, jaki był przychód do klubowej kasy ze wczorajszego spotkania. Podejrzewam, że taki zastrzyk finansowy może się nieprędko trafić.
Dodatkowo przejrzałem w głowie mecze Startu w Gnieźnie w poszukiwaniu podobnej wielkości lania u siebie - było to 26:66 i tak wysoko nam zlał tyłki na naszym torze Gorzów jadący po awans do Ekstraligi. Dokładnie 22.07.2007 r. (ten sam dzień, co doszło do katastrofy autokaru z Grenoble).
Wczorajszy wynik ze względu na większą różnicę klas, oczekiwania fanów, wyjątkowość tego meczu (debiut w elicie po x latach) można z tym spotkaniem porównać.

I na deser : nie brakowało forumowiczów, którzy twierdzili nawet nie tyle, że Hampel i Jonsson mają słabo pojechać, ale że KJ się spali psychicznie. Rzeczywiście, spalił się - taka presja na nim ciążyła. Typowałem, że Krzysiek przywiezie wynik w przedziale 5-8, zrobił 5+2 - dalej uważacie, że piszę posty będąc oderwany od rzeczywistości w jakieś fińskiej chatce bez dostępu do świata? :-)

yahu 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 13:16   

Nie rozumiem pewnej rzeczy, skoro pieniądze leżą na torze, to powinno naszym zawodnikom zależeć na zdobyciu ich. Jeśli silniki nie jadą, to zawodowiec zostaje po meczu i dopasowuje się na takim właśnie torze. Został ktoś? A może stwierdzili że i tak będzie inny tor w kolejnym spotkaniu?
Z tak dopasowanym sprzętem jak wczoraj, w elidze zbierzemy baty od każdego, nawet na naszym torze.

CEBUL 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 13:31   

Pyskaty napisał/a:
Dodatkowo przejrzałem w głowie mecze Startu w Gnieźnie w poszukiwaniu podobnej wielkości lania u siebie - było to 26:66 i tak wysoko nam zlał tyłki na naszym torze Gorzów aspirujący po awans do Ekstraligi. Dokładnie 22.07.2007 r.

Ostatni mecz w Ekstralidze, w którym gospodarz przegrał różnicą co najmniej 30 pkt. to mecz Stal Rzeszów-Unia Leszno 27:65. Było to 13 kwietnia 2008 r. Wtedy były jeszcze jokery. Najwięcej punktów dla Rzeszowa zdobył wtedy...Davey Watt 12 :mruga:

natalia2 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 14:31   

Ceny biletów na mecz z Betard Spartą Wrocław (zaległe spotkanie 1. kolejki Enea Ekstraligi – czwartek, 18 kwietnia, godz. 18:15):
- strefa „T”: 50 zł
- strefa „A” – normalny: 40 zł
- strefa „A” – ulgowy: 30 zł
- strefa „A” – dziecięcy: 10 zł
- strefy „B” i „C” – normalny: 36 zł
- strefy „B” i „C” – ulgowy: 26 zł
- strefy „B” i „C” – dziecięcy: 10 zł
Cytat:

natalia2 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 14:39   

co do meczu z Falubazem to chyba tylko Zagar się starał :ok:

maaagic 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 14:43   

Za dużą bańkę mógł być Holta. Ten to ma czasami przebłyski, a na jakikolwiek przebłysk Pedersena nie liczę. Ten facet potrafił 5-6 w 1 lidze przywozić, trochę pośmigał pod koniec sezonu a teraz ma prowadzić parę z juniorem... Zawodników już na ten sezon nie zmienimy, ale trenera zmienić zawsze można. Mogliby się nad tym zastanowić, dopóki mamy o co walczyć.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 14:47   

Dziś byłem w lubuskim i specjalnie kupiłem Gazetę Lubuską w której tytuł był wymowny "Falubaz zrobił miazgę z beniaminka"...
Niestety prawda w 100%
Tak jak pisałem wcześniej przegrać - a przegrać z honorem, prawie robi wielką różnicę ;)
- Oprócz Zagara (Fajfera) reszta niestety zero walki, ambicji i najbardziej co mnie uderzyło to starty: nasi i w I lidze, i w Ekstra po prostu zostają już na starcie, a później gonitwa ale sami ze sobą - nie wiem czy główny winowajca L.K. do startów nie przywiązuje żadnej wagi ale dla mnie to wielka porażka.
- Tor - tragedia: jak Lechu robisz beton to chociaż pokaż jak na takim torze jechać bo po tym meczu wychodzi na to że tylko Ty i Matej wiedzą co w trawie piszczy.
- I na koniec sprzęt: jak to jest że praktycznie wszyscy nasi raiderzy przyszli z klubów ekstraligowych i jeżdżą na "osiołkach" ??
Płacicie niezłą kasę za występ to trzeba wymagać konkretnego sprzętu - Falubaz nie jeździł na swoim torze tylko "bujali" się po innych torach i tak jak napisali w Gazecie Lubuskiej wyglądało to tak jakbyśmy my jeździli na wyjeździe :no:

yahu 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 15:13   

W drugiej części meczu nawet Zagar się pogubił i przegrywał starty. W czwartek mecz rozpocznie się o 18,30, więc można było spróbować pokręcić kilka kółek po wczorajszych zawodach. Właśnie o tej samej porze, w warunkach kiedy tor już nie będzie tak szybko wysychał jak na pełnym słońcu. I do tego się dopasować. Nie oszukujmy się że przygotowanie toru się zmieni, bo się nie zmieni. Zawodnicy muszą się nauczyć jeździć na takiej nawierzchni jaka była wczoraj.

biela152 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 15:28   

Był ktos na stadionie? dzieją się tam jakieś manewry?

z_trybuny 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 15:43   

niby słabo a proszę matej zagar w Pierwszej szóstce extraligi!

StelmetZG 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 16:57   

raiden napisał/a:
StelmetZG napisał/a:
Co wy tak na tego Kedziore jedziecie za tor? Od kiedy to trener przygotowuje tor i jest za niego odpowiedzialny? Za przygotowanie toru odpowiadaja inni ludzie. Trener jest od druzyny a nie od toru

Może tam u Was trener jest od drużyny....

No to chyba u was trener jest od toru, bo w wiekszosci klubow tor przygotowuja toromistrzowie,a trenerzy zajmuja sie druzyna. Takie farmazony to mozesz siac u siebie, bo idac Twoim tokiem myslenia to jest tak samo jakby trener pilkarzy odpowiadal za stan murawy na boisku

krychu90 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 17:05   

Stelmet bez napinki. U nas po prostu trener Kędziora wsiada do traktora i robi tor, taka jest prawda. Od kiedy pamiętam pan Leszek tak robił.

macmax 
FOREVER START, FORZA MARSEILLE

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 17:08   

Mecz żenujący w naszym wykonaniu, ale można tego było się spodziewać, praktycznie jedziemy tym samym składem co w 1 lidze, uzupełnionym o Ułamka, który od dawna jest zaledwie średniakiem i Świderskim, który niczym się nie różni od Skóry.
Obawiam się że będziemy czerwoną latarnią i będziemy mieć problem z wygraniem jakiegokolwiek meczu. Bardzo dobrze wszystko podsumował Pyskaty, praktycznie zgadzam się z każdym słowem.

CzerwonoCzarny 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 17:31   

Myśle, ze pierwszy do odstrzału jest nasz Mourinho. Człowiek, ktory ledwo wszedl z mega składem do ekstra caly czas jest wychwalany przez zarząd. Co Lechu takiego zrobil, ze juz trzeci rok jest z nami? Przeciez my od 3 sezonow nie mamy w ogole atutu wlasnego toru! Team spirit nie isitnieje. Trener nie jest tylko od zmianach w programie ( chociaz nasz coach nawet tego nie potrafi ) ale od wspierania zawodników i stanie za nimi murem, motywowania! A jego wypowiedz pokazuje jak bardzo mu zalezy na naszym wyniku i jego zaangażowaniu.
Chyba bedzaie trzeba wznieśc krzyk: "CHCEMY TRENERA[...]" !!

Druga sprawa to nasz doping. Nie pije absolutnie do chłopaków ze SGIF-u bo wykonują zaje***ta robotę. Ale strasznie frustrujące jest oglądanie dziewczynek z gimnazjum i chłopców z pedalska grzywka na naszym młynie! Kurde, czy naprawdę nie znalazło by się tylu chłopa, żeby zapełnić 1-2 sektory,którzy chcą "drąc ryja" dopingować przez CAŁY mecz? Wymyślec tekst do jeszcze paru przyśpiewek i by było naprawdę elegancko... Kibicowsko mamy potencjał, i to nie mały, ale trzeba to jakoś uporządkować i usunąć wszystkich ktorzy po 5 biegu juz nie maja siły albo chęci aby pomagać naszym chłopakom. Niektórzy nie przychodzą na mecz by dopingować tylko żeby udawać paparazzi... :whoeva:

A co do meczu, wielki żal ale co zrobić, trzeba jechać dalej! Zrobić "pod kolo" i będzie dobrze, jeszcze niejedni tutaj polegną... :yes:

graham 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 17:34   

Pyskaty napisał/a:
... zawsze każdy patrzy przeze mnie przez pryzmat nicku i widząc mój post przejeżdża kółkiem w dół....

I tutaj się mylisz - nie każdy - masz rację.

Bartas0513 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 18:31   

CzerwonoCzarny napisał/a:
Druga sprawa to nasz doping. Nie pije absolutnie do chłopaków ze SGIF-u bo wykonują zaje***ta robotę. Ale strasznie frustrujące jest oglądanie dziewczynek z gimnazjum i chłopców z pedalska grzywka na naszym młynie! Kurde, czy naprawdę nie znalazło by się tylu chłopa, żeby zapełnić 1-2 sektory,którzy chcą "drąc ryja" dopingować przez CAŁY mecz? Wymyślec tekst do jeszcze paru przyśpiewek i by było naprawdę elegancko... Kibicowsko mamy potencjał, i to nie mały, ale trzeba to jakoś uporządkować i usunąć wszystkich ktorzy po 5 biegu juz nie maja siły albo chęci aby pomagać naszym chłopakom. Niektórzy nie przychodzą na mecz by dopingować tylko żeby udawać paparazzi...

:ok:

rekord_toru 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 20:18   

diabolo napisał/a:
co do Ułamka- każdy wie, że to złotówa, która jest mega schapana na każde grosze. Dlaczego u nas jeździ? Bo Prezes dał mu najwięcej. To także jedna z pierwszych osób, która odmówi jazdy z braku kasy.

Po pierwsze: pieniądze to zasadnicza motywacja dla prawie każdego zawodowca. Nie wiedziałeś o tym?
Po drugie: jeśli jest "jedną z pierwszych osób, która odmówi jazdy z braku kasy", to sezon jest bezpieczny, bo w Tarnowie przez ponad pół sezonu jeździł bez kasy.

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 22:41   

Tutaj możecie obejrzeć oprawę z wczorajszego spotkania ===>>>> http://youtu.be/pCy1tY59JJ8

Dawcio 

Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 22:41   

CzerwonoCzarny napisał/a:
Druga sprawa to nasz doping. Nie pije absolutnie do chłopaków ze SGIF-u bo wykonują zaje***ta robotę. Ale strasznie frustrujące jest oglądanie dziewczynek z gimnazjum i chłopców z pedalska grzywka na naszym młynie! Kurde, czy naprawdę nie znalazło by się tylu chłopa, żeby zapełnić 1-2 sektory,którzy chcą "drąc ryja" dopingować przez CAŁY mecz? Wymyślec tekst do jeszcze paru przyśpiewek i by było naprawdę elegancko... Kibicowsko mamy potencjał, i to nie mały, ale trzeba to jakoś uporządkować i usunąć wszystkich ktorzy po 5 biegu juz nie maja siły albo chęci aby pomagać naszym chłopakom. Niektórzy nie przychodzą na mecz by dopingować tylko żeby udawać paparazzi... :whoeva:
:

I dopóki nadal będą wpuszczać dzieciaków z gimnazjum do młyna dopóty nie będzie porządnego dopingu w Gnieźnie.

Odpowiedz do tematu