Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Leszno - Start Gniezno 21.04.2013 g 16.00
Autor Wiadomość
Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 16:14   Unia Leszno - Start Gniezno 21.04.2013 g 16.00

Poznaliśmy awizowane składy na niedzielne derby Wielkopolski:

Start Gniezno
1. Matej Zagar
2. Bjarne Pedersen
3. Sebastian Ułamek
4. Piotr Świderski
5. Antonio Lindbaeck
6. Oskar Fajfer

Unia Leszno
9. Przemysław Pawlicki
10. Grzegorz Zengota
11. Kenneth Bjerre
12. Damian Baliński
13. Fredrik Lindgren
14. Tobiasz Musielak

Lechu trochę pozmieniał ustawienia par. Za Świdra pewnie pojedzie Adamczak ;]
Za to nie jestem pewien czy Anton się nadaje na prowadzącego juniora ??

DarooM 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 16:48   

Tak naprawdę Leszno nie odjechało jeszcze żadnego meczu.Dopiero jutro pojadą z Tarnowem.Nasi zakładając jutrzejszą wygraną(innego scenariusza sobie nie wyobrażam :mruga: )mogą się pokusic o całkiem dobry wynik na Smoczyku.
Może okazac się tak,że będziemy lepsi na wyjazdach niż u siebie.
Może jestem optymistą,ale wierzę w dobry wynik z Unią.HEJ START :start_2:

victorski 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 16:54   

DarooM napisał/a:
Tak naprawdę Leszno nie odjechało jeszcze żadnego meczu.

Cos sie tobie pokręciło. To własnie Unia pojechała jako pierwsza spar w tym sezonie i jazdy ma o wiele więcej niz np. my !! !!

Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów 43:47
Fogo Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów 46:44
Fogo Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa 40:50
Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 39:39

...to jest mało!!!!!!!!...i w dodatku wszysto u siebie !! !!!!!

maaagic 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 18:51   

Czy on nie mógł dać takich par na Wrocław? Teraz pół sezonu będziemy szukać odpowiedniego ustawienia?
2 lata temu Jabłoński został odsunięty od składu po to aby "na trybunach był spokój", sam Kędziora o tym mówił. Teraz dla mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie. Trenejro podał awizowany na Wrocław, zobaczył nawałnice potępiających jego decyzję wiadomości więc na Leszno dał już inne zestawienie. Boże, zmieńmy tego trenera póki mamy o co walczyć.

DarooM 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 18:55   

victorski napisał/a:
DarooM napisał/a:

Cos sie tobie pokręciło. To własnie Unia pojechała jako pierwsza spar w tym sezonie i jazdy ma o wiele więcej niz np. my !! !!

Chodzi mi o ligę,kolego :mruga:

z_trybuny 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 20:14   

ja powiem tylko tyle , świdra dawać na wyjazdy a u siebie adamczaka. Ale o co chodzi z tym betonem i dlaczego nasi sami proszą o beton to pojąć nie potrafię...

victorski 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 06:19   

DarooM napisał/a:
victorski napisał/a:
DarooM napisał/a:

Chodzi mi o ligę,kolego :mruga:

no faktycznie roznica jest bo my az jeden. Kompletnie nie udany.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 11:11   

Nie wiem, dlaczego Kędziora ustawił Toninho w parze z juniorem, zwłaszcza, że Antonio miewał na "Smoku" z tego, co pamiętam momentami katastrofalne wyniki.
Jak Unia zrobi tor jaki lubi, czyli przyczepny, to na punkty juniorów czy Ułamka nie ma co liczyć. Ostatni z wymienionych podobnej nawierzchni nie lubi, więc na niego ciężko liczyć.
O typowanie wyniku się nie pokuszę, jednak stawiam na pewne zwycięstwo Unii.

szyna6 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 13:57   

pierwszy wyjazd i już debry:)...niestety realnie patrząc stawiam na wynik: 56: 34 dla Unii. Mają zdecydowanie mocniejszy i bardziej objeżdżony na ekstraligowych torach skład niż my... W dodatku silna formacja młodzież oraz obcokrajowcy którzy pojechali w Tarnowie jakaś padaczkę...

Realnie:
1. Matej Zagar - jedyny pewniak na smoczyku.... lubi przyczepne tory - 9 pkt
2. Bjarne Pedersen - moim zdaniem na wyjazdach będzie dno - 2 pkt
3. Sebastian Ułamek - pewnie będzie kopa więc cudów się nie spodziewam - 8 pkt
4. Piotr Świderski - dla mnie CZARNY KON wyjazdu - 8 pkt
5. Antonio Lindbaeck - jak dla mnie za słaby sprzęt na ekstaligowe warunki - 6 pkt
6. Oskar Fajfer - sprzęt jest, waleczny jest ale leszczyńska młodzież u siebie na nic im nie pozwoli - 1 pkt

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 15:21   

Nie wiem czy czytacie wszystkie tematy związane z Derbami ale pamiętajcie o Czerwonych koszulkach żeby zabrać je do Leszna!

maaagic 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 17:42   

szyna6 napisał/a:
pierwszy wyjazd i już debry:)...niestety realnie patrząc stawiam na wynik: 56: 34 dla Unii. Mają zdecydowanie mocniejszy i bardziej objeżdżony na ekstraligowych torach skład niż my... W dodatku silna formacja młodzież oraz obcokrajowcy którzy pojechali w Tarnowie jakaś padaczkę...

Zdecydowanie mocniejszy skład? Hola, hola kolego. Ok, nasi jeżdżą słabo - ale patrząc na poprzedni rok prezentują zbliżony poziom. Pewniakami w Lesznie obecnie są Piotrek Pawlicki i Tobiasz Musielak. Zengota trzyma poziom Ułamka - pojedzie jak mu wiatr zawieje, no ale akurat w Lesznie na Sebe nie liczę. Przemek Pawlicki z racji własnego toru pewnie odpali jakieś 12 (w Tarnowie pokazał, że nie ma formy). Baliński po upadku na razie cieniuje. Bjerre jest po prostu słaby, a Lindgren to chyba największa niewiadoma. Ciężko na razie w Lesznie z formą, tak jak i u nas.

szyna6 napisał/a:
2. Bjarne Pedersen - moim zdaniem na wyjazdach będzie dno - 2 pkt

Niestety ale na W25 też nic dobrego nie będzie pokazywał. Przy czym nie martwię się o to, bo nasz tor bardzo lubi Watty :)

szyna6 napisał/a:

Czarny koń? 7-8 to jest minimum jakie będzie musiał wykręcić i to nie będzie żadna niespodzianka - czarnym koniem nazwałbym go gdyby powtórzył to co zrobił na sparingu w Gorzowie.

szyna6 napisał/a:
5. Antonio Lindbaeck - jak dla mnie za słaby sprzęt na ekstaligowe warunki - 6 pkt

Po cichutku liczę na trafienie z przełożeniami i przebudzenie.

Słabsza Unia już nie będzie, więc jest to jedyna okazja żeby zrobić na Smoczyku +/- 40 punktów. Do zobaczenia na stadionie.

yahu 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 19:59   

maaagic napisał/a:

Ok, nasi jeżdżą słabo - ale patrząc na poprzedni rok prezentują zbliżony poziom.

A jaki to jest poziom? Niestety w większości pierwszoligowy póki co.

maaagic napisał/a:

Przemek Pawlicki z racji własnego toru pewnie odpali jakieś 12 (w Tarnowie pokazał, że nie ma formy).
Jeśli zawodnik bez formy ma zdobyć 12 punktów to ja bym chciał takich żużlowców w Starcie!

maaagic napisał/a:

Niestety ale na W25 też nic dobrego nie będzie pokazywał. Przy czym nie martwię się o to, bo nasz tor bardzo lubi Watty :)
Bjarne pokazał w meczu z Wrocławiem że potrafi nawet mijać na dystansie. Oczywiście, rywal nie był szybki ale zawsze należy to odnotować na korzyść zawodnika.

maaagic napisał/a:

szyna6 napisał/a:

Czarny koń? 7-8 to jest minimum jakie będzie musiał wykręcić i to nie będzie żadna niespodzianka - czarnym koniem nazwałbym go gdyby powtórzył to co zrobił na sparingu w Gorzowie.
Jeśli Świderski zrobi 8+ to ja będę przeszczęśliwy. Naprawdę, ciężko mi uwierzyć w tego zawodnika po meczu z Falubazem.

szyna6 napisał/a:

Dokładnie takie samo mam odczucie oglądając Antona w dwóch spotkaniach. Sam gdzieś przyznał że nie inwestował w sprzęt, ale nie wiem na ile jest to prawdą. Jeśli tak, to niestety ale ciężko mu będzie zdobywać choćby tyle samo oczek co w zeszłym sezonie.

maaagic napisał/a:

Słabsza Unia już nie będzie, więc jest to jedyna okazja żeby zrobić na Smoczyku +/- 40 punktów. Do zobaczenia na stadionie.
Tutaj pełna zgoda. Tak słabej Unii ja nie pamiętam, ale mimo wszystko jest to solidna ekipa i na własnym torze będzie groźna dla każdego. Po wprowadzeniu komisarza toru może jednak stracić sporo na swojej sile.

Olgierd 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 20:59   

Przekroczmy 30 i będzie dobrze. Na więcej nie liczę. Trzeba skupić się na meczach w GNO

ponk 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 21:21   

Olgierd napisał/a:
Przekroczmy 30 i będzie dobrze. Na więcej nie liczę.

nie ma jak to wiara w swoją drużynę :mruga:
moim zdaniem Unia u progu sezonu ma podobne problemy jak my... zagraniczni bez formy, Polacy nieobliczalni, komisarz toru- może namieszać więc i tor nie będzie takim atutem jak ostatnimi laty... wszystko to powoduje, że np. para Bjerre-Baliński może "kroić" naszych 3 razy po 5:1 ale równie dobrze może 3 razy przegrać swoje biegi... w tym spotkaniu wyniku typować nie sposób ale chcę wierzyć, że mamy szansę powalczyć... niestety ustawienie par przez naszego trenejro nie napawa mnie optymizmem... para Ułamek-Świderski to jak proszenie się o wpierd.ol... dla mnie 41-42 punkty byłyby wynikiem satysfakcjonującym.

Olgierd 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 06:47   

Raczej realizm. Na wyjazdach nie będziemy się liczyć. Unia za to będzie najsilniejsza z tych słabszych. Na razie kandydaci do spadku to my, Wrocław i Gorzów. Kolejna w kolejce jest Unia. Jakoś nie wierzę w przyzwoity wynik.Co innego u siebie.

r1 
69

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:34   

Myślę że dla przyzwoitości wypada dobić do 35 pkt. Wszystko co poniżej będzie Mnie utwierdzało w przekonaniu że jesteśmy jednak słabi. Bardzo jednak bym chciał się w niedzielę zdziwić tak jak swego czasu zdziwiłem się po meczu w Czewie. Bardzo!

z_trybuny 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:58   

złe ustawienie par, nasz trener chyba rzuca bierki, dzisiaj sobie tak ułoże a jutro inaczej a co tam! skłąd ułożony bez najmniejszej logiki.

TeTris 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 11:17   

ja myślę, że jeśli nasi dobrze rozegrają 5-6 pierwszych biegów i spasują się z torem to mecz do końca będzie na styku. uważam, że pary są nawet nieźle ułożone. tylko jedno pytanie: czy nasi juniorzy są gotowi na taki tor, który jutro zobaczą? Bjerre i Lindgren to nie są pewne punkty Leszna, a u nas tak naprawdę każdy może wyskoczyć z kapelusza lub spieprzyć cały mecz. mimo wszystko trzymam kciuki! :)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 12:40   

Jestem pełen podziwu dla waszej wiary w niejakiego Świderskiego. Naprawdę. A poza tym spodziewam się, że Lindback kompletnie *** ten mecz i w parze z juniorem nie raz dostaniemy 1:5.

antyjagus 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 12:50   

Pyskaty napisał/a:
Jestem pełen podziwu dla waszej wiary w niejakiego Świderskiego. Naprawdę. A poza tym spodziewam się, że Lindback kompletnie *** ten mecz i w parze z juniorem nie raz dostaniemy 1:5.

Mozna obstawiac zdobycze punktowe zawodnikow, jesli jestes pewien nie zastanawiaj sie, latwy pieniadz, no i satysfakcja plynaca z umiejetnosci wykorzystania swojej wiedzy to duzy zastrzyk optymizmu.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 15:06   

antyjagus napisał/a:
Pyskaty napisał/a:

Mozna obstawiac zdobycze punktowe zawodnikow, jesli jestes pewien nie zastanawiaj sie, latwy pieniadz, no i satysfakcja plynaca z umiejetnosci wykorzystania swojej wiedzy to duzy zastrzyk optymizmu.

Na pewno obstawianie to łatwy pieniądz :glupek2:
Na pewno Toninho jadąc na torze, na którym notował czasem tragiczne wyniki i jadąc na zużytym po GP sprzęcie i będąc zwyczajnie zmęczony zdobędzie tuzin punktów,ale co ja tam wiem...
Nie wiem, po *** ktoś go dał z parze z juniorami. Najprędzej z nimi powinien jeździć były komandos i miłośnik motocykli marki Harley Davidsson.

Edddddd 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 15:36   

Pyskaty napisał/a:
antyjagus napisał/a:
Pyskaty napisał/a:

Oj Pyskaty, Pyskaty - nic się nie zmieniłeś :D Te "łatwe pieniądze" to ironia na temat Twojej wszechwiedzy - nie trzeba być Omnibusem, żeby się domyślić.

Co do samego meczu - z ustawieniem par przez Kędziore zawsze będzie można polemizować. Ja jestem zwolennikiem rozwiązania, by z juniorem zawsze jechał najskuteczniejszy jeździec w drużynie. Nie da się ukryć, że wyrwa na pozycji nr 2/10 to poważny problem - tym bardziej, że nasi juniorzy nie powalają na kolana (Lisiecki to kompletne nieporozumienie). Do tego dochodzi fakt, że w sobotnim GP jeździ dwóch naszych zawodników (dobrze, że to Bydgoszcz, a nie drugi koniec świata), którzy mogą być zmęczeni na następny dzień. To tyle z mankamentów. Na plus fakt, iż leszczyńskie byki pokazują się z bardzo słabej strony w tym sezonie. Pomóc może również komisarz toru, który nie pozwoli Romanowi J. na jego gierki z torem. Skoro już jesteśmy przy torze - powinien sprzyjać Zagarowi, Lindbaeckowi, czy Świderskiemu - powinien! Jak będzie? Czas pokaże. Ja pozwolę sobie napisać, iż mam przeczucie, że wcale nie musimy być skazani na pożarcie w tym meczu...może i jestem niepoprawnym optymistą, ale liczę na miłą niespodziankę :)

draq89 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 16:25   

siema!

szukam transportu na mecz w Lesznie, ma ktoś wolne miejsce w aucie?

w razie czego, śmiało dzwonić obojętnie o której godzinie nawet późno w nocy:D

509-87-87-26

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 19:39   

Edddddd napisał/a:
Pyskaty napisał/a:
antyjagus napisał/a:
Pyskaty napisał/a:

Oj Pyskaty, Pyskaty - nic się nie zmieniłeś :D Te "łatwe pieniądze" to ironia na temat Twojej wszechwiedzy - nie trzeba być Omnibusem, żeby się domyślić.

Co do samego meczu - z ustawieniem par przez Kędziore zawsze będzie można polemizować. Ja jestem zwolennikiem rozwiązania, by z juniorem zawsze jechał najskuteczniejszy jeździec w drużynie. Nie da się ukryć, że wyrwa na pozycji nr 2/10 to poważny problem - tym bardziej, że nasi juniorzy nie powalają na kolana (Lisiecki to kompletne nieporozumienie). Do tego dochodzi fakt, że w sobotnim GP jeździ dwóch naszych zawodników (dobrze, że to Bydgoszcz, a nie drugi koniec świata), którzy mogą być zmęczeni na następny dzień. To tyle z mankamentów. Na plus fakt, iż leszczyńskie byki pokazują się z bardzo słabej strony w tym sezonie. Pomóc może również komisarz toru, który nie pozwoli Romanowi J. na jego gierki z torem. Skoro już jesteśmy przy torze - powinien sprzyjać Zagarowi, Lindbaeckowi, czy Świderskiemu - powinien! Jak będzie? Czas pokaże. Ja pozwolę sobie napisać, iż mam przeczucie, że wcale nie musimy być skazani na pożarcie w tym meczu...może i jestem niepoprawnym optymistą, ale liczę na miłą niespodziankę :)

Ty też niby inny, ale jednak ten sam - "omnibus" piszemy z małej litery, a sam nie obstawiam, bo mam złe doświadczenia zw. z tym. :-) A wszechwiedzący nie jestem, bez obaw. Pozory mogą mylić.

Biorąc pod uwagę formę Lindbacka z dzisiejszego GP - można mieć obawy o jego występ i to jeszcze w parze z juniorem...

z_trybuny 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 20:28   

niestety antona trzeba odsunąć od prowadzenia pary i postraszyc jak najszybciej Wattim...
Lindbaeck jutro 5-8 max. jezeli świder sie nie obudzi to czeka nas wynik nie lepszy jak z falubazem

godziu 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 20:54   

optymistycznie finał:

Tomasz Gollob 1
Matej Zagar 2
Tai Woffinden 0
Emil Sajfutdinow 3

Ale antonio dna siegnął.....
i co na jutro...?

z_trybuny 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 21:16   

Zauważcie że Anton nawet jak wyszedł pierwszy ze startu to tracił od razu pozycję, bał się ostrzejszej jazdy, coś złego sie dzieje z Antonem, oby szybko sie wziął za siebie...

ponk 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 21:32   

z_trybuny napisał/a:
Zauważcie że Anton nawet jak wyszedł pierwszy ze startu to tracił od razu pozycję, bał się ostrzejszej jazdy...

i to jest najbardziej zastanawiające... czy to wina motocykli, które nie pozwalają Panu Czarnemu na walkę- czy też coś niedbrego dzieje sie z samym zawodnikiem.... chociaż co do tego nie powinniśmy mieć wątpliwości... takie przygotowanie do sezonu profesjonaliscie nie przystoi- Anton chyba za szybko poczuł się "mistrzem świata"... ale i w tym przypadku jest cos optymistycznego... w zeszłym roku dzień po katastroflanym wystepie w GP (nie pamietam już gdzie ale miał chyba olimpiadę) Bjarnego- pojechaliśmy do Lublina... jak się skonnczyło pamiętamy... jutro liczymy na powtórkę ze strony Lindbacka :mruga:

krav11 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 21:34   

Komentować tego tekstu nie zamierzam .../d

ugo 

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 22:45   

krav 11 bardzo, bardzo nie ładnie rasizm trzeba zwalczać zwłaszcza takich jak ty co ci zrobił Antonio, szanujmy się. Bardzo duży minus.

Odpowiedz do tematu