Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Leszno - Start Gniezno 21.04.2013 g 16.00
Autor Wiadomość
Viridis 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 18:44   

A kiedy ten DEWY WATT wróci?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 20:03   

m_k napisał/a:
Na chwile obecna na poziomie ekstarligi mamy tylko Mateja
Reszta to jest 1 LIGA

Na dobra sprawe po 3 kolejka do odstawienia jest kazdy poza Zagarem.
Wlasnie ogladam mecz na nsport i po raz kolejny brak w skladzie Włókniarza Mirka, a może by go tak wypozyczyc ??

Żawodnik drugiej lini na wyjeździe zdobywa 10 pkt, ale poziom I ligowy? Ciekawe. Ale najciekawszy jest zmysł taktyczne Lecha K. - wycofuje po dobrym biegu Pedersena, a Ułamek w tym czasie kontynuuje swoją padakę. Potem po 5 biegach przerwy wyjeżdża do biegu wcześniej zdjęty Pedersen, totalnie nie mając pojecia co się dzieje z torem. Zmysł taktyczny nakazał w końcu zastąpić Ułamka - a po co? ano po to, żeby potem znów go zapodac w nominowanych , gdzie dał popis dnia. Tymczasem będące w sztosie Świder kończy jazdę po swoim piątym biegu. Można to było zupełnie inaczej rozwiązać, ale cóż - w końcu do tego potrzebny jest trener.

FanatykStartu 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 20:19   

Wynik jest dobry. Bonus zostaje u Nas. Bjarne bylo wiadomo, ze w Lesznie szału nie zrobi. Ułamek to zawodnik, który z biegiem czasu sie rozjeżdża. Nie panikujmy, chociaz liczylem, ze wygramy to i tak jestem zadowolony. Gdyby dzisiaj byl mecz z Falubazem u Nas to twierdze, ze bysmy go wygrali. Ludzie to jest sport i zobaczycie, ze sie utrzymamy. Na wyjezdzie tez napewno gdzies wygramy, a bonusy na Lesznie i Wroclawiu sa w zasiegu

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 20:22   

Szabla napisał/a:
w końcu do tego potrzebny jest trener.

:ok: :ok: :ok:
FanatykStartu napisał/a:
Bonus zostaje u Nas.

Już wiesz, że będzie bonus na naszym koncie ??
Ja uważam, że jest duża szansa na bonus. Myślał indyk o niedzieli a w sobotę łeb mu ścięli :)

antyjagus 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 20:34   

Dzis mozna pokusic sie o pierwsze wnioski.

Nigdy nie jest idealnie, ale w naszej sytuacji warto szukac pozytywow, bo kto dzis byl w Lesznie to widzial, ze:

- Zagar to transfer sezonu, smialo mozna mu wpisac wyniki dwucyfrowe w kazdym meczu

- Swiderski ma glowe na karku, czyta sciezki i potrafi przewidziec ruch rywala

- Lindbaeck ma argumenty, kwestia stabilizacji

Wynik jest o tyle dobry, ze na naszym betonie Bjerre i Lindgren beda slabsi niz dzisiaj a mlodziez z Zengota nie dojada do 40stu punktow.

Sukcesywne zbieranie bonusow na Wroclawiu, Lesznie i Gorzowie plus wygrane u siebie do konca musza dac utrzymanie.

Hapayek 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 20:37   

Szkoda trochę 14 biegu jechać 5;1 i po chwili zrobiło sie 3;3. Dave musi jak najszybciej wrócic za bjarnego trzeba było by go wyprobowac.A najlepszy komentarz na syfach w 2 wyscigu " młodziezowcy startu maja problem z pokonywaniem łuków" smiech na sali ,takiej padaki dawno nie było.

yahu 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:05   

Mecz zawalił Ułamek z juniorami. Bjarne to pierwszoligowiec i nie oczkuję od niego punktów na wyjazdach. Brawa dla Mateja, Antona i Świdra. Zwłaszcza wynik tego ostatniego mnie zszokował bo kompletnie na niego nie liczyłem. Juniorzy dramat. Fakt, Unia ma najlepszych młodzieżowców w lidze, ale nie spodziewałem się aż takiej miazgi. Sporo pracy przed Oskarem, natomiast Wojtek zbyt dużo czasu stracił w minionych sezonach na okazje startów.
Końcowy wynik dobrze wygląda, ale nic poza tym. Nadal jest to porażka, a pisanie w tej chwili o bonusie jest nieporozumieniem. Unia jest bez formy, zespołowi brak liderów, a opieranie wyniku na samych juniorach jest bardzo ryzykowne.
Po trzech kolejkach widać kto jest słaby i w tej grupie są zarówno Start, jak i Unia. Do tego należy dodać Gorzów i Wrocław.

Viridis 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:07   

A na Rzeszów skład ten sam a Bjarne niech sobie odpocznie i wszystko w temacie.
Ułamek musi jechać przecież trochę już w tek E lidze jeżdzi a Biarne?
W zeszłym sezonie też odstawili kapitana ZORRO i było git i to samo powinni zrobić teraz z BIARNE

z_trybuny 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:08   

Najgorsze jest to że nie mamy zastępstwa za Ułomka. Tu zrobi 2 tam 8 i taką padakę będzie nam cały czas jeździł bo ma pewne miejsce...

z_trybuny 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:09   

Viridis napisał/a:
A na Rzeszów skład ten sam a Bjarne niech sobie odpocznie i wszystko w temacie.
Ułamek musi jechać przecież trochę już w tek E lidze jeżdzi a Biarne?
W zeszłym sezonie też odstawili kapitana ZORRO i było git i to samo powinni zrobić teraz z BIARNE

a kogo wstawisz mistrzuniu za bjarne? watta z temblakiem na szyi??

P.S w Gorzowie to mają padakę...

2 x P.S jeżeli kędziory nie zwolnią to sie nie utrzymamy, normalny trener by nawet tymi trzema zawodnikami mecz wygrał. Kędziora to nie jest trener, kompletnie nie myśli, nie patrzy w kolejne biegi, źle ustawia zawodników, tak jak by miał klapki na oczach...

ponk 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:26   

Pyskaty napisał/a:
Jestem pełen podziwu dla waszej wiary w niejakiego Świderskiego.

i widzisz... długo nie trzeba było czekać na twój popis :mruga: jak widzisz przepowiadanie występów naszych pupili w tym seonie przypomina grę w totka.. ja nie trafiłem przed meczem z Falubaze- ty z Unią... także nie ma co się spinać i napinać :mruga:
maksior napisał/a:
Panie Ponk kto to jest wrocław bydgoszcz,gorzów-kogo mamy się bac,mam nadzieje że przejżałeś już na oczy.

no poki co to raczej utwierdzam się w swoim przekonaniu... z Wrocławiem już wygraliśmy (i chociaż jadą naprawdę dobrze to jednak mam nadzieję, że przez cały seozn formy nie utrzymają- podobnie jak Bydgoszcz), Gorzów póki co prezentuje się słabiej niż przypuszczałem, Bydgoszcz jedzie rewelacyjnie ale ich miejsce zajęła w moim rankingu Unia Leszno... także nie jest tak źle jak niektórzy by chcieli... na bardzo wiele pytań odpowie nam mecz z Rzeszowem....
co do samego meczu... jak pisalem wcześniej 41 punktów mnie satysfakcjonuje chociaż pewien niedosyt pozostaje....
nie czepiałbym się raczej młodzieżowców- bo o tym, że na wyjazdach będą robić wspólnie 1 punkt wiemy juz od jakś 4ech miesięcy... za bardzo nie czepałbym się też Ułamka- wystarczy przęśledzić jego ubiegłoroczne poczynania i raczej na takie "popisy" powinniśmy się przygotować... poza tym czego oczekujecie od "Michaliny"- jedzie jak umie i lepiej nie będzie....
niestety po raz kolejny popis dał trenejro... chociaż prawdziwe powody do złości to mają w Lesznie.... gdyby Jankowski zamiast stawiać na Balińskiego i Bjerre- po 5 razy puścił Musielaka i młodego Pawlickiego z 40stu byśmy mogli nie wyjść...
z pozytywów:
1. Świderski
2. 8 indywidualnie wygranych biegów
3. aż 4ech zawodnikow wygrywało biegi a to nawet w 1szej lidze na wyjazdach działo się niezbyt często...

p.s. to co... na Rzeszowie czas na akcję "biała chustka dla Kędziory"??
pzdr.

Olgierd 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:35   

Piszecie bzdury, podejrzewam, że nie byliście w Lesznie, dlatego tak piszecie.
Dobry mecz w wykonaniu naszych! Widać, że tworzy się drużyna, oglądają się za sobą, pomagają. Kilka wpadek, ale rozkręcamy się. Leszno było do ugryzienia, gdyby Ułamek z Bjarne pojechali lepiej. Oskar wcale tak źle nie wyglądał. W ostatnim swoim starcie powalczył z Bjerre.
Zagar rewelacja - LIDER. Objeżdzał miejscowych jak chciał.
Lindbaeck super, gdyby nie kilka błędów. Powinien mieć komplet.
Świder super, poza 1 biegiem, gdzie wygrał start i przegrał 1-5.
Ułamek 1 bieg rewelacja, kolejne dno. Było 5-1 w 14, dltego, że Świder wywiózł młodzieżowcow, ale Ułamek był za wolny, by to utrzymać. Miał jechać Bjarne.
Lisek poprawnie jeździł, jakieś 15 m za stawką.

Za Bjarne Watt, za Ułamka Adamczak i jedziemy. Gorzów do zdobycia. Teraz wygrać z Rzeszowem. Tabela układa się dla nas dobrze, liga jkest do utrzymania.
Kibice BOMBA. Ttylko nas było słychaćna stadionie.

"Jesteśmy u siebie" :D

Tor ciężki - kopa - trzeba było mieć siłę w rękach.

Dziś zmiany bardzo OK. Początek był w kratkę, więc ciężko byłop wyczuć, a potem Świdra nie było za kogo, bo za wolno odpalił.

z_trybuny 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:36   

niejeden kibic by lepiej ustawiał biegi niż pan Leszek... fuksnęło mu sie w I lidze ale eliga nie wybacza takich błędów i śmiem twierdzić że ten Pan spuści nas do I ligi.
Niewiem jak długo można tolerować taką bezmyślność, czy to jest znajomy prezesa czy co?
Jak można tak bezmyślnie dawać taktyczne i ustawiać nominowane bez jakiejkolwiek taktyki, ten koleś naprawde rzuca chyba monetą...

jeżeli ktoś jeszcze nie kuma ot należało nie zmieniać bjarnego na antona tylko w nastepnym dać taktyczną a potem w nominowanych antona z ułamkiem za którego wszedł by świder i w 15 świder z zagarem a założe sie że wynik byłby zbliżony do remisu.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:42   

Mecz w Lesznie miał odpowiedzieć na kilka pytań. Przede wszystkim na to, ile jest prawdy w tym, że lepiej radzimy sobie na wyjazdach niż u siebie, czy to prawda co pisałem jakiś czas temu, że Unia może mieć spore problemy z utrzymaniem (m.in. że Kenny Bjerre mi nie pasuje do tego toru) no i jak nasi radzą sobie na przyczepnym torze. Sam wynik moim zdaniem jest bardzo dobry, bo zdobycie 41 punktów na wyjeździe to świetny wynik. Jednak gdyby nie kilka szczegółów, to ten wynik może byłby lepszy, a może pokusilibyśmy się o historyczne zwycięstwo na „Smoku”. Niestety.
Lech Kędziora. Zapraszam go do siebie na korepetycje z taktyki w trakcie meczu. Bo jeśli wycofuje się już jakiegoś zawodnika, to należy wycofywać go do końca zawodów. Na co on, ***, liczył w przypadku występu Bjarne w 11. biegu, gdy ten miał bieg przerwy i w tym 11. trafił na nowe warunki torowe? Już sam pomysł był poczyniony w dobrym momencie, jednak za złą osobę. W przypadku Ułamka można było mieć nadzieję, że ten jakieś punkty dowiezie i za sprawą Zagara wygramy 4:2, a może nawet 5:1. Po drugie, czy ten gość nie wpadł jeszcze na to, aby zrównoważyć naszą drużynę i dawać Mateja do pary z juniorem? Bałem się o Lindbacka, jednak ten radził sobie nadspodziewanie dobrze, choć i tak nie ustrzegł się wpadek. W niedzielę jedziemy z Rzeszowem, który w GW pokazał, że na twardym torze potrafi hurtowo wygrywać starty. Margines błędu jest zatem niewielki, ale nawet jak polegniemy, to przecież „nie możemy Leszunia zostawić” (czyt. wy-ć na zbity p.sk)
Do tych, co narzekają na juniorów – to nie ich wina, że szkolenie juniorów jest na tak miernym poziomie w Gnieźnie. Bo jeśli taki Lisiecki zaczyna pokazywać się na torze w wieku 19 lat i jest niemal noszony na rękach bo zdobył 1 pkt w trzech biegach na torze Orła,a teraz ma 21 i dopiero tak naprawdę się rozjeżdża, jeśli nasi juniorzy (rozłożyło mnie to ) mają problem by przejechać cztery okrążenia w biegu juniorskim, Oskar tradycyjnie całuje nawierzchnię toru, a Gała Adrian ma już 18 lat, gdy juniorzy, którzy razem z nim zdawali egzamin licencyjny (Zmarzlik, Cyfer czy Czaja) mają o wiele więcej rozjeżdżenia, to kim my chcemy punktować? Całkiem niedawno temu wszyscy starali się mi wmówić, jaki to niby utalentowany nie jest Kacper (który wozi ogony w Tarnowie), który miał być tym wielce utalentowanym wychowankiem...Ostatni wychowanek Startu, który do jakiegoś takiego średnio-przeciętnego poziomu doszedł (a i tak nigdy nic nie wygrał, nawet za juniora), urodził się 14.02.1985 r. Chyba po 10 biegu było to dobrze widać, że całą przewagę Leszno zbudowało sobie niemal wyłącznie na punktach juniorskich.
Bo poza tym, to niczym nasi nie ustępowali „Bykom” i wynik też mówi sam za siebie. Unia naprawdę ma poważny problem z brakiem jakiegokolwiek lidera- patrz Nicki Pedersen, który mógłby ten zespół punktowo pociągnąć. Roman Jankowski ma dwa scenariusze na mecz: albo zbudować sobie przewagę na początku i ją jakoś dowieżć, albo dostawać od początku w palnik i nie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Nie ma tam nikogo, kto mógłby jeździć jako taktyczna. Chyba nawet świetnymi juniorami tenże wybitny strateg nie umie „posługiwać się w meczu”, aby w pełni wykorzystać ich atuty. Ale jak po drugiej stronie ma się za rywala naszego poczciwotę, to nie trzeba się wysilać...
Co do samego meczu to mam takie wrażenie, że Leszno było dzisiaj niezwykle słabe, jednak my nie potrafiliśmy tego wykorzystać (gdyby w nasze miejsce wstawić trochę silniejszy zespół, to UL poległaby z kretesem). Dla mnie osobiście słaby zespół przegrał z jeszcze gorszym. Jak to zwykle w życiu bywa, przyczyn jest kilka, ale sam mam satysfakcję, że przewidziałem tragiczną jazdę Ułamka w tym meczu.
Jeden z forumowiczów (ten sam, który zabłysnął swoimi przemyśleniami na temat najlepszego wychowanka szkółki żużlowej w Pawłowicach) napisał, że Ułamek „jest jak Michalina Szczepaniak”. A ja spytam – czy on kiedykolwiek jeździł inaczej? Czego się nasi sternicy i kibice po nim spodziewali? Gość zamiast źrenic ma symbol euro i za Gniezno umierać nie będzie i ryzykownych akcji nie podejmie, bo przecież czekają go wyjazdy do Czech, Szwecji czy innych cieniutkich lig, w razie kontuzji ominą go turnieje, a przecież konto zgadzać się musi. Nasz prezes po jego transferze powiedział coś w stylu „ciężko było znaleźć dobrego seniora” – ja bym powiedział inaczej (także do Świdra to pasuje) „ wzięliśmy go, bo nie było nikogo lepszego”. Niemal spuścił z E-ligi Tarnów, niemal Wrocław, no to w tym roku spełni się powiedzenie, że do trzech razy sztuka.
A co do Bjarne, to on nigdy wirtuozem nie był, jednak „tak dobrze jeździł z Lublinem w końcówce sezonu”. Panowie – formę każdego roku buduje się on nowa, a największym sukcesem tego gościa jest pewnie to, że ktoś kiedyś podszedł do niego i powiedział „Cześć Nicki, mogę autograf?”, myląc go ze słynnym rodakiem, do którego ma równie daleko, co mieszkańcy Zgorzelca do Władywostoku. Jeśli Watt wydobrzeje, to chyba warto z nim czym prędzej popróbować w miejsce Bjarne, gdyż potrzeba nam zawodników z cojones, a nie bezbarwnych eunuchów.
Wcale źle nie jest w naszym wykonaniu, jednak ....Lepiej mieć stado baranów, którym przewodzi lew, niż odwrotnie. Nasi źle znowu nie jeżdżą, ale na ich czele stoi przysłowiowy „baranek”, który ma problem z taktyką w trakcie meczu i czuję, że o kilku meczach powiemy to co może nawet po dzisiejszym – to nie Leszno wygrało, ale Gniezno przegrało. Zatem Panie Lechu zapraszam do siebie na korepetycje z dokonywania zmian w trakcie meczu. Pierwsza godzina gratis, w planie materiały szkoleniowe w formacie pdf. oraz dokładna analiza tabeli biegów.

z_trybuny 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:49   

dobrze żeś to pyskaty ujął nic dodać nic ująć ;)

Olgierd 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:50   

Ułamek i nadzieja????
Tylko w drugim jego starcie, potem to było dno. Daleko z tyłu, bez pomysłu i bez walki. Nie dal rady na kopie. Bjarne chociaż trzymał się stawki.
Oski upadł po kontakcie. Błąd sędziego. Poza 1 biegiem nasi junirzy jechali poprawnie.
Tym razem to Jankowski dał ciała. Jego juniorzy powinni jechać po 5 razy.

z_trybuny 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:55   

jeżeli nic sie nie zmieni a zapewne nic sie nie zmieni czyli:

1. tor na nadziele leszek zrobi betonik jak zwykle
2. zawodnicy pokroju gwiazdy ułomka i pedersena (nie nickiego) nie wyciągną wniosków
3. trener nie zacznie MYŚLEĆ

to w niedziele mamy w palnik i święty boże nam nie pomoże...

a potem znowu tydzień ciszy ze strony klubu, potem przepraszanie colgate'a i tak do następnego meczu...

ledwie sie mecz zakończył to już na fejsie klubowym był post: jak wam sie wynik podoba, nasi chyba szampany otwierali w lesznie z okazji tych 41 pkt...

Olgierd 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 21:58   

Chlopie przestań!
Beton nam pasuje i już. Pogadaj z każdym z zawodników. Nie gryzą.
Wygramy.
Każdy pisał, że przyniesiemy wstyd w Lesznie, a teraz krytykują 41 pkt. Wieczni maruderzy. Popracujcie nad sobą i cieszcie się życiem.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 22:11   

Wynik jest dobry, nie ma co narzekać, jest szansa na bonus! Ja liczyłem, że wciery do 35 :D

Juniorka słabo

marunia 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 22:12   

Na meczu byłem i moge powiedziec tyle ze przy odrobinie szczescia moglismy tam wygrac...jednak 41pkt to duzo wiecej niz zakładałem sobie przed meczem...zaczne od juniorów bo tu nie ma o czym pisac oni na wyjazdach nie beda istniec i taka jest prawda zeby tylko zdobywali ten 1pkt który sie im nalezy w biegu juniorów...kibice Uni na ich jazde w pierszym biegu zareagowali smiechem i to mówi wszystko....Zagar jest we formie i to potwierdza kazdym swoim wystepem...Antonio dzisiaj lepiej chodził po duzej i szkoda tego pierwszego biegu gdzie przegrał na ostatnim łuku...Swiderski dzisiaj bomba piekny mecz w jego wykonaniu...Ułamek tylko jeden bieg dobry reszta klapa...Bjarne to samo...no i na koniec słowo o rezerwach taktycznych...zmiana w biegu 8 to dla mnie pomyłka przeciez Bjarne w swoim poprzednim starcie miał 2pkt i został zmieniony...ja zmiane bym zrobił w 11 biegu...i to podwójna...i jesli wtedy bysmy wygrali tam 5:1 to mamy remis w meczu...gdyby Antonio nie stacił pierwszego miejsca to wygrywamy....gdyby Ułamek dojechał drugi w 14 biegu...ale i tak brawa za walke!!

MuMiNeK 
MuMiNeK

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 22:18   

Panie Rusiecki ! To po ile będą bilety na Rzeszów? 5 czy 10 zł? Bo na punktówke to nie za wiele wydajecie. :)

Olgierd 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 22:42   

Kontrakty się zmniejszyły, że nie za dużo?
Trzeba zapłacić za 42 pkt, czyli prawie jak za wygraną, a mecz w plecy.
Bezsensowna pisanina.
Jest dobrze, rozkręcamy się. Wygrać z Rzeszowem, a potem spóbowąć ugryźć Gorzów już z Wattem za Bjarne.

luk 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 22:59   

Ludzie radze zejść na ziemie z ligi spadną 3 drużyny i kogo my mamy wyprzedzić. Miał być skład z 5 równymi zawodnikami a tu co mecz zawodzi dwójka.

macmax 
FOREVER START, FORZA MARSEILLE

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 22:59   

Niektóre posty powyżej sugerują wyraźnie że jesteśmy MP albo blisko tego powinniśmy się zakręcić a prawda jest taka że mamy jeden ze słabszych składów w E-lidze, więc radzę niektórym zejść na ziemię, mam wrażenie że niektórzy dopiero teraz zaczęli oglądać żużel.
Dzisiaj byłem i widziałem całkiem dobre zawody w naszym wykonaniu, gdybyśmy mieli lepszych juniorów to wynik równie dobrze mógł być odwrotny. Niestety po raz kolejny potwierdza się że Bjarne to zawodnik za słaby na E-ligę.
Największy zawód jednak dla mnie to Ułamek - praktycznie jeszcze niedawno top 10 polskich żużlowców, dzisiaj bardzo, bardzo chimeryczny zawodnik.
Duże brawa dla Świdra, rozkręcał się z każdym biegiem, nie odpuszczał, świetnie startował, ale i też robił miejsce dla partnera, naprawdę duży pozytyw.
Matej na dzień dzisiejszy to absolutny nasz lider, zdarzy mu się przegrać, ale bardzo szybko wyciąga wnioski, zawodowiec pełną gębą.
Ogólnie wynik bardzo przyzwoity.

tony187 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 23:18   

Olgierd napisał/a:
Chlopie przestań!
Beton nam pasuje i już. Pogadaj z każdym z zawodników.

Nie muszę gadać z żadnym z nich.
Wystarczy, że poczytam złote myśli naszego wizjonera z wąsem.
Najpierw ogłasza wszem i wobec, że beton robi na wyraźne życzenie zawodników - cały tekst
tutaj .
A kilkadziesiąt godzin później przyznaje, że "zawsze lepiej szło na obcych torach. Tam jeździmy na innych warunkach i nasi zawodnicy spisują się w nich bardzo dobrze." - całość tutaj .
Więc już nie wiem czy tego drugiego wywiadu udzielał on czy może jego brat bliźniak. Chociaż mam nadzieję, że to ciągle ten sam Leszek, któremu "krzywdy zrobić nie damy", bo dwóch takich to już zdecydowanie zbyt wiele.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 23:23   

Olgierd napisał/a:
Diiś zmiany bardzo OK. Początek był w kratkę, więc ciężko byłop wyczuć, a potem Świdra nie było za kogo, bo za wolno odpalił.

Nie było za kogo ? W XIV Anton i Świderski. W XV Zagar i Ułamek, taktyczna Świder wiadomo za kogo. Ale już Lechu z ekipą byli myślami pewno w jakimś zajeździe nad talerzem z golonką. A nad przystawką to już siedzieli zdejmując Pedersena zamiast poczekać i za chwilę usadzić Ułamka. Ale ktoś się pewno z nerwów niestety ze.srał i żeby nie było, że sztaba szkoleniowa znów nic nie robi to poszła taktyczna na chybił trafił, byle szybko.

Wesol 

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 23:30   

To są właśnie forumowi znawcy... Jak można wystawić zawodnika z większą ilościa punktów do 14wyścigu zamiast 15?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 23:55   

Mój błąd, jestem w 100% pewien, że czytałem o zmianie od tego sezonu, że znosi sie obowiązek jazdy najlepszych w ostatnim biegu. Widocznie była to tylka przymiarka. Albo i zmieniono to już 10 razy jak to w polskim żużlu bywa.
To i nawet lepiej, powiem szczerze, poprawiło mi się samopoczucie. Tym nie mniej zmiany Pedersena to nie tłumaczy.

FC Strzała 

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 01:26   

Na torze wygrała Unia a właściwie przegrał Start ale za to na trybunach wygraliśmy 60:30,ta gróbka ludzi to chyba jakaś popierdołka.
Z naszej strony wszystko git tylko po co te ku.wy,..uje,itp. :glupek2:

Viridis 

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 06:59   

2 x P.S jeżeli kędziory nie zwolnią to sie nie utrzymamy, normalny trener by nawet tymi trzema zawodnikami mecz wygrał. Kędziora to nie jest trener, kompletnie nie myśli, nie patrzy w kolejne biegi, źle ustawia zawodników, tak jak by miał klapki na oczach...

Kędziora to jest tylko figurant i nic więcej na moje to ktoś jemu doradza.

Odpowiedz do tematu