Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Start Gniezno
Autor Wiadomość
Robak 

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 22:29   

Czy aby na pewno dymisja LK jest pewna ?? ?? :ups:

http://www.sportowefakty....pozycji-zarzadu

witkacy 

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 22:30   

A niektórzy nawet coś przebąkiwali o play offach...

rekord_toru 

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 22:42   

krzychu... napisał/a:
Ułamek już sobie dobrze skalkulował gdzie ma punktować, a mianowicie na torze w Gnieźnie gdzie zawiódł raz w meczu z ZG w reszcie spotkań zrobił swoje i twierdzę że przy W25 będzie robił to nadal. Zrobi tam ileś punktów w sezonie głównie na swoim domowym torze skasuje swoje zmieni klub i taka będzie kolej rzeczy - popatrzcie w ostatnim okresie w jakich on drużynach jeździ w takich które nie mają większych ambicji sportowych, gdzie jest w miarę łatwo o punkty można coś odpuścić na wyjeździe nie grozi relegowanie ze skłądu itp. On na wyjazdy kładzie lachę uświadomcie to sobie nim prędzej to zrobicie tym mniej będziecie przeżywać jego kolejne zdobycze punktowe na obcych torach.

Oj, krzychu, chyba opiłeś się metanolu. Twierdzisz, że zawodnikowi bardziej opłaca się nie zdobywać punktów, niż zdobywać? No to dziwne, że jeszcze nie jeździ do tyłu. Wtedy to dopiero byłby do przodu! Weź to gościu opatentuj! Proponuję nazwę patentu: "paradoks krzycha".

Wracając do rzeczywistości, zauważ, że Colgate pojechał trzy razy i zrobił (2,d2,1). Słabo to, bo słabo, ale jednak minimalnie powyżej dna.

ponk 

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 22:46   

daras30 napisał/a:
(...) Antonio winien otrzymać jakąś karę w zawieszeniu bo tej padaki w jego wykonaniu już się dłużej oglądać nie chce a taka kara może by podziałała na niego mobilizująco .

tutaj sprawa jest dość prosta mom zdaniem... Antonio jedzie piach i w żadnym z dotychczasowych meczów nie spełnił oczekiwań- nawet w Lesznie i z Wrocławiem nie pojechał tak jak się oczekuje od jednego z najlepej opłacanych zawodników w lidze... a więc w związku z tym, że zawodnik prezentuje poziom 1szo ligowy- już jutro powinien dostać do podpisania aneks do kontarktu- zapewniajacy mu zeszłoroczne, 1szoligowe warunki... nie podpisze- wylatuje + zawieszenie i ogromne kary finansowe za nieprofesjonalne podchodzenie do obowiązków, nieprzygotowanie się do sezonu itd itp... jednym słowem- albo skuteczna terapia wstrząsowa, albo zastosowanie wszystkich możliwych kar i to w wesrji ekstremalnej.

daras30 napisał/a:
Jesteśmy na końcu tabeli ale brew pozorom nie wszystko jest już stracone

teraz to zajechałeś kibicem polskiej "repry w kopaną"... przewaliliśmy u sibie z Ukrainą, nic nie gramy ale co tam nie wszystko stracone- trzeba tylko wygrać na Wembley i w Kijowie :mruga:
niestety na dzień dzisiejszy jesteśmy najsabsi w lidze...

dymisja Kędziory jest tyle pozytywna co smutna.... pozytywna bo w końcu się rozstaniemy (o ile tak zadecyduje zarząd), smutna bo taki niekompetentny amator powinien być wyrzucony na zbity p.%$ rok temu- a klub doprowadził do sytuacji w której ktoś taki odchodzi "honorowo"...
w każdym razie teraz brać kogoś z misją tworzenia drużyny na przyszły sezon... inwestować w Gałę, Oskara, Adamczaka i Świdra, którzy powinni zostać i walczyć o powrót do elity....
Ulamek musi jeździć, żeby zgadzal się KSM- ale tor powinien być robiony bezwględnie pod Świderskiego i Adamczaka oraz juniorów- przy okazji "Sebuś" zarobiłby mniej- a po sezonie liczę na drakońskie kary, które za zeszły rok otrzymali w innych klubach Crump, Miedziński czy Sullivan.
i na koniec nasz "złotousty" o Ułamku
Lech Kędziora napisał/a:

Jechal bez kolorytu. To była jazda, a nie ściganie

Panie "wszystkiemu winny"- a Lisek też tylko "jeździł" czy może się "ścigał"?? a kogo wystawiłeś Pan w 12tym i 13tym biegu?? bo mi się wydaje, że "ten co się ścigał" został wtedy w parkingu...
oraz o Lindbacku
Lech Kędziora napisał/a:
Teraz miał inny sprzęt, ale to też nie pomogło. Sami widzieliście, jak to wyglądało na gorzowskim torze. Główna przyczyna leży w sprzęcie, może w głowie. To jest południowo-amerykański charakter.

Paniei złotousty i cała reszto tego towarzystwa z W25- apeluję- zacznijcie w końcu traktować tych amatorów jak zwykłych pracowników, roboli!!!! oni was traktują jak dojne krowy, bez mrugnięcia okiem i zażenowania wyciskają z Was GRUBE MILIONY a wy w zamian macie dla nich tony wytlumaczeń, tysiące wymowek i nieskończone zasoby dobroci... sprzęt, charakter, głowa, sprzęt, usatwienia, mechanicy, sprzęt, przygotowanie fizyczne, głowa....... CH&% mnie to obchodzi!!! zarabiają miliony to zacznijcie WYMAGAĆ i EGZEKWOWAĆ a nie słuchać niekończących się wymówek i tłumaczeń!!! brakuje mi tylko w tym wszystkim "wiecznie żywego" tekstu, który rozpala mnie do czerowności pt: To jest tylko sport.
* cytaty klasyka za Sportowefakty.pl

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 22:48   

rekord_toru napisał/a:

Wracając do rzeczywistości, zauważ, że Colgate pojechał trzy razy i zrobił (2,d2,1). Słabo to, bo słabo, ale jednak minimalnie powyżej dna.

Taśma też się liczy i jest jej winien tak samo, jak dzisiejszego występu wartego 0,75 pkt/bieg. To jest powyżej dna? Litości.

Do tego teksty Lindbaecka:
""will be ready for Ekstra liga when i'm done with this GP, as always... Will be ready for the swedish Elitserien at tuesday as well... As proffesional speedwayrider I have to be ready for both, polish and swedish league-speedway, GP and othe individual competitions...

So please, stop asking me to not focus on GP and only ekstraliga, that wont happen! As I wrpte erlier this week, I always do my very best everytime I'm on the bike!"

Skoro professional i na dodatek do my very best everyime to mamy tu ewidentny przykład związku prostytucji z muzyką - coś tu kur..wa nie gra!

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:10   

ponk napisał/a:

Lech Kędziora napisał/a:

Jechal bez kolorytu. To była jazda, a nie ściganie

Co za dobór słów, dobrze, że się nie zapędził i nie stwierdził, że Lindbaeck jechał bez kolorytu. Toż to by było na bakier z political correctness, a na wet na skraju rasizmu :PPP

emil1702 

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 23:16   

Znajduję tylko jedno pocieszenie, a bardziej wyjaśnienie postawy zawodników. Po prostu więcej od nich raczej nie wyciśniemy, właśnie przeglądałem statystyki.

Sebastian Ułamek
, poprzedni sezon - statystyki napawają optymizmem, na razie ścigaliśmy się w Lesznie i Gorzowie, gdzie Seba w 2012 roku zdobył odpowiednio jeden i dwa punkty. W innym najsłabszym meczu zdobył 5 punktów, pozostałe spotkania to około 10 oczek, które "wykręca" w Gnieźnie.

Bjarne Pedersen w 2011 roku w barwach Unii Tarnów ścigał się w Ekstralidze osiągając takie wyniki:
6,3,7,3,8,13,7,4,4,11,4,6,5, a więc oprócz dwóch wyskoków na torze w Tarnowie pozostałe spotkania dość przeciętne, wymagać dużo od tego zawodnika nie możemy.

Antonio Lindbaeck swój ostatni sezon w Ekstralidze spędził w Polonii Bydgoszcz, a był to rok 2010. Również oprócz dwóch dobrych spotkań w Tarnowie i Bydgoszczy - 13 i 11 oczek. Pozostałe słabe lub przeciętne: 2,5,5,5,0,8,5,8,6,1,6,9,1,7.

Patrząc na te statystyki niestety nie możemy wymagać od tych zawodników lepszych wyników - Pedersen i Lindbaeck to typowi I ligowcy.

Natomiast Piotrek Świderski, przed kontuzją, w 2011 roku: Gorzów - 10+2, Leszno - 11 i podobnie pojechał w tym roku. Dobre występy notował jeszcze kilka razy we Wrocławiu, w Częstochowie i Zielonej Górze. Pozostałe tory, jak Toruń czy Tarnów, okolica 5-7 oczek.

woyciech74 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 01:20   Organizacja zawodów

Koledzy, z innej beczki - należy mocno pochwalić doping z naszego sektora. Pytanie tylko
czy w następnym meczu wystarczy ściągnąć majty czy trzeba będzie zrobić coś więcej... ? Zatańczyć, pocałować w dupę czy może coś więcej??? Czy nasz szanowny sektor będzie nadal na kolanach prosił o wejście na stadion czy w końcu zachowa się tak jak przez moment krzyczy tzn. "NIE WCHODZIMY". Jak długo qr.... możemy klęczęć i zgadzać się na żądania "gospodarzy". Czy za rządów matoła obowiązują jakieś elementarne zasady czy nie? Czy na każdy wyjazd pojedziemy w niepewności co tym razem wymyślą "gospodarze". Czas z tym skończyć a przynajmniej nie zostawić tak tego...

yahu 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 06:57   

Niewykorzystana szansa w tym meczu pogrzebała nasze szanse na utrzymanie. Straty punktowe są spore, a do tego nie mamy takiego szczęścia jak np. Tarnów, który jest kandydatem do spadku, trafia na kontuzję Nicky'ego i wywozi bezcenne punkty z Rzeszowa.
Gorzów wczoraj zrobił 10 punktów w ramach z/z i to było kluczowe dla wyniku. Stal i Start to dla mnie murowani kandydaci do spadku z eligi. Obie drużyny mają ogromne dziury w składzie na pozycjach seniorskich, co wczoraj było aż nadto widoczne. My tych dziur mieliśmy więcej i przegraliśmy.
Fajnie że wczoraj tak dobrze zaprezentowali się juniorzy, zwłaszcza Lisek zdobywał ważne punkty. Liczyłem na jego start w biegu 13, ale zabrakło jaj żeby na niego postawić.
Ewentualna dymisja Kędziory niczego nie zmieni, bo sztaba szkoleniowa ma się dobrze.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 07:45   

ponk napisał/a:
Paniei złotousty i cała reszto tego towarzystwa z W25- apeluję- zacznijcie w końcu traktować tych amatorów jak zwykłych pracowników, roboli!!!! oni was traktują jak dojne krowy, bez mrugnięcia okiem i zażenowania wyciskają z Was GRUBE MILIONY a wy w zamian macie dla nich tony wytlumaczeń, tysiące wymowek i nieskończone zasoby dobroci... sprzęt, charakter, głowa, sprzęt, usatwienia, mechanicy, sprzęt, przygotowanie fizyczne, głowa....... CH&% mnie to obchodzi!!! zarabiają miliony to zacznijcie WYMAGAĆ i EGZEKWOWAĆ a nie słuchać niekończących się wymówek i tłumaczeń!!!

Celowo wyjąłem tylko ten cytat z którym się zgadzam (nie z całym postem mi po drodze :mruga: ). 100% racji !!
Pytanie czy Rusieckiemu starczy "jaj" na profesjonalizm czy nadal będzie "klepał" po plecach amatorów ??
woyciech74 napisał/a:
Czy na każdy wyjazd pojedziemy w niepewności co tym razem wymyślą "gospodarze". Czas z tym skończyć a przynajmniej nie zostawić tak tego...

Dokładnie tego samego to dotyczy w podejściu do kibiców którzy jeżdżą (jeszcze) za drużyną...
Ciekawe czy Dowhan by to zostawił ??
Cała Polska by o tym słyszała...A u nas ??
yahu napisał/a:
Straty punktowe są spore, a do tego nie mamy takiego szczęścia jak np. Tarnów, który jest kandydatem do spadku, trafia na kontuzję Nicky'ego i wywozi bezcenne punkty z Rzeszowa.

:yes:
yahu napisał/a:
Liczyłem na jego start w biegu 13, ale zabrakło jaj żeby na niego postawić.

"Jaj" :yes: !!
yahu napisał/a:
Ewentualna dymisja Kędziory niczego nie zmieni, bo sztaba szkoleniowa ma się dobrze.

Oby nie tak jak "(l)Lato" do 22 czerwca :ups:
PS.
Będę się upierał przy tym iż powinniśmy się utrzymać z tym składem "na papierze" z początkiem sezonu 2013.
Frajerskie zaprzepaszczenie dotychczasowych meczów może się odbić czkawką.
ZERO kolesiostwa (amatorki), tłumaczeń, opowieści o torze, silnikach(co by było gdyby kontuzji doznał Zagar ?? !! ) i najważniejsze od samego początku trzeba było - inaczej się tego nazwać nie da - trzymać to "towarzystwo" za ...
Ale "kółko wzajemnej adoracji" i radość z "byle g...a" w imię bycia "celebrytą stadionowym" zrobił z klubu niezłą "bajkę" dla tych którzy chcą z tego klubu żyć (przez rok) ale nie ZWYCIĘŻAĆ !! , i pracować profesjonalnie przez LATA !!
Teraz obym się mylił - jest za późno.

z_trybuny 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 08:16   

anton już sie wypiął na nas (kibiców startu) na fejsie, nikt mu nie bedzie pisał co ma robić.
watt: "mamy zgraną drużynę i świetną atmosferę" cieszymy sie że chłopakom humory jednak dopisują!

Olgierd 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 11:25   

3/4 ludzi z tego forum po okresie transferowym pisało, że skład to max co dało sie wycisnąć w okresie transferowym, a teraz te same osoby piszą, że zarząd to dno, że zmontowali taki skła.d puknijcie się w czoła. albo proponuję rozbieg i ściana.
byłem w Gorzowie, byłem załamany, bo mecz był do wygrana. nasi postawili wysoko poprzeczkę gospodarzom, ale liczę na to, że zła karta się odwróci. nareszcie mamy 3 grajka na wyjazdy, liczę też, że Antomn zacznie jechać. donbre jest to, że Watt lubi nasz tor, więc za tydzień powinien odpalic.
Ułamek powinien sypnąć koło 10
Watt 6-8
Zagar 10-12
Oskar + Lisek 6-8
Kluczowa wydaje się dyspoizycja Antona, proponuję solidny trening. Jak walni 10, to jesteśmy w domu, jeśli slabiej... Ech...
Pytanie Świder czy Adamczak? Na treningu przed Rzeszowem częściej wygrywał Świder, ale sam nie wiem. Ja postawiłbym na Adamczaka.

Trybuna - nie nazywajs ię kibicem. Notorycznie opluwasz klub i wszystkich zawodników i działaczy, nie chodzisz na mecze, więc przestań. Zobacz Lecha - nawet po spadku na mecze chodziło po 10k.
Z tgo co ja wiem Lindbeck wcale nie ma takiego wysokiego kontraktu. Moim zdaniem wyższy ma Ułamek.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 11:37   

Cytat:
Lech Kędziora napisał/a:
Teraz miał inny sprzęt, ale to też nie pomogło. Sami widzieliście, jak to wyglądało na gorzowskim torze. Główna przyczyna leży w sprzęcie, może w głowie. To jest południowo-amerykański charakter.

Paniei złotousty i cała reszto tego towarzystwa z W25- apeluję- zacznijcie w końcu traktować tych amatorów jak zwykłych pracowników, roboli!!!! oni was traktują jak dojne krowy, bez mrugnięcia okiem i zażenowania wyciskają z Was GRUBE MILIONY a wy w zamian macie dla nich tony wytlumaczeń, tysiące wymowek i nieskończone zasoby dobroci... sprzęt, charakter, głowa, sprzęt, usatwienia, mechanicy, sprzęt, przygotowanie fizyczne, głowa....... CH&% mnie to obchodzi!!! zarabiają miliony to zacznijcie WYMAGAĆ i EGZEKWOWAĆ a nie słuchać niekończących się wymówek i tłumaczeń!!! brakuje mi tylko w tym wszystkim "wiecznie żywego" tekstu, który rozpala mnie do czerowności pt: To jest tylko sport.
* cytaty klasyka za Sportowefakty.pl

:brawo: :brawo: :brawo:

Cytat:
Zobacz Lecha - nawet po spadku na mecze chodziło po 10k.
- Lech to nie Gniezno...porównanie bezsensowne nie mające racji bytu. Na Lecha w szczycie ile ludzi przychodzi? Poza tym, Lech ma stałych kibiców w liczbie ok właśnie 7-10 tys a Gniezno 3-4 tys niezależnie od ligi. Co do Trybuny- zgadzam się :)

CEBUL 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 12:39   

Jedyną szansą na utrzymanie się w lidze jest wypożyczenie z Torunia wiadomo kogo. W innym wypadku lecimy. Aby się utrzymać potrzebne jest szczęście. Największe ma do tej pory Unia Leszno, która najpierw wygrała z osłabionym Włókniarzem, a teraz z osłabioną Bydgoszczą. Podobnie Tarnów trafił wczoraj na brak Pedersena. Przyjęcie dymisji LK nic nie da. Nowy trener niczego nie nauczy Lindbaecka i Ułamka tym bardziej, że kto inny steruje tym całym cyrkiem z tylnego siedzenia. Szkoda, że mamy dolny limit KSM, bo już można byłoby objeżdżać Dąbka, Michałka i innych juniorów pod kątem przyszłorocznej pierwszej ligi, która będzie bardzo mocna, gdyż o awans będą się pewnie biło pół ligi (3 spadkowiczów + GKM).

yahu 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 13:06   

Olgierd napisał/a:

byłem w Gorzowie, byłem załamany, bo mecz był do wygrana. nasi postawili wysoko poprzeczkę gospodarzom, ale liczę na to, że zła karta się odwróci.
Musiałoby nastąpić konkretne przełamanie i zwycięstwa nie tylko u siebie ale też na kilku wyjazdach. Jest to mało realne na dzień dzisiejszy.

Olgierd napisał/a:

Ułamek powinien sypnąć koło 10
Watt 6-8
Zagar 10-12
Oskar + Lisek 6-8
Kluczowa wydaje się dyspoizycja Antona, proponuję solidny trening. Jak walni 10, to jesteśmy w domu, jeśli slabiej... Ech...

Ciężko przewidzieć kto ile zdobędzie, ale ja widzę że swoją prognozę opierasz w sporej części na punktach juniorów. To bardzo nieobliczalni zawodnicy i cieszyłbym się gdyby Lisiecki powtarzał swój wynik z Gorzowa w każdym spotkaniu, ale jak na razie uważam jego występ za "dzień konia".
Mamy chaotycznych zawodników i oprócz Zagara nikt niczego nie gwarantuje.

Olgierd napisał/a:

Pytanie Świder czy Adamczak? Na treningu przed Rzeszowem częściej wygrywał Świder, ale sam nie wiem. Ja postawiłbym na Adamczaka.
Też bym postawił na Adamczaka. Świderski na naszym torze niczego nie gwarantuje. Adamczak też nie, ale przynajmniej pozostawia po sobie dobre wrażenie. Na wynik się to nie przekłada, jednak przyjemnie widzieć że zawodnik walczy i stara się. U Piotra tego w meczu z Rzeszowem nie widziałem.

Olgierd napisał/a:

Trybuna - nie nazywajs ię kibicem. Notorycznie opluwasz klub i wszystkich zawodników i działaczy, nie chodzisz na mecze, więc przestań.
Na forum obowiązuje wolność wypowiedzi, ograniczona jedynie regulaminem.

Olgierd napisał/a:

Z tgo co ja wiem Lindbeck wcale nie ma takiego wysokiego kontraktu. Moim zdaniem wyższy ma Ułamek.
Ale wiesz czy tylko przypuszczasz?

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 13:15   

yahu napisał/a:
ale jak na razie uważam jego występ za "dzień konia"

... a kto z seniorów miał dotychczas "dzień konia" ??
Więc szacun a nie nagana !!
yahu napisał/a:
Ale wiesz czy tylko przypuszczasz?

Na dziś mało ważny temat.
Ważniejsze są klauzule w razie nie wykonania "planu".
O ile taki plan jest - wraz z klauzulami :mruga:
Olgierd napisał/a:
ale liczę na to, że zła karta się odwróci. nareszcie mamy 3 grajka na wyjazdy

Oby nie tylko na wyjazdy...

yahu 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 13:22   

radkoski napisał/a:
yahu napisał/a:
ale jak na razie uważam jego występ za "dzień konia"

... a kto z seniorów miał dotychczas "dzień konia" ??
Więc szacun a nie nagana !!
A gdzie tu jest nagana?? Lisek pięknie się zaprezentował w Gorzowie! Oby tak dalej! Od seniorów nie oczekuję "końskich dni" ale regularnych zdobyczy punktowych na miarę swoich możliwości. Jeśli Lindback nie potrafi zdobyć na wyjeździe 7-8 oczek to zawsze będę uważał że nie wykonał swojej pracy właściwie. To samo tyczy się pozostałych seniorów, z wyjątkiem Mateja który jak każdy widzi jedzie wszędzie na bardzo wysokim poziomie.

CEBUL 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 13:43   

marko117 napisał/a:
3/4 ludzi z tego forum po okresie transferowym pisało, że skład to max co dało sie wycisnąć w okresie transferowym

3/4 ludzi przed okresem transferowym pisało o Gollobie, Nickim, Hancocku itp. Zarząd nie dał rady ich zakontraktować to trzeba było się cieszyć z tego co jest, więc ludzie pisali, że to max. Nie ma co teraz tego roztrząsać. Po awansie trzeba było pożegnać się z I ligowcami typu Lindbaeck i Pedersen i zakontraktować młodych gniewnych i jeszcze w miarę tanich.

Olgierd 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 17:43   

Taaaaakkkk jasne. Szkoda, że 3/4 forum chciało pozostania Antona i....... Bjarne.... Mlodych gniewnych?? Czyli kogo? Pamiętaj o ograniczeniach finansowych.
Potem byłoby pisanie, wzięli młodych gniewnych niedośwuiadczonych, a mogli doświadczonych Antona i Bjarne.
Watt właśnie na nasz tor.

FanatykStartu 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 17:49   

CEBUL napisał/a:
marko117 napisał/a:
3/4 ludzi z tego forum po okresie transferowym pisało, że skład to max co dało sie wycisnąć w okresie transferowym

3/4 ludzi przed okresem transferowym pisało o Gollobie, Nickim, Hancocku itp. Zarząd nie dał rady ich zakontraktować to trzeba było się cieszyć z tego co jest, więc ludzie pisali, że to max. Nie ma co teraz tego roztrząsać. Po awansie trzeba było pożegnać się z I ligowcami typu Lindbaeck i Pedersen i zakontraktować młodych gniewnych i jeszcze w miarę tanich.

Zakontraktowac to trzeba było Michaelsena zamiast Bjarne, bo on naobiecywal dzialaczom gruszek na wierzbie!!! Juz przed sezonem wiedzialem, ze to zawodnik slabej drugiej linii. Nastepnie Lindbaeck, zawodnik, ktory w EL nigdy nie blyszczal, do tego wiem z pewnych zródeł, ze ma problemy z alkoholem. Ogolnie jego podejscie do zuzla nie jest profesjonalne, takze ten kontrakt z gory byl skazany na niepowodzenie. Majac oczywiscie na mysli, ze to ma byc lider druzyny. Ulamek moim skromnym zdaniem sie rozkreci, ale niestety to juz bedzie po wszystkim. Przed meczem pisalem, ze przegramy, chociaz po pierwszych 5 biegach mialem nadzieje, ze bede mógl z przyjemnoscia przeprosic cale forum.

CRC 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 18:24   

FanatykStartu napisał/a:
Nastepnie Lindbaeck, zawodnik, ktory w EL nigdy nie blyszczal, do tego wiem z pewnych zródeł, ze ma problemy z alkoholem.

Ha ha skąd ty żeś się urwał! To już któraś taka wypowiedz, że „Anton popił na urodzinach” a to, że ma „problemy z alkoholem” to już poleciałeś po całości. :piwo:

Przypominam, że przed każdym meczem i w innych zawodach indywidualnych zawodnicy przechodzą badanie alkomatem i dobitnie kiedyś przekonał się o tym Adaś Fajfer.

Wiec wytłumacz mi proszę jak zawodnik, który startuje w 3 ligach plus GP może mieć „problemy z alkoholem”? Proponuje czasem się zastanowić zanim się coś naskrobie na forum. Faktycznie masz newsa z „pewnych źródeł” czyżby komentarze z SF ?

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 18:30   

Wczorajszy mecz zaczął się najpierw od skandalicznego wpuszczania nas na stadion. Najpierw sprzedawano nam bilety przez dziurę w blaszanym płocie. Później bardzo dokładne i mozolne przeszukiwanie kibiców w namiotach przed bramą stadionu. W efekcie ostatni kibice weszli po 1 biegu. Za to należy się kara dla Stali i to konkretna. Nie wspomnę o robieniu zdjęć z dowodami przy twarzy. Na sektorze melduje się nas około 400 osób. Prowadzimy równy i dość głośny doping. Dwa razy przebił się gdzieś doping Stali.
Co do sportowej strony zawodów.
Lindbeckowi się chyba coś w głowie p*&^#@doliło. 5:1 dowiózł tylko dlatego że Lisek rozprowadził po mistrzowsku pierwszy łuk. Inaczej byłoby 3:3. ;)
Sebastian Colgate Ułamek to totalna porażka. Za niego lepiej było puścić Oskara tam lub Liska. Zresztą Lisek powinien jechać w 13 i 14. Ale Lechu jak zawsze dał dupy. Ile można było go głaskać. Wreszcie po meczu powiedzieliśmy mu co o nim myślimy. Bo skoro zarząd nie ma odwagi to My ich wyręczyliśmy. Więc nie wiem gdzie tutaj niektórzy widzą jaja u Lecha. ;) Wielkie graty dla Liska bo widać że ze sprzętem był dogadany pięknie. A i tor było widać mu leżał. Do Oskara nie miałbym pretensji. W biegu z Ułamkiem był szybszy. Ale jak ten p****ś nie patrzy za siebie i ciuła tylko punkty by zebrać maksymalne minimum do odebrania wypłaty to cóż Oskar mógł zrobić.
Watt może nie zrobił za wiele punktów. Ale walczył piekielnie na torze o każdy centymetr. Starał się. Mówiąc krótko. Zapierdalał.
Świder też pojechał swoje.
Generalnie zaprosić Lindbaecka i Ułamka do siebie powinien pan prezes i postawić sprawę jasno. Dla mnie to za Ułamka do końca sezonu powinien jechać Adamczak. Podejrzewam że zrobi więcej niż koleś od "Śnieżnego Uśmiechu".

CEBUL 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 18:40   

Olgierd napisał/a:
Mlodych gniewnych?? Czyli kogo?

MB Jensen, M Michelsen, L Sundstroem, MJ Jensen.

Olgierd 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 18:45   

W pod kątem KSM też to sprawdziłeś czy tak sobie z głowy wziąłeś kilka nazwisk? Szkoda, że przed sezonem nie pisałeś, że Mikkel Jensen za Pedersena. Albo Linus.

Nightmare 
Król Kibiców Startu

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 18:46   

Kogo byście widzieli w roli trenejro? Ja chetnie bym widział Fajfera on chociaż potrafił zrobic taki tor że bylismy spasowani od początku i rzadko kto na w25 wygrywał w 1 lidze

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 18:57   

Antek napisał/a:
Bo skoro zarząd nie ma odwagi to My ich wyręczyliśmy.

Pytanie czy w ogóle wziął to pod uwagę ??
Antek napisał/a:
Więc nie wiem gdzie tutaj niektórzy widzą jaja u Lecha.

Jeżeli wziął cofam pytanie :mruga:
Antek napisał/a:
Generalnie zaprosić Lindbaecka i Ułamka do siebie powinien pan prezes i postawić sprawę jasno

Zgadzam się w 100%.
Antek napisał/a:
Dla mnie to za Ułamka do końca sezonu powinien jechać Adamczak

Sorry ale wolałbym nie.
CEBUL napisał/a:
MB Jensen, M Michelsen, L Sundstroem, MJ Jensen.

Wracamy na ziemię.Było minęło.Mamy to co mamy...
I czekamy :mruga:

Viridis 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 19:03   

Ja bym widział LEONA.K ale on tego zespołu nie dzwignie na klatę trzeba mieć stalowe nerwy a on juz tego nie ma.No i jeszcze ta cukrzyca go nęka

maaagic 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 19:44   

a no, Leon Kujawski w pełni zdrowy by ich tu poustawiał ładnie w szeregu... a tak, to jestem niemal pewien że jeśli wyleci Kędziora to zakontraktowana będzie kolejna marionetka zarządu - Tomek Fajfer.

raiden 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 19:47   

Podsumowanie wyjazdowego spotkania ze Stalą Gorzów między innymi, ale nie tylko w dzisiejszym magazynie żużlowym. Zajmiemy się także głośną sprawą oddania się szkoleniowca do dyspozycji Rady Nadzorczej klubu w Gnieźnie.

http://radiogniezno.wrzut...fm_-_06.05.2013

Miłego odsłuchu :)

Branch 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 20:39   

raiden napisał/a:
Podsumowanie wyjazdowego spotkania ze Stalą Gorzów między innymi, ale nie tylko w dzisiejszym magazynie żużlowym. Zajmiemy się także głośną sprawą oddania się szkoleniowca do dyspozycji Rady Nadzorczej klubu w Gnieźnie.

http://radiogniezno.wrzut...fm_-_06.05.2013

Miłego odsłuchu :)

audycja ok. w miare obiektywna lepsza od tej srodowej
(bo tam nie mozna złego słowa powiedziec na temat klubu chyba)
a co do meczu i ligi...jest juz pozamiatane..teraz juz jest bez roznicy czy skonczymy na 8,9 czy tez 10...Gorzów,Gniezno i chyba ktos z dwójki Wroclaw-Bydgoszcz.Ten ostatni klub może nie sportowo ale przez finansowe problemy chyba poleci

Odpowiedz do tematu