Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Start Gniezno
Autor Wiadomość
Edddddd 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 21:40   

Ludzie - spokojnie. Jest źle, bardzo źle - ale nie tragicznie! Mamy poważny problem, to fakt. Żeby jednak go rozwiązać należy w/w problem konkretnie zlokalizować, nakreślić! W dużym skrócie:

- mecz z Zieloną - przegraliśmy, ale Falubazy (mimo tego co pokazał Wrocław) nie jednego przeciwnika jeszcze rozjadą na wyjeździe!
- mecz z Wrocławiem - wygrany, nisko bo nisko - ale jak chcemy myśleć o utrzymaniu to tam też trzeba będzie zwyczajnie w świecie wygrać
- mecz z Lesznem - była szansa ugrać coś więcej, ale nadal mamy realne szanse na bonus
- mecz z Rzeszowem - tutaj tragedia :/ głupkowato straciliśmy dwa punkty
- mecz z Gorzowem - podobnie jak z Lesznem, szkoda przegranej, ale jest realna szansa na bonus

Mecze u siebie z Toruniem i Czewą będą piekielnie trudne - niestety musimy w nich wygrać. Co z wyjazdami? Poza Toruniem i Zieloną (Czewa?!?!) jest szansa powalczyć wszędzie. Liga jest niesamowicie wyrównana - po prostu trzeba chcieć.

Zawodnicy?
Juniorzy - bo o nich najłatwiej napisać - nie są naszą najmocniejszą stroną. Wydaje mi się jednak, że do tej pory nie spisują się tragicznie. Mecz w Gorzowie w ich wykonaniu napawa dużym optymizmem
Druga linia - B.Pedersen, D.Watt, P.Świderski, D.Adamczak - szczerze mówiąc: po Pedersenie spodziewałem się znacznie więcej. Kangur pojechał bardzo fajnie w Gorzowie po tak długiej przerwie - 7 punktów to fajny wynik - to jest to czego oczekiwałem od B.Pedersena. P.Świderski - dwa rewelacyjne wyjazdy i dwie wielgachne wtopy u nas. Jechać potrafi - pokazał to w Lesznie i Gorzowie. Czy naprawde to aż taki problem, żeby ktoś mu pomógł dopasować się do toru przy W25?! To jest warunek konieczny do przetrwania!~
Liderzy - Zagar, Antonio i Ułamek...Zagar - mistrz...reszta? Tragedia. Sympatycznym Szwedem i Colgate'em trzeba wstrząsnąć - sorry, ale takim zawodnikom nie przystoi przegrywać z amatorami pokroju Lamparta (z całym szacunkiem). W tych dwóch zawodnikach należy głównie upatrywać przyczyn słabszych wyników naszej drużyny. To oni przecież mieli być tymi, którzy poprzez zmiany taktyczne mieli trzymać nam wynik na wyjazdach i wypracowywać przewagę na domowym torze. Bez nich ciężko będzie o finezyjne zagrania taktyczne - swoją drogą Pan Kędziora opanował do perfekcji obnażanie braków w tego typu posunięciach.
Trener, menadżer drużyny, prowadzący drużynę, ustalający skład - potrzebujemy osoby z trzeźwym umysłem, która będzie potrafiła wreszcie ułożyć naszych zawodników w pary (a nie, że co mecz jedziemy w innym zestawieniu), będzie potrafiła poprzez analizę tabeli biegów, analize pół startowych, analizę formy poszczególnych zawodników (nie tylko tych z własnej druzyny) podejmować szybkie, trafne decyzje mające na celu zwiększenie zdobyczy punktowej przez Gnieźnieńskie Orły! Minęło 5 kolejek - nie składajmy broni, walczmy!! Prawdziwych facetów rozpoznaje się po tym jak kończą, nie zaczynają! HEJ START!

ponk 

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 21:52   

Olgierd napisał/a:
Taaaaakkkk jasne. Szkoda, że 3/4 forum chciało pozostania Antona i....... Bjarne.... Mlodych gniewnych?? Czyli kogo?

tutaj kolega ma rację... kto przed sezonem przypuszczał, że Lindback będzi jechał aż taki piach? chyba nikt... jeśli chodzi o Bjarne- to zastanawialiśmy się tutaj raczej nad Nichollsem- bo o ile pamiętam nikt nie postulował wymiany Pedersena na Ljunga, Batchelora czy Tajskiego... dzisiaj każdy może być mądry- jednak ja mimo wszystko nie doszukiwalbym się przyczyny niepowodzeń w składzie- a raczej w jego prowadzeniu... co mecz rotowanie składem, ciagle inne ustawianie par i ciągle złe... jak to możliwe, że trener ustawia pary tak, że na wyjeździe teoretycznie najmocniejszy zawodnik- Zagar, ani razu nie jedzie z teoretycznie najsłabszym- juniorem, a zawodnik na którego dobry występ wszyscy liczą- Świderski jest ustawiany z nr 2gim przez co na dzień dobry dostaje kosztem Ułamka gorsze pola startowe.... poza tym ciągłe blędy w prowadzeniu drużyny- tym razem trzymanie na ławie Lisieckiego a puszczanie beznadziejnych Antona i Ułamka....
i na koniec jedno słowo o wynikach.... moim zdaniem póki co zdobyliśmy o 2 małe punkty mniej niż przypuszczaliśmy przed sezonem... porażka z Falubazem była wliczona, podobnie jak wygrana z Wrocławiem... 41 punktów w Lesznie i 42 w Gorzowie większość z nas przed sezonem wzięłaby "w ciemno"... niestety wszyscy liczyliśmy na wygraną z Rzeszowem i tylko/ aż te 2 punkciki któych wtedy zabrakło rzutują na ocenę całości.... oczywiście do tego cała liga uklada się dla nas fatalnie- wszyscy wygrywają na wyjazdach... ale co zrobić... mierzmy siły na zamiary.... zapłaćmy frycowe, nauczmy się pokory, przetrzyjmy eligowe szlaki i następnym razem zagościmy tutaj na dłużej... a póki co cieszmy się Zagarem i całym tym WIELKIM światem :mruga:

yahu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 07:08   

ponk napisał/a:
kto przed sezonem przypuszczał, że Lindback będzi jechał aż taki piach? chyba nikt... jeśli chodzi o Bjarne- to zastanawialiśmy się tutaj raczej nad Nichollsem- bo o ile pamiętam nikt nie postulował wymiany Pedersena na Ljunga, Batchelora czy Tajskiego...
I nic dziwnego, bo wymienieni powyżej zawodnicy mieli przeciętne sezony i wydawało się że prezentować będą podobny poziom co Bjarne. Pedersen wszystkich nabrał na świetną końcówkę sezonu, podobnie jak Lindback.

ponk napisał/a:

poza tym ciągłe blędy w prowadzeniu drużyny- tym razem trzymanie na ławie Lisieckiego a puszczanie beznadziejnych Antona i Ułamka....
Sztaba szkoleniowa nie ma trenerskiego nosa, nie czuje formy zawodników a jak widać zdobycze punktowe są zbyt słabym argumentem do zrobienia zmiany ;]

ponk napisał/a:

i na koniec jedno słowo o wynikach.... moim zdaniem póki co zdobyliśmy o 2 małe punkty mniej niż przypuszczaliśmy przed sezonem... porażka z Falubazem była wliczona, podobnie jak wygrana z Wrocławiem... 41 punktów w Lesznie i 42 w Gorzowie większość z nas przed sezonem wzięłaby "w ciemno"...
Tutaj się nie zgodzę. Chcąc się utrzymać w lidze, należy wygrać coś nadprogramowego na wyjeździe, najlepiej u bezpośrednich rywali do spadku. Trzeba chwytać okazje i je wykorzystywać, ale tak jak pisałem wcześniej - farta mają inni.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 07:32   

Teraz to musztarda po obiedzie jeśli chodzi o skład...
Większość drużyn ma "dziury" w składach lub słabą dyspozycję w danym meczu konkretnych zawodników (dzięki komisarzom) co pokazują ostatnie mecze i na dziś można napisać że nawet najwięksi pewniacy w przedsezonowych spekulacjach nie mogą być niczego na 100% pewni.
Można mieć nadzieję że się jeszcze "podniosą" pytanie czy będzie ich na to stać w meczu z Unią T. z Kołodziejem, Janowskim, Łagutą, Vaculikiem i... Gomólskim w składzie :mruga:
Co do trenera:
Pytanie "KTO"i czy jest na dziś ktoś taki który jest w stanie "wstrząsnąć" zawodnikami ??

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:10   

Witam.

Trochę mnie nie było, ale wynik znam.
O dziwo, pisząc na forum gorzowskim idealnie wynik trafiłem :-) jednak to jak punktowali poszczególni nasi mnie mega zdziwiło.
Bo jeśli juniorzy przywożą 10 punktów, druga linia nie zawodzi, Zagar jako jedyny potrafi pokonać gościa z innej planety czyli Iversena, a my przegrywamy mecz przez jadących głębokie dno Ułamka i Lindbacka...

O Antonio pisałem, że dla mnie on najczęściej będzie przywoził 7-10 punktów, ale teraz przeszedł samego siebie, a Ułamek dla mnie zawsze to była p***a i nie ma co się nad nim rozczulać. Gość traktuje nas jak dojną krowę, więc i my możemy nim pomiatać, mimo że nie powinniśmy. Sto razy wolałbym Jędrzejaka niż jego, bo Ogór walczy, a ten to jedna wielka c**a.
Śmiać mi się chce, kiedy napisałem przed sezonem na GFI, że wolałbym Warda od Lindbacka, to usłyszałem, że "marudzę" :-) Chyba różnica jest kolosalna...Cóż, lepszy pijany Ward niż trzeźwy Lindback :-)

Od strony gorzowskiej bardzo ucieszyło mnie, że Niels jak zwykle niemal szaleje na torze, bo mam do tego gościa sporą słabość i bardzo go lubię (podobnie jak m.in Warda czy Jepsena Jensena) , a podejrzewam też większość z Was ma swoich ulubionych zawodników jeżdżących poza Startem.

FanatykStartu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:19   

CRC napisał/a:
FanatykStartu napisał/a:
Nastepnie Lindbaeck, zawodnik, ktory w EL nigdy nie blyszczal, do tego wiem z pewnych zródeł, ze ma problemy z alkoholem.

Ha ha skąd ty żeś się urwał! To już któraś taka wypowiedz, że „Anton popił na urodzinach” a to, że ma „problemy z alkoholem” to już poleciałeś po całości. :piwo:

Przypominam, że przed każdym meczem i w innych zawodach indywidualnych zawodnicy przechodzą badanie alkomatem i dobitnie kiedyś przekonał się o tym Adaś Fajfer.

Wiec wytłumacz mi proszę jak zawodnik, który startuje w 3 ligach plus GP może mieć „problemy z alkoholem”? Proponuje czasem się zastanowić zanim się coś naskrobie na forum. Faktycznie masz newsa z „pewnych źródeł” czyżby komentarze z SF ?

Kolego to powiem Tobie wiecej. Lindbaeck na przelomie lutego i marca mieszkal w jednym z Gnieznienskich hoteli przez ok 25 do 30 dni. Wiem to od pracownika tego hotelu, czesto nasi wlodarze przyjezdzali go doglądac, bo podobno hucznie bywalo. Nie kazdy to Tony Kasper, ze pil do 5 rano a potem komplety robil. Wiec to ma byc profesjonalista i lider druzyny czlowieku opamietaj sie.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:56   

Cytat:
Kolego to powiem Tobie wiecej. Lindbaeck na przelomie lutego i marca mieszkal w jednym z Gnieznienskich hoteli przez ok 25 do 30 dni. Wiem to od pracownika tego hotelu, czesto nasi wlodarze przyjezdzali go doglądac, bo podobno hucznie bywalo. Nie kazdy to Tony Kasper, ze pil do 5 rano a potem komplety robil. Wiec to ma byc profesjonalista i lider druzyny czlowieku opamietaj sie.
hehe no to sprzedałeś hotel. Pan Prezes jak to przeczyta rozpocznie śledztwo i być może już nie skorzysta z jego usług :PPP

a tak na serio to taki Taj ( we Wrocku się za niego wzięli i widać efekty ) rok temu był nawalony non stop...raz przed meczem w sobotę w nocy go do taxi wsadzali taki był spity a na drugi dzień zawalił nam mega ważny mecz...a może ktoś odpowie za ile zawodnicy wypili alkoholu u Rafaela? Ile on za nich zabulił? :D

jest wielu żuzlowców, którzy mają duży problem z alkoholem...mogę wymienić 5 na już z E-lipy...chyba tak chłopaki się odstresowywują :)

yahu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 12:09   

diabolo napisał/a:

jest wielu żuzlowców, którzy mają duży problem z alkoholem...mogę wymienić 5 na już z E-lipy...chyba tak chłopaki się odstresowywują :)
Jeśli zawodnik dzień przed meczem jest zalany, ale w spotkaniu robi swoje, to nikt mu nie będzie wypominał takiej formy "przygotowań". Antonowi jednak coś takiego nie służy.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 12:17   

dokładnie, nie neguję tego. Mam takie samo zdanie ale jak widać, nie zawsze jest tak dobrze. Poza tym trzeba takiego pacjenta bardzo pilnować...starego byka a to już jest śmieszne :)

yahu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 12:25   

Mnie to zastanawia że zawodnik musi zdobywać punkty żeby zarobić, a sam sobie to zadanie utrudnia zalewając się dzień wcześniej. Straszna dziecinada.

Nightmare 
Król Kibiców Startu

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 13:20   

No ale jak ktoś jest uzaleźniony od monsterów i alkoholu (Anton) to trzeba mu pomóc, w gnieźnie funkcjonuje klub AA "Odnowa" może warto wysłać tam Antona?

CRC 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 14:58   

FanatykStartu napisał/a:

Kolego to powiem Tobie wiecej. Lindbaeck na przelomie lutego i marca mieszkal w jednym z Gnieznienskich hoteli przez ok 25 do 30 dni.

Ale *** pociskasz. Na przełomie lutego i marca powiadasz? A piszesz o 25-30 dniach, czyli w owym hotelu był cały miesiąc?
Specjalnie dla Ciebie link do strony FB Antona
http://www.facebook.com/LindbackRacing?fref=ts

Zjedź na dół strony od lutego jak piszesz i wskaz mi proszę ten okres 25-30 dni, w których Anton niby to przebywał w Gnieźnie. A Później będziemy dyskutować dalej.

DarooM 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 15:15   

Byłem widziałem,wyjazd udany,warto było jechac :mruga:
Najpierw odbiegając od meczu....kasa biletowa dla gości.Myślałem,że Gruzji się po prostu nie pobije,bo to niemożliwe.A jednak...to co napotkaliśmy w Gorzowie woła o pomste do nieba.Jak tak można traktowac kibiców przyjezdnych?Wielka kilkumetrowe bramy metalowe,i w tych bramach wyryte 2 prostokąty 30cm-20cm i przez takie szparki sprzedawali nam bilety.Co to ma byc??Panie Komarnicki co to ma byc????
A trzepanie nas przy wejściu,koszmar.Godzinne czekanie w kolejce,o mały włos zdążyłem na mecz wejśc.Z tego co mi wiadomo dużo osób na początek meczu nie zdążyło.
Wyjmowanie wszystkiego z kieszeni,zdejmowanie butów,trzymanie dowodu osobistego na równi z twarzą i robienie zdjęcia.Tego nie da się opisac...Jak przyjeżdza do nich Falubaz to chyba wpuszczają od piątku już ;] ...

Co do meczu,skoro Lisiecki robi więcej pkt niż Pan Czarny i Pan Colgate razem wzięci to o czym my tu romawiamy??Kpina,żenada.Trzeba z nimi po męsku porozmawiac.Anton,to nie jest ten zawodnik na którego liczyłem,w zasadzie w każdym meczu jest strasznie nierówny.Potrafi wygrac z Walaskiem,by za chwile przyjechac daleko z tyłu.No ale tutaj to przeszedł samego siebie.I jeszcze to jego pajacowanie,jeżdzenie przed każdym biegiem na 1 kole.Ułamek to samo,to już jego 3 mecz,gdzie nic nie jedzie.Na niego liczyłem bardzo.Sądziłem,że te 9pkt będzie regularnie zdobywał.
Świder,kolejny dobry mecz wyjazdowy.Tu jest dylemat...czy go odstawic na Tarnów czy też nie??Ale jak napisał Eddddd,też nie moge pojąc aż tak kolosalnej różnicy w jego jezdzie u siebie i na wyjazdach.Przecież teraz wszędzie jest komisarz toru,więc typowej mocnej kopy raczej nigdzie nie ma.
Watt bardzo poprawnie.Jak na 1 mecz po kontuzji,elegancko.Bjarne by tak nie pojechał.Jestem tego pewny.
Zagar to klasa światowa,jedyny pewny punkt zespołu.Niestety,po sezonie przesądzone jest jego odejście...chyba,że jakoś damy rade.

DarooM 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 15:18   

Lisiecki,rewelacja,mecz życia.Juniorka 10pkt na wyjezdzie-piękna sprawa.
Mecz z Tarnowem trzeba już KONIECZNIE wygrac.Nie ma innej możliwości.Pózniej czekają nas mecze z Czewą i Toruniem.O punkty w tych meczach będzie piekielnie ciężko.
Jest zle,sytuacja jest ciężka,ale jedziemy dalej i walczymy.Hej Start

FanatykStartu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 15:18   

CRC napisał/a:
FanatykStartu napisał/a:

Kolego to powiem Tobie wiecej. Lindbaeck na przelomie lutego i marca mieszkal w jednym z Gnieznienskich hoteli przez ok 25 do 30 dni.

Ale *** pociskasz. Na przełomie lutego i marca powiadasz? A piszesz o 25-30 dniach, czyli w owym hotelu był cały miesiąc?
Specjalnie dla Ciebie link do strony FB Antona
http://www.facebook.com/LindbackRacing?fref=ts

Zjedź na dół strony od lutego jak piszesz i wskaz mi proszę ten okres 25-30 dni, w których Anton niby to przebywał w Gnieźnie. A Później będziemy dyskutować dalej.

Dobrze kolego dowiem sie dokladnie i napisze Tobie na priv

marioo 

Wysłany: Sro Maj 08, 2013 14:05   

Czy będzie oficjalne stanowisko SGIF ws skandalicznego zachowania klubu z Gorzowa - brak biletów ulgowych, zrzucanie winę na Start, forma sprzedaży, forma kontroli osobistej, wlepianie mandatów pod stadionem?

Jeżeli tak, to chętnie poprę stanowisko. Jeżeli nie, to będę zmuszony sam napisać do naszego klubu o wyjaśnienie sytuacji.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Maj 08, 2013 15:44   

Jakich mandatów? Za co?

marioo 

Wysłany: Sro Maj 08, 2013 20:07   

znam 2 osoby, które dostały mandat. Na stadionie ktoś tam wspominał, że mogło być jeszcze kilka takich osób.

O ile jeden mandat był za czyn podobny do popisów Australijczyków na rynku w Toruniu i tutaj można by powiedzieć, że mandat się należał, to za spożywanie piwka po wyjściu z autobusu, to już lekka przesada. Można by się jeszcze przyczepić do działania Policji, ale to już nie jest wina klubu. Tutaj można winić tylko policję.

Najbardziej zdenerwowało mnie oskarżanie klubu z Gniezna, że to nasza wina, że nie ma biletów ulgowych, bo nie przesłali list. Nasz klub zaprzecza i mówi, że wyslał list w terminie.
W dodatku jak dzwoniłem przed meczem czy będą mogły wejść do klatki osoby niezapisane , to jakie miłe były.. że to nie jest mecz podwyższonego ryzyka, że oczywiście zapraszają. Na miejscu to nie wyglądało jak zaproszenie.

Klub już powinien stanąc w naszej obronei (kibiców), bo jeżdzimy tam za nimi i niejako dla nich. Chyba czekają na oficjalne stanowisko na piśmie od kogokolwie . Stąd zapytałem czy planujecie wydać jakieś oświadczenie lub coś, bo jeżeli nie, to ja z przyjemnością wyślę do naszego klubu i do Gorzowa jakiś liścik, w którym opiszę to, co mi się nie podobało, a z czym spotkałem się pierwszy raz. Takiej kontroli nie miałem nawet w Warszawie na meczu Lecha, a było to ładnych parę lat temu

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 07:43   

marioo napisał/a:
to za spożywanie piwka po wyjściu z autobusu, to już lekka przesada

jeżeli dla Ciebie spożywanie piwa przy policji w miejscu publicznym to coś normalnego to nie ma o czym z Tobą rozmawiać ....

marioo 

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 08:42   

szczypi napisał/a:

jeżeli dla Ciebie spożywanie piwa przy policji w miejscu publicznym to coś normalnego to nie ma o czym z Tobą rozmawiać ....

jeżeli nie ma o czym rozmawiać, to po co wtrącasz swoje 3 grosze? W takim razie wpis jest bezsensu i nie na miejscu. Tym bardziej, że wkładasz swoje słowa w czyjeś usta.
NIkt nie napisał, że to normalne, ja mogę zrobić dokłądnie to samo co Ty: skoro dla Ciebie normalne jest, że krzyczysz na kolegów w pracy - tak jak L. Kędziora, jak im nie wychodzi, że musza odejść, w takim razie nie ma o czym z Tobą rozmawiać....
bo dla mnie to nie jest normalne, choć sam krzyczałem ze wszystkimi, że L. K. musi odejść

Wyjazdy mają to do siebie, że co niektórzy - pewnie znaczna większość - wypije sobie piwko w drodze, jedzie się dobrze bawić i odstresować. Choć ja generalnie nie spożywam alkoholu, to jednak rozumiem takie podejście. Jeżeli wychodzisz z pojazdu pod stadionem i trzymasz puszkę, to myślę, że wlepianie mandatów w takim miejscu w takiej sytuacji jest niepotrzebne. Chyba nie o to chodziło ustawodawcy, chyba nie było tutaj większego zgorszenia dla uczestników imprezy niż picie w samym pojeździe.

z_trybuny 

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 14:43   

marioo napisał/a:
szczypi napisał/a:

jeżeli nie ma o czym rozmawiać, to po co wtrącasz swoje 3 grosze? W takim razie wpis jest bezsensu i nie na miejscu. Tym bardziej, że wkładasz swoje słowa w czyjeś usta.
NIkt nie napisał, że to normalne, ja mogę zrobić dokłądnie to samo co Ty: skoro dla Ciebie normalne jest, że krzyczysz na kolegów w pracy - tak jak L. Kędziora, jak im nie wychodzi, że musza odejść, w takim razie nie ma o czym z Tobą rozmawiać....
bo dla mnie to nie jest normalne, choć sam krzyczałem ze wszystkimi, że L. K. musi odejść

Wyjazdy mają to do siebie, że co niektórzy - pewnie znaczna większość - wypije sobie piwko w drodze, jedzie się dobrze bawić i odstresować. Choć ja generalnie nie spożywam alkoholu, to jednak rozumiem takie podejście. Jeżeli wychodzisz z pojazdu pod stadionem i trzymasz puszkę, to myślę, że wlepianie mandatów w takim miejscu w takiej sytuacji jest niepotrzebne. Chyba nie o to chodziło ustawodawcy, chyba nie było tutaj większego zgorszenia dla uczestników imprezy niż picie w samym pojeździe.

nie ośmieszaj sie człowieku, idź napisz swój liścik intencyjny w obronie spitusów którzy dostali mandat za picie w miejscu publicznym, buahahaha, co za koleś :glupek2:
wiekszej durnoty dawno tu nie czytałem...

Dawcio 

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 15:15   

z_trybuny napisał/a:
marioo napisał/a:
szczypi napisał/a:

nie ośmieszaj sie człowieku, idź napisz swój liścik intencyjny w obronie spitusów którzy dostali mandat za picie w miejscu publicznym, buahahaha, co za koleś :glupek2:
wiekszej durnoty dawno tu nie czytałem...

Bardziej chodzi o to jak nas wpuszczali, a nie o te mandaty bo na to klub nie ma wpływu. Na pewno podpisałbym się pod takim "liścikiem"

marioo 

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 16:08   

Dawcio napisał/a:

Bardziej chodzi o to jak nas wpuszczali, a nie o te mandaty bo na to klub nie ma wpływu. Na pewno podpisałbym się pod takim "liścikiem"

Dokładnie o to chodzi, o to aby klub w jakikolwiek poparł kibiców i zażądał wyjaśnień, a może nawet przeprosić od klubu z Gorzowa. Bo taka sytuacja dla mnie nie jest na porządku dziennym, skoro to niie był mecz podwyższonego ryzyka - a i gdyby miał taki status, to takei traktowanie też uznałbym za mocno przesadzone. Jak napisałem - ciężko aby klub odpowiadał na nastawienie policji do przyjezdznych, z resztą jak sami podkreślali - jak próbowałem podyskutować, żę można zakończyć na pouczeniu, a nie od razu mandady... to mówili - podziękujcie zielonej górze za takie traktowanie. I zero dyskutowania. Autobusy powinny wiedzieć co jeszcze mam na myśli - jeżeli nie wiecie, to zapytajcie przewoźników co się działo, gdy my byliśmy na stadionie. To nie jest dla mnie normalne, mimo że kilka wyjazdów z Lechem też zaliczyłem.

Z_trybuny nie zrozumiał, bo trudno zrozumieć sytuację jak się mecze komentuje na facebooku i sportowychfaktach. Także wybacz człowieku, ale nie wciągniesz mnie do twoich bezmyślnych przepychanek. Idź prowokuj i błaźnij się na facebooku, a jak napisałem już kiedyś - obok twoich postów przechodzę obok - obojętnie.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 17:05   

marioo napisał/a:
Dokładnie o to chodzi, o to aby klub w jakikolwiek poparł kibiców i zażądał wyjaśnień

I szczerze mówiąc bez dwóch zdań Rusiecki powinien zainteresować się losem kibiców dla których każdy wyjazd to święto, a na W25 to kasa dla klubu, w tym dla niego (bez wycieczek). Co prawda nie byłem w Gorzowie ale na razie widzę że klub ma to serdecznie w d...
Niestety.
Gorzów-policja-mandaty-to jest siła słabych :ups:

Odpowiedz do tematu