Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Unia Tarnów 12 maja 2013 godz.18:30
Autor Wiadomość
radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 08:43   Start Gniezno - Unia Tarnów 12 maja 2013 godz.18:30

Czas na kolejny mecz i miejmy nadzieję na upragnione ale i zarazem konieczne zwycięstwo.

Wg Vaculika: "Jeździłem tam i uważam, że to to dobry tor. Trzeba od początku spasować motocykle, zacząć agresywnie z animuszem i powalczyć o dobry rezultat" więc zobaczymy jak na jego słowa zareagują nasi raiderzy - mam na myśli słowa o "agresywności i animuszu" bo na dziś raczej nie mamy niestety ani jednego, ani drugiego - pamiętając też o tym że Martin czeka na kolegę z pary czyli Madsena i liczy na jego powrót właśnie w Gnieźnie.

Swoją drogą jestem ciekaw kto naszą drużynę poprowadzi w tym meczu i ... w jakim składzie ??

Olgierd 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 08:57   

A Watt, Świder i Lisek w Gorzowie? Wypychanie, zamykanie krawężnika? To nie była jazda agresywna i z animuszem? Do tego Oskar gryzący tor...
Zagar zrobił swoje.
Zabrakło skutecznej jazdy Antona. Bo Ułamek jedzie tak pół życia.

Sam nie wiem jak ułożyć pary... Tzn u siebie pary dopasowuje się do gości, zobaczymy co oni wykombinują. Znając życie bez zmian.

Janowski
Laguta
Madsen
Vaculik
Kołodziej
Gomóła

Ułamek
Adamczak
Watt
Lindbaeck
Zagar
Oski

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:13   Re: Start Gniezno - Unia Tarnów 12 maja 2013 godz.18:30

radkoski napisał/a:

Swoją drogą jestem ciekaw kto naszą drużynę poprowadzi w tym meczu

Nie ma to najmniejszego znaczenia.

Jeśli Lechu był tylko nazwiskiem, wygodnym dla szarych eminencji, które rzeczywiście prowadziły z tylnego siedzenia, a on tylko firmował nazwiskiem - to nie zmieni się nic.

A jeśli Lechu miał autonomię i to co widzimy od kilku sezonów w jego wykonaniu to jego autorskie dzieło - to i tak gorzej trafić się już nie da.

tony187 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:21   

Ale Lechu przecież nigdzie się nie wybiera, więc to on będzie znów "dowodził"...

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:24   

A to swoją droga - zapomniałem napisać, że raczej kaktus mi prędzej wyrośnie, niż ta dymisja zostanie przyjęta.

tony187 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:27   

Z tego co wiem to on nawet się nie oddał do dyspozycji zarządu więc tematu nie ma, a szkoda.

Olgierd 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:27   

Moim skromnym zdaniem nie ma to znaczenia, bo to Anton, Świder i Ułamek jadą w kratkę, cześcej beznadziejnie słabo, na co Lechu nie ma wpływu

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:36   

Ma to znaczenie, w sytuacji kiedy w Gorzowie prowadzimy przez kupę czasu, a przegrywamy kilkoma punktami. Ma to ogromne znaczenie, kiedy przegrywamy u siebie dwoma punktami. Niuanse i taktyka, nie tylko podczas meczu - których brak póki co - mogły by te wyniki uratować. A tak z prowadzenia przez kupę czasu została tylko ta nieszczęsna kupa.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:51   

Szabla napisał/a:
Niuanse i taktyka, nie tylko podczas meczu - których brak póki co - mogły by te wyniki uratować.

Kilka sezonów pokazało co znaczy to o czym piszesz :ok:
Olgierd napisał/a:
A Watt, Świder i Lisek w Gorzowie? Wypychanie, zamykanie krawężnika? To nie była jazda agresywna i z animuszem?

Mówimy o "całokształcie" a nie o pojedyńczych występach konkretnych zawodników...
A co z resztą spotkań ??
Agresji i animuszu jako zespół...brak.
Olgierd napisał/a:
Zabrakło skutecznej jazdy Antona. Bo Ułamek jedzie tak pół życia.

Najwyższy czas... to zmienić :mruga:

szyna6 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:56   

polecam..... może 'oświeci to co niektórych na przyszły mecz'.... bo cała polska to czyta:

http://www.zuzelend.com/1...po-gniezniensku

tony187 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 09:59   

Olgierd napisał/a:
Moim skromnym zdaniem nie ma to znaczenia, bo to Anton, Świder i Ułamek jadą w kratkę, cześcej beznadziejnie słabo, na co Lechu nie ma wpływu

Pewnie, że Lechu nie wsiądzie za nich na motor i nie zdobędzie punktów, ale jeśli widzi, że ma w talii dwa takie "asy" i nie wstawia w ich miejsce mającego dzień konia Liska, bo to tylko junior, no to sorry, ale czyjaś głowa spaść musi.

szyna6 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:08   

prawda niestety jest taka...przed sezonem zakładano że będziemy mieli trzech liderów a reszta będzie dorzucać punkty.....

Liderzy:
Ułamek - totalna klapa
Zagar - rewelacja
Lindback - totalna klapa

Do parowi:
Świderski - solidny zawodnik ( to moje zdanie nie miał być liderem a zawodnikiem na 6-7 pkt i swoje robi nawet mimo tych nieszczęsnych meczów w Gnieźnie)
Bjarne - punktuje choć spodziewałem się około 5-6 punktów jest trochę gorzej....
Adamczak - walczak niczego się nie spodziewałem i nic nie ma.

Juniorzy:
Lisiecki - ok
OSKI - ok

zbliża się wielkimi krokami mecz z Tarnowem. Mój typ : 48: 42 dla Startu niestety podejrzewam że znów będzie podobnie czyli "mecz na sytku" i znów jednym z jaśniejszych będzie Ułamek któremu znów wszystko ujdzie na sucho....

Moim zdaniem prezes powinien wezwać do siebie:

LINDBACKA, UŁAMKA i BJARNE i NIMI WSTRZĄSNĄĆ!!! jeśli zarabiają (pierwsza dwójka) krocie to powinny posypać się kary. Bjarne jak Bjarne nikt nie spodziewał się że będzie liderem ale jak będzie robił 6-7 punktów będzie ok.....

PANIE PREZESIE NIE SPIMY!!!

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:17   

A co myślicie nad tym, aby trenerem został Piotr Świst? Dla mnie to jednych z nielicznych ludzi z "grande cojones", a pewnie lepiej być trenerem E-ligowego Startu niż chałturzyć w Pile. Co wy o tym myślicie?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:19   

Przytoczony przez Ciebie tekst pasuje nie tylko do Gniezna, to po pierwsze. Po drugie - nie oceniam go jako obiektywny, wręcz przeciwnie - trzyma stronę klubu. Co i nie dziwi, jeśli autor wyznaje, że zaczął współpracę trochę bliższą z klubem. Jest tam oczywiście część z którą można się zgodzić, ale po całości to obrona Częstochowy (czytaj: biednego trenera) i niestety bzdury.
Pisze człowiek, ze trenera noszono na rękach - ja się pytam, że niby gdzie?? w Gnieźnie???
Snuto plany podboju Eligi i coś więcej niż walkę o utrzymanie - gdzie? W Gnieźnie??
Skład na papierze się nie podobał - póki to był etap "na papierze" to psioczenia nie było, więc znowu konfabulacje.
Także w jakiej sprawie i w jakim zakresie ten tekst ma oświecać co niektórych?

yahu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:38   

szyna6 napisał/a:
polecam..... może 'oświeci to co niektórych na przyszły mecz'.... bo cała polska to czyta:

http://www.zuzelend.com/1...po-gniezniensku
Kiepskie wypociny pełne uogólnień. Szkoda czasu na polemikę bo przecież wiadomo że kibic gnieźnieński jest be i w ogóle do niczego.

Wracając do meczu z Unią. Skład na spotkanie taki sam jak w Gorzowie, ale kogoś z dwójki Lindback - Ułamek chętnie bym zamienił na Adamczaka żeby idea rywalizacji została zachowana. Chyba że Świderski na treningu pojedzie kompletna padakę to wtedy lepiej postawić na Antona.

Olgierd 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:48   

Wszyscy kibice w PL są tacy sami. Wejdźcie na jakiekolwiek forum.

Po przegranych Gorzowa u siebie:
- trener zły, bo robi zły tor
- działacze źli, bo zrobili zły skład
- tor zły, nie pozwala na walkę

To samo w Grudziądzu, Tarnowie itd Te same argumenty.

Tor, trener, działacze i zawodnicy.
A to jednak od zawodników należy zaczynać!

Olgierd 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:50   

Szabla napisał/a:
Ma to znaczenie, w sytuacji kiedy w Gorzowie prowadzimy przez kupę czasu, a przegrywamy kilkoma punktami. Ma to ogromne znaczenie, kiedy przegrywamy u siebie dwoma punktami. Niuanse i taktyka, nie tylko podczas meczu - których brak póki co - mogły by te wyniki uratować. A tak z prowadzenia przez kupę czasu została tylko ta nieszczęsna kupa.

Jak długo prowadzimy? I jakiem wynikiem?? 4 pkt! To jest jeden bieg... A napisałeś jakbyśmy prowadzili przynajmniej 16 pkt przez 12 biegów

Olgierd 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 10:52   

Pyskaty napisał/a:
A co myślicie nad tym, aby trenerem został Piotr Świst? Dla mnie to jednych z nielicznych ludzi z "grande cojones", a pewnie lepiej być trenerem E-ligowego Startu niż chałturzyć w Pile. Co wy o tym myślicie?

Dla mnie to żaden grande cojones, poza tym nadal jeździ w Pile. Probleme jest to, że w PL nie ma trenerów... Jest Chomski, ale nawet Chomski zleciał z ligi, mając skład moim zdaniem lepszy od nas... A i spadał 1 zespół wtedy.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:01   

Ponownie tor zweryfikował i pokazał, że co najwyżej na papierze mocniejszy od naszego tegorocznego. Tam tylko Nicki robił wynik. Czasem Jonasson coś pojechał.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:10   

Olgierd napisał/a:
Szabla napisał/a:

Jak długo prowadzimy? I jakiem wynikiem?? 4 pkt! To jest jeden bieg... A napisałeś jakbyśmy prowadzili przynajmniej 16 pkt przez 12 biegów

Właśnie przy 4 pkt prowadzenia i 6 pkt w plecy na koniec meczu wspomniane przeze mnie niuanse mają znaczenie. Gdybyśmy przegrali po prowadzeniu 16 pkt to już nie niuanse, to już by było sieroctwo totalne.
BTW - po 11 biegu my prowadziliśmy, więc się tak nie spinaj. Zresztą ewidentnie Kędziora Tobie odpowiada, więc nie spodziewam się, byś przyklasnął czemukolwiek przeciwko niemu.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:21   

Nie warto się nad tymi wypocinami rozwodzić, chyba że ktoś u kogoś chce zapunktować i pisze takie banialuki...

I tak:
"Najgorsze jest to, że mało kto wierzy już w utrzymanie (mamy 6 maja), co odczuwają sami zawodnicy.Po 5 kolejkach oberwało się w drużynie wszystkim. Prezesowi, który wykonuje fantastyczną robotę, nie śpi po nocach, rzecznikowi prasowemu za pilnowanie porządku na klubowym "fejsie". Niedługo może i mi się oberwie, bo mam czelność wyrażania swojego własnego zdania? Czekam na lincz".
Dominik Kik

Wzruszyłem się...
O anomaliach kibicowskich nie piszę. No comments.
Co do reszty facet weź się ogarnij pisząc że oberwało się w drużynie wszystkim (a co kibice mają się cieszyć z "takiej"postawy?), Prezesowi (jakoś nie widziałem tutaj akurat dużych zarzutów konkretnie w stosunku do jego osoby - natomiast co do "kółka wzajemnej adoracji", tak i się z tym zgadzam), rzecznikowi ( tu już chyba jakieś "jaja" człowieku: "pilnuje porządku na fejsie"... naprawdę bidulek, taka ciężka praca ?? :ups: ).
Pewnie L.K musi już o 7.00 rano wstawać bo mu każą , a pospałby do 11 :mruga:

szyna6 napisał/a:
Świderski - solidny zawodnik ( to moje zdanie nie miał być liderem a zawodnikiem na 6-7 pkt i swoje robi nawet mimo tych nieszczęsnych meczów w Gnieźnie)

Ale ja nie chcę zawodnika na wyjazdy tylko na każdy mecz...
szyna6 napisał/a:
Bjarne - punktuje choć spodziewałem się około 5-6 punktów jest trochę gorzej....

Z Twoim "trochę" jest jak z: prawie - robi wielką różnicę.
Rozumiem że to "trochę" Antonio i Ułamka też dotyczy :mruga:
szyna6 napisał/a:
Adamczak - walczak niczego się nie spodziewałem i nic nie ma.

Ja się też nie spodziewałem ale po tym co widziałem wierzę w niego.
Szabla napisał/a:
Pisze człowiek, ze trenera noszono na rękach - ja się pytam, że niby gdzie?? w Gnieźnie???
Snuto plany podboju Eligi i coś więcej niż walkę o utrzymanie - gdzie? W Gnieźnie??

Papier wszystko przyjmie. Jak L.K. nosił na rękach (Kik) niech nie wmawia że inni to robili bo chyba tego forum nie czyta, bo jakby czytał to wiedziałby że kibice mieli WIELE zastrzeżeń w I lidze, a co dopiero w Ekstra...
Szabla napisał/a:
Właśnie przy 4 pkt prowadzenia i 6 pkt w plecy na koniec meczu wspomniane przeze mnie niuanse mają znaczenie.

Ale to rozumieją i potrafią wykorzystać TYLKO profesjonaliści :yes:
PS.
Ktoś może tutaj zarzucić że łatwo się mówi znaleźć kogoś na miejsce L.K. Niby tak. Osobiście chciałbym trenera takiego jakim jest Dobrucki czy menago Dymek.
Pytanie czy mamy w tej chwili kogoś takiego...
Olgierd napisał/a:
Jak to powiedział Zorro, nie ma nic prostszego od jazdy na betonie.

Akurat Zorro w tym temacie jest żadnym autorytetem.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:21   

Olgierd napisał/a:
Pyskaty napisał/a:

Dla mnie to żaden grande cojones, poza tym nadal jeździ w Pile. Probleme jest to, że w PL nie ma trenerów... Jest Chomski, ale nawet Chomski zleciał z ligi, mając skład moim zdaniem lepszy od nas... A i spadał 1 zespół wtedy.

Chyba słabo znasz przebieg kariery "Twistego", skoro uważasz, że nie ma ww. grande cojones. Inna sprawa, że Zarząd nie pozwoli sobie na kogoś twardego u boku, co w Gnieźnie wie każdy.
A Kędziorę to należało wy^$#&*ć już po sezonie 2011. W 2012 roku dostał od Zarządu "samograja" oraz kadłubową pierwszą ligę, a my na trzy kolejki przed końcem mieliśmy przed oczami widmo wielkiej klęski.

yahu 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:27   

Problemem jest nie tylko Kędziora ale szeroko rozumiana sztaba szkoleniowa, która ma się dobrze od kilku sezonów. Niestety z trybun wygląda to mało profesjonalnie. W Polsce brakuje charyzmatycznych trenerów, a już na pewno takich do zatrudnienia na dziś. Prowadzenie zespołu w trakcie meczu jest znacznie ważniejsze niż ustawienie zawodników w poszczególne pary. Tego w Gnieźnie brakuje od kilku sezonów.

z_trybuny 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:32   

nie liczcie na żadnego nowego trenera, zarząd sie zastanawia co zrobić z wybrykiem Kędziory to raz a dwa jeżeli jakimś cudem pozwolą odejść kędziorze to za skład będzie odpowiedzialny Imbierowicz (czyli nic sie nie zmieni, będzie tylko bardziej formalnie).

P.S: "Piotrek kto chce twardego toru? - niewiem, chyba Zarząd"

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:35   

Ja to wszystko rozumiem, ale za to także odpowiada Prezes. Sorry, ale Kędziora sam się nie zatrudnił, sam sobie szefem nie jest od kilku lat i ktoś musiał mu pozwolić na odp****ie maniany niemal co tydzień. Ktoś również akceptuje to, że koło trenera klubu sportowego, (który dąży do profesjonalizacji) kręci ci się cała masa pseudodoradców, sponsorów i Bóg wie, kto jeszcze. Jakieś Arki, Darki, Dareczki, Rafałki, Tomeczki, Leszunie, Stasie, Romusie...
W końcu "nie możemy Leszunia zostawić" :-)

Olgierd 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:37   

Pyskaty napisał/a:

Chyba słabo znasz przebieg kariery "Twistego", skoro uważasz, że nie ma ww. grande cojones. Inna sprawa, że Zarząd nie pozwoli sobie na kogoś twardego u boku, co w Gnieźnie wie każdy.

Znam bardzo dobrze. To już nie jest ten sam gość, poza tym nadal jeździ. Ciągle te same brednie, chyba głównie chodzi o wynik prawda? Bez znaczenia czy to będzie ktoś z jajami czy bez. Nie bardzo rozumiem co zarząd miałby osiągnąć poprzez zatrudnianie trenera, na którego nie ma wpływu? Jakie korzyści w tym ma zarząd? Totalen bzdury powtarzane od lat.
Wszystkim chodzi o WYNIK!!!! Bez względu na to jakim kosztem.
Problemem jest to, że trenerów w PL nie ma!
Nawet Chomski zleciał z ligi ze składem lepszym od nas, kiedy spadął 1 zespół.
Może Cieślak? Ale co z niego za taktyk? Ludzi na forum UT zarzucają mu, że tor robi beton, że stawia na swoich pupili itp....
Liderem jest Apator z Mirkiem Kowalikiem za sterami... Takie znaczenie ma trener...

Trybuna - przestań pisać brednie... po raz kolejny... Jak to powiedział Zorro, nie ma nic prostszego od jazdy na betonie. Ale Piotrek nauczyć się tego nie umie. Chociaż trochę to dziwne, bo w Gorzowie był twardy tor... I jakoś jechał. Tak jak pisałem wcześniej na moje chodzi o łuki.
Zawsze będzie tak, że zawodnicy jak nie idzie będą narzekali na tor, zamiast spojrzeć na silniki.

z_trybuny 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:43   

Olgierd napisał/a:
Pyskaty napisał/a:

Znam bardzo dobrze. To już nie jest ten sam gość, poza tym nadal jeździ. Ciągle te same brednie, chyba głównie chodzi o wynik prawda? Bez znaczenia czy to będzie ktoś z jajami czy bez. Nie bardzo rozumiem co zarząd miałby osiągnąć poprzez zatrudnianie trenera, na którego nie ma wpływu? Jakie korzyści w tym ma zarząd? Totalen bzdury powtarzane od lat.
Wszystkim chodzi o WYNIK!!!! Bez względu na to jakim kosztem.
Problemem jest to, że trenerów w PL nie ma!
Nawet Chomski zleciał z ligi ze składem lepszym od nas, kiedy spadął 1 zespół.
Może Cieślak? Ale co z niego za taktyk? Ludzi na forum UT zarzucają mu, że tor robi beton, że stawia na swoich pupili itp....
Liderem jest Apator z Mirkiem Kowalikiem za sterami... Takie znaczenie ma trener...

Trybuna - przestań pisać brednie... po raz kolejny... Jak to powiedział Zorro, nie ma nic prostszego od jazdy na betonie. Ale Piotrek nauczyć się tego nie umie. Chociaż trochę to dziwne, bo w Gorzowie był twardy tor... I jakoś jechał. Tak jak pisałem wcześniej na moje chodzi o łuki.
Zawsze będzie tak, że zawodnicy jak nie idzie będą narzekali na tor, zamiast spojrzeć na silniki.

brednie to ty piszesz cycku, poczytaj sobie swoje wypowiedzi, łuki,silniki, człowieku ani składu ani ładu, sam juz niewiesz co pisać tylko obrażasz innych. Z resztą co ty możesz wiedzieć siedząc gdzieś tam na krzesełku, jeśli wogóle chodzisz na mecze...

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:45   

radkoski napisał/a:

Pewnie L.K musi już o 7.00 rano wstawać bo mu każą , a pospałby do 11 :mruga:

Oj, tu się kolego zagalopowałeś - toć sam prezes rzekł, że pracuje od 5, zatem aż się boję pomyśleć o której wstaje :glupek2:

z_trybuny 

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:46   

/pkt 13 regulaminu forum.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 07, 2013 11:56   

Olgierd napisał/a:

Tak jak pisałem wcześniej na moje chodzi o łuki.

A skąd wziąłeś te informacje o łukach? Kiedy Piotrek to mówił i komu?

Odpowiedz do tematu