Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Unia Tarnów 12 maja 2013 godz.18:30
Autor Wiadomość
Hyziu 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:21   

Czas odświeżyć temat o ile mecz dojdzie do skutku bo na niedzielne dopołudnie zapowiadane są dość intensywne opady deszczu

Awizowane składy:
Unia Tarnów:
1. Maciej Janowski
2. Leon Madsen
3. Artiom Łaguta
4. Martin Vaculik
5. Janusz Kołodziej
6. Kacper Gomólski

Lechma Start Gniezno:
9. David Watt
10. Piotr Świderski
11. Matej Żagar
12. Sebastian Ułamek
13. Bjarne Pedersen
14. Wojciech Lisiecki

Początek pierwszego biegu: godz. 18:00
Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Romuald Owsiany

Pogoda:
http://new.meteo.pl/um/ph...type=0u&id=2425
http://www.yr.no/sted/Pol...e_for_time.html

Mówią wiara czyni cuda, ale powoli coraz mocniej jesteśmy z tej wiary obdzierani.
Mimo to trzeba być na dobre i na złe. Zatem wszyscy na stadion i drzeć mordę ile się da.
Jak spadać to chociaż z klasą ;)

z_trybuny 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:26   

oczywiście że będę ale mecz pokroju: wygramy fajnie - przegramy cóż, norma...
troche cisnienie zeszło i nie będzie chyba już tej adrenaliny co na meczach z wrocławiem, rzeszowem i unibaxem.
jestem ciekaw ile będzie ludzi ale pewnie pustki...

pyskaty2 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:28   

Będą pustki, to są te tłumy od początku sezonu ;) Dno, to jest gorsze niż wyniki zespołu. Ceny biletów poza 1 meczem środek tabeli w ekstralidze, a kibiców brak. Frekwencja niższa niż w I lidze, kiedy ceny były podobne. Żal i wstyd. Dla mnie emcoje będą takie jak zwykle bo kocham żużel, kocham od malolata, więc nadal będę emocjonalnie reagował na wygrane i porażki.

z_trybuny 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:30   

czyli tak jak ktos napisał, liczą się emocje a nie klasa rozgrywek, rzeczywiście patrząc na frekwencje niższa niż w I lidze... ;/

pyskaty2 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:31   

Otóż to! Cały czas tak uważałem, a ten sezon po prostu jest tego potwierrdzeniem.

Hyziu 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 11:42   

pyskaty2 napisał/a:
Dla mnie emcoje będą takie jak zwykle bo kocham żużel, kocham od malolata, więc nadal będę emocjonalnie reagował na wygrane i porażki.

Otóż to, na stadion przychodzę dla Speedway'a. Pewnie że oczekuję zwycięstw Startu, ale czy wygrywają czy przegrywają dopóki stać mnie będzie to przychodzić będę. Niestety takich ludzi jak ty czy ja jest właśnie te kilka (może ze 3-4k) tysięcy w Gnieźnie i okolicach, pozostali to "Kibice Sukcesu". Sory Panie i Panowie ale niestety taka prawda, jest wynik jesteście nie ma wyniku nie ma was.

yahu 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 12:21   

Skoro na Toruń przyszło 5-6 tyś. widzów, to na Tarnów będzie ich jeszcze mniej. Kibicowi w Gnieźnie trudno dogodzić, bo zawsze coś nie pasuje. Inna sprawa że ciężko się identyfikować z takimi zawodnikami którzy są w Starcie przejazdem. Jak widzę Ułamka czy Świderskiego to zastanawiam się czy jestem u siebie czy na obcym stadionie. Tak naprawdę identyfikuję się tylko z juniorami i oni mi podnoszą ciśnienie.
O prognozach przedmeczowych nie ma co pisać. Tarnów jest w formie i przyjedzie do Gniezna po punkty.

z_trybuny 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 12:38   

niech podsumowaniem przed meczem będzie cytat z FB lokalnego "kibica", pewnie jednego z kilku tysięcy w Gnieźnie: "Żal mi na was kasy wydawać. Złodzieje i oszuści"
to by było na tyle...
Moim podsumowaniem bedzie kolejne ostrzeżenie za powyższy post i kolejna chwila przerwy bo ewidentnie tego potrzebujesz .

marioo 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 13:40   

z_trybuny napisał/a:
niech podsumowaniem przed meczem będzie cytat z FB lokalnego "kibica", pewnie jednego z kilku tysięcy w Gnieźnie: "Żal mi na was kasy wydawać. Złodzieje i oszuści"
to by było na tyle...
Moim podsumowaniem bedzie kolejne ostrzeżenie za powyższy post i kolejna chwila przerwy bo ewidentnie tego potrzebujesz .

nikogo nie zdziwi to, ze nie bedziesz na meczu, wszak niektórym wystarczy znajomość tylko wyników, a inni chcą pomóc drużynie i poczuć emocje. Jesteśmy wciąż w ekstralidze i wciąż mamy szanse - choć coraz trudniejsze. Jakby nie było - Start potrzebuje kibiców i naszych pieniążków, a jeżeli stać mnie na to, to chce pomóc.

Nie rozumiem "kibiców" wypisujących takie bzdury, jakie cytujesz. Kogo oszukali, kogo okradli? To jest sport, po prostu nie wyszło - mamy skład na nasze budżetowe możliwości, i tak lepszy niż każdy sądził, po prostu nie wychodzi i tyle - choć te porażki, gdzie odskakują nas dopiero w ostatnich biegach smucą.

Jak zwykle, będę na tym meczu. Mam nadzieję, że utrzemy nosa Cieślakowi i wysoko wygramy.

Czebyl 

Wysłany: Pią Cze 07, 2013 15:49   

marioo napisał/a:

nikogo nie zdziwi to, ze nie bedziesz na meczu, wszak niektórym wystarczy znajomość tylko wyników, a inni chcą pomóc drużynie i poczuć emocje. Jesteśmy wciąż w ekstralidze i wciąż mamy szanse - choć coraz trudniejsze. Jakby nie było - Start potrzebuje kibiców i naszych pieniążków, a jeżeli stać mnie na to, to chce pomóc.

Nie rozumiem "kibiców" wypisujących takie bzdury, jakie cytujesz. Kogo oszukali, kogo okradli? To jest sport, po prostu nie wyszło - mamy skład na nasze budżetowe możliwości, i tak lepszy niż każdy sądził, po prostu nie wychodzi i tyle - choć te porażki, gdzie odskakują nas dopiero w ostatnich biegach smucą.

Jak zwykle, będę na tym meczu. Mam nadzieję, że utrzemy nosa Cieślakowi i wysoko wygramy.

Taa utrzemy, szczególnie że Tarnów to drużyna betonowego toru. Każdy wynik powyżej 45:45 biorę w ciemno, choćby 46:44. Tarnów marzy nadal o PO i mają ku temu przesłanki (coraz lepsza jazda Kołodzieja, Vaculika, Gomólskiego).

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Sob Cze 08, 2013 10:59   

Może Z/Z ?? :mruga:
Lechma Start Gniezno
Antonio LINDBACK 1,600

Unia i Cieślak po ostatnim nie odjechanym meczu na 100% zepnie pośladki żeby sobie i nam coś jutro udowodnić...
Mam nadzieję że u siebie wreszcie coś zatrybi.

ugo 

Wysłany: Sob Cze 08, 2013 12:18   

radkoski napisał/a:
Lechma Start Gniezno
Antonio LINDBACK 1,600

Unia i Cieślak po ostatnim nie odjechanym meczu na 100% zepnie pośladki żeby sobie i nam coś jutro udowodnić...

Powiedz kto miałby u nas te punkty robić, chyba, że młodzieżowcy, bo ostatnio wpadki ma nawet Matej Zagar a po drugie to skoro Antonio miałby nam przesłać zwolnienie to gdzie będzie zarabiał?

maaagic 

Wysłany: Sob Cze 08, 2013 16:23   

dzisiaj na MA zobaczymy w jakiej naprawdę formie jest Matej Zagar ;)

Dawcio 

Wysłany: Sob Cze 08, 2013 18:30   

radkoski napisał/a:
Lechma Start Gniezno
Antonio LINDBACK 1,600

A za kogo miałby do składu wskoczyć Anton? Kogo byś zmienił z trojki Watt, Zagar, Bjarne? I kto by miał te punkty zdobywać?

RoSe 
Songoku

Wysłany: Sob Cze 08, 2013 19:34   

Dawcio napisał/a:
radkoski napisał/a:
Może Z/Z
Lechma Start Gniezno
Antonio LINDBACK 1,600

A za kogo miałby do składu wskoczyć Anton? Kogo byś zmienił z trojki Watt, Zagar, Bjarne? I kto by miał te punkty zdobywać?

Jestem tego samego zdania, z/z w naszym przypadku nic by nie dało a wręcz zaszkodziło !

luk 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 00:39   

Właśnie wróciłem Torunia pare spostrzeżeń Anton jest nadal nigdzie w takiej formie lepiej go nie oglądać, Watt początek zawodów dobry końcówka beznadziejna, Matej trzyma forme stały dobry poziom. Co do meczu będzie piekielnie ciężko o kożystny wynik ale liczę na ciekawe wyścigi.

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 20:35   

No i brawo :) Mimo błędów udało się pokonać MP :) Brawo panowie, oby tak dalej! wierzymy do końca!

maaagic 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 21:33   

Co tu dużo gadać, wygrana i bardzo fajnie. Ułamka nie będę chwalił bo to jeszcze za wcześnie. Myślę, że jeśli Anton dobrze pojedzie GP w Gorzowie to warto po niego sięgnąć.

Porażka Wrocka u siebie z Gorzowem i to chyba nawet lepiej. Gniezno, Rzeszów i Bydgoszcz niech trzymają kciuki za to żeby Woffinden po kontuzji tak nie śmigał, bo tylko wtedy jedna z tych 3 drużyn ma szansę się utrzymać kosztem Wrocławia.

Kluczowe mecze - wyjazd do Wrocławia i Rzeszowa. Z reguły nikomu źle nie życzę, ale nie pogniewam się jeśli cyrk z Pedersenem będzie trwał do końca sezonu i jeśli Tai po kontuzji troszkę przystopuje.

Matematyczne szanse są, a co z tego będzie? Pożyjemy, zobaczymy!

Ah, jeszcze co do meczu - gdyby Oski i Wojtek dzisiaj trzymali poziom to już cieszyli byśmy się z bonusa!

TeTris 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:08   

nie wiem co napisać. pierwszy bieg Ułamka, jazda jak typowy junior. jest szybki, ale nie potrafi tego wykorzystać, zatrzymuje nogą, puszcza gaz, nawet bez kontaktu z zawodnikiem. najbardziej zabolał mnie 2 bieg, gdzie nieopierzony Borowicz pokonał naszych i w dodatku Lisek mógł puścić od razu Oskara do przodu. co do Gomóły to niech on nie robi z siebie ofiary losu, bo to jak potraktował Wojtka w 2 biegu to po prostu pięści się same zaciskały. mecz ładny, każdy zrobił swoje no i trzeba się modlić, ale czy teraz to coś da? wydaje mnie się, że czkawką nam się odbije mecz z Rzeszowem i zabraknie nam tych dwóch ,oczek'. a mogło być tak od początku...

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:08   

Kapitalny mecz, emocje od 1 do 15 wyścigu.
Wreszcie ujrzałem innych Świdra i Ułamka.
Walczących, gryzących, orbitujących a nie średniaków jadących przy kredzie bojących się zaatakować rywala. Nie wiem czy to kwestia spasowania się z torem, czy może kwestia psychologa, trenera czy jeszcze czegoś innego ale cokolwiek by to nie było niech działa tak dalej.

Tor także dobrze przygotowany, przy krawężniku beton, mniej więcej od połowy odsypujący się, pozwalający śmignąć pod bandą.

Cała drużyna kapitalnie walczyła czego nie oddają zdobycze punktowe niektórych zawodników.
Matej klasa sama w sobie, widać, że na 1 łuku jego "bary" robią furorę ;]

Brawa dla całego stadionu za godne przywitanie i ugoszczenie Rudego :)

pyskaty2 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:17   

TeTris napisał/a:
co do Gomóły to niech on nie robi z siebie ofiary losu, bo to jak potraktował Wojtka w 2 biegu to po prostu pięści się same zaciskały.

Ale jak Ułamek i Bjarne zamykali płoty to było ok, co? ;) Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ;) Dla mnie obie sytuacje były typowe, walka do samego końca. Lisek upadł, więc sędzia nie mógł podjąć innej decyzji.

Mecz rewelacja, kto nie był niech żałuje. Odkąd trenerem jest Stefan tor jest nareszcie naszym sprzymierzeńcem. Poza tym Stefan pracuje z chłopakami w parkingu, a nie tylko wypełnia program :) No i jazda naszych - bomba! Zamykali płoty, żeby Bjarne i Ułamek zamykali płoty hoho,kto by się spodziewał :)

Błąd Cieślaka. W 14 mógł puścić Łagutę lub Koldiego :)

Żeby zmyylić gości nasi nie wyjechali na próbę toru! Super! Skoro byli spasowani, to po co mieli pokazywać ścieżki?

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:20   

O właśnie :) Przywitanie Kacpra Gomólskiego również było ciekawe. Co tu dużo mówić- jak nie wiadomo o co poszło, to poszło pewnie wiadomo o co :D . Jak się gada, że się wraca to się wraca, a nie łasi się na kasę, tyle ode mnie :) Meczyk naprawdę piękny. Takie coś trzeba pokazywać w nc+

Dawcio 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:36   

19SKS52 napisał/a:
O właśnie :) Przywitanie Kacpra Gomólskiego również było ciekawe. Co tu dużo mówić- jak nie wiadomo o co poszło, to poszło pewnie wiadomo o co :D . Jak się gada, że się wraca to się wraca, a nie łasi się na kasę, tyle ode mnie :) Meczyk naprawdę piękny. Takie coś trzeba pokazywać w nc+

Jak się o czymś mówi to trzeba znać temat inaczej nie powinno sie wypowiadać ;)

Dobrze, że Ułomik dzisiaj wyskoczył i dorzucił kilka punkcików więcej niż zazwyczaj. Zaliczka przed rewanżem taka sobie. Ciężko będzie obronić bonusa w Tarnowie.

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:43   

"Sprzedanie naszych barw" skutkuje tm samym jak widać na 2 zawodniku. Pieniądze to nie wszystko, są inne wartośći, o których Kacper zapomniał i ich nie docenił, a więc kibice dziś mu je przypomnieli

Dawcio 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:48   

Przypomnieli, że jesteśmy wieśniakami i jeszcze dużo nam brakuje do kibiców

ponk 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:50   

ach co to był za mecz :ok: walka w każdym biegu- Ułamek i Bjarne dzisiaj zasłużyli na DUŻEGO PLUSA... nie zapominajmy jednak o Świderskim, który nareszcie pojechał tak jak do tej pory robił to tylko na wyjazdach... Szkoda straconych pozycji przez Watta i mizernej dyspozycji juniorów bo zaliczka przez rewanżem mogła być dużo bardziej pokaźna.... Na koniec trzy sprawy:
1. Matej- trafił się nam ten koleś jak ślepej kurze ziarno- kolejny fantastyczny mecz i piękna radość po...
2. Tor i Stefan- 2gi mecz naszego nowego Trenejro w Gnieźnie i 2gi raz tor jest naszym atutem... to o dwa razy więcej niż przez ostatnie 3 lata :) poza tym świetna zagrywka z odpuszczeniem próby toru :brawo:
3. kibice- dzisiaj nie było tak najgorzej- na moje oko jakieś 8- 8,5k... mam nadzieję, że za tydzień stadion wypełni się w całości! no chyba, że znowu swoją obecnością zaszczyci nas NC-

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 22:56   

Dawcio, ja rozumiem, że kumpel stoi za kumplem. Ale trochę obiektywizmu również się przydaje. Dla wielu kibiców liczy się bardziej honor i barwy niż wynik i komercyjna odsłona sportu.
Bjarne chyba zaczął jakiś testosteron wpieprzać. Zresztą nosił przy sobie shakera. Jakby mu jaja nieco urosły i walczył dziś ładnie :)

ponk 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 23:00   

19SKS52 napisał/a:

Bjarne chyba zaczął jakiś testosteron wpieprzać. Zresztą nosił przy sobie shakera. Jakby mu jaja nieco urosły i walczył dziś ładnie :)

to co powiedzieć w takim razie o Ułamku?? zamykał płot- zakładał się.... wiem, że "jedna jaskółka wiosny nie czyni" ale mam nadzieje, że dzisiaj byliśmy świadkami przełamania i Seby i Świdra...

Dawcio 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 23:00   

Wszystko ma swoje granice, a Ci "kibice" jak ich nazywasz je dziś przekroczyli. Szczególnie, że nie znają sprawy, a Kacper chciał przyjść przed sezonem do Gniezna. Niestety się tak ułożyło, a nie inaczej. Każdy z tych "kibiców" postąpiłby dokładnie tak samo. Ty również.

Z mojej strony koniec tematu bo to i tak nie ma sensu.

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 09, 2013 23:12   

Ciekawe wywiady dot. jescze Kacpra.
http://www.sportowefakty....dnictwem-mediow
http://www.sportowefakty....cprem-gomolskim

A co do Seby Ułamka, to po pierwszym biegu mówie: co to za drewno? jak on jedzie? Na jego szczęście się obudził, lecz cały czas nie ma tej stałej formy. Także nie rozpędzajmy się z zakochaniem się w nim. Watty też dziś niby słabo, ale wyszarpał cenne punkty na dystansie.

Odpowiedz do tematu