Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwumecz z "Aniołami" z Torunia
Autor Wiadomość
pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:49   

A jakby tak dziesięć razy z rzędu Wojtuś wywrócił się w ten sam sposób na pierwszym łuku to też byś chciał dziesięć razy powtórkę w czterech?
Dwa razy całując bandę w tym samym miejscu pokazuje się, że ma się umiejętności jak Janusz Baniak i się jeździć nie umie. Na żużlu trzeba się ścigać, a nie wywracać. Za rok Kolejarz Rawicz wita. Za pierwszym razem słusznie dał szansę Wojtkowi, ale recydywy pochwalać nie można.
Już pomijam fakt, że gdyby chodziło o zawodnika z drużyny przeciwnej, to byś co innego pisał.

Dawcio 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:53   

Nawet jakby 10 razy tak samo leżał na pierwszym łuku to mógłby dziesięć razy powtórzyć. Jakby się wywrócił sam to inna sprawa, ale dwa razy Brzozowski pojechał z nim tak samo. Więc to chyba niekonsekwencja w działaniu sędziego.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:55   

Dawcio napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=4HYHza9LxZU

Masz Pyskaty wspomniany przez Ciebie bieg i powiedz za co Lisek został wykluczony? Dwa takie same upadki to dlaczego za pierwszym razem jedziemy w czterech, a powtórkę w trójkę?

Prawdopodobnie za to, że już wstawał, żeby się pozbierać, ale po chwili jednak namyślił się, żeby z powrotem legnąć :)

Dawcio 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 09:59   

Nie dał rady podnieść motocykla to się legnął :D

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 11:22   

Pyskaty napisał/a:
A jakby tak dziesięć razy z rzędu Wojtuś wywrócił się w ten sam sposób na pierwszym łuku to też byś chciał dziesięć razy powtórkę w czterech?

Nawet jakby się w takich okolicznościach wywrócił 30 razy to za 31. podejściem również powinni stanąć pod taśmą startową w czterech.

Co do wpuszczania na stadion. Komuś kto wini kibiców za to, że nie przyjeżdżają 3h przed meczem i nie sterczą pod/na stadionie bo organizator nie radzi sobie z ich wpuszczeniem proponowałbym się schylić i zacząć biec. Ściana prędzej czy później sama się znajdzie.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 11:32   

W żużlu nie chodzi, by się przewracać, tylko, by się ścigać, stąd Wojtuś moim zdaniem słusznie został wykluczony. Upadek zawodnika to błąd, a błędy można popełniać, a nie powielać.
Zresztą z tego, co wiem, to w kwestii upadków na pierwszym łuku, to arbiter najpierw ma spróbować znaleźć winnego przerwania biegu,a dopiero potem puścić w czterech. Taka jest wykładnia przepisu, o której wspominał Krzysiek Cegielski.
Z mojej strony w tej kwestii EOT.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:11   

Moim zdaniem już za 1 razem sędzie mógł wykluczyć Liska, skoro tego nie zrobił, a za 2 razem była kopia 1 sytuacji, to powinien być konsekwentny! A że się legnął, i tak sędzia miał obowiązek przerwać bieg, bo motocykl był na torze. Więc sytuacja bez znaczenia, ale komiczna. Mógł po prostu zejść i już, albo leżeć.

Organizacja słaba i wynik nie ma nic do tego. Byłem na sektorach Apatora, czekałem godzinę w kolejce po bilet, zero informacji, gdzie kasy, ile okienek, jakie bilet nic. Jedna kasa zamknięta, bo brak biletów na zieloną. To nie mogli sprzedawać na inne? Potem niedziałające bramki wejściowe, zacinające się i pani odblokowywała guzikiem.

Na stadionie kolejki do kibelka na kilka biegów czekania. Co z tego, że ładne jak niepraktyczne bo za mało.

Nagłośnienie brak słów. Dzieciaki płakały na sektorach! Za głośno, ale nic nie można było zrozumieć. Bo za głośno. Parodia. Ludzie siadali gdzie chcieli, a kupowali bilety na miejsca stojące. Brak biletów na strefę zieloną, a jiejsc pełno... O co tu chodzi...

Do tego spiker... Dżizas ;)

I jeszcze jak czytam o traktowaniu naszych kibiców. Co to za kraj! Ludzie płacą za bilety i chca oglądać mevz! A nie stać w kolejce.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:26   

O naszych -krótko- jednym zdaniem:

Watt - raz zrobił "2", bo Brzozowski nie był jeszcze dopasowany z torem, potem słabo, chociaż swój pierwszy wyścig miał niezły
Świderski - brak słów
Zagar - spodziewałem się więcej,pojechał słabo, na plus w zasadzie tylko jeden wyścig z Tomkiem Gollobem, gdzie o włos by wygrał.
Adamczak - przynajmniej Ułamka nie oglądałem.- to jedyna pozytywna rzecz, jaka nasuwa mi się w związku z nim. Prędko do składu wskakiwać nie powinien.
Bjarne- bezbarwny jak zwykle, a za to jak Paweł go zrobił w 10. biegu nie powinien brać wypłaty za mecz. Może tak Lindback w jego miejsce? Oczywiście, jak będzie w formie.
Oskar - jako jedyny pokonał szalejącego Pawła, ale momentami miałem wrażenie, że ma problem z wyjściem z pierwszego łuku. Wiele pracy przed nim.
Wojtek- coraz silniej myślę o Adrianie. Z tej mąki chleba nie będzie.

Toruń- lakonicznie

Holder- die Weltklasse, zabawił się raz z naszymi, gdy było 1:5 i objechał jak dziecko
Brzoza - swoje dorzucił, walczył ile potrafił.
Adrian - jak zwykle, nie do pokonania w Toruniu
Tomasz - przez długie lata nie będzie takiego kogoś jak on w światowym żużlu! Wielu zrozumie, ile on znaczy, gdy ten zakończy karierę. Legenda za życia. Sposób w jaki wyprowadzał Pawła na 5:1 sprawiał, że ręce same składały się do oklasków. Delikatnie sobie chyba zaniżył KSM :-)
Kamil - niestety, ale nierozwojowy, podobnie jak brat.
Paweł - będzie kimś, o ile w głowie ma poukładane. Warda mi przypomina swoją jazdą.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:31   

Pyskaty napisał/a:
Wojtek- coraz silniej myślę o Adrianie. Z tej mąki chleba nie bedzie

Współpracuje z psychologiem, dopiero pierwszy sezon startuje co mecz w formacji juniorskiej :) nie ma co tu cudów oczekiwać, chociaż w Gorzowie mnie zaskoczył.

Tak w ogóle ostatnio wszyscy nasi wychowankowie nie robią zawrotnej kariery po przejściu w wiek seniora....

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:34   

Sęk w tym, że on za rok będzie seniorem i jak sobie uświadomię, że on zaczął się pokazywać na torze chyba dopiero w 2011 r. (czyli jak miał już 19 lat) no to nie ma co się dziwić. Takie mamy szkolenie w Gnieźnie. Oby Oskar się nam cały czas rozwijał, wtedy chociaż jego jazda będzie dla nas radością.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:36   

Pyskaty - te komentarze wyglądają troche jakbyś w ogóle nie miał styczności z naszym żużlem. Adrian niestety jest dużo słabszy od Wojtka, a Wojtek chociaż u siebie zaskakuje na plus. Wygrywamy biegi młodzieżowe, do tego zaskoczy czasem coś ponadto.

Z kolei powoływanie Antona, który ma milion problemów i jest kompletnie bez formy. Furki jadą, ale głowa nie pracuje. Zamyka gaz, jedzie bez pomysłu, bojaźliwie. To Bjarne wczoraj wyglądał jak wielokrotnie MŚ przy Antonie.

Oskar u siebie git, a na wykazdach jedzie ładnie 1,5 biegu.

Wczorajszy mecz nie miał znaczenia, oceniać naszych chlopaków należy na podstawie wszystkich innych wyjazdów + meczów u siebie. A nie w Toruniu, gdzie Toruń zasuwa aż miło.

a co do naszych wychowanków - to my robimy z nich gwiazdy, mistrzów świata, jak są juniorami i wygrają z kimś. a potem okazuje się, że to bardzo przeciętni ligowcy na poziomie I ligi.

veegeeta 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:46   

Zaczne od tego, że doping był po prostu kapitalny. Łezka w oku sie kręci gdy ogląda sie taki doping. Możemy być dumni z naszych kiboli.
Teraz cos do obecnie ńajwiekszego w tej chwili trolla na tutejsźym forum. Pyskaty, weż moźe zmien druźyne, której będziesz kibicował ? Tegó Twojego pseudo inteligentnego bełkot to czytac juź sie nie da. Jak bedąc inteligentnym gosciem mozna tak głupawe treści tworzyć ? Dla Twńjej wiadomości : sędzia z Liskiem dał ćiała. Ponk ma 100% racji w kwesti organizacji. Nawet nie bezbłedny Start jest lepsźy.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:49   

A mi się właśnie wydaje, że Toruń obnażył wszystkie nasze braki i właśnie ten mecz powinien podziałać jak wiadro zimnej wody. Mam udawać, że nie widziałem, że nasi się skompromitowali, a Toruń się z naszymi wręcz bawił? Mam się oszukiwać i myśleć "Faluabz to dopiero się skompromitował" ? Liczyłem na więcej punktów i na trochę lepszy styl jazdy. Na nasze szczęście to był mecz dla nas z cyklu "wykonanie wyroku", ale po tym, co widziałem- nie jestem optymistą.

Cytat:
Pyskaty - te komentarze wyglądają troche jakbyś w ogóle nie miał styczności z naszym żużlem. Adrian niestety jest dużo słabszy od Wojtka, a Wojtek chociaż u siebie zaskakuje na plus. Wygrywamy biegi młodzieżowe, do tego zaskoczy czasem coś ponadto.

Przeczytałeś uważnie, co napisałem? To, że z Wojtka nic nie będzie to nie jest trudne do uchwycenia, to, że jest on jednak lepszy od Gały, to też się zgadzam, ale jeszcze chwila i naprawdę będzie można się na tym zastanawiać. 7 punktów Liska w Gorzowie to już przeszłość. Liczy się tu i teraz.

Cytat:
Z kolei powoływanie Antona, który ma milion problemów i jest kompletnie bez formy. Furki jadą, ale głowa nie pracuje. Zamyka gaz, jedzie bez pomysłu, bojaźliwie. To Bjarne wczoraj wyglądał jak wielokrotnie MŚ przy Antonie.

Napisałem, że jak Lindback będzie w formie. Nie teraz, ale za jakiś czas. Czas pokaże. Nie trzymałbym się kurczowo Pedersena, chociaż wygrał nam mecz z Toruniem. W naszej średniej sytuacji trzeba kombinować jak koń pod górę z ustawieniem personalnym.

Cytat:
Oskar u siebie git, a na wykazdach jedzie ładnie 1,5 biegu.

Od niego cudów nie oczekiwałem, ale wiele pracy przed nim.

A co do tak wychwalanego dopingu, to macie komentarz jednego z torunian, z którym się nie zgadzam tylko w jednym aspekcie - że co drugi to dzieciak- tam gdzie ja siedziałem, to na 3 osoby widziałem 2 dzieciaków.

Cytat:
Tak chwalone jest Gniezno za doping, ale wczoraj też pokazali "klasę" "prawdziwych". Dookoła niemal co drugi to dzieciak, a oni jadą z pociskami. I to ma być wzór "prawdziwego" kibica dla tych młodych ludzi. Zero zastanowienia i wyczucia sytuacji. Doprawdy mocno chorym musi być człowiek dla którego wyzwiska, czy ogarniacze są czymś normalnym i godnym szacunku, natomiast wypełnienie programu żużlowego, czy zjedzenie kiełbasy jest niebywałą zbrodnią. O ile jeszcze taką osobę potrafię zrozumieć, bo w końcu chory człowiek nie koniecznie musi zdawać sobie sprawę ze stanu swojego umysłu, to już zupełnie nie rozumiem tych którzy próbują to w imię jakiejś poprawności tłumaczyć czy bronić. Nie wiem co jest gorsze: zło, czy przyzwolenie na nie?

pyskaty2 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:55   

A ja z kolei uważam, że jazda była lepsza niż wynik. Tylu ilu kibiców, tyle opinii. Nadal uważam, że utrzymanie to w tej chwili mission imbossible, dlatego cieszę się ekstraligą póki w niej jesteśmy ;) Nie dajemy plamy, poza meczem z ZG u siebie.

Obawiam się, że nawet nasze wygrane w 3 kolejnych meczach mogą na niewiele się zdać... Niestety :(

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 13:01   

Pozostaje nam ściskać kciuki za Toruń w dalszych swoich meczach wyjazdowych, bo wybierają się m.in. do Rzeszowa, Leszna, Wrocławia i Gorzowa, więc mogą odbierać punkty naszym realnym rywalom w walce o utrzymanie.

W tej do bólu nieprzewidywalnej lidze jeszcze wiele się może wydarzyć. Kluczowe będą bonusy - od nich zależy więcej, niż się nam wydaje.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:05   

Pyskaty napisał/a:
A co do tak wychwalanego dopingu, to macie komentarz jednego z torunian, z którym się nie zgadzam tylko w jednym aspekcie - że co drugi to dzieciak- tam gdzie ja siedziałem, to na 3 osoby widziałem 2 dzieciaków.

Cytat:
Tak chwalone jest Gniezno za doping, ale wczoraj też pokazali "klasę" "prawdziwych". Dookoła niemal co drugi to dzieciak, a oni jadą z pociskami. I to ma być wzór "prawdziwego" kibica dla tych młodych ludzi. Zero zastanowienia i wyczucia sytuacji. Doprawdy mocno chorym musi być człowiek dla którego wyzwiska, czy ogarniacze są czymś normalnym i godnym szacunku, natomiast wypełnienie programu żużlowego, czy zjedzenie kiełbasy jest niebywałą zbrodnią. O ile jeszcze taką osobę potrafię zrozumieć, bo w końcu chory człowiek nie koniecznie musi zdawać sobie sprawę ze stanu swojego umysłu, to już zupełnie nie rozumiem tych którzy próbują to w imię jakiejś poprawności tłumaczyć czy bronić. Nie wiem co jest gorsze: zło, czy przyzwolenie na nie?

No faktycznie 2x "W Toruniu nie ma kibiców" i 1x"Apator Wibrator" to wyzwiska rodem z najniższych stanów rynsztoka :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:
Biedne dzieci się musiały się nasłuchać od tych mocno chorych chamów z Gniezna :D :D :D :D :D To, że tuż obok klatki pewien tatuś z dwoma bajtlami co chwila wykrzykiwał w naszą stronę "Tak, K*rwa! Tak k*rwa ma być!!" to już oznaka wielkomiejskiej ogłady i wysokiej kultury osobistej :) Wzór dla pociech jakich mało!

Pyskaty odpuść sobie może już dzisiaj forum bo z każdym kolejnym wpisem kompromitujesz się bardziej....

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:13   

Marcineek napisał/a:

No faktycznie 2x "W Toruniu nie ma kibiców" i 1x"Apator Wibrator" to wyzwiska rodem z najniższych stanów rynsztoka :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:
Biedne dzieci się musiały się nasłuchać od tych mocno chorych chamów z Gniezna :D :D :D :D :D To, że tuż obok klatki pewien tatuś z dwoma bajtlami co chwila wykrzykiwał w naszą stronę "Tak, K*rwa! Tak k*rwa ma być!!" to już oznaka wielkomiejskiej ogłady i wysokiej kultury osobistej :) Wzór dla pociech jakich mało!

widocznie przesadziliśmy z "Gniezno żegna wieś..." :P i skruszyliśmy biedne umysły miejscowych dzieciątek

yahu 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:13   

pyskaty2 napisał/a:
Nadal uważam, że utrzymanie to w tej chwili mission imbossible, dlatego cieszę się ekstraligą póki w niej jesteśmy ;) Nie dajemy plamy, poza meczem z ZG u siebie.
Też tak uważam i jestem zadowolony z postawy Startu.

Oby wczorajszy słaby mecz nie był odwzorowaniem problemów z finansami w klubie. Tak się składa że nasi zawodnicy robią sporo małych punktów za które trzeba płacić, mimo że mecze są przegrane. To zła sytuacja dla klubowego skarbnika. Na ostatnim spotkaniu w Gnieźnie frekwencja była żałosna i nie ma widoku na poprawę tej sytuacji.
Mecz w Toruniu pokazał że średniacy nie mają żadnych szans w starciu z prawdziwymi liderami jadącymi w ramach z/z.
Patrząc na formę poszczególnych zawodników ciężko o optymizm. Kim mamy się utrzymać? Na dzień dzisiejszy nie mamy argumentów żeby dokonać tej sztuki.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:29   

Z taką jazda jak wczoraj to w czwartek w Bydzi ciężko będzie coś ugrać :-(
Liczmy na to, że Gryfy się nie połapią z torem po tym jak im dosypali nawierzchni :-)

raiden 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 18:58   

Dzisiejszej wydanie magazynu żużlowego Speedway FM - żużel na 104,3 FM do Waszej dyspozycji. Podsumowanie spotkania Unibax Toruń - Lechma Start Gniezno, wizyta w Lesznie gdzie doszło do kuriozalnego meczu zakończonego wynikiem 75:0, meldunek z Częstochowy i inne informacje. Godzina tylko konkretów na temat czarnego sportu!! Polecamy!! http://radiogniezno.wrzut...fm_-_03.06.2013

DarooM 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 20:04   

Po raz pierwszy w życiu oglądałem mecz...od 8 biegu.Kpina,kpina i jeszcze raz kpina!!!
Oczywiście organizatorzy autokaru nie popisali się,wyjazd był stanowczo za pózno.Zajechaliśmy na 3 bieg.Ale wpuszczanie na stadion,po raz kolejny żenada.Branie od każdego dowodu i spisywanie,jak to się ciągło.Człowiek płaci za bilet,a ogląda połowe meczu.Kpina!!!!
Co do meczu,porażka wkalkulowana jak najbardziej.Nas interesują inne,ważniejsze mecze.Choc,liczyłem,że te 35pkt uzbieramy.Na Adamczaka,żal było patrzec,podobnie jak na Świdra.Niewiem co było z upadkiem Wojtka,nie widziałem.
Ogółem robili z nami co chcieli,byli 3 klasy lepsi od nas.Gdyby nie defekt Tomka,wynik byłby jeszcze wyższy.
Z bólem serca,ale mimo wszystko do składu wrócic musi Seba.Nie ma innego wyjścia.Choc akurat Adamczak jest z Bydgoszczy i tamtejszy tor zna doskonale.
My skupmy się na meczach u siebie z Tarnowem,Czewą,Lesznem,Gorzowem,Bydgoszczą oraz na wyjezdzie w Bydzi i Wrocku.W tych meczach po prostu musimy punktowac.

kibice,wielki szacun.Mamy naprawde wiernych kibiców.Przegrywamy 62-28 a doping idzie na maxa.Wielki szacun.HEJ START

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 21:58   

Marcineek napisał/a:
Pyskaty napisał/a:

Cytat:

Pyskaty odpuść sobie może już dzisiaj forum bo z każdym kolejnym wpisem kompromitujesz się bardziej....

Gdzie tutaj jakieś niekulturalne słowa? Pocisk może i był, ale bez użycia niecenzuralnych słów. Za to Apator się pokazał " baaaardzo kulturalnie" w Gnieźnie, gdzie jeszcze przed spotkaniem cała klatka skandowała: "Jazda z kur..., Apator jazda z kur....". Opinia jakiegoś janka z Torunia, któremu żal du.pę ściskał, że w Gnieźnie kibice są, a w Toruniu nie.

Ponadto znajomy siedział na sektorze wśród gospodarzy, gdzie rozległa się dyskusja między miejscowymi, którzy jednoznacznie stwierdzili, że ostatnio tak głośno było, jak jeździł u nich Falubaz. To chyba też o czymś świadczy :)

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 05:25   

Pyskaty napisał/a:

Dobrze łaskawco że tylko z jednym się nie zgadzasz...
Gratuluje podejścia do NASZYCH kibiców (proszę nie tłumacz tego teraz na swój sposób bo umieszczanie tego wpisu na naszym forum jest żenuaa).
Toruń kojarzy mi się tylko z jednym: kilka moich wyjazdów do Torunia z dzieckiem skończyło się że mnie tam na lidze na razie nie zobaczą. Same ch, p, k i j... Tak wyglądał doping Apatora za KAŻDYM razem kiedy byłem.
Całe mecze skąpane w kur...ach pod adresem nie tyle kibiców drużyny przeciwnej ale zawodników którzy byli od nich lepsi. Dno.
Więc podniecanie się jakimś g...o wartym komentarzem nie ma sensu.

Co do meczu niestety baty.
Ułamek, Antonio mieli czas na przemyślenia :mruga:
O ile jeden myślę że się podniesie to drugi coraz bardziej upada. Niestety.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 07:30   

Jak mam dobry humor, to z dużym uśmiechem na ustach podchodzę do treści wypisywanych na tym forum przez niektóre (nie wszystkie, wiele opinii doceniam) osoby. Jak mam nieco gorszy, to podchodzę do nich z politowaniem.

Cytat:
Toruń kojarzy mi się tylko z jednym: kilka moich wyjazdów do Torunia z dzieckiem skończyło się że mnie tam na lidze na razie nie zobaczą. Same ch, p, k i j... Tak wyglądał doping Apatora za KAŻDYM razem kiedy byłem.
Całe mecze skąpane w kur...ach pod adresem nie tyle kibiców drużyny przeciwnej ale zawodników którzy byli od nich lepsi. Dno.
Więc podniecanie się jakimś g...o wartym komentarzem nie ma sensu.

A mi to miasto w sensie ogólnym kojarzy się z Kopernikiem, piernikami, piękną starówką,Uniwersytetem, serialem z TVN i paroma jeszcze osobami/kwestiami.
W kwestii żużlowej kojarzy mi się ze zjawiskową MotoAreną, świetnymi meczami, drużyną, która nigdy nie spadła z E-ligi i Panem Janem Ząbikiem.

Cóż- C`est la vie - co człowiek, to inne skojarzenia, ale na pewno nie jestem do Torunia uprzedzony.
W Gnieźnie za to wszyscy siedzą w garniturach, są przekumaci i przekulturalni zarazem, nikt nie używa przekleństw, nich nie chodzi z podejrzanie wysoką dawką etanolu we krwi, a po przegranym biegu słychać gromkie "ojej" :-) i wszyscy grzecznie rozchodzą się do domów, chętnie zapraszając na grilla kibiców drużyny przeciwnej. Hans Christian Andersen lepszej bajki by nie wymyślił.

Co do tego rzekomego mojego "kompromitowania się" to pewnie zaskoczę, ale opinię na mój temat zalegają głęboko w czeluściach mego gluteus maximus, więc lo siento mucho.

Prawdopodobnie nie zauważyliście, ale napisałem wcześniej, że doping był na dobrym poziomie, ale pewnie nie zauważyliście, że chodzi o doping, zum Beispiel taki, który był skupiony na swojej drużynie, a nie o jakieś bezsensowne hasła, które z wiadomych dla mnie powodów były nieodpowiednie.

I podejrzewam, że ktoś jeszcze stwierdzi, że nie podobały mu się kolejki pod WC, po wszak przyjechała szlachta z Pierwszej Stolicy i każdy powinien mieć osobny toi-toi z podgrzewaną klapą, a sam woli to robić pod płotem i bez kolejki,do tego jeszcze ktoś powie, że pani spikerka mu się nie podobała,bo woli blondynki, do tego na siedzisku był jakiś dziwny pył i przez to ktoś miał łzy w oczach, ktoś jeszcze po zjedzeniu kiełbaski miał wzdęcie, a komuś innemu Coca-Cola nie była wystarczająco schłodzona, a cała MotoArena jest brzydka jak noc listopadowa. Niezły macie temat zastępczy, I`m impressive ;-)

A co do tego, że kogoś z kibiców wpuszczono po 8 biegu, to fakt - nie chciałbym się w jego skórze znaleźć, ale mi w odwrotnej sytuacji żaden z was by nie współczuł, więc sorry Winnetou- to nie mój problem był.

Z tego tematu wysiadam - enough for ever. Z mojej strony EOT.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 08:14   

Jakby komuś się nie chciało czytać, to powyższy post jest wręcz podręcznikowym przykładem tego jak można napisać około 25 linijek tekstu i nie napisać w nich absolutnie nic sensownego i konstruktywnego.

Żeby mój taki nie był, w imieniu swoim i SGIF chciałbym podziękować wszystkim którzy w niedzielę włączyli się do tego chamskiego, wulgarnego, demoralizującego zgromadzone toruńskie dzieci dopingu. Pokazaliśmy, że pomimo beznadziejnej sytuacji na torze, potrafimy wspierać naszych i dobrze się bawić. Osobne podziękowania dla tych którzy potrafią zastosować się do akcji "Czerwony sektor gości" i wspólnie tworzyć takie widoki jak te:

Ci którzy woleli jechać w zielonych, niebieskich czy innych kolorach niech się zastanowią, czy nie fajnie jest móc powiedzieć "to też moje dzieło"...

19SKS52 

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 12:56   

Ekstra wyjazd... zresztą jak prawie każdy :) Kij z wynikiem na torze, ale moim zdaniem w ekstralidze stanowimy 2 kibicowską siłę tuż za FZG :)

Odpowiedz do tematu