Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Włókniarz Częstochowa 16.06.2013 godz.18.30
Autor Wiadomość
Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 07:51   

Lindbaeck niech najpierw zacznie pracować nad swoją wątrobą w sobotnie wieczory.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 08:02   

Co nam teraz po przeprosinach dr.Albana ??
Trzeba było się wcześniej kajać, i brać za siebie bo teraz to już raczej nic nie pomoże ani nam ani jemu.

Ciekawi mnie jak będzie wyglądała nasza meczowa "7" po renegocjacji kontraktów.......

yahu 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 08:20   

No to napiszę prosto z mostu żeby wszyscy zrozumieli. Mamy słaby zespół i przegraliśmy zasłużenie z Częstochową. Zawodnicy pojechali fatalnie na tle świetnie dysponowanego rywala, ale mnie nikt nie musi przepraszać za tak sromotną porażkę. Wynik końcowy jest wysoki ale przegrana mnie nie zaskoczyła. Oczywiście liczyłem na zwycięstwo, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Tak bywa. Po meczu z Falubazem nic mnie już nie zaskoczy.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 09:06   

Cytat:
Ciekawi mnie jak będzie wyglądała nasza meczowa "7" po renegocjacji kontraktów.......

Oskar, Wojtek, Gała, Adamczak, Watt, ZZ za Ułamka :-) i Shields Adam :-)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 09:10   

Już widzę jak Typowy Seba przedstawia L4 i pozbawia się zarabiania dzięgów na turniejach o puchar wójta Bździszewa i mera Scheißelandu...

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 09:30   

Nie śledzę statystyk...chociaż nie - śledzę - pierwszą 20-stkę ;) Takze na Mateju się kończy moja klubowa wiedza, żeby się nie denerwować. Ułamek ma druga średnią, że ZZtkę rozważacie?

maaagic 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 09:49   

Szabla napisał/a:
Nie śledzę statystyk...chociaż nie - śledzę - pierwszą 20-stkę ;) Takze na Mateju się kończy moja klubowa wiedza, żeby się nie denerwować. Ułamek ma druga średnią, że ZZtkę rozważacie?

2 ma... Anton, a 3 Bjarne :)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 10:19   

Pyskaty napisał/a:
Cytat:

Oskar, Wojtek, Gała, Adamczak, Watt, ZZ za Ułamka :-) i Shields Adam :-)

Oj chyba za mały KSM :-)

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 10:21   

A Shields znowu se dał spokój i wrócił do AUS. Chociaż za rok powie, że nigdy nic takiego nie miało miejsca ;)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 10:23   

Cytat:
2 ma... Anton, a 3 Bjarne :)

Fakt, że Lindback ma średnią nr 2 mówi krotko prawdę o tegorocznej sile Startu...

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 10:48   

radkoski napisał/a:

Lepiej późno niż wcale:
"Do wszystkich moich fanów:
Przykro mi z powodu słabych wyników, którymi was rozczarowuję. Przechodzę przez ciężki okres, zarówno w żużlu, jak i w życiu prywatnym. Jestem tylko człowiekiem i czasem, chcąc rozwiązać moje problemy, podejmuję złe decyzje. Sprawiają one, że wszystko dodatkowo się komplikuje. Ostatnimi czasy, gdy jeździłem po torze, po prostu się bałem!
Od dziś będę nad sobą pracować, by moja głowa zaczęła funkcjonować jak należy!
Najlepsze życzenia,
Antonio Lindbaeck"
W sumie też nie ma za... co :mruga:

Teraz to niech się chłop już przygotowuje do ściagania zimą w Bahia Blanca, a nie farmazony wali.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 11:23   

Szczerze mówiąc mnie osobiście najbardziej wk... że klub nic nie mówi w temacie co dalej. Jakieś plany? Kibice powinni wiedzieć jak klub się zapatruje w tej sytuacji na dalszą część sezonu, a tu cisza. Nie interesuje mnie malowanie trawy na zielono w gnieźnieńskich "mediach" tylko konkret w stylu: Ułamek to i to, Antonio to i to; planujemy konkretnie to i to, a u nas jak zwykle ogon pod siebie i czekanie aż znowu zaczną się spekulacje i "opowieści dziwnej treści" oraz nakręcanie plotek przez co niektórych o kasie, a właściwie o jej braku, o długach itp.
I to jest właśnie brak profesjonalizmu.
Z drugiej strony przykład idzie z góry więc nie ma się co dziwić zawodnikom...(z wyjątkami oczywiście).

speedhub 
speedhub

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 11:39   

radkoski napisał/a:
Szczerze mówiąc mnie osobiście najbardziej wk... że klub nic nie mówi w temacie co dalej. Jakieś plany? Kibice powinni wiedzieć jak klub się zapatruje w tej sytuacji na dalszą część sezonu, a tu cisza. Nie interesuje mnie malowanie trawy na zielono w gnieźnieńskich "mediach" tylko konkret w stylu: Ułamek to i to, Antonio to i to; planujemy konkretnie to i to, a u nas jak zwykle ogon pod siebie i czekanie aż znowu zaczną się spekulacje i "opowieści dziwnej treści"

Do końca tego tygodnia, a najpóźniej na początku przyszłego wszystko się wyjaśni. Obecnie trwa renegocjacja kontraktów. To trochę musi potrwać.

kujon 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:26   

Jest jedyna szansa ,która należy wykorzystać, a mianowicie ZZtka za Antonia (od 30 czerwca, bo 29.06 niech chłopak z Alesem Drymlem w GP powalczy,nie odbierajmy mu tej satysfakcji).W chwili obecnej trzeba wszystko postawić na jedna kartę. Watt też na ekstraligę poza pojedynczymi "wybrykami" się nie nadaje. Jak 6 razy pojedzie Zagar, Ułamek, Oski i Bjarne (na wyjeździe Świder) więcej to da punktów niż zabawa z Wattem...i trzeba rozbić duet Zagar, Ułamek bo oni dwaj w parze nie mogą być. Ułamek powinien jeździć z numerem 1 lub 9. I w Gnieźnie zamiast Świdra, puścić Adamczaka, Piotrek toru w Gnieźnie chyba już do końca sezonu nie rozgryzie.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:39   

W Twoim planie Oskar jest na seniorkę przesunięty czy jak?
Bo masz trzech seniorów + 1 ZZ i gdzie piąty?
Jeśli już to nie Bjarne i na wyjazdy zamiast niego Świder tylko zawsze Bjarne i Świder/Adamczak.
Także
Anton ZZ
Świder / Adamczak
Zagar
Ułamek
Pedersen
dżuniory

Ale jak dla mnie to ma sens tylko jeśli koniecznie chcemy wypchnąć Watta ze składu.

maaagic 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:45   

Szabla napisał/a:
W Twoim planie Oskar jest na seniorkę przesunięty czy jak?

Zagar, Ułamek, Świder, Bjarne, ZZ = 5. On tylko powiedział, że u siebie Oskar ma jechać za ZZ'tkę razem z Ułamkiem, Zagarem i Bjarne :)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:48   

A czy dr.Alban ma jakieś zwolnienie albo będzie miał że chcecie za niego ZZ ?? Jeździ co dwa tygodnie w GP i pewnie nadal będzie, do tego liga szwedzka. :whoeva:

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:52   

Ok. jeśli to co w nawiasie odniesiemy nie do Pederesena, tylko do 6 razy - to zmienia całkowicie postać rzeczy ;)

19SKS52 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 13:53   

Lindback w największym stopniu przegrał nam sezon i tyle. Już nie wspomnę o Ułamu czy reszcie chłopaków, bo trenują, jest walka, gdy Lindback chyba od ostatniego jego meczu w Gnieźnie nawet na trening nie zawitał.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 14:48   

Teraz wychodzi prawda i amatorka zarządu wraz z amatorami zawodnikami (nie wszystkimi) z cyklu celujemy w Ekstraligę jak jakiś czas temu. W osobnym wątku piszecie też o renegocjacjach w kontraktach... To ja się pytam teraz ?? Trzeba być niezłym amatorem lub fantastą aby czekać do połowy czerwca żeby coś takiego robić jak już "kredki się wysypały". Pisałem o sponsorze strategicznym i gdzie to jest ? A teraz niby Lechma może coś daje albo nie, czarna magia... Jeżeli z tego żyję ja (prezes), my osoby wokół klubu i kasy na początku nie ma za dużo to w planie B (też ujętym na tym forum), szukam innych sponsorów bo nie wiem na ile mi kasy starczy - a ile zabraknie - ale biegam, szukam, kombinuję bo np. nie wiadomo czy nie przepłaciłem za niektóre gwiazdy :mruga: , czy może w sytuacji awaryjnej kasa nie będzie potrzebna.Mało tego: biegam bo wiem że na początku sezonu starczy mi kasy do rundy rewanżowej i robię wszystko żeby zawodnicy "pociągnęli" wynik żeby nowych ludzi/sponsorów przyciągnąć do klubu. Ale po co ?? Lepiej czekać do ostatniej chwili i się obudzić jak dziś w czerwcu z renegocjacjami. Śmiech na sali, brak wyobraźni i czekam aż "kółko wzajemnej adoracji" posypie się jak domek z kart wraz z przerzucaniem winy i odpowiedzialności, że lepiej nie pisać/mówić. Nie ukrywam że bardzo mnie ciekawi postawa niektórych osób do których jestem w 100% przekonany że kasa ze Startu im "życie uratowała", a teraz się zwiną wskazując winnych ale oczywiście nie siebie.
Nie wiem, nie słuchałem Rusieckiego w radio ale jeśli jest jak piszecie że "bidulek" teraz się obudził to co? Czas na...

turek 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 14:59   

Ktoś pisał, że Rusiecki mówił o 500 tysiącach dla Antonio przed sezonem? Niech je odda, bo sto razy bardziej zawiódł mnie Anton, niż zera Ułamka.

maaagic 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 16:54   

turek napisał/a:
Ktoś pisał, że Rusiecki mówił o 500 tysiącach dla Antonio przed sezonem? Niech je odda, bo sto razy bardziej zawiódł mnie Anton, niż zera Ułamka.

To pieniądze za podpisanie kontraktu. Na te pieniążki zasłużył sobie głównie postawą w GP 2012. I pomyśleć teraz, że Woffinden za podpis wziął prawie 2 razy mniej niż Anton... No ale formy Tajskiego nie przewidzieli nawet najstarsi górale.

Czebyl 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 17:02   

maaagic napisał/a:
turek napisał/a:

To pieniądze za podpisanie kontraktu. Na te pieniążki zasłużył sobie głównie postawą w GP 2012. I pomyśleć teraz, że Woffinden za podpis wziął prawie 2 razy mniej niż Anton... No ale formy Tajskiego nie przewidzieli nawet najstarsi górale.

Tyle, że Tajski był w poprzednim sezonie robił po 8-9 pkt we Wrocławiu (czyli solidna 2. linia), a ja nie wierzyłem w to, że Anton będzie robił więcej... Różnica jest taka, że Tajski był do wzięcia za ~800 tysięcy zł, a Anton cenił się dużo wyżej. Nie stać nas było na Lindbaecka, dlatego było mu trzeba podziękować za współpracę. Nie wspomnę już o tym, że w poprzednim sezonie w słabej I lidze zawalił sporo biegów, ktoś myślał, że w Ekstra będzie robił po 12 pkt?

Do_żylny 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 17:08   

najpierw to niech zarząd wyjdzie na zero wobec lindbeacka a później rozlicza za obecny sezon. Czy na przestrzeni kilku lat były kiedyś tu trafione transfery?? Przepłacone owszem...

r1 
69

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 17:46   

Ja już pisałem zimą o tym że A.L. nic nam nie gwarantuje w EE. No ale uparliśmy się na niego. Inna sprawa że byłem zwolennikiem np. Ogóra czy Buczkowskiego którzy też jadą padlinę. Po za kilkoma zawodnikami reszta to moim zdaniem loteria.

raiden 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 18:41   

Obiecany materiał audio - program Speedway Express z dnia 19.06.2013 w którym Paweł Bosacki (przedstawiciel Start Gniezno S.A.) przedstawia z Arkadiuszem Rusieckim (prezes Start Gniezno S.A.)

http://radiogniezno.wrzut...a._-_19.06.2013

Miłego odsłuchu!!!

veegeeta 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 20:58   

raiden napisał/a:
Moglo być kiepsko w pierwszych biegach, ale nie w całym spotkaniu.
To też gdybyś troszke lepiej sie przyjrzał ostatnim biegom stwierdziłbys, że coś drgnęło, szkoda, że tak późno. Trudno nie szukać przyczyn porażki w torze bo skoro trenuje się dwa dni na torze jaki był na ostatnich dwóch meczach a na spotkaniu jest zupełnie inna bajka ? Plech spieprzył nam to wszystko i taki jest fakt . Pozbawił najsłabszą drużynę atutu swojego toru a ta nie zdołała się odnaleźć na tym co zastała. Poza tym nie wiem co jest żenującego w tym, że ktoś może doszukiwać się czegoś w powiązaniach Grzegorza i Zenka ? Przecież takie powiązanie istnieje , powiem więcej niedopuszczalnym jest to, że ktoś w ogóle taką parę zestawił . Plech i Dzikowski to ikony Wybrzeża , dobrzy koledzy z toru i poza nim , to tak jakby Leon załużmy trenował Stal Gorzów i pojechał na wyjazd do Bydgoszczy a tam komisarzem byłby Wojtek Kaczmarek , dałbym sobie rękę odciąć, że byłoby coś na rzeczy a dlaczego ? Srodowisko żuzlowe jest dość hermetyczne a juz szczególnie jeśli chodzi o kluby, znajomości i przyjaźni z młodych lat nie przeskoczysz , zawsze swojaki będą się solidaryzowały. Nie wspomnę juz o tym, że Grzesiu i Zeniu jako przedstawiciele Wybrzeża zapewne razem brali udział w wszelakich szkoleniach dotyczących nowo powstałej instytucji pt "komisarz toru" . Pamiętacie przecież, że Dzikowski zanim został trenerem Lwów był komisarzem toru :)
Tak więc Radku rozumiem, że nie pałasz sympatią do Startu ale jak juz starasz się być obiektywnym to nie mozesz przejść obojętnie obok pary Grzesio - Zenek , bo takiego zestawu nikomu ekstraliga nie powinna serwować bo z urzędu budzi zastrzeżenia co do obiektywności działań tego starszego pana .
Napisałbym Wam dokładnie jakie zabiegi Plecha spowodowały, że tor był inny ale lepiej milczeć , byc moze następnym razem ponownie uda się tor przygotować tak jak chcemy .
Tak już na zakończenie - dwóch komisarzy dopuszcza nasz tor bez większych zastrzeżeń a pan Zenek burzy się o prawie wszystko. Jak dla mnie jest to dziwne - przygotowanie toru nie powinno byc kwestią gustu tylko określone regulaminem. Szkoda, że niektórzy patrzą na to pierwsze.

Czebyl 

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 21:37   

r1 napisał/a:
Ja już pisałem zimą o tym że A.L. nic nam nie gwarantuje w EE. No ale uparliśmy się na niego. Inna sprawa że byłem zwolennikiem np. Ogóra czy Buczkowskiego którzy też jadą padlinę. Po za kilkoma zawodnikami reszta to moim zdaniem loteria.

Też widziałem przed sezonem Buczka u nas, może trafiony transfer by to nie był, ale lepszy niż Ułamek :peace: Ułamek w statystykach jest tylko przed takimi seniorami jak: Suchecki, Hlib, Brzozowski i Lampart.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pią Cze 21, 2013 08:21   

Wyście się z tym Wybrzeżem uparli...A może chodzi w wypadku Plecha o Gorzów?
Inna sprawa, że profesjonalista powinien jechać na każdej nawierzchni, a że u nas jest takim tylko Matej - wyszło jak wyszło.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pią Cze 21, 2013 09:24   

Pyskaty napisał/a:
Wyście się z tym Wybrzeżem uparli...A może chodzi w wypadku Plecha o Gorzów?
Inna sprawa, że profesjonalista powinien jechać na każdej nawierzchni, a że u nas jest takim tylko Matej - wyszło jak wyszło.

Zgadzam się. Tylko Matej potrafi dostosować się do każdych warunków - bo to ekstraligowiec z krwi i kości.

Ale popatrzmy na Polonię Bydgoszcz i ich atut toru. Jest bezsprzeczny a ilu jest tam ekstraligowców z krwi i kości takich jak Matej ? 1/2 ? w osobie słabnącego Grega?

Atut własnego toru wykorzustują i pokonują mocniejszą Unię Tarnów.

U nas atutem toru pokonaliśmy kiedyś naszpikowaną mocnymi nazwiskami drużynę Intaru Ostrów (Nermark, Charis, Gomólski, Ząbik) w 2009 (po klęsce w Poznaniu). Atutem zwyciężyliśmy mecze kiedy to Marek Hućko i Dawid Cieślewicz pokonywali żużlowców z czołówki krajowej i światowej.

Osobiście nie lubię Plecha za liczne wypowiedzi Anty-Startowe. M.in. po barażu w Częstochowie. I gorąco dopinguję całej I lidze, aby przeszkodzili w awansie Gdańskowi.

Odpowiedz do tematu