Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
To na kogo zagłosujesz?
Autor Wiadomość
lodolamacz 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:08   

Antek napisał/a:
A pan Tadziu T. jest dla mnie rewelacyjnym poslem.Robi po kolei wszystko co tylko w jego mocy.
No to niewiele tej mocy.
Po dwóch kadencjach Arndta, przy dobitnym jego udziale, stoi nad J. Jelonek Collegium Europaeum Gnesnensis.
A co, po 5 czy 6 kadencjach T Tomaszewskiego mógłbyś wskazać?
Tylko błagam, nie pisz o spartakiadach!.

revolta 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:12   

lodolamacz napisał/a:
Po dwóch kadencjach Arndta, przy dobitnym jego udziale, stoi nad J. Jelonek Collegium Europaeum Gnesnensis
I miedzy innymi dlatego jest moim faworytem - jego praca bedzie sluzyc kolejnym pokoleniom.
PS. Ze statystyk ktore znalazlem w jakiejs gazecie wynika ze p.Arndt jest najmniej aktywnym gnieznienskim poslem. Moze i najmniej wtracal sie do rozmowy ale zawsze robi swoje. Posel Arndt nie robi kariery medialnej jak cala reszta - Polska i Gniezno takich ludzi potrzebuje.
Posla nalezy oceniac nie po ilosci zadanych pytan czy zlozonych wnioskow ale po efektach jego pracy.

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:19   

revolta napisał/a:
Posla nalezy oceniac nie po ilosci zadanych pytan czy zlozonych wnioskow ale po efektach jego pracy.
a czy ilośc złożonych interpelacji i zapytań nie ma wpływu na działoalność ?? często są to sprawy ważne i kluczowe dla rozwoju miasta i regionu.

lodolamacz 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:26   

Ukasz napisał/a:
revolta napisał/a:
a czy ilośc złożonych interpelacji i zapytań nie ma wpływu na działoalność ?? często są to sprawy ważne i kluczowe dla rozwoju miasta i regionu.
Sorry Ukaszu! Ale w przypadku posła TT interpelacje i zapytania kompletnie, ale to komplertnie, nic nie wniosły dla rozwoju naszego kochanego Gniezna i regionu. Wszystko co mówi, jesli w ogóle mówi coś o Gnieźnie, to pustosłowie. To zdaje się widać to aż nadto.

revolta 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:29   

Ukasz napisał/a:
revolta napisał/a:
Z pewnoscia sa wazne ale najwazniejsze sa trwale efekty pracy. Najwazniejsza powinna byc jakosc a nie ilosc pytan i wnioskow. Efekty pracy p. Arndta sa realne chociaz stosunkowo malo sie udzielal. Jak czasami widze co robi rzad podczas posiedzen i sprawy ktorymi sie przewaznie zajmuje to wolalbym zeby nasi poslowie w tym nie brali udzialu...

Terminator 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 11:47   

lodolamacz napisał/a:

Jedyne co mi przychodzi na myśl przez te kilkanaście lat posłowania TT to boisko do hokeja ze sztuczną trawą.

lodolamacz 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 13:24   

Terminator napisał/a:
lodolamacz napisał/a:

Jedyne co mi przychodzi na myśl przez te kilkanaście lat posłowania TT to boisko do hokeja ze sztuczną trawą.
Widzisz i tutaj wyłazi cała ta przewrotna socjotechnika uprawiana przez posła Tomaszewskiego.
Boisko ze sztuczną trawą miało już tylu ojców że ho ho!... A jego prwdziwym twórcą był nie żaden poseł, ale obecny prezes PZHnT Andrzej Grzelak, ówczesny v-ce prezydent miasta Gniezna.

wuja 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 20:45   

lodolamacz napisał/a:

Ejże Piutrze, a coroczne wyjazdy na muchomory? Ładny kolorek, pasujący do opcji TT

Słońce 

Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 19:33   

Działalność T.T. w powiecie gnieźnieńskim:
- Hala sportowa w Kłecku
- Hala sportowa i boisko przy szkole w Niechanowie
- Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie
- CEG ma wielu ojców ale jeżeli chodzi o gnieźnieńskich posłów swoją cegiełkę dołożyli zarówno T.T. jak i Arndt
- działalność charytatywana Posła T.T
jest tego o wiele wiele więcej, poczytajcie sobie zanim zaczniecie dyskusje, bo przynajmniej o T.T. można poczytać!! Polecam www.tadeusztomaszewski.pl

Dawcio 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 15:26   

Wiesz już na kogo zagłosujesz jeśli nie zobacz >TUTAJ<
Mi wyszło PPP :)

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 15:55   

Mi PO :)

kaszi 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 15:59   

A niby Polska Parta Pracy to taki folklor polityczny ;)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 17:12   

Mi wyszło 78% na LiD i PO :)
Coś w tym jest...

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 17:58   

Mi 85% PO i 65% LiD :)
Musi cos w tym byc. :D

Hunter 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 20:16   

Jeżeli chodzi CEG to faktycznie ma wielu ojców Dolata, Arndt, Tomaszewski i co mnie bardziej przekonuje było w TYP3 Gilowska - Kontra Dzikowski i ten ostatni się właśnie chwalił więc ojciec może być z Poznania nie z Gniezna? :glupek2:

daras30 
speedway

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:36   

hehe a mi wyszło że samoobrona ?? ! ale na szczęście pis był ostatni

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 09:08   

Może REKLAMY RMF.fm pomogą wam wybrać? ;)

tak na rozluźnienie...

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 14:33   

no mnie wyszło PO LiD drugi i co najważniejsze PiS ostatni :) fajny teścik, naprawdę.

lodolamacz 

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 15:19   

Słońce napisał/a:
- Hala sportowa w Kłecku
- CEG ma wielu ojców ale jeżeli chodzi o gnieźnieńskich posłów swoją cegiełkę dołożyli zarówno T.T. jak i Arndt
jest tego o wiele wiele więcej, poczytajcie sobie zanim zaczniecie dyskusje, bo przynajmniej o T.T. można poczytać!! Polecam www.tadeusztomaszewski.pl

Słoneczko drogie! Ja na swojej stronie mogę napisać, że jestem twórcą piramidy Chaopsa!
Liczą sie fakty i jeszcze raz fakty, a nie uleganie pewnym sugestiom.
Jeśli piszesz, o CEG, to zasługą posła TT jest, że nie był przeciw. Ot i wszystko.

dawid_antkowiak 

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 06:42   

lodolamacz napisał/a:
Słońce napisał/a:
- Hala sportowa w Kłecku

Słoneczko drogie! Ja na swojej stronie mogę napisać, że jestem twórcą piramidy Chaopsa!
Liczą sie fakty i jeszcze raz fakty, a nie uleganie pewnym sugestiom.

Wiesz Lodołamaczu twój problem polega na tym, że siedzisz za kompem i krytykujesz przyjdź na dyżur do TT i zobacz ile osób tam przychodzi i ile osób potrzebuje pomocy!

Cytat:
Jeśli piszesz, o CEG, to zasługą posła TT jest, że nie był przeciw. Ot i wszystko.

Można tylko wrzucić emotkę :glupek2:
Napisz jeszcze, że Dolata pozyskał 8,5 mln zł na PWSZ :ups: :PPP

revolta 

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 09:24   

To ja moze powróce do tematu wątku ;)
Partie i komitety wyborcze na które mogę oddać swój głos, wg kolejnosci...
PO
LiD
PSL

...oraz te, na które z wielu powodów nigdy nie zagłosuje...
PiS
Samoobrona
LPR/UPR

W tych wyborach oddam głos na PO

Grzegorz 

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 13:10   

Podobnie, tylko kolejność nie ta ;) :
LiD
PO
PSL

reszta bez zmian ;)

lodolamacz 

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 15:05   

dawid_antkowiak napisał/a:

Wiesz Lodołamaczu twój problem polega na tym, że siedzisz za kompem i krytykujesz przyjdź na dyżur do TT i zobacz ile osób tam przychodzi i ile osób potrzebuje pomocy!

Poseł Tadeusz Tomaszewski to wspaniały , wielce zasłużony i oddany lokalnej społeczności parlamentarzysta. To On i tylko on jest autorem tak wielu wydarzeń i przedsięwzięć mających miejsce w naszym kochanym Gnieźnie, że wielką niegodziwością jest zprzeczanie, że bezwzględnie przynależne mu załugi, nie są do końca jego zasługami, bo to po prostu jest niemożliwe. Pan poseł ma tylko ogromne zasługi. Jego wszelka działalność to wzór, który nie ma prawa być w żaden sposób dyskredytowany, czy podważany, to niedopuszczalne, a każda krytyka powinna być natychmiast napiętnowana.
Wszyskim, którym przyjdzie do głowy dzisiaj i kedykolwiek w przyszłości, krytykować działalność, a już broń Boże, zaprzeczać wszelkim osiągnięciom Pana Posła, mówimy stanowcze NIE!!!
Pozdrawiam trzeźwo myślący!

Moje typy
PO
PSL

basiagn 

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 16:18   

A ja będę głosować na PO czyli na Arndta. Miesza ulicę ode mnie i odkąd jest przy władzy, to zrobili nowy chodnik i jezdnię :) Jak jeszcze zostanie wybrany to może się zapędzi i zrobią chodniki na mojej ulicy :mruga: takie moje pobożne życzenia :)
P.S.
A test też mi wyszedł na PO :)
Pozdrowienia
Basia

Słońce 

Wysłany: Sob Paź 13, 2007 10:57   

Krytykować można każdego, ale zauważyć, że jednak krytyka była nie na miejscu to wielka sztuka.
Patrząc obiektywnie przed wyborami większość kandydatów przypisuje sobie jak najwięcej działalności na rzecz społeczeństwa lokalnego, ale powinnością inteligentnych wyborców jest zauważyć gdzie leży prawda. Moim zdaniem w Gnieźnie nie ulega wątpliwości, że najwięcej działał T.Tomaszewski.
No i chodziło mi o to żebyśmy poszli zagłosować na człowieka, a nie partie. Bo dla lokalnej społeczności liczyć powinien sie ten kto liczył sie przez całą kadencje a nie tylko przed wyborami!!

wuja 

Wysłany: Sob Paź 13, 2007 15:29   

Słońce napisał/a:
Moim zdaniem w Gnieźnie nie ulega wątpliwości, że najwięcej działał T.Tomaszewski.

A ja uważam Słoneczko, że jego czas juz minął i byłby czas najwyższy, aby na życie zaczął zarabiać normalną pracą.

Przeżyliśmy już zabory
Przeżyjemy i KACZORY

Słońce 

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 08:23   

wuja napisał/a:
Słońce napisał/a:
Moim zdaniem w Gnieźnie nie ulega wątpliwości, że najwięcej działał T.Tomaszewski.

A ja uważam Słoneczko, że jego czas juz minął i byłby czas najwyższy, aby na życie zaczął zarabiać normalną pracą.

Widzę że nikt nie przyzna, że jednak mam rację?? ;)
Uważam, że nasz Powiat potrzebuje doświadczonych parlamentarzystów, ale także młodych nowych ludzi. Szkoda, że takich nie ma na listach. Pozostaje jednak zagłosować na doświadczonych, na Tych którzy na to zasługują.

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 09:35   

basiagn napisał/a:
A ja będę głosować na PO czyli na Arndta. Miesza ulicę ode mnie i odkąd jest przy władzy, to zrobili nowy chodnik i jezdnię :) Jak jeszcze zostanie wybrany to może się zapędzi i zrobią chodniki na mojej ulicy :mruga: takie moje pobożne życzenia :)
brawo, brawo brawo... chodnik to jest to :) Jak najwięcej takich posłow nam potrzeba, tak samo jak chodników :papa:

basiagn 

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 17:41   

Ukasz napisał/a:
brawo, brawo brawo... chodnik to jest to Jak najwięcej takich posłow nam potrzeba, tak samo jak chodników

Śmiej się śmiej Ukaszu :) Oczywiście to był taki żart, ale na co innego liczyć z jego strony. Mi wiadome są tylko takie efekty jego działalności, a skoro mieszka blisko, to może chociaż w ten sposób na własnej skórze odczuję swój trafny wybór :)
Pozdrowienia

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 23:30   

basiagn napisał/a:
Śmiej się śmiej Ukaszu :) Oczywiście to był taki żart, ale na co innego liczyć z jego strony. Mi wiadome są tylko takie efekty jego działalności, a skoro mieszka blisko, to może chociaż w ten sposób na własnej skórze odczuję swój trafny wybór :)
Pozdrowienia
nie neguje działań Posła Arndta dla społecznosci lokalnej, ale czy chodnik lub jak kto woli "załatwienie" chodnika lezy w gestii posła ??

Odpowiedz do tematu