Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Stal Gorzów, 7 lipca godz. 16:00
Autor Wiadomość
MuMiNeK 
MuMiNeK

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 21:23   

Kiedyś w kasie przy każdym zakupie wydawali paragon.
Dziś już nie. Wpłaty wpisują w zeszyt. TO JUZ NIE POTRZEBA FISKALIZOWAĆ?
Cos mi się widzi,że kombinują ze skarbówką.

raiden 

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:08   

Moje silniki mają już trochę przejechane. Brakuje kasy. Może gdyby klub pomagał, to coś by się wydarzyło. Nie ma co. Ja też jestem smutny. Sytuacja nie jest czarna. Jest jeszcze ciemniejsza. Za remonty silników płacę z własnej kieszeni. O sytuację z kontraktami trzeba pytać wiadomo kogo.

To fragment wypowiedzi z dzisiejszej konferencji prasowej. Nerwy puszczają, pewnie będzie kara finansowa. Szkoda remisu, bo mecz był dzisiaj zdecydowanie do wygrania. Niestety znów czegoś zabrakło. Szanse już tylko iluzoryczne.

maniak 

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:12   

Kogo to słowa? Pewnie karę klub założy na zawodnika :ups:

ugo 

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:22   

maniak napisał/a:
Kogo to słowa? Pewnie karę klub założy na zawodnika :ups:

To słowa Mateja

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:22   

Matejowi puściły nerwy, pojechał też młodym, że nie słuchają rad i robią odwrotnie, niż się im mówi.

Stwierdził, że stracił silnik, ten bonusowy z Tarnowa i Kopenhagi i nikogo to nie interesuje, a zapłacić będzie musiał.

Ponoć powiedział też chyba coś, że jemu też już puściły nerwy w ostatnim biegu. Tak było Raiden?

A co do samego meczu, cóż...w głowie mi się nie mieści, że mając po dwóch seriach startów 10 pkt przy nazwiskach Ułamka i Świdra, kolejne 6 pkt Zagara i 5 pkt Pedersena można było nie zgarnąć bonusa, a co dopiero meczu nie wygrać. Jasna cholera.

raiden 

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 22:45   

Nie mówił nic o tym, ze pusciły mu nerwy w ostatnim biegu.
Wszystkie wypowiedzi z konferencji i nie tylko - Zagar, Andersson (ostro o Watt'cie, ostro o juniorach), Bjarne Pedersen, Świder oraz Lisiecki (to jeśli chodzi o naszych) w poniedziałek po 17 w magazynie żużlowym Speedway FM na antenie Radia Gniezno. Dla tych którzy nie mogą słuchać - link do programu na wrzuta.pl pojawi się tutaj pod wieczór :)

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 23:11   

W klubowej kasie pustka, to czego można oczekiwać? Matej nie uciągnie sam tego wózka, bo skąd czerpać finanse, jeśli główny pracodawca nie płaci? I tak zbyt długo trwało to milczenie. Błędy zostały popełnione u progu sezonu i tutaj nie ma już ratunku. Teraz trzeba robić wszystko, by za rok oglądać 1 ligę. Co do dzisiejszego spotkania, to cholernie boli ten remis, bo spotkanie wyśmienicie się układało. O ile porażkę z Włókniarzem przyjąłem na chłodno, o tyle dzisiaj cholernie szkoda. I to nie w kwestii, że zwycięstwo dawało nam cień szansy, tylko szkoda kibiców, którzy przychodzą i tak w niezłej liczbie na W25. No, ale cóż przed nami jeszcze dwa spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej i z tego się cieszyć, że jeszcze to będzie nam dane pooglądać, a później oby... 1 ligę.

yahu 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 07:22   

Mizernie to wszystko wygląda. Dziwię się że ludzie przychodzą jeszcze tak licznie na stadion. Widać że kibice są z klubem do końca. Gdy kasy nie ma, wyniku nie będzie. Przed meczem byłem przekonany że wygramy za 3 punkty, ale z każdym biegiem widać było że trzech stalowców zapewni gościom 1 punkt. Ostatecznie zapewnili nawet 2. Szkoda że Watt miał takie problemy bo przy naprawdę dobrej jeździe pozostałych seniorów, szło to spotkanie wygrać z bonusem. Juniorzy Startu wczoraj polegli z kretesem, co przy znakomitej jeździe Zmarzlika dało taki wynik a nie inny.
Strasznie frustrujący jest to sezon. Można przegrać ligę sportowo, ale żeby organizacyjnie? Ciężko mi się pogodzić z faktem że spadek z eligi może być bardzo małym problemem...

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 07:38   

Nie piszmy, że przychodzą licznie, bo frekwencja jest gorsza niż w I lidze. Rok temu pisałem, że ten awans jest bez sensu, bo nie stać nas na ekstraklase. To wszyscy pojechali ze mną, że co ja piszę za bzdury, że nawet 50 zł będą płacić i przychodzić bez względu na wyniki. Ja odpowiadałem: wyniki decydują o frekwencji.

Tyle ludzi co na ekstra przychodziło na słabsze mecze w I lidze, na Polonię, GKM i Wybrzeże mieliśmy tłumy! Łącznie z zajętymi schodami i miejscami stojącymi.

Co do meczu - dla mnie REWELACJA. Super ściganie, walka od startu do mety. Watt nie miałby problemów sprzętowych i byłby bonus. 2 def na 4-2 i 5-1, patrząc jak jechał pewnie w dwóch pozostałych biegach też by coś dołożył. A tak? Nie udało się. Tym razem zawiódł Oski, szkoda. Lisek już chyba pomału daje sobie spokój. Czas na Gałę, niech jeździ - będzie pomocny w I lidze.

Dzięki chłopaki za walkę i super sezon. Jesteśmy słabsi, ale w każdym meczu (poza ZG i Czewą), nie odpuszczają.

Do_żylny 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 08:03   

ja sie pytam gdzie jest kasa z biletów?? gdzie kasa ze sponsorów?? gdzie sie podziały te wszystkie pieniądze??? jeden zawodnik upominając sie po swoją kasę po meczu z falubazem dostał info że zarobili tylko kilkadziesiąt tysięcy i nie ma z czego wypłacić!!! po meczu gdzie był komplet i masa sponsorów!! śmierdzi wałkami na odległość! nawet frekwencja o 1-2 tys. wyższa nic by nie zmieniła w tej materii. Niewiem tylko na co liczył zarząd. teraz sie zacznie procesowanie bo ani świder ani ułamek nie odpuszczą.
Juniorzy? Lisek mając takie zaplecze robi 1 pkt. ale skoro nie ma nawet atmosfery o kasie nie wspominając to czego sie spodziewać. Wiekszość zawodników juz jest raczej myślami w 2014 bo obecny sezon juz sie skończył. Każdy po kolei sie przczynił do porażki w 2013. Zawodnicy że zawalili pierwsze mecze - sromotna porażka na dzień dobry z falubazem odebrała chęci i kibicom i sponsorom,
Zarząd? że niewiem co chciał ugrać w tym sezonie, może Arek sie wyżali.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 08:26   

Niech zawodnicy najpierw powiedzą ile dostali, a potem ile nie dostali. Ja słyszałem, że dostali już nasz zeszłoroczny budżet :) Tylko jakoś o tym cisza... To są nie fair zagrywki z ich strony.

Kasa z biletów? Przecież jest dużo mniejsza niż w I lidze. A sponsorzy też mają swoje finansowe problemy.

Na inaugurację Start dostał 60-30 u siebie, kasę mieli na kontach każdy pewnie po kilka stówek i wtedy też nie było na sprzęt?

zandir 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 08:47   

Arek tylko potrafi sie żalić, chcieliście rozegrać to sami i rozegraliście, nie wpuściliście ludzi z kasą do zarządu to i nikt Wam kasy nie dał bez kontroli nad nią. Stworzyliście spólke między sobą, ciekawi mnie kto jaki kapitał zaangazował w ta spółke gdzie jest kasa , na podpisywanie umów zostały zaciagane kredyty które trzeba spłacać to teraz nie starcza kasy na zawodników. Panie Arku od momentu kiedy Pan jest prezesem szkolenie mlodziezy leży całkowicie, nie pamiętam tak beznadziejnego okresu w tej materii.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 08:54   

Od 1 biegu to było zbyt piekne żeby mogło być prawdziwe.......

Cóż o wczorajszej "porażce" zadecydowały:
1) Przede wszystkim defekty Watta bo wówczas gdyby dojechał na punktowanej pozycji podejrzewam, że 2,1 by dowiózł (...) na pożyczonych od Macieja Zagara i Ułamka wiedziałem że będzie 0,0...
2) Postawa Świdra w biegu 9 kiedy dał się ojechać spasionemu Hlibowi i stracił 1 pkt.....

(Tutaj mielibyśmy już 4 pkt an plus i wynik 49:41)

3) Juniorzy.........tutaj leżymy i kwiczymy.........Oskar może cos tam jeszcze jedzie ale Lisek......To już jest profanacja żużla, ma Sajdaka, zaplecze finansowe i sprzętowe, chodzi podobno do psychologa i h.. z tego wynika.

Naprawdę mam nadzieje, że w następnym meczu pojedzie Gała bo puszczając Liska do końca znowu okaże się w sezonie 2014, że nie mamy objeżdżonego juniora.......

Co do Macieja Zagara i jego wypowiedzi. Podejrzewam, że żaden inny nasz senior nie ma takich grande cohones.
Powiedział to co mu leży na wątrobie i co po cichu było wiadome od dawna.
Nareszcie zj.bka dla juniorów od starszego zawodnika.

Mam nadzieję, że za rok trafi do wypłacalnej ekipy ;]

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 09:35   

zandir napisał/a:
Arek tylko potrafi sie żalić, chcieliście rozegrać to sami i rozegraliście, nie wpuściliście ludzi z kasą do zarządu to i nikt Wam kasy nie dał bez kontroli nad nią. Stworzyliście spólke między sobą, ciekawi mnie kto jaki kapitał zaangazował w ta spółke gdzie jest kasa , na podpisywanie umów zostały zaciagane kredyty które trzeba spłacać to teraz nie starcza kasy na zawodników. Panie Arku od momentu kiedy Pan jest prezesem szkolenie mlodziezy leży całkowicie, nie pamiętam tak beznadziejnego okresu w tej materii.

Totalne bzdury przez duże B. Nie trzeba mieć jakieś dużej wiedzy w tym zakresie, żeby o tym wiedzieć. Ludzie mamili klub możliwością zaangażowania finansowego, a jak przyszło co do czego to cisza. Z tego co wiem zarząd był gotowy odpuścić, wpuścić ludzi z kasą, dać im klub, ale jak to usłyszeli to uciekli, nikt nie chciał brać pełnej odpowiedzialności. Woleli sobie zarządzać z tylnego siedzenia. Tak się nie da. Poza tym to nie były żadne miliony, ale śmieszna kasa. Wic zarzuty do Arka i reszty... Sorry, nie na miejscu.

Tak samo jak teraz z kasą wyskakują. Niech każdy zawodnik powie ile dostał, a potem niech mówi ile wiszą. Tak będzie fair, prawda?

Na początku sezonu jak była większa kasa, jeździli gorzej niż dziś, ale wtedy winny był trener. Dziś jak przegrywają winny jest brak kasy. A kiedy oni są winni???????

Ciągle jakaś wymówka. Jeżdżą po wszystkich ligach, mają masę sponsorów na kewlarach, ale ciągle im mało. Zamiast setek tys na koncie, pewnie woleliby miliony. Ale dać coś od siebie to już nie.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 09:51   

Uważasz, że w miarę jak sezon dobiega końca to nakłady na sprzęt są mniejsze czy większe? I ta kasa z początku sezonu nadal jest na kontach tych, którzy się żalą, że jest nie płacone?

ps gdzie pisałeś rok temu, że nie ma sensu awansować? Skoro udzielasz się na forum od tego roku?

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 10:03   

To tak na koniec mojej kadencji w tym sezonie na tym forum.
Niestety przeczucie mnie nie ominęło...
Kupując bilet GŁĘBOKO się zastanawiałem czy iść czy po prostu nie wk... się po raz kolejny ale cóż serce nie sługa :mruga:
Po dwóch biegach Watta już koledze obok mówiłem że albo bęcki albo remis - uśmiał się setnie bo jedziemy przecież po bonus !
( A propos tego GŁUPKA spikera już nie mogę go słuchać nakręcając zwycięski wynik przed zwycięstwem, a później zawijając doopę 2 minuty po ostatnim biegu wiem jedno - następny z kółka wzajemnej...) Wracając do tematu pisałem że Hlib pojedzie bo zawsze u nas jedzie i dlatego gdziekolwiek jeździł zawsze go w Gnieźnie wystawiali i znów swoje zrobił, a nasi FRAJERSKO znowu pojechali bo co ?? Bo znów ktoś nie jedzie a Stal wygrywa mecz w TRZECH !! Obserwując z bliska Anderssona jak się wk... na Oskara bo jemu coś podpowiada a ten ma go serdecznie w d... to się nie dziwię że jak to mówią z "gów..a bata nie ukręcisz".
Dalej jednoznacznie było widać że Zagar to pełen profesjonalizm w stosunku od swojej pracy jak i do kolegów z byłej drużyny ( pewnie do której wróci) bo z naszymi to nie ma o czym rozmawiać - robi swoje podchodzi do każdych zawodów profesjonalnie a reszta patałachów ma to gdzieś - okazuje się że razem z zarządem klubu i sorry @raiden ale JA akurat nie mam ochoty słuchać audycji bo co mi powiedzą? Że co jedziemy po zwycięstwo ? Dno i kupa mułu... Żeby przegrać mecz WYGRANY to tylko w amatorskim Gnieźnie można takie numery robić z drużyną która po prostu wczoraj nie jechała...
Nie obrażam się na cały świat po prostu w swojej pracy nie lubią amatorki, i nie ZAPŁACĘ więcej za amatorszczyznę - bo jak ktoś napisał, tak teraz mogę to potwierdzić: JESTEM KIBICEM SUKCESU a nie PRAWDZIWYM kibicem wg niektórych i stąd mnie na W25 już nie zobaczą - chyba że w ekstralidze.
PS
Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców i tych sukcesu, i tych bez niego (wolna wola) i chylę przed WAMI :yes: czoła że mimo jazdy jaką nam ci "żużlofcy" i amatorski zarząd zafundowali w tym sezonie potrafiliście przyjść na stadion W TAKIEJ ilości.
Dla mnie jesteście WYGRANYMI tego sezonu.
Pozdrawiam.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 10:31   

Szabla napisał/a:
Uważasz, że w miarę jak sezon dobiega końca to nakłady na sprzęt są mniejsze czy większe? I ta kasa z początku sezonu nadal jest na kontach tych, którzy się żalą, że jest nie płacone?

A wierzysz w to, że nie mają nic płacone od marca? Proszę cię... Z tego co się mówi zawodnicy co tydzień otrzymują pieniądze w wysokościach znacznie przekraczającej nasze roczne dochody.

Poza tym Start to jedyne miejsce ich zatrudnienia???

Ja mam pretensje do nich, a nie do toru, trenera itp. Bez jaj, w każdym mieście po porażkach jest to samo tłumaczenie: tor/sprzęt/kasa Niepotrzebne skreślić. Nigdy - sorry, ja zawiodłem.

na treningu w sob Zagar pomagał Oskarowi, a ten podobno nie chciał go słuchać no i wyszło jak wyszło.

Zagar jak sam mówi na tym sprzęcie co u nas jeździ też w GP (i pewnie innych zawodach). Przepraszam czy kasę dostał za jazdę w Gno czy GP???

Czebyl 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 10:55   

Pyskaty2 już tak nie broń zarządu, po sezonie zobaczymy jak duże jest zadłużenie w stosunku do poszczególnych zawodników. Mogę Ci napisać, że w tą sobotę trafiłem szóstkę w totka, też uwierzysz?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 11:25   

A skąd wiesz, że nie jest odwrotnie? Że sprzęt z GP nie jest używany na ligę polską, bo powoli nie ma kasy na tyle inwestycji, żeby na każdą ligę i rodzaj zawodów mieć osobne maszyny?
Może w Polsce są takie zaległości, że kasy na polski sprzęt już nie ma?
Przy okazji - uważasz że Anglia albo Czechy dają takie kokosy, że zaległości z Polski nie są problemem?

Skoro co tydzień dostają kasę o której zwykły zjadacz chleba może pomarzyć, to skąd te długi ja się pytam?

Do_żylny 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 12:18   

jedynym co nam zostało i wyjściem z tej patowej sytuacji jest komplet publiczności na pozostałych dwóch meczach u siebie - licząc że to chociaż w niewielkim stopniu pomoże w długach ale jak wiadomo będą pustki a potem biedro na murawie i na mecze do leszna.

zandir 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 12:24   

pyskaty2 ty jako jedyny wiesz wszystko najlepiej, reszta to *** nic nie wiedzący, napisze Tobie tak pewin gość z czerniejewa dość zasadniczy w swoimpostepowaniu powiedzial krótko daje kase, ale wchodze do zarzadu i ja decyduje co i jak, odpowiedz od psudo dzialaczy dostal taka, nie po to awansowalismy zeby oddawac stery klubu. tak uciekla jedna, uciekla druga osoba. Oczywiscie z zarzadzie spolki jak i jej udzalowcami sa osoby które nic nie wniosly do klubu. pytanie dla Ciebie jesli jestes taka alfa i omega powiedz mi , pamietasz bardziej nedzny czas w szkoleniu mlodziezy niz za Arka????? ja niesety nie przypominam sobie takiego czasu

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 12:30   

Weż chłopie skończ z tą Biedronką na murawie, stadion należy do Miasta, nie do klubu, i choćby cuda na kiju się działy w klubie stadion zostanie nietknięty.

yahu 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 13:03   

Stadion jest bezpieczny bo należy do miasta, ale co nam po nim jeśli nie będzie w Gnieźnie klubu żużlowego?

Wracając do spotkania, chciałbym jeszcze napisać kilka zdań o kibicach z Gorzowa. Otóż liczna grupa z nich szukała wczoraj wrażeń zgoła innych niż te związane z żużlem. W momencie gdy zawodnicy byli gotowi do startu w I biegu, większość tych pseudokibiców stała du... do toru, bardziej zainteresowana przepychankami z służbami porządkowymi. ŻENADA! Oczywiście nie obyło się też bez odpalenia pirotechniki, no ale ktoś tych pajaców na stadion wpuścił. Poziom zabezpieczenia imprezy oceniam negatywnie. Normalni kibice na drugim łuku zapewne czuli spory dyskomfort, bo przez większość meczu atmosfera tam była dość napięta.

maksior 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 15:09   

Posyp głowę popiołem .../d

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 16:31   

zandir napisał/a:
pytanie dla Ciebie jesli jestes taka alfa i omega powiedz mi , pamietasz bardziej nedzny czas w szkoleniu mlodziezy niz za Arka????? ja niesety nie przypominam sobie takiego czasu

Po 1 należy patrzeć całościowo na szkolenie, a nie tylko na nasz klub. Szkolenie w Polsce kuleje, jednym z niewielu klubów, który nadal szkoli i posyła w bój wychowanków jest właśnie Start. Mamy Wojtka i Adriana, za chwilę będzie młody Wawrzyniak, jest Krakowiak, Cieślewicz. Czyli jednak coś się dzieje. Szkoli tak na poważnie Leszno, Toruń, ZG i od niedawna na nowo Gdańsk. A reszta? Kuleje.

Naprawdę wkurza mnie, że zawodnicy wszędzie szukają winy tylko nie u siebie. Jakby była kasa, to winne byłoby słońce i ciepło (jak niegdyś Ćwielong: niedziela, godzina 14 - nie nadaje się do gry w piłkę).

Zagar podał kilka powodów, ale media jak zwykle podchwyciły temat kasy. Wątpie, żeby Zagarowi nie płacili, albo płacili słabo, bo by tak nie śmigał. Poza tym tak jak pisałem wcześniej dostaje kasę za jazdę w PL, a że korzysta ze sprzętu w innych zawodach? To klub powinien mieć pretensje.

granda 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 16:57   

Ramenedes napisał/a:
Juniorzy.........tutaj leżymy i kwiczymy.........Oskar może cos tam jeszcze jedzie ale Lisek......To już jest profanacja żużla, ma Sajdaka, zaplecze finansowe i sprzętowe, chodzi podobno do psychologa i h.. z tego wynika.

Sam sobie odpowiedz, czy jak Zagarowi nie płacą, to czy płacą naszym juniorom. Zaplecze sprzętowe? Chodzi o te pożyczone silniki na których wczoraj jechał, bo nie ma na czym jechać już?Jakoś na początku sezonu nikt na juniorów nie narzekał. W Gorzowie też była profanacja żużla? z Toruniem też była profanacja żużla? A pewnie mu klaskałeś. Nie domyślacie się czemu, bo oczywiście ciężko wam pomyśleć, łatwiej obrzucić mięsem. Tylko pamiętajcie, że dobre wyniki znikąd się nie biorą, ale ze słabymi wyniki też tak jest. Najpierw się dowiedźcie jak na prawdę sytuacja wygląda a potem oceniajcie.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 17:27   

Znajomy Liska czy może fan jego talentu?? ;]
Sorry ale mam to gdzieś, że mu nie płacą. Inni też kasy nie dostają a jakoś jadą, ba dokładają jeszcze do interesu.

Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy...

Niech sponsor VC teamu da kase na silniki, przecież miał ich wspierać finansowo ;]

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 17:27   

Szczególnie Lisek ma na co narzekać... Weź się zastanów... Chłopaki mają wszystko... Mechaników, psychologa, szafy...

maksior 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 17:36   

Panowie o ile będzie żużel to będzie to 2 liga,informacje pewne.Długi są ogromne,przed meczem w Tarnowie [sobota]Prezes zaprosił Sponsorów na grila i chciał aby zrobili jakąś zrzutę kasy na zawodników,jeden odpowiedział,że z umowy się wywiązał a dlaczego klub się nie wywiązuje i więcej nic nie da kasy.Wieści mam sporo,ile zawodnicy mają za punkt ile wisząMatejowi itd.Za dużo do pisania.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 08, 2013 17:48   

Jest właśnie wypowiedź prezesa. Dziwne to trochę, bo z wypowiedzi Mateja wynika, że klub w ogóle mu nie płaci. Z kolei prezes uważa, że zapłacili mu już 60 % tego co mieli... Sorry panowie, ale przeliczając to na euro i dodając zera, to nie są małe kwoty...

PS Zdecydujcie się koledzy forumowicze, albo klub ma 100000000000000 milionów długu i nie będzie żużla w ogóle, albo wyjdą z tego i będzie 2 liga (w najgorszym wypadku). Nie może być wielkich długów i 2 ligi (Regulamin).

Inna rzecz jest taka, że u nas w klubie przynajmniej ktoś ma jaja i mówi jak jest, a nie koloruje, że wszystko gra. To niestety normalka. Ale tak to jest jak zimą prezesi licytują się zamiast postawić klarowne warunkik.

Odpowiedz do tematu