Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PGE Marma Rzeszów - Lechma Start Gniezno 21,07,2013
Autor Wiadomość
godziu 

Wysłany: Czw Lip 18, 2013 08:31   PGE Marma Rzeszów - Lechma Start Gniezno 21,07,2013

Witam zakładam temat Rzeszów-Gniezno.... bo się jakoś cicho zrobiło na forum.. =]
Pewnie to wakacje =] albo cisza po meczu z Gorzowem :ups:
Tak czy tak jedziemy dalej...
Skład mamy następujący:

Lechma Start Gniezno:
1. Piotr Świderski
2. David Watt
3. Matej Zagar
4. Damian Adamczak
5. Bjarne Pedersen
6. Adrian Gała

PGE Marma Rzeszów:
9. Nicki Pedersen
10. Dawid Lampart
11. Rafał Okoniewski
12. Jurica Pavlic
13. Grzegorz Walasek
14. Artur Cyło

Myślę ze za Adamczaka wstawiony będzie Seba (bo całkiem dobrze spisał się z Gorzowem). Widać że skład mamy optymalny,choć skarbonka pusta... :palacz:
Niepokoi mnie tylko ustawienie Swidra z Wattem.... Moim zdaniem dobre ustawienie było ostatnio na meczu : Swider-Ułamek... :mruga:
Co do Rzeszowa : to widać że mają dwóch pewniaków przez cały sezon: Pedersen i Walasek... ;/
No ale cóż JEDZIEMY.... Hej START :start_2:

krychu90 

Wysłany: Czw Lip 18, 2013 12:21   

ten sezon i tak jest stracony, by utrzymać się należało by wygrać wszystkie mecze i o nie tylko u siebie. tak więc po co forsować budżet który w którym i tak jest czarna dziura. Jechać Adamczakiem, bo za rok nam się może przydać, niech trochę pojeździ, tak samo Gała.

Do_żylny 

Wysłany: Czw Lip 18, 2013 20:16   

co tu pisać o meczu jak już większość w Gnieźnie olała speedway włącznie ze sponsorami...
logiczne że ułamka nie bedzie bo trzeba ciąć koszty gdzie sie da.

pyskaty2 

Wysłany: Pią Lip 19, 2013 07:21   

Bzdury piszesz, kibice na pewno nie olali szlaki! Na derby z Unią zabieram dodatkowo 5-6 znajomych. W Gnieźnie zostały 2 mecze + turniej, potem znowu 6 miesięcy przerwy, większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę, więc frekwencja będzie zbliżona do tej z Toruniem.

Moim zdaniem Ułamek pojedzie. Wolałbym jego niż Świdra.

yahu 

Wysłany: Pią Lip 19, 2013 10:38   

pyskaty2 napisał/a:
W Gnieźnie zostały 2 mecze + turniej, potem znowu 6 miesięcy przerwy, większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę, więc frekwencja będzie zbliżona do tej z Toruniem.

Jeśli nie więcej niż 6 miesięcy...
Nie wiem skąd u Ciebie taki optymizm w szacowaniu frekwencji? Pamiętaj że:
1. jedziemy o pietruszkę
2. atmosfera wokół klubu jest gęsta
3. trwa okres wakacyjny i sporo osób wybierze inny sposób spędzania wolnego czasu, nie mówiąc już o tych co są gdzieś na wyjeździe.

pyskaty2 napisał/a:

Moim zdaniem Ułamek pojedzie. Wolałbym jego niż Świdra.

A ja wolałbym obu panów już nie oglądać w barwach Startu.

Odnośnie najbliższego meczu, to chciałbym żeby awizowany skład okazał się faktycznym. Adamczak i Gała to przyszłość.

Nicky 

Wysłany: Pią Lip 19, 2013 14:15   

Cytat:
pyskaty2"]Bzdury piszesz, kibice na pewno nie olali szlaki!

Tu się zgadzam na derby będzie ok 7tyś kibiców. Ostatnie informacje z klubu napawają optymizmem ( Ci co wróżyli upadłość klubu po 2013r się grubo mylą ;] ) Co do meczu z Unią na te derby czekaliśmy 13lat nie wiadomo jak długo następne ( Ostrów, Piła , Poznan ) z całym szacunkiem ale to przepaść. Tak więc wszyscy na Unie.

krychu90 

Wysłany: Pią Lip 19, 2013 14:41   

Nicky o jakich ty pozytywach piszesz? Jak coś wiesz to podziel się nowinkami?

Do_żylny 

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 09:30   

Nicky napisał/a:
Cytat:

Tu się zgadzam na derby będzie ok 7tyś kibiców. Ostatnie informacje z klubu napawają optymizmem ( Ci co wróżyli upadłość klubu po 2013r się grubo mylą ;] ) Co do meczu z Unią na te derby czekaliśmy 13lat nie wiadomo jak długo następne ( Ostrów, Piła , Poznan ) z całym szacunkiem ale to przepaść. Tak więc wszyscy na Unie.

może jeszcze napisz jaki wynik będzie...
z tego co ja wiem będzie złożony wniosek o upadłość bo innej furtki nie ma przy 3,5 mln długu. co nie zmienia faktu że będę na najblizszych dwóch meczach bo mogą to być już ostatnie mecze przy wrzesińskiej.
Jedyna nadzieja jest taka że przy pomocy pewnych osób może sie uda spłacić długi i w przyszłym roku jechać samymi juniorami i w ten sposób uratować speedway w Gnieźnie, a potem budować go na nowo w górę. Zarząd (czego sie nie dziwie) ma bardzo duży żal do kibiców jak i sponsorów - poniewaź jak łatwo sobie przypomnieć po meczu z lublinem wszyscy byli z klubem i skandowali "Arek Rusiecki" - dzisiaj wszyscy sie od niego odwrócili.

Dawcio 

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 10:07   

Do_żylny napisał/a:
Nicky napisał/a:
Cytat:

może jeszcze napisz jaki wynik będzie...
z tego co ja wiem będzie złożony wniosek o upadłość bo innej furtki nie ma przy 3,5 mln długu. co nie zmienia faktu że będę na najblizszych dwóch meczach bo mogą to być już ostatnie mecze przy wrzesińskiej.
Jedyna nadzieja jest taka że przy pomocy pewnych osób może sie uda spłacić długi i w przyszłym roku jechać samymi juniorami i w ten sposób uratować speedway w Gnieźnie, a potem budować go na nowo w górę. Zarząd (czego sie nie dziwie) ma bardzo duży żal do kibiców jak i sponsorów - poniewaź jak łatwo sobie przypomnieć po meczu z lublinem wszyscy byli z klubem i skandowali "Arek Rusiecki" - dzisiaj wszyscy sie od niego odwrócili.

Nie ładuj wszystkich do jednego wora. Nie krzyczałem nigdy "Arek Rusiecki", a z klubem jestem na zawsze i się od niego nie odwrócę. Nawet mimo tego, że mamy fatalny zarząd.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 11:40   

Cytat:
Ostatnie informacje z klubu napawają optymizmem ( Ci co wróżyli upadłość klubu po 2013r się grubo mylą ;] )
dobra, to zapodaj takie info: jak sprawa spłaty długu, co z turniejem bolesława i co to za przymiarki na zawodników ksm 6,5.
:diabel: takie ogólne rzeczy ja też mogę pisać ale liczą się fakty

Do_żylny -no jak słyszę, żal do kibiców to mnie h...j strzela. Ile było w 2012 roku a ile w 2013? Po ile były wtedy bilety a po ile sa teraz? Ktoś liczyl ze na mecz pojdzie po 15 tys? Do wszystkich jest żal ale nie do siebie...sponsorzy be, kibice be...a ktoś zapomnial ze to wszystko zalezy od klubu...bo to klub ma zachęcic kibica, musi zrobić widowisko...to klub podpisuje umowy ze sponsorami, to on tworzy budzet-nikt inny.

Jak bym slyszal PO że wszystko to pisu wina lub kryzysu....

Cytat:
klubem jestem na zawsze i się od niego nie odwrócę.
:ok:

krychu90 

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 14:13   

z tego co niedawno jeszcze rozmawiałem z osobą związaną z klubem to Turniej Chrobrego ma się odbyć normalnie 28 września, tak jak było mówione na prezentacji drużyny.
A co do upadłości, to prezes wypowiedział się na łamach SportowychFaktów że aktualnie nie ma takiego tematu.

Do_żylny 

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 14:49   

krychu90 napisał/a:
z tego co niedawno jeszcze rozmawiałem z osobą związaną z klubem to Turniej Chrobrego ma się odbyć normalnie 28 września, tak jak było mówione na prezentacji drużyny.
A co do upadłości, to prezes wypowiedział się na łamach SportowychFaktów że aktualnie nie ma takiego tematu.

Przecież na dwa mecze które nam zostały przy wrzesińskiej do zakończenia sezonu nie powie nic o upadłości. Upadłość będzie bo nie ma innego wyjścia. Pozytyw jest taki że są osoby chętne aby odkupić dług i dalej kontynuować przygodę z klubem, przynajmniej jest światełko w tunelu.
Co do frekwencji i kibiców - w Gnieźnie bardziej sie opłaca I liga niż extraliga. Skoro na Lublin i inne Ostrowy przychodzi więcej ludzi niż na zespoły extraligowe.
Fatalny zarząd? to dzięki nim przeżywaliście najlepsze chwile od 10 lat. Ale tak to jest z kibicami sukcesu.

raiden 

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 17:53   

Odnośnie sytuacji w klubie - moja obszerna rozmowa z prezesem Arkadiuszem Rusieckim w najbliższym wydaniu Przemian na Szlaku Piastowskim. Poruszyłem między innymi temat bieżącej sytuacji w klubie, słów kilka na temat Antonio Lindbacka no i również o Turnieju Chrobrego, na co mogą liczyć kibice w tym sezonie.

Co do meczu w Rzeszowie wydaje się, że jedziemy po najniższy wymiar kary. Chociaż nasza drużyna jest bardzo nieobliczalna i ciężko dzis prorokować jakim wynikiem skończy się ten mecz. Słusznie, że Lisek został zastąpiony przez Adriana Gałę, dobrze się stało, że szansę dostaje również Damian Adamczak. Odsunąłbym jeszcze od składu Dave'ya Watta, bo nawet DPŚ pokazał, że z jego furmankami nie jest najlepiej, no ale tak naprawde to nie mamy go kim zastąpić....

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 16:49   

Arek Rusiecki niech już te bajki zostawi na inną "robotę"...wraz z tekstami w stylu :
Arkadiusz Rusiecki zdementował te informacje, mówiąc w rozmowie ze SportoweFakty.pl: - Aktualnie nie ma tematu upadłości spółki, która zarządza klubem i zdecydowanie dementujemy te plotki. Priorytetem władz klubu jest zabezpieczenie funkcjonowania gnieźnieńskiego żużla w kolejnych latach, gdyż dla Pierwszej Stolicy Polski żużel był i będzie sportem numer jeden.
- Mogę powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na różne scenariusze uwarunkowane wieloma czynnikami. Wdrożyliśmy plan, który w szerszym horyzoncie czasowym ma przynieść stabilizację i płynność finansową w przyszłości - dodał prezes gnieźnieńskiego klubu.
Arek doopy i "roboty" nie ratuj SOBIE na lata bo teraz trzeba było to zrobić wraz z pożal się Boże "kółkiem..." !!

Leszno baty i transparent: "Wszyscy do Gniezna", nie miałem już zostawiać kasy ale za to hasło kasę na mecz... wyłożę :mruga:
Oby tylko po tym meczu nie okazało się że ZNÓW wyrzucona..."w błoto" :ups:

godziu 

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 20:07   

No i do przewidzenia.... tak mówiło większość...
Ale trzeba patrzeć w przyszłość....
Jeszcze mecze u nas .... trzeba dopingować bo " czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie , w moim sercu jest START na dobre i na złe..."
Poza tym nie wiadomo kiedy ujrzymy ekstra w Gnieźnie....
Patrzmy na sezon następny....
Matej klasa.... ale odejdzie...
Swider...warto by powalczyć o Niego....
Oskar...Mogą go Nam odebrać....
Seba,Watt,Biarne...dziękujemy za emocje.... ale więcej oczekiwaliśmy...
O Antonie...nue ma co pisać...
Ważne z jakim "-" zamkniemy sezon....
No i niestety widzę Nas i Brydzie...
:start_2: :start_2:

19SKS52 

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 20:25   

Przez zarząd ( obcięcie Zagarowi startów) straciłem szansę na 750zł. Też ktoś obstawiał, że Żagar zrobi powyżej 10? Już się cieszyłem, a tu psikus, że zostanie zmieniony.

Druga sprawa, ja rozumiem- oszczędnośći oszczędnościami, ale skoro najlepsi byli na miejscu to należało ich puszczać, a nie oddawać punkty. Czy zrobiliście to dla tych 9 fanatyków, którzy za Wami pojechali. Liczyli zapewne na walkę do końca niezależnie od wyniku. Pozdro!

MuMiNeK 
MuMiNeK

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 21:55   

Po tytule relacji z meczu w Rzeszowie Przegrywamy, ale po walce
przyszły mi na myśl kolejne powiedzenia, które również mogłyby być tytułem z relacji
Operacja się udała - pacjent zmarł
Żarło, żarło i zdechło
:jupi:

Bartas0513 

Wysłany: Nie Lip 21, 2013 22:31   

Oszczędność pełną parą. Szkoda że tak późno choć odbieranie startów Matejowi nie jest dobrym pomysłem. Zostało 5 ekstraligowych meczy więc korzystajmy póki możemy. Zobaczymy co zrobi Oskar: jak odejdzie skończy jak Gomóły i Jabłońscy. Szkoda.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 07:27   

Nikt niczego nikomu nie odbiera, Matej sam oddał swój bieg. W ogóle jak ktoś widział park maszyn, tego dnia bardzo dużo czasu spędzał z juniorami, szczególnie z Oskarem. Matej to super gość, szkoda, że będziemy musieli się z nim pożegnać :/

zandir 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 08:23   

Wcale nie wiadomo czy Matej zniknie z Startu po tym sezonie, coraz głośniej słychać że na przyszły sezon władze nad klubem ma przejąć baaardzo bogaty człowiek z naszego powiatu.

veegeeta 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 09:04   

radkoski napisał/a:
Arek Rusiecki niech już te bajki zostawi na inną "robotę"...wraz z tekstami w stylu :
Arkadiusz Rusiecki zdementował te informacje, mówiąc w rozmowie ze SportoweFakty.pl: - Aktualnie nie ma tematu upadłości spółki, która zarządza klubem i zdecydowanie dementujemy te plotki. Priorytetem władz klubu jest zabezpieczenie funkcjonowania gnieźnieńskiego żużla w kolejnych latach, gdyż dla Pierwszej Stolicy Polski żużel był i będzie sportem numer jeden.
- Mogę powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na różne scenariusze uwarunkowane wieloma czynnikami. Wdrożyliśmy plan, który w szerszym horyzoncie czasowym ma przynieść stabilizację i płynność finansową w przyszłości - dodał prezes gnieźnieńskiego klubu.
Arek doopy i "roboty" nie ratuj SOBIE na lata bo teraz trzeba było to zrobić wraz z pożal się Boże "kółkiem..." !!

Leszno baty i transparent: "Wszyscy do Gniezna", nie miałem już zostawiać kasy ale za to hasło kasę na mecz... wyłożę :mruga:
Oby tylko po tym meczu nie okazało się że ZNÓW wyrzucona..."w błoto" :ups:
Bardziej debi***ch tekstów nie powstydziłby się tylko Nicky lub Guma w latach kiedy byli trolami numer jeden na tym forum . Idąc na mecz , na którym z góry wiadomo ,że będą cięte koszty należy niestety się spodziewać przegranej więc pisanie o jakiejś kasie puszczonej w błoto trąci sorry ale ******m z resztą nie pierwszy raz nie można tych twoich wypocin doczytać do końca bo po prostu się nie da . Rusieckiego też się czepiasz ale to akurat świadczy tylko o tym, że kompletnie niczego o klubie tak naprawdę nie wiesz a powielasz tylko stereotyp , który powstał ostatnimi czasy.

Cytat:
Przez zarząd ( obcięcie Zagarowi startów) straciłem szansę na 750zł. Też ktoś obstawiał, że Żagar zrobi powyżej 10? Już się cieszyłem, a tu psikus, że zostanie zmieniony.
Następna gwiazda ... Ja straciłem szanse na 10.000 bo mi Tito Lajonela zdjął w 80 minucie meczu a dałem kupon że brame strzeli a nie zdążył . Na temat reszty Twoich wypocin nawet nie będę sie wypowiadał bo nie warto.

Wszyscy są mądrzy jak sprawy mają się dobrze a gdy tylko komuś powinie się noga trzeba podstawić swoją żeby "gość" się przewrócił .

Czebyl 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:06   

zandir napisał/a:
Wcale nie wiadomo czy Matej zniknie z Startu po tym sezonie, coraz głośniej słychać że na przyszły sezon władze nad klubem ma przejąć baaardzo bogaty człowiek z naszego powiatu.

Już to widzę jak Matej będzie się rozbijał po Daugavpilsach i innych Łodziach... Litości.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 11:19   

Do_żylny
Cytat:
Fatalny zarząd? to dzięki nim przeżywaliście najlepsze chwile od 10 lat. Ale tak to jest z kibicami sukcesu.
zamiast pisać swoje subiektywne zdanie posłużę się statami. Liczba kibiców w Gnieźnie:
1. 2011 6,4 tys/mecz
2. 2012 6,5 tys/mecz
3. 2013 do tej pory 8 tys/mecz
Kibice sukcesu? Przychodzimy liczniej, płacimy więcej..złego słowa o kibicach powiedzieć nie dam...

napisze raz jeszcze- kibice be, zawodnicy be, regulamin be...
Dyskusja z mojej strony zakończona.
ps. nie fetowałem na rynku, nie krzyczałem Arek a na zuzel biore kogo moge i płace za nich dla dobra klubu...ale jestem kibicem sukcesu :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Taki ze mnie kibic sukcesu, że nawet SGIF wspomogłem...ale nie 2 złotymi ( siedząc po drugiej stronie stadionu-bo warto! ). Bez odbioru.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 11:33   

Czebyl napisał/a:
zandir napisał/a:

Już to widzę jak Matej będzie się rozbijał po Daugavpilsach i innych Łodziach... Litości.

Nie zapominaj że w przyszłym roku I liga będzie mocna.
My, Bydzia, Wrocław/Rzeszów/Gorzów/Tarnów, Gdańsk/Grudziądz, Łódź, Lublin, Dauga, Ostrów.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 12:18   

veegeeta napisał/a:
Bardziej debi***ch tekstów nie powstydziłby się tylko Nicky lub Guma w latach kiedy byli trolami numer jeden na tym forum . Idąc na mecz , na którym z góry wiadomo ,że będą cięte koszty należy niestety się spodziewać przegranej więc pisanie o jakiejś kasie puszczonej w błoto trąci sorry ale ******m z resztą nie pierwszy raz nie można tych twoich wypocin doczytać do końca bo po prostu się nie da

Proponuje jeszcze "wycieczkę" na jakiś Orkan, LKS lub inny "renomowany" klub w "renomowanych" Ekstraligach...
To jest dopiero sportowe podejście cięcia kosztów kosztem kibiców którzy i tak moim zdaniem w tym roku spisali się na medal. W przypadku cięcia kosztów wybiorę się gdzie indziej...
PS.
A propos Twoich wypocin dedykuję tekst Pedersena z dziś:
Muszę przyznać, że nie wydaje mi się, by wygrali najlepsi - powiedział po finale Drużynowego Pucharu Świata gwiazdor żużlowej kadry Danii Nicki Pedersen
To jak... no kto ??

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 12:28   

diabolo napisał/a:
Do_żylny
Cytat:
zamiast pisać swoje subiektywne zdanie posłużę się statami. Liczba kibiców w Gnieźnie:
1. 2011 6,4 tys/mecz
2. 2012 6,5 tys/mecz
Kibice sukcesu? Przychodzimy liczniej, płacimy więcej..złego słowa o kibicach powiedzieć nie dam...

Na czym się opierasz? Na statystykach SF, które są zawyżane? I uwzględniają kibiców na zaproszenia, karnety, zaproszenia dla gości itp Faktyczna frekwencja jest niższa niż rok temu, a przez to zapewne wpływy są na podobnym poziomie jak rok temu. A chyba nie o to chodziło? Jak widać Baran, Miesiac itp zawodnicy, to dla kibica naszego to samo co Holder, Gollob i Sajfutdinow :)

Ale oczywiście nie w kibicach rzecz.

Przegraliśmy sezon nieznacznie, zwróćcie uwagę, że gdyby Anton jechał na poziomie 10-12, albo np Ułamek to mamy środek tabeli!

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 12:30   

zandir napisał/a:

Haha Może tak samo jak rok temu? Wiele lat podchodów, gotowość oddania zarządu, kierowniczych stanowisk, a jka przyszło co do czego, to ten człowiek się wycofał. Gdyby nie ci ludzie co są teraz, żużel w naszym mieście już dawno by upadł. Żadnego bogatego przedsiębiorcy żużel nie interesuje.

Jak np ktoś ma norki, to po co mu reklama i żużel? Jako hobby? Lepiej powiększać swoją działalność.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 13:46   

pyskaty2-
Cytat:
Na czym się opierasz? Na statystykach SF, które są zawyżane? I uwzględniają kibiców na zaproszenia, karnety, zaproszenia dla gości itp Faktyczna frekwencja jest niższa niż rok temu, a przez to zapewne wpływy są na podobnym poziomie jak rok temu
to proszę podaj na czym Ty się opierasz twierdząc, że kibiców jest mniej. Proszę podaj źródło. Dziękuję.

ps. a chodziłeś na żużel gdzie kibiców było full a klub zaniżał zawsze o 1/2 tyś? Więc nie mów tak na Sf.

Pyskaty2- czasami czytasz co piszesz?
Cytat:
Żadnego bogatego przedsiębiorcy żużel nie interesuje.
-naprawdę tak uważasz? Zobacz kto jest w zarządach klubów w Elipie i kto wykłada kasę. Nie musi byc Toruń czy Czewa. Wystarczy, że napomnę Grudziądz, Leszno.

Hyziu 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 15:10   

diabolo napisał/a:
Do_żylny
Cytat:
1. 2011 6,4 tys/mecz
2. 2012 6,5 tys/mecz

napisze raz jeszcze- kibice be, zawodnicy be, regulamin be...
Dyskusja z mojej strony zakończona.
ps. nie fetowałem na rynku, nie krzyczałem Arek a na zuzel biore kogo moge i płace za nich dla dobra klubu...ale jestem kibicem sukcesu :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Taki ze mnie kibic sukcesu, że nawet SGIF wspomogłem...ale nie 2 złotymi ( siedząc po drugiej stronie stadionu-bo warto! ). Bez odbioru.

Chciałbym zauważyć że bilety w tym sezonie są tańsze niż w ubiegłym (oczywiście kupując w przedsprzedażach) więc nie płacimy więcej. W tym roku za 246 zł można obejrzeć 8 Ekstraligowych spotkań (liczą już mecz z Unią Leszno), natomiast w ubiegłym roku 8 spotkań I ligowych kosztowało kibica kupującego bilet w kasie 260 zł.
Oczywiste jest to że gdyby były lepsze wyniki to ceny biletów w drugiej części obecnego sezonu nie byłyby tak mocno przeceniane, niemniej jednak kibic po kieszeni nie dostaje nic więcej w porównaniu z ubiegłym rokiem, a otrzymuje teoretycznie lepszy produkt :P
Pod uwagę brałem sektor B/C

P.s. Wyrazy współczucia dla Karnetowiczów bo okazuje się że przepłacili w tym sezonie

mr. ktoś 

Wysłany: Pon Lip 22, 2013 15:41   

Hyziu napisał/a:
W tym roku za 246 zł można obejrzeć 8 Ekstraligowych spotkań (liczą już mecz z Unią Leszno)

P.s. Wyrazy współczucia dla Karnetowiczów bo okazuje się że przepłacili w tym sezonie

No właśnie i to mnie wkur***. Kupiłem dwa karnety a wychodzi na to że kupując w przedsprzedażach bardziej się to opłacało. Gdzie tu sens?
Klub powinien dorzucić teraz dla karnetowiczów Turniej o Koronę bo odpady w stylu turniejów juniorskich mało mnie interesują zważywszy że w tygodniu do późna pracuje i najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu.
W tym sezonie jest totalna kpina z kibiców....

Odpowiedz do tematu