Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów sezon 2006/2007
Autor Wiadomość
dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 22:43   Liga Mistrzów sezon 2006/2007

Jako ze jutro final, nic nie bede pisal tytulem wstepu, bo bez sensu wsio;)

Milan odgrywa sie za Stambul, pokazuje miejsce Anglikom w szeregu, i co najwazniejsze, pokazuja cala sile Serie A...dziekuje

moj typ?! 2-0 dla Milanu

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 22:51   

a mnie ten mecz interesuje o tyle, że będe w pracy i obejrze go sobie z nudów. ale wole milan bo jak nie mają dudka to nie widzę powodu aby kibicować angolom

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 23:39   

jeszcze Dudek jest.. tak z formalnego punktu widzenia :)
Ja makaronów nie lubię więc tym bardziej będę kibicował Livi!

mój typ: 2:1 dla Livi :ok:

Nicky 

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 13:31   

Nie miałbym nic przeciwko gdyby wynik był taki jak poprzednio :gool:
ale stawiam 1:0 dla Milanu

macinho 

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 22:50   

FORZA MILAN!! :gool: :gool:
brawo Pippo
mecz taki sobie ale wynik taki jaki miał być :diabel: :start_2:

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 22:53   Re: Liga Mistrzów sezon 2006/2007

dzieciol napisał/a:
Milan odgrywa sie za Stambul, pokazuje miejsce Anglikom w szeregu, i co najwazniejsze, pokazuja cala sile Serie A...dziekuje

No jeśli taka jest siła Serie A to faktycznie... dziękujemy.

(Nie)stety kopana to nie łyżwiarstwo figurowe i za "wrażenia artystyczne" punktów nie ma. Nie zawsze lepszy wygrywa co pokazał również dzisiejszy mecz.

Gratulacje dla makaronów.

ps. Kajt :D Maszczerano :D Zejdorf :D jak tu nie kochać naszej Telewizji (za przeproszeniem) Publicznej? :D :D :D

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 23:04   

prawda jest taka, ze nikt tej sile nie mogl w tym roku dorownac... Wlosi wygrywaja MS...Wlosi wygrywaja LM...nie dorosliscie zeby grac w pilke, o wazne trofea, szalejecie na swoim podworku, odgrazajac sie wszystkim wokol, jacy jestescie super silni...do zobaczenia, moze nastepnym razem, pokazecie cos lepszego...

na dzien dzisiejszy na sile serie A jestescie za slabi...dziekuje

PS Marcin...Moje to co mowia wyniki, Twoje, gdybanie i wypocini na forum... tyle z tego jest.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 08:34   

mnie najbardziej podobało się to jak włosi pykali sobie piłkę po strzeleniu 2 gola. co za kultura gry. to nie jest angielskie piłka do przodu i biegamy. pobiegali, zmęczyli się i co im z tego przyszło? pippo jak klasyczny sęp, spalił kilka razy ale ten jeden raz się urwał i po zabawie. :start_2: :start_2: :start_2: :start_2: :start_2:

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 16:57   

dzieciol napisał/a:
PS Marcin...Moje to co mowia wyniki, Twoje, gdybanie i wypocini na forum... tyle z tego jest.

bla bla bla... Dzięcioł tak szczerze... nie patrząc na wynik... która drużyna była lepsza? która pokazała ładniejszy futbol? gdybyś nie był za żadną - której życzyłbym zwycięstwa?

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 17:17   

Ciezko mi to stwierdzic... po polfinalach, napewno byl by to Milan...pieknie wygrali z ManU...ale final?!hmmm w pilke nie gra sie po to by grac pieknie...przykladow, mozna mnozyc mnostwo...Brazylia, Argentyna...nie o to chodzi..w pilce strzela sie bramki..a jesli mailbym doszukiwac sie piekna futbolu w Milanie...- patrz post Kapusty, i druga bramka Milanu...poezja, wszystko zgrane idealnie, piekna pilka od Kaki, i Pippo sam na sam z Reina...juz nie mial nic do powiedzenia..o to chodzi...wykonasz dwie akcje strzelisz dwie bramki wygrywasz..a niech reszta odstawia show, i gra "pieknie" to do mnie nigdy nie przemowi... dzisiaj prasa Wloska chwali Milan, twierdzi ze byl zdecydowanie lepszy...Kuyt twierdzi ze oni grali lepiej, ale nic po za tym, jak juz....bo wyniki mowi co innego... to jest dla mnie pilka...

;)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 17:23   

Ależ dzięciołku przeca napisałem:

(Nie)stety kopana to nie łyżwiarstwo figurowe i za "wrażenia artystyczne" punktów nie ma. Nie zawsze lepszy wygrywa co pokazał również dzisiejszy mecz.

Gratulacje dla makaronów.

To nic innego niż Ty zawarłeś powyżej :)

ps. dlaczego nikt się nie zachwyca naszą komentatorską trójką drombo? ;-)

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 17:38   

Nie do konca...bo ja nie zgadzam sie z teoria, ze wygral slabszy...w finale LM nie ma slabszych...sa tylko Ci co strzelaja mniej bramek..i wczoraj taka druzyna byl LFC..

co do komentatorow...to zal..naprawde;/ cale zycie czekam na opcje wylaczenia komantarza, i pozostawienia glosu trybun...mam nadzieje ze sie doczekam... ;]

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 18:01   

i wygrał zespoł ktoremu kibicowałem :D :ok: :yes: gratulacje dla Milanu :)

a komentarz :D do teraz szukam z ktorego kraju pochodzi Kajt :D :cisza: :hahaha:

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 18:36   

jakby ktoś nie wiedział o kim rozmawiamy, tak wygląda "kajt"

:peace:

emmure 

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 19:49   

LM to w ogole ostatnio kpina , odpowiedzcie mi na 1 pytanie DLACZEGO DO FINAŁU LM DOSZY DRUŻYNY KTÓRE W TYM SEZONIE NIE WALCZYŁY W ŻADNYCH INNYCH ROZGRYWKACH? Dla mnie to turniej dla sezonowcow , wygrywa go druzyna ktora ma wiecej szczescia (milan to potwierdzil w 100%) , szeroką ławke rezerwowych i wypoczetych graczy. Najlepsze w tym sezonie były Man Utd i Chelsea , zmeczenie pilkarzy ktorzy grali wazne mecze co 3 dni zrobily jednak swoje. Milan w tym roku rozegral 5 (PIĘC!!) meczów o stawke ,4 LM i derby mediolanu z Interem. Zreszta co to za druzyny ,ktore we wszystkich rozgrywkach przegrywaja po 20 meczow w sezonie ?!? Wszystko jest piękne, jeśli spojrzeć na pseudo-grę Milanu. zresztą, jak można powiedzieć, że Milan zasłużył? ten sam Milan, który gra padake większą od Poolu w lidze? ten Milan, który w LM zagrał 3 (słownie: TRZY) dobre, czy tam bardzo dobre mecze? Milan, który gra beznadziejnie brzydką piłkę w finale? Milan ktory gra doline w p. włoch ? Milan, który zabija ten sport? wybaczcie ... MILAN ZAWSZE GRA SMETY Jezeli wszyscy zaczna tak grac to przerzucam sie na sportowe obserowanie ruchów górotwórczych... tam sie wiecej dzieje niz ja grają ci nudziarze... nawet Moda na sukces jest ciekawsza NIENAWIDZĘ MILANU

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 20:00   

znacie się jak świnie na gwiazdach. naogladaliście się canal+ nasłuchaliście tendencyjnych komentatorów i sracie w gacie na widok angielskich zespołów. skoro to taki super futbol i najlepsza liga na świecie powiedzcie mi dlaczego zespoły mające takie budżety mają problemy aby ugrać coś w europie? bo o wynikach reprezentacji wspominać nie będe. co to za tłumaczenie, że grają tyle spotkań w sezonie. wymiencie 5 angielskich pikarzy którzy zrobili karierę za granicą? bo tam gra się inaczej niż kopnąć do przodu i biegać za piłką. a efekty mieliśmy w atenach

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 20:52   

emmure napisał/a:
nawet Moda na sukces jest ciekawsza NIENAWIDZĘ MILANU

wiadomo... :rotfl: Twoje slowa..bije z nich zazdroscia, i brakiem spelnienia..ale tacy sa zazwyczaj angielscy kibice...dumny jak pawie, a w rzeczywistosci nie maja z czego... swoja lige macie i nic wiecej...i w Europie, i nawet jako narod na swiecie...nic! 0!

emmure napisał/a:
MILAN ZAWSZE GRA SMETY

zawsze?! to w takim razie gdzie jest ManU w polfinale?! aa zapomnailem..grali pieknie, wspaniale, cudownie...stracili 3 bramki, nie strzelili nic.. podobnie wczoraj LFC... dziwne..

podobna dyskcja toczyla sie wczesniej...

Wlosi sa slabi, calciopoli dziesiatkowalo lige, serieA mialo sie stoczyc na poziom Bundesligi...na MS do niemiec jedzie cala sila Calcio, Wlosi wygrywaja...jak to?! przeciez byli slabi!!!

Zaczyna sie tegoroczna Liga Mistrzow...Angielscy kibice, juz przed rozgrywkami ciesza sie ze ktoras z ich druzyn, wygra ten turniej..grali pieknie, swietna pilka (tak pisali dumny Anglicy o sobie) jedynie Hiszpanie byli wliczani w grono tych ktorzy maga namieszac... Wlosi?! a kto to jest?! przeciez Oni sa slabi! wygrywa Milan! notabene Wlosi, co wiecej Wloch czystej krwi strzela dwie bramki w finale! jak to sie stalo?! przeciez to miala byc druzyna na miare Celticu...jednak... dostajecie po raz kolejny pstryczka w nos, i to nie przypadek ze Milan pokonuje po drodze 2 Angielskie druzyny..jak to udowodnic, jak oni sa slabi?! prsote, na dzien dzisiejszy Liga angielska musi poczyclic glowke, na SerieA...klamie?! mijam sie z prawda?! spojrz na wyniki zanim podniesiesz glos.

Ogolnie witam!
beda przynajmniej ciekawe dyskusje! :)

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 22:38   

nie znasz się i tyle :mrgreen:
nie wiesz, że angielska liga to najlepsza piłka na świecie :D . nie da się nie zauważyć wpływu kontynentalnej kultury gry na wyspach bo chłopaki potrafią się kiwać i angielski footbol nie różni się od rugby tylko tym, że piłki w ręce nia łapią w polu.dla mnie w środę ważniejsze było livescore.pl i kolejka II ligi polskiej. ale kocham włoską piłkę, bo nie bez powodu nazywają nas italią północy. korupcja, chaos, bijący się kibice i piekne oprawy. i na dodatek ważna jest obrona, adla mnie bieganie do przodu to na podwórku się sprawdza

emmure 

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 17:00   

Ładny wir sie zrobił.
Cytat:
wiadomo... Twoje slowa..bije z nich zazdroscia, i brakiem spelnienia..ale tacy sa zazwyczaj angielscy kibice...dumny jak pawie, a w rzeczywistosci nie maja z czego... swoja lige macie i nic wiecej...i w Europie, i nawet jako narod na swiecie...nic! 0!
Czego jako kibic United moge zazdroscic ACeMerytson ? Tego ,że wszyscy mają polewke z tej smiesznej druzynki i "boskiego" pippo? Tego ,że wyszły im w sezonie 4 mecze (rewanz z podmeczopnym United , Bayernem , Celtikiem po dogrywce i fuks z LFC?? ) . Przeciez to żenada to co oni pokazali w tym sezonie. Jeszcze raz napisze wygranie LM już dawno przestało by adekwatne z mianowaniem danej druzyny tytulem drużyny najlepszej w europie. chyba tylko kibice milanu myślą inaczej. Ta druzyna tak jak cała liga włoska to kpina. Dlaczego C+ zrezygnowało z pokazywania tej nędzy? Jaka liga ma najwieksza ogladalnosc i najwiecej kibicow zarowno na swiecie jak i w polsce? Z której ligi grało najwiecej piłkarzy na mundialu? Wymien mi po 2 pilkarzy z kazdej druzyny l. wloskiej znanych kibicom w polsce.
Cytat:
zawsze?! to w takim razie gdzie jest ManU w polfinale?! aa zapomnailem..grali pieknie, wspaniale, cudownie...stracili 3 bramki, nie strzelili nic.. podobnie wczoraj LFC... dziwne..
Nie porównuj drużyny ,ktora wazne mecze rozgrywala co 3 dni , do takiej ktorej pilkarze w tym czasie sie wygrzewali na sloneczku i odpoczywali. Nie bez przyczyny zarowno milan jak i lfc kolejka w kolejka dostawaly baty w swoich ligach. Skoro 2 z podsr. skladu gralo ,a 9 odpoczywalo to nic dziwnego.
Cytat:
Wlosi sa slabi, calciopoli dziesiatkowalo lige, serieA mialo sie stoczyc na poziom Bundesligi...na MS do niemiec jedzie cala sila Calcio, Wlosi wygrywaja...jak to?! przeciez byli slabi!!!
L.wloska bez juve jest slabasza od bundesligi, bo jesli taka druzyna jak Inter robi w niej 96pkt i zostaje mistrzem ,. juz w lutym a do lm awansuje Lazio i Palermo z "mega-gwiazdorami " w składzie to chyba cos nie gra.
Cytat:
co wiecej Wloch czystej krwi strzela dwie bramki w finale! jak to sie stalo?!
Czysty fuks 1gol to masakra, zreszta cvo ja sie bede rozpisywal ,na 100 osob z ktorymi zdarzylem pogadac po meczu o wrzeniach 95 przyzalo ,że wygrana milanu i gole pippo to śmiech na sali.
Cytat:
przeciez to miala byc druzyna na miare Celticu
Ogladales 2-mecz z Celtami?? DNO!!! Gdyby Bóg nie był włochem emeryci juz wtedy powinni sie pozegnac z LM.
Cytat:
to nie przypadek ze Milan pokonuje po drodze 2 Angielskie druzyny
OUnited juz pisalem , 13 zdrowych pilkarzy , mecze co 3 dni tym samym skladerm ,2gi garnitur w obronie. W tym czasie milan zwarty i gotowy pilkarze odpoczeci (bo grali mecze co 2-gi tydzien :yes: ) szału nie było. LFC mam gdzies bo bardziej ich nienawidze niż Milanu i nawet mnie to cieszy ,że przegrali ,ale obiektywnie musze stwierdzic ze w tym meczu bili ACM na głowe.
Cytat:
na dzien dzisiejszy Liga angielska musi poczyclic glowke, na SerieA...klamie?! mijam sie z prawda?! spojrz na wyniki zanim podniesiesz glos.
Wyniki makarony mieli super haha w tej edycji LM wszystkie druzyny wloskie we wszystkich meczach LM - 30m 50 pkt ,dla porownania druzyny z Premiership 42m 85pkt . Jest różnica? Nie pisz wiec mi o wynikach bo sie osmieszasz tak jak ACM w fazie grupowej gdzie z mocarzami Lille , Anderlechtu i Aek ugrał "aż" 10pkt .
Cytat:
dlaczego zespoły mające takie budżety mają problemy aby ugrać coś w europie?
3 druzyny w 1/2 , w zeszlym roku rownierz bylo niezle (finalista arsenal i chelsea w 1/2 ) jak zreszta co roku, Chelsea od 4 lat gra w 1/2 , Manchester najlepsza druzyna w liczbach jesli chodzi o statystyki LM , na 13 lat , 11 razy dochodzili do 1/4 w tym 6 razy odpadywali (niekiedy po wielkich kontrowersjach) z pozniejszymi triumfatorami. Najprawde " kiepskie" wyniki :peace: dajesz rade chlopie , widac ,że wiedze masz znikomą .
Cytat:
co to za tłumaczenie, że grają tyle spotkań w sezonie
jest roznica jesli Kaka rozegra w sezonie 30 meczow , a Rooney 60? skoro tego nie widzisz to mi ciebie żal.
Cytat:
wymiencie 5 angielskich pikarzy którzy zrobili karierę za granicą
Nie utożsamiam sie z angolami ,ani ich druzyna narodową ,ale moge wymienic. Beckham , Owen , Robson, Lineker, Mcmanaman , Lineker. Podaj mi teraz włochow ,ktorzy sprawdzili sie w anglii. Poza grajkami z Chelsea nie widze takowych.
Cytat:
bo tam gra się inaczej niż kopnąć do przodu i biegać za piłką
widac ze nie ogladales zadnego meczu Utd ,ktore notabene gralo najładniejsza piłke w europie , w tym sezonie . Nie mam wiecej pytań :papa2:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 23:49   

emmure napisał/a:
Cytat:
wymiencie 5 angielskich pikarzy którzy zrobili karierę za granicą
Nie utożsamiam sie z angolami ,ani ich druzyna narodową ,ale moge wymienic. Beckham , Owen , Robson, Lineker, Mcmanaman , Lineker. Podaj mi teraz włochow ,ktorzy sprawdzili sie w anglii. Poza grajkami z Chelsea nie widze takowych

widze, że nie czytasz tego co ja napisałem. KARIERĘ a nie to, że grali za granicą. z tych co wymieniłeś karierę zrobił tylko beckham. iten którego tu nie ma david platt. który grał dokładnie tak jak pippo. angielska liga ma niezły marketing i dlatego się nią zachwycacie. to coś podobnego do NBA. a jeżeli uważasz, że inter jest cienki i jego wynik to przykład na słabość ligi włoskiej to nie mamy o czym rozmawiać. inter walczyłby o mistrza w każdej lidze. a co do angielskich pucharów, czołowe zespoły wystawiały w nich rezerwy więc nie przemęczali za bardzo podstawowego składu. ale statystyki wyglądaja imponująco

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 09:03   

Cytat:
widac ze nie ogladales zadnego meczu Utd ,ktore notabene gralo najładniejsza piłke w europie , w tym sezonie . Nie mam wiecej pytań :papa2:

przy takich postach ja wymiekam... juz nie wtracam sie w dyskusje, bo przegrywac tez trzeba umiec. A Kibice ManU juz powinni sie tego nauczyc...

Kapusta...kariera kariera..w Anglii takie cos mial Zola, nawet w ManU jest mlody Rossi, ktory aktualnnie uratowal Parme od degradacji do 2 ligi...Anglik we Wloszech?! Zapomnij...

emmure 

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 09:58   

Cytat:
Cytat:
Cytat:
To co zwykle na moich 11 kontr-argumentow wasze 2 do tego raczej nie na temat.
Cytat:
przy takich postach ja wymiekam... juz nie wtracam sie w dyskusje, bo przegrywac tez trzeba umiec. A Kibice ManU juz powinni sie tego nauczyc...
ja wymiekam przy twoich ,a raczej ich braku. United wygralo w tym sezonie najwiecej meczy i styrzelilo najwiecej goli liczac wszystkie rozgrywki, takich spotkan jakie milan rozegral w tym sezonie 3-4 oni rozegrali na peczki. Zola zrobił kariere w anglii ? D: dobre sobie ,kolo w 219 meczch strzelil 59 goli ,a gral jako nominalny napastnik. Dla porownania wszyscy napastnicy , ba wiekszosc pomocnikow MU moze pochwalic sie lepszym bilansem. Kariera to za mocne słowo.
Cytat:
angielska liga ma niezły marketing i dlatego się nią zachwycacie. to coś podobnego do NBA
ciekawe spostrzezenie. O ile sobie przypominam l.włoska predzej rownierz była pokazywana w c+ , były pelne sklady meczowe w PS itd. Przejrzyj jednak na oczy dla zwyklego laika lepszy bedzie mecz np. np. Tottenham (Berbatov, Keane, Mido, Davids, Zokora) - Newcastle (Martins, Emre , Duff , Owen ,Luque , Solano , Babayaro) ,gdzie mimo iz zespoly z srodka tabeli graja znani piłkarze i jest widowisko , niż catania-lazio gdzie znanych pilkarzy ZERO i do tego 90min ziewanka i cattencio. Chyba niebezpodstawnie c+ zrezygnowalo z pokazywania serie a ,a ps z glebszych publikacji prasowych :yes: Nie bede juz tutaj was dolowal i prztaczal ogladalnosci serie a i premiership ,bo to niebo i ziemia. Zwalanie tego na marketing to smiech na sali i dziecinada :D . Gdzie tobie reklamuja premiership?
Cytat:
Anglik we Wloszech?! Zapomnij...
kto by zamianil slabsza lige na lepsza?do tego zycie z dala od ojczyzny? Pomysl troche.
Cytat:
jeżeli uważasz, że inter jest cienki i jego wynik to przykład na słabość ligi włoskiej to nie mamy o czym rozmawiać. inter walczyłby o mistrza w każdej lidze
Nie uwazam ze inter jest słaby , ale uwazam ze w rzadnej dobrej lidze nie ugralby tylu pkt. Dla mnie ta druzyna zawsze bedzie sztucznym tworem jak chelsea , ZERO wychowankow prawie 150 pilkarzy ktorzy przwineli sie przez kilkanascie lat ery morattiego mowi wszystko.
Cytat:
co do angielskich pucharów, czołowe zespoły wystawiały w nich rezerwy więc nie przemęczali za bardzo podstawowego składu
taaa rezerwy to moze i wystawiali we wrzesniu w 1wszych rundach pla, pozniej gdy doszlo do decydujacej fazy zarowno ligi , fa cup i premiership o oszczedzania pilkarzy raczej nie bylo mowy ,co było widac. Jak juz pisalem tacy pilkarze jak Rooney, Giggs, , C.Ronaldo , Lampard czy Drogba mieli na koniec sezonu grubo ponad 50 meczow w nogach.

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 10:29   

To raczej ty masz argumenty nie na temat...pytasz o Wlochow w SerieA odpowiadam..zadaje odwrotne pytanie, nie bo po co..dla Twojej wiadomosci Zola byl nielicznym wyjatkiem, raczej tez wszyscy zostaja, w SerieA..spojrz na sklad na Mundial...nie pojechal nikt kto by byl z poza ligi...ale przeciez to Anglicy maja ja najlepsza...wydzielismy co pokazali na MS... bez sensu...piszesz o bramkach, statystykach... a wiesz gdzie mozesz sobie je wsadzic?! tam gdzie masz Chelsea prawdopodobnie...wyniki, wyniki jeszcze raz wyniki!!! Graliscie w tym sezonie o 3 trofea..wygraliscie tylko Lige..nic po za...Final Pucharu przegraliscie z Niebieskimi, LM z Milanem..gdzie statysycznie strzelacie najwiecej bramek?! chyba z WHU...bo z Milanem strzelacie 3 tracac 5 gdzie sa twoje 50 prae bramek czy ile tam bylo?! bo wy mieliscie faktycznie mocarne zespoly w grupie LM! FC Kopenhaga, Benfica Lizbona, Celtic Glasgow...w 1/8 trafic na Lille..przeciez to Europejska czolowka! Naprawde argumenty! Brawo! Licz dalej na statystyki, strzelone srednio bramki, i nazwiska na koszulkach...cala Liga Anglielska... a pozniej zaskoczeni ze im znowu nie wyszlo, a przeciez byli statystycznie lepsi...ehhh

thuuuu jeszcze jedno C+ zrezygnowalo z pokazywania SerieA?! masz pojecie, jak sprawa wygladala... catenaccio?! rece opadaja..myslalem ze sie znasz na pilce...

przejrzyj swoje ulubione statystyki lig...

emmure 

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 13:24   

Gralismy o 3 korony zdobylismy najwazniejszą. I nie wkrecaj ,że to lm jest najwazniejsza. Poczytaj angielskie fora , wypowiedzi przedseznowowe itd.
Cytat:
przeciez to Anglicy maja ja najlepsza...wydzielismy co pokazali na MS...
nie interesuje mnie rep. anglii.
Cytat:
gdzie statysycznie strzelacie najwiecej bramek?! chyba z WHU...bo z Milanem strzelacie 3 tracac 5 gdzie sa twoje 50 prae bramek czy ile tam bylo?
w sezonie 2006/07 135 goli goli strzelonych w 60 meczach we wszystkich rozgrykach kolorowy misiu, milan przy tym prezentuje sie dosc blado 53 mecze 84 gole hahaha .
Cytat:
wy mieliscie faktycznie mocarne zespoly w grupie LM! FC Kopenhaga, Benfica Lizbona, Celtic Glasgow...w 1/8 trafic na Lille..przeciez to Europejska czolowka
z celtikiem to akurat acm wyszedl po grubej meczarni i dogrywce. z lille w pipke u siebie dostali 0-2 wiec tez byli gorsi , benfika to o wiele lepszy zespol niz anderlecht i aek ateny nie ma co porownywac.
Cytat:
thuuuu jeszcze jedno C+ zrezygnowalo z pokazywania SerieA?! masz pojecie, jak sprawa wygladala... catenaccio?! rece opadaja..myslalem ze sie znasz na pilce...
nie wiem jak wygladala ,ale wiem jak wygladala ogladalnosc premiership mialo na poziomie 100tys ,a serie a 30-40 jest roznica?? w polsacie sport mecze sredniakow to juz chyba sado-masochisci odladaja serie a :D taka prawda nikogo kogo znam nie pasjonuja mecze typu cagliari-torino. O włochach na mundialu sie nie wypowiadam bo to co grali np; z Austarlia to była fura szczescia i nic wiecej Żenada , pewnie raz slyszales to okreslenie po wygraniu przez nich mundialu, przyzwyczaj sie do tego milan wygral w takim samym stylu lm D: [/code]

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 13:49   

reszty nie bede komentowal bo nie ma sensu..skupie sie na spawie transmisji...

emmure napisał/a:
nie wiem jak wygladala ,ale wiem jak wygladala ogladalnosc premiership mialo na poziomie 100tys ,a serie a 30-40 jest roznica??

udowodnij...

sprawa wyglada inaczej...to Sky Sport dawal po 250 mln e z prawa do transmisji ... C+ mogl o tym pomarzyc..abonament kosztuje 500E miesiecznie, na programy wszystkich meczy serieA, te mecze ktore kupil PS, to tylko na co ich bylo stac, nic wiecej, wg mnie i tak baaardzo duzo...zawsze taniej poszedl pakiet ManuTV plus ChelesaTV..klamie?! nie zartuj...

emmure napisał/a:
Żenada , pewnie raz slyszales to okreslenie po wygraniu przez nich mundialu, przyzwyczaj sie do tego milan wygral w takim samym stylu lm D

krytykuja, krytykuja, nic lepszego nie pokazuja...obraz przegranego Angielskiego kibica...
taka taktyka... jesli to My nie wygralismy to, oni grali zenade... zal mi was...

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 19:55   

Kod:
AS Roma - Messina 4:3

Ascoli - Cagliari 2:1

Catania - Chievo Werona 2:0

Fiorentina - Sampdoria 5:1

Inter Mediolan - Torino 3:0

Livorno - Atalanta 4:2

Parma - Empoli 3:1

Reggina - AC Milan 2:0

Siena - Lazio 2:1

Udinese - Palermo 1:2

kocham to catenaccio!!

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 22:57   

wyluzujcie. temat o lidze mistrzów, gdzie słabe angielskie kluby mimo wpompowywanej w nie kasy wygrywają ważne mecze tylko wtedy kiedy trener przeciwnika zachowuje się jak jan k.(stambuł).
nie można porównywać tych 2 lig, bo to bez sensu. wiadomo która jest lepsza. ale wszystkim fanom menczesterów i czelsi proponuje spędzić sezon na trybunach w anglii, niech poczują czipsowo-colową atmosfere.
dzięcioł odpuść, nie wytłumaczysz ślepemu co to kolor

emmure 

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 20:59   

Liga włoska lepsza niz angielska hahahahahaa. Ludzie ale z was idioci. Otworzcie oczy. Jakie macie na to argumenty? Serie a przeciez w polsce nikt nie oglada , nie piszac juz o calym swiecie. Na polsacie sport ogladalnosc tej ligi to dno do kwadratu tak samo jak poziom meczow ktore puszczaja. Nie jest to moje zdanie ,ale ogółu. Nie raz juz były internetowe sondy , ktora liga jest najbardziej interesująca, o ile dobrze pamietam wyniki premiership i primera division oscylowaly w granicach 30-35% (z lekka przewaga premiership) ,a serie w porywach...9-10% ;] ,żeby bylo smieszniej glosowalo 30000 osob . Jestescie slepo zapatrzeni w lige wloska i zadne argumenty do was nie trafiaja. Potraficie wymienic 1 tchem pierwasza 11 ; cagliari albo catanii? Ja nie bo nie znam zadnego pilkarza z w/w zespolow (procz Davida Suzao :D ) . Ludzie kto znany gra w lazio poza staruszkiem peruzzim i przereklamowanym niegdys s.inzaghim? 3 druzyna włoch hahaha .Tak samo przecietny kibic , w lidze angielskiej za to w kazdej druzynie gra po kilku (nastu) grajkow znanych kazdemu pilkarskiemu kibicowi. Panowie moge was nawzac 1 slowem "koneserzy" ;] jestescie w mniejscosci przyzwyczjcie sie. P.S. Kapusta znajdz mi we wloszech klub na ktorym sr. widzow = 76tys ludzi, znajdzi mi kibicow lepszych niz kibice LFC na anfield ,albo United na wyjazdach. Nie znasz sie , nie widziales nic poza skrotami na youtube ,a wielce sie wypowiadasz znawco babki :hahaha:

Adigno 
Red Army

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 21:21   

Według mnie liga angielska też jest najlepsza na świecie. :yes:

ps. emmure - fajny avatar !! ;]

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 21:26   

emmure napisał/a:
kapusta znajdz mi we wloszech klub na ktorym sr. widzow = 76tys ludzi, znajdzi mi kibicow lepszych niz kibice LFC na anfield ,albo United na wyjazdach. Nie znasz sie , nie widziales nic poza skrotami na youtube ,a wielce sie wypowiadasz znawco babki :hahaha:

czyli najlepsza liga to bundesliga, bo najlepszą frekwencje w europie. znajde lepszych kibiców. borussia dortmund. klub o mało nie zbankrutował, a mają ponad 70000 frekwencje. pokaż mi jakieś filmiki z youtube (źródło twojej wiedzy) gdzie są pokazane jakieś super oprawy meczowe? kibice włoscy również jeżdżą po europie za swoimi drużynami. ale według tego co wypisujesz to w atenach ich nie było. jak wyjdziesz z kanjpki albo od kolegi po obejrzeniu meczu na C+ to spytaj się ludzi którzy mają jakies pojęcie o kibicowaniu wyniesione ze stadionów a nie z kanapy. na stadionach premierszip nie ma kibiców, są ludzie twojego pokroju.czipsy i piwo,czasami zaśpiewają i nie wstają bo zaraz ochrona ich opieprzy, ze zasłaniają innym widok. a jak chcesz zobaczyć fanatyków to zapraszam na wyjazd s.c. napoli.
p.s. nie lubie włoskiej ligi. kręci mnie tylko polska piłka.
p.s.2 domyślam się, że bywasz na meczach zjednoczonych rozgrywanych w LM i na ważniejszych w premierszip, skoro tak świetnie znasz się na atmosferze panującej na ich wyjazdach.

Odpowiedz do tematu