Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Unia Leszno 28.07.2013, godz. 16:00
Autor Wiadomość
DarooM 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 09:06   

Na kibiców nie mamy co narzekac,mimo ostatniego miejsca w tabeli i tak bardzo dużo kibiców wczoraj przyszło.Zważywszy na taką upalną pogodę na dodatek.Te 5000 było co najmniej moim zdaniem.
Co do meczu,skandal,jeszcze raz skandal.Chodze na żużel prawie 25 lat i tak ustawionego meczu to jeszcze nie widziałem.Po 12 biegach mówiłem,że przegramy 44-46...a przed ostatnim biegiem byłem gotów zalozyc sie o kazde pieniądze,że 1-5 w plecy.
Mecz ułożony po mistrzowsku.W pierwszej fazie zawodów pokazujemy im,że jestesmy wstanie na luzie ich wysoko pokonac.prowadzimy 20-10.Pozniej to co wyprawia nasz kapitan to parodia,normalne jaja.Najpierw spada z 1 pozycji na trzecią a w kolejnym biegu(chyba kazdy to widział)celowo blokuje Oskiego,aby uniemozliwic mu skuteczna pogon za rywalami.Żenada.I mamy remis w meczu.nastepnie znowu im pokazujemy,ze jestesmy lepsi i prowadzimy 6pkt.
Pozniej Zagar notuje niby defekt i robi się mecz na styku.
Nie wystawienie Mateja do 14 biegu oddaje juz wszystko.
Przed biegiem ostatnim mozna bylo w ciemno obstawic jaki będzie wynik.Watt niby udawal,ze walczy,ze jest w kontakcie,ale zadnej krzywdy nie chcial im zrobic.bylo to baaardzo widoczne.
Mecz ustawiony po mistrzowsku,boli to bardzo.Cały zarząd zrobił z kibicow idiotow.
Zapowiedzi,ze walczymy do konca,że to są serby,że nie odpuscimy.Śmiech na sali.
Leszno było dużo slabszym od nas zespolem,taka prawda.
Na mecz z Bydgoszczą stadion powinien świecic pustkami

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 09:39   

Skoro ustawili mecz po mistrzowsku, to jakim cudem "cały stadion widział" że jest ustawiony? Mecz ustawiony po mistrzowsku charakteryzuje się tym, że nie widać że jest ustawiony.
Żeby była jasność - serdecznie pozdrawiam wszelkich wyznawców teorii spiskowych, którym nie jestem. :papa:

z_trybuny 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 09:43   

DarooM napisał/a:
Na kibiców nie mamy co narzekac,mimo ostatniego miejsca w tabeli i tak bardzo dużo kibiców wczoraj przyszło.Zważywszy na taką upalną pogodę na dodatek.Te 5000 było co najmniej moim zdaniem.
Co do meczu,skandal,jeszcze raz skandal.Chodze na żużel prawie 25 lat i tak ustawionego meczu to jeszcze nie widziałem.Po 12 biegach mówiłem,że przegramy 44-46...a przed ostatnim biegiem byłem gotów zalozyc sie o kazde pieniądze,że 1-5 w plecy.
Mecz ułożony po mistrzowsku.W pierwszej fazie zawodów pokazujemy im,że jestesmy wstanie na luzie ich wysoko pokonac.prowadzimy 20-10.Pozniej to co wyprawia nasz kapitan to parodia,normalne jaja.Najpierw spada z 1 pozycji na trzecią a w kolejnym biegu(chyba kazdy to widział)celowo blokuje Oskiego,aby uniemozliwic mu skuteczna pogon za rywalami.Żenada.I mamy remis w meczu.nastepnie znowu im pokazujemy,ze jestesmy lepsi i prowadzimy 6pkt.
Pozniej Zagar notuje niby defekt i robi się mecz na styku.
Nie wystawienie Mateja do 14 biegu oddaje juz wszystko.
Przed biegiem ostatnim mozna bylo w ciemno obstawic jaki będzie wynik.Watt niby udawal,ze walczy,ze jest w kontakcie,ale zadnej krzywdy nie chcial im zrobic.bylo to baaardzo widoczne.
Mecz ustawiony po mistrzowsku,boli to bardzo.Cały zarząd zrobił z kibicow idiotow.
Zapowiedzi,ze walczymy do konca,że to są serby,że nie odpuscimy.Śmiech na sali.
Leszno było dużo slabszym od nas zespolem,taka prawda.
Na mecz z Bydgoszczą stadion powinien świecic pustkami

odpuść sobie żużel i zajmij sie może szachami? to nie sport dla Ciebie. Tylko proszę Cie nie nazywaj sie kibic Startu Gniezno.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 09:45   

Daroom - piszesz totalne bzdury. Widziałeś co działo się w parkingu??? Chłopacy prosili Zagara, żeby pojechał w 14 biegu, podstawiali mu swoje motocykle, a on to zlał. Frajerska postawa i tyle.

Faktytcznie Piotrek, Bjerre i Lindgren całe zawody jeździli słabo, więc nasi wyłożyli im się w nominowanych. Większych bzdur dawno nie czytałem. Mecz przegranyt przez Zagara, Najpierw nie podjął walki, a potem w ogóle nie wyjchał do biegu.

Szabla - dogadany czy nie, co z niego za sportowiec jak olał kibiców i zespół? Na wyjazdach niech sobie doytyka taśmy, cokolwiek, ale u siebie wypadałoby wyjechać. Chociaż moim zdaniem 14 bieg i tak inaczej by nie wyglądał, a w 15 było pewne 1-5 lub ewentualnie 2-4.

ugo 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:00   

pyskaty2 napisał/a:
Daroom - piszesz totalne bzdury. Widziałeś co działo się w parkingu??? Chłopacy prosili Zagara, żeby pojechał w 14 biegu, podstawiali mu swoje motocykle, a on to zlał. Frajerska postawa i tyle.

Faktytcznie Piotrek, Bjerre i Lindgren całe zawody jeździli słabo, więc nasi wyłożyli im się w nominowanych. Większych bzdur dawno nie czytałem. Mecz przegranyt przez Zagara, Najpierw nie podjął walki, a potem w ogóle nie wyjchał do biegu.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Dawcio 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:03   

pyskaty2 napisał/a:

Szabla - dogadany czy nie, co z niego za sportowiec jak olał kibiców i zespół? Na wyjazdach niech sobie doytyka taśmy, cokolwiek, ale u siebie wypadałoby wyjechać. Chociaż moim zdaniem 14 bieg i tak inaczej by nie wyglądał, a w 15 było pewne 1-5 lub ewentualnie 2-4.

Czemu 14 by inaczej nie wyglądał? Mogliśmy puścić Zagara (jakby sie zdecydował) z Wattem, a w 15 Ułamka z Adamczakiem i całkiem inaczej by się ułożyły te biegi nominowane. Myślę nawet, że byśmy wygrali 14, a w 15 Ułamek powalczyłby z obcokrajowcami Unii. Ale teraz możemy tylko gdybać.

I jeszcze to wykluczenie Watta w pierwszym biegu. Sędzia w powtórkach nie widział kontaktu? Czy nie chciał go widzieć? Bo jak dla mnie podcięcie przez Lindgrena ewidentne.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:14   

Dawcio, siedziałem obok tej sytuacji i szczerze - Watt celowo się położył na koło Fredki, kiedy widział, że jest za wolny. Pytanie tylko czy z perspektywy sędziego można było to zobaczyć. Summa summarum - niestety decyzja właściwa.
Pyskaty2 - jeśli faktycznie było jak mówisz, że odmówił nawet wyjazdu na sprzęcie, który mu podstawiano, to akurat wielki minus dla niego. W tym momencie mógł to potraktować nawet treningowo. Zbijanie średniej też nie jest tu bez znaczenia, bez dwóch zdań. Po wygranym biegu Zagara i sugestywnym spoglądaniu na silnik i zabawy z manetką gazu - powiedziałem do kumpla obok, że w następnym biegu defekt. No i pieprzone BINGO.

Dawcio 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:19   

Sędzia oglądał powtórki telewizyjne więc mógł to dostrzec jeżeli tak było. Z mojej perspektywy było widać, że Lindgren wszedł pod Watta i zwyczajnie go podciął.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:41   

pyskaty2 napisał/a:

Hehe, kolega Darek po prostu nadal nie doczekał się na fejsie potwierdzenia od klubu, że mecz sprzedano. Najlepiej na piśmie i z pieczątką. Chyba ze dwadzieścia razy już zdążył wyłożyć swoją teorię na profilu klubowym.
To sobie jeszcze tu wrzucił, a co ;)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:50   

pyskaty2 napisał/a:
Chłopacy prosili Zagara, żeby pojechał w 14 biegu, podstawiali mu swoje motocykle, a on to zlał. Frajerska postawa i tyle.

:hahaha:
Zamiast mieszać Zagara z błotem powinieneś iść do klubu i zapytać dlaczego startował tylko 4 razy i za jaką jałmużnę teraz jeździ ??

Widzę, że już zapomnieli co niektórzy, że Matej wszędzie ratował nam dupe !!
Gdyby nie było go w składzie u siebie nie wygralibyśmy ani jednego meczu a na wyjazdach byłaby torba do 30, 35 pkt.
Teraz nie ma kasy i trzeba robić wszystko ekonomicznie.
Cytat:
Sędzia oglądał powtórki telewizyjne więc mógł to dostrzec jeżeli tak było. Z mojej perspektywy było widać, że Lindgren wszedł pod Watta i zwyczajnie go podciął.

A z mojej ewidentnie Watt "położył" się na tylne koło Fredki który był już z przodu.
Jak najbardziej słuszna decyzja.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:00   

Kibice Leszna jakim byli bydłem, takim zostali. Mam tu na myśli tych "wyróżnaijących się". Nic te kilkanaście lat nie zmieniło.
Śmieszna tylko była riposta w kierunku gości "*** krótko prostytutko", by za chwilę się drzeć "Zostawcie kibica" kiedy zebrało się pałami co niektórym wyrywnym i rzucającym leszczynianom. Którzy z resztą z chęcią by wyszli ze stadionu razem z ogrodzeniem.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:03   

Ramenedes napisał/a:

Zamiast mieszać Zagara z błotem powinieneś iść do klubu i zapytać dlaczego startował tylko 4 razy i za jaką jałmużnę teraz jeździ ??

Może masz info - podaj. Jestem ciekawy jaka to jałmużna, bo podejrzewam, że jej wysokość to co najmniej kilkanaście tysięcy, a więc roczne minimalne. I jeszcze robi łaskę? Sorry... Nie cierpię takiego podejścia.

Dla mnei Watt niestety się położył.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:08   

pyskaty2 napisał/a:
Może masz info - podaj. Jestem ciekawy jaka to jałmużna, bo podejrzewam, że jej wysokość to co najmniej kilkanaście tysięcy, a więc roczne minimalne. I jeszcze robi łaskę? Sorry... Nie cierpię takiego podejścia.

Postaw siebie w jego sytuacji.
To nie są jakieś relacje przyjacielskie tylko standardowo pracodawca-pracownik.
Już widzę jak zapie....asz w swoim zakładzie pracy kiedy szef Ci obcina godzinówkę.
200% normy !!

Zapraszam do klubu, zapukaj do gabinetu Rusieckiego i się wszystkiego dowiesz.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:11   

znaczy się, że każdy chętny może wejść, zapukać a prezes mu udzieli wyjaśnień? gwarantujesz mi to czy to tylko Twoje przypuszczenia nie mające pokrycia w rzeczywistości?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:16   

kapusta napisał/a:
znaczy się, że każdy chętny może wejść, zapukać a prezes mu udzieli wyjaśnień? gwarantujesz mi to czy to tylko Twoje przypuszczenia nie mające pokrycia w rzeczywistości?

Sprawdź :D
Jak ktoś pisze science-fiction i jest mądry na forum to niech spróbuje odwagi w realu i pójdzie do źródła.

rekord_toru 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:16   

Szabla napisał/a:
Ciebie pyskaty2 podnieca robota za pół ceny, wypłata z opóźnieniem albo wcale i jeszcze sam się pchasz na nadgodziny?

Po pierwsze Zagar jest dogadany, że po renegocjacji jedzie 4 razy, po drugie (ponieważ w polskim żużlu nigdy nic nie wiadomo) jeśli w przyszłym roku będzie KSM to czas najwyższy zbijać średnią. A kiedy to robić, jak nie wtedy, kiedy jedzie się o nic? I nie piszcie, że to Derby, że gdzie sportowa ambicja i tak dalej - dla Mateja to żadne Derby, mecz jak każdy inny, na dodatek o nic, więc jaka sportowa ambicja, co miałby sobie udowodnić kolejnym biegiem i nawet potencjalną trójką?

Jak dla mnie sport oznacza PRZEDE WSZYSTKIM walkę do końca. Jeśli ktoś spokojnie patrzy, jak jego drużyna zmierza do porażki i nic z tym nie robi, to zachowuje się jak aktor, a nie sportowiec.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:20   

Ramenedes napisał/a:

Już widzę jak zapie....asz w swoim zakładzie pracy kiedy szef Ci obcina godzinówkę.
200% normy !!

Za co Zagar dostaje kasę od Startu? Na co Zagar dostaje przed sezonem od Startu? To jakim prawem korzysta ze sprzętu kupionego za pieniądze od Startu w innych zawodach?! To jest fair twoim zdaniem? Wiem, że to normalka, ale potem sprzęt faktycznie nie daje rady, jak jeździ się na nim w PL, GP i innych zawodach.

Dawcio 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:22   

Ramenedes napisał/a:
pyskaty2 napisał/a:

200% normy !!

Stawiam siebie w jego sytuacji i ambicja nie pozwoliłaby mi olać klubu i kibiców, którzy przyszli mnie oglądać.

ugo 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:23   

Ramenedes napisał/a:

200% normy !!

Z tym pracodawcą to masz rację, ale wygrany mecz przegraliśmy właśnie przez Mateja, jego pasywną jazdę, defekt i w żaden sposób nie pomógł by wygrać. Ewidentnie olał nas kibiców.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:25   

Niestety światem rządzi pieniądz, nie wyłączając sportu, a takie zaiste piękne, romantyczne podejście jak Wasze to już tylko w sporcie amatorskim. Niestety...
Brak wychowanków i przywiązania do barw także dorzuca swoje trzy grosze do tego tematu.

Dawcio 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:28   

Szabla napisał/a:
Niestety światem rządzi pieniądz, nie wyłączając sportu, a takie zaiste piękne, romantyczne podejście jak Wasze to już tylko w sporcie amatorskim. Niestety...

Wszystko przez to, że nasi polscy działacze rozpuścili tak zawodników. Co roku co raz większe pieniądze to teraz tak to wygląda. Żużel od początku XXI wieku bardzo się zmienił pod tym względem.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 11:45   

A propos Leszna i wychowanków (tu akurat leszczyńskich w naszych barwach, ale to pokazuje jaka była identyfikacja z klubem) - ilu by dziś pobiegło po defekcie prawie całe okrążenie po jeden punkcik? Pawłowi Jąderowi się chciało 17 lat temu. Do dziś mam schowane spodnie z dziurami na kolanach w których prezentowałem bardzo widowisko kumplom na podwórku, jak Paweł padł na kolana za linią mety ;P

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 18:16   

Poniedziałek się kończy i nie mamy żadnej oficjalnej wypowiedzi prezesa, menago albo chociaż Damazego. Dziwne...

O jednym zapomniałem, brawo za oprawę dla SGiF-u :brawo: :brawo: :brawo:
Jest już na Youtubie https://www.youtube.com/w...d&v=5UX8hM7VFzk

ubot90 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 18:53   

SGIF oprawa fajna, ale z boku wyglądacie jak ciepłe kluchy, już dawno postawa wobec klubu i zwodników powinna być inna.

Np. http://www.youtube.com/watch?v=tRNmDrpT1Xg

Edddddd 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 20:35   

Ciekawe ubot90 jak Ty wyglądasz?! Zamiast głupio stukać na klawiaturze - idź i pomóż, to, poza zaangażowaniem, nic nie kosztuje. Można by wiele napisać o tym sezonie w ekstralidze żużlowej. Wiem, że znakomity wpływ na nasze wyniki sportowe miał kompletny niewypał w postaci zakontraktowania Lindbaecka - no ale kto to wiedział?! Mimo to, ja odczuwam wielki żal, rozczarowanie. Wierzyłem w tą drużyne od samego początku. Kupiłem karnet - po tym jak został mi skradziony kupowałem bilety jednorazowe - bo po łomocie z Falubazem, po porażce z Rzeszowem, po "pięknych przegranych" ja nadal widziałem światło w tunelu. I naprawdę nie przekona mnie nikt, że nie mogliśmy wygrać za "3" z Gorzowem i Lesznem na własnych śmieciach... Czy to było naprawdę aż tak wiele?! I mimo, iż niemal wszyscy skazywali nas na pożarcie od bardzo dawna, to w tym momencie mielibyśmy 13 punktów....- jeden mniej od Wrocławia i Rzeszowa; trzy punkty straty do Gorzowa i 5 punktów przewagi nad Bydgoszczą... W perspektywie mecz u sibie z Gryfami oraz mecz o wszystko we Wrocławiu. A teraz? Nie mamy nic... Dlaczego? Wydaje mi się, że ludzie, którzy siedzą w tym sporcie i jednocześnie reprezentują czerwono czarne barwy zbyt szybko uwierzyli w to, że rzeczywiście jesteśmy słabi. Szkoda, bo prawdziwych facetów poznaje się po tym jak kończą, nie zaczynają. My natomiast zaczeliśmy i skończyliśmy kompletnie bez wyrazu, bez woli walki, bez pomysłu...

P.s. Dajcie już spokój Darkowi - chłopak chodzi tyle lat na żużel; widział już niemal wszystko w wykonaniu naszego zespołu - ale mimo to człowiek czasem nie wytrzymuje, bo jak się widzi taką chałturę to nerwy puszczają. A na oficjalnym kanale na FB klejbas dalej wkręca, że *** też złoto, tylko się nie świeci...i po co to?! Ile można mamić ludzi tanimi tekstami, które mają się nijak do rzeczywistości?!

19SKS52 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 20:36   

A po co cisnąć po swoich zawodnikach? Przecież widać, że chłopacy się starają, walczą (44 punkty się same nie zrobiły). Niestety, ale w plotki nie wierzę (obojętnie jakie). Wiadomo, zawsze można ich lekko "pstryknąć w nos" i zagrzać do większej walki :)

ponk 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 21:03   

pyskaty2 napisał/a:

Nie napisałem 3500, ale 3-4 :) Może były 4 tys, ale w porywach. Na SF zawsze piszą więcej niż jest faktycznie.

to teraz wejdź na oficjalną stronę Startu i.... przekonaj nas, że tam też zawyżają liczby, żeby więcej podatku zapłacić....

pyskaty2 

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 21:24   

To nie te czasy, że podatek płaci się od liczby kibiców w mediach :) Troszkę się zmieniło, wiesz? Są kasy fiskalne. Zapewne na tej podstawie klub się rozlicza z biletów.

MI wkurzenie za wczoraj nadal nie chce przejść. Zgadzam się z Edim, że można było się utrzymać,zabrakło bardzo niewiele. Rzeszów dom - wtopa Świder i Bjarne (+ Ułamek). Gorzów wyjazd - wtopa Anton. Gorzow dom - wtopa Watt. Leszno dom - wtopa Zagar. Bydgoszcz wyjazd - wtopa Świder i Ułamek. Leszno wyjazd - wtopa Bjarne i Ułamek.

Co mecz ktoś zawalał... A zabrakło bardzo niewiele do utrzymania...

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 07:02   

ubot90 napisał/a:
już dawno postawa wobec klubu i zwodników powinna być inna.

Jeśli kiedykolwiek w Starcie pojawi się taki sponsor jak KGHM i zawodnikom nie będzie brakowało absolutnie niczego - wtedy na pewno nie będziemy ich w żaden sposób usprawiedliwiać a i zarządowi się dostanie. Póki co mieszkamy w biednym Gnieźnie i mamy takie warunki jakie mamy.

Nicky 

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 16:13   

Ramenedes napisał/a:
Oszustwo i złodziejstwo!!!!!!!
Jak można po raz kolejny !! stracić 10 pkt przewagi ??
Jak można wystawić tak hu...y skład na nominowane ??
Jak można mamić kibiców tekstami, że walczymy do końca ??
Jak można pozwolić Imbirowiczowi prowadzić zespół i dokonywać decyzji personalnych ??

Dzisiaj banda Rusieckiego podniosła mi ciśnienie do granic wytrzymałości !!

Niech teksty ludzi po meczu dadzą Wam "działacze" do myślenia:
"Wy h..e je....e złodzieje !! albo "Wybuduj sobie drugi dom !! " lub
"Przeje..ć wygrany mecz, sprzedawczyki!!"

Osobiscie będę namawiał tą bande którą tu wymieniłeś o wniesienie na drogę sądową przeciwko Tobie o sugerowanie sprzedania meczu.
Odpowiem Ci na Twoje wypociny:
Po 1 : To jest tylko sport.
Po 2 : Jaki miał być inny skład- był optymalny . Matej w 14 nie miał na czym jechać.
Po 3 : HIT roku działacze obiecali walke do końca w tym meczu była??? czy nie??? słowa dotrzymali mecz kapitalny do 15biegu.
Idz do Bydgoszczy tam będziesz miał na starcie przegrany mecz.
4: A kto miał prowadzić drużyne jak 1 trener był chory? TY :hahaha:

Odpowiedz do tematu