Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz , czyli Pożegnanie z ekstra.
Autor Wiadomość
DarooM 

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 16:23   

Tym razem wielkie słowa podziękowania należą się naszym działaczom,za zmontowanie najsilniejszego składu(nie licząc kontuzji Seby)na ten ostatni mecz przy W25.
Mecz o nic,ale w sumie to mecz o 9 miejsce,zeby nie byc ostatnim :mruga:

Polonia bez Herbiego,więc są duże szanse na okazałe zwycięstwo.
Więc dzisiaj po raz ostatni dopingujmy naszej ukochanej drużynie,jakby to był mecz o życie.
Podziękujmy Matejowi,wiadomo to jego ostatni mecz w barwach Startu przy W25.
Zrobił dla nas bardzo dużo,był prawdziwym liderem.
STARTU NIGDY SIĘ NIE WSTYDZE!!! :start_2:

pyskaty2 

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 16:37   

Przyłączam się do braw, działacze robią co mogą, a jakieś anonimowe persony opluwają ich na fb.. Żenada, nie trzeba być specjalnie mądrym, żeby wiedzieć,że nikt nie dałby 3mln zł kredytu spółce bez majatku. Blazenada trwa w najlepsze.

dziś nie jestem pewny wysokiego zwycięstwa, mają juniorów, Buczka, Saszę, Hansa i Kostka. Nie mają szóstego do gry, bęzie ciężko

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 17:57   

Cytat:
jakieś anonimowe persony opluwają ich na fb
oświecę Ciebie :) to członkowie Ruchu Wibratora..jeden z nich jest adminem. W sumie piszą praktycznie sami ze sobą. Nie będę z nimi polemizował bo nie ma sensu ale wyjaśnię Tobie coś- zrobić szum wokół czegoś najbardziej znaczącego w Gnieźnie=próba zbicia kapitału politycznego. Sami jako partia NAS doją ( finansowanie partii politycznych ) a tutaj wielce oburzeni. Na koniec peunta- KOMPLETNIE NIC NIE ROBIĄ- to postanowili w końcu wziąć się za siebie i coś spróbować...szkoda, że w taki marny sposób.

ps. anonimowy jest tylko admin, reszta podpisuje się imieniem i nazwiskiem :yes:
ps2. w sumie jeden pies czy Ruch, czy komuchy, czy prawica, czy udawana prawica- oni wszyscy generują ZŁO :)
ps3-zboczę trochę na temat polityki- gdyby ujawnić ich wszystkie wałki ( polityków/partii ) zabrakło by miejsc w więzieniach ( od Tuska po Kaczyńskiego kończąc na J.K.M. ).

NA STADION LUDZIE NA STADION!

19SKS52 

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 22:27   

Kurde, lubie ten cały cyrk i się z nim zżyłem, ale te małpy występujące już trzeba wymienić, ile razy można pokazywać te same sztuczki.

Nightmare 
Król Kibiców Startu

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 22:33   

Brawo Start! Cóż za fascynujące widowisko w ładnej sceneri ;)

Napisałbym ze mecz sprzedany, ale komu i poco?

I te jaja z oswietleniem oraz zamknięcie Adamczaka przez Świdra :ok:

Ostatni gasi światło ;)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 22:39   

Oczekuje jutro wypowiedzi prezesa, którego przy okazji pozdrawiam wraz z jego przydupasem Menago co ma zamiar zrobić z tym burdelem !!

Po pierwsze kabaret ze światłami. Komentarz chyba zbędny. Kto był na meczu wie co się działo.

Po drugie Świder. Tego człowieka trzeba żelazkiem pierd..nąć w głowę to może wtedy skuma, że koleś jadący w tym samym kevlarze jest z tej samej drużyny i nie wsadza się go w płot tylko po to żeby na fakturce było więcej kasy za punktówkę.
Z taką jazdą zapraszają do Krosna, Rawicza czy Krakowa.

Po trzecie nachlane żule walające się po stadionie.
Czy osoby wpuszczające kibiców na stadion nie widzą takich ludzi i czemu ich nie wyłapują ?? Czy osoby sprzedające browar na stadionie nie widzą, że koleś jest tak ubzdryngolony, że zaraz zwróci im w twarz wczorajszy obiad ??
Potem inni kibice na stadionie muszą się z takimi *** użerać.

Podsumowując cały sezon ma W25: Matej i długo długo długo nikt........
Dziękuję dobranoc.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 22:51   

napiszę tylko tyle: marnie zaczęli, marnie skończyli. Koniec =]

Cytat:
Podsumowując cały sezon ma W25: Matej i długo długo długo nikt........
Dziękuję dobranoc.

kradnę :ok:

19SKS52 

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 23:03   

Szanuję dokonania z wcześniejszych sezonów itp. ale dziś dali popis. Popis jak nigdy. Ja rozumiem- przegrać mecz po walce do samej krechy, a to był popis słabośći i zarządu i zawodników. A wszystkiemu winna jest oczywiście $$$. Taki jest sport, trzeba jechać dalej i szykować się na wyjazd do Wrocka, również będzie ciekawie. SKS TO MYY!

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Sie 15, 2013 23:06   

z_trybuny napisał/a:
Pan Czarnecki wystąpi w meczu z Bydgoszczą....
:hahaha:

info 100%, co?

z_trybuny 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 07:31   

Szabla napisał/a:
z_trybuny napisał/a:
Pan Czarnecki wystąpi w meczu z Bydgoszczą....
:hahaha:

info 100%, co?

Info od samego czarneckiego na fb, co się potoczyło dalej to niewiem.
Wiele można by pisać o wczorajszej żenadzie ale jedno jest pewne, pan piotr "odegralem sie" Świderski jest najgorszym typem zawodnika i powinny go unikać wszystkie kluby. Jego chamstwo zarówno w całym sezonie jak i wczoraj przerasta wszelkie granice... Reasumując wczorajszy mecz był podsumowaniem całego sezonu - jedna wielka klapa.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 09:55   

DarooM napisał/a:
Tym razem wielkie słowa podziękowania należą się naszym działaczom,za zmontowanie najsilniejszego składu(nie licząc kontuzji Seby)na ten ostatni mecz przy W25.
Mecz o nic,ale w sumie to mecz o 9 miejsce,zeby nie byc ostatnim

Cóż...
Ramenedes napisał/a:
Czy osoby sprzedające browar na stadionie nie widzą, że koleś jest tak ubzdryngolony, że zaraz zwróci im w twarz wczorajszy obiad

Kasa jest kasa....
z_trybuny napisał/a:
Reasumując wczorajszy mecz był podsumowaniem całego sezonu - jedna wielka klapa.

Niestety...
Styl z klasy okręgowej w pełnej okazałości...

DarooM 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 10:19   

Jaki cały sezon,taki i ostatni mecz.
Żal,rozczarowanie,zero szacunku dla kibiców,zero.
Nie ma tłumaczenia o sytuacji finansowej,Polonia też z długami i zdegradowana.
Ale pojechali honorowo,z ambicją.Bez Hancocka,ale pokazali,że jadą do końca.
Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

A Świderskiemu do Oscara bym wręczył.Jak żyje nie widziałem czegoś takiego.
Jak mozna wchodzic pod swojego zawodnika i w płot go pakowac??Co za idiota!!
Nie dziwie się wcale Adamczakowi,że nie ukonczyl biegu i zjechal z toru.
Atmosfera w druzynie katastrofalna.
No nic,żałosne zakończenie sezonu i spadek z hukiem z 10 miejsca.

Czebyl 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 10:41   

z_trybuny napisał/a:
Info od samego czarneckiego na fb, co się potoczyło dalej to niewiem.
Wiele można by pisać o wczorajszej żenadzie ale jedno jest pewne, pan piotr "odegralem sie" Świderski jest najgorszym typem zawodnika i powinny go unikać wszystkie kluby. Jego chamstwo zarówno w całym sezonie jak i wczoraj przerasta wszelkie granice... Reasumując wczorajszy mecz był podsumowaniem całego sezonu - jedna wielka klapa.

Informacja o tym, że Anton pojawi się na meczu z Bydgoszczą pojawiła się przed kontuzją Ułamka, potem był problem z KSM i nasi musieli powołać Mateja ze względu na to, że ma wyższy KSM od Antonio. Zagar jest jednak profesjonalistą, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że długi nie są winą kibiców i walczył z rywalami w przeciwieństwie do Piotra Świderskiego.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 10:48   

Cytat:
Przed meczem miałem pozytywne odczucia co do tego spotkania. Ostatecznie wszystko potoczyło się inaczej. Biorę na siebie winę za ustawienie dwóch ostatnich biegów. Miałem pewien plan, który ostatecznie nie wypalił. Jestem zawiedziony postawą niektórych zawodników. W sytuacji kiedy niektórzy zostawiają serce na torze, inni jadą tak, jakby chcieli ukarać klub.

Ciekawa, szczera wypowiedź Ando.
Co do meczu to się nie wypowiem. Szkoda słów, że tak to wyszło.
Za rok widzę z tego składu Damiana, Oskara i Adriana. To wokół nich trzeba budować żużel w Gnieźnie, choćby miał być on pierwszoligowy przez kilka ładnych lat.

ugo 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 11:10   

DarooM napisał/a:
Jaki cały sezon,taki i ostatni mecz.
Żal,rozczarowanie,zero szacunku dla kibiców,zero.
Nie ma tłumaczenia o sytuacji finansowej,Polonia też z długami i zdegradowana.
Ale pojechali honorowo,z ambicją.Bez Hancocka,ale pokazali,że jadą do końca.
Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

A Świderskiemu do Oscara bym wręczył.Jak żyje nie widziałem czegoś takiego.
Jak mozna wchodzic pod swojego zawodnika i w płot go pakowac??Co za idiota!!
Nie dziwie się wcale Adamczakowi,że nie ukonczyl biegu i zjechal z toru.
Atmosfera w druzynie katastrofalna.
No nic,żałosne zakończenie sezonu i spadek z hukiem z 10 miejsca.
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Tylko kibice nie zawodzili w całym sezonie, bo reszta to dno.

maaagic 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 11:13   

Cóż, kończymy w tragicznym stylu - dokładnie tak jak zaczęliśmy. Nic tylko cieszyć się, że ten sezon jest za nami i nic tylko mieć nadzieję, że za rok będziemy mieli chociaż tą 1 ligę, która de facto zapowiada się nie mniej ciekawie niż ekstraliga.

tony187 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 13:59   

Czyżby AR podjął decyzję?

http://www.speedwaystudio...jak-pozegnanie/

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 14:08   

Odejść łatwo, pytanie kto posprząta cały ten bałagan...
Czasem chodzi we mnie myśl, że na niektórych stanowiskach powinien istnieć cenzus majątkowy.
Janusz Stefański (Ostrów), Maciej Polny (Gdańsk), Arkadiusz Rusiecki (Gniezno) - historia lubi się powtarzać.

Koniu 
Koniu

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 15:50   

Jak Rusek odejdzie to w przyszłym roku nie ma żużla w pgn. Będzie wniosek o upadłość spolki i dziękujemy do widzenia...

Branch 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 17:13   

tony187 napisał/a:
Czyżby AR podjął decyzję?

http://www.speedwaystudio...jak-pozegnanie/

to wychodzi na to że w klubie nie jest już tak źle jak było...chyba że mamy casus kapitana Francesco Schettino ;]

luk 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 18:51   

Co zrobił w tym roku burdel zabiera zabawki i zostawia długi ?? ? Niech się wypowie jak jest klub zadłużony.

ponk 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 23:02   

o wyniku, postawie zawodników (w szczególności Świderskim) powiedziano już chyba wszystko, więc nie będę się powtarzał... chciałem natomiast napisać o jednej rzeczy- mianowicie frekwencji... otóż Pan Rusiecki stracił wczoraj resztki mojego szacunku i sympatii- którymi mimo wszystko darzyłem go ze względu na "stare czasy".... kiedy wszedłem na stadion 30 minut przed meczem przecierałem oczy ze zdumienia... na stadionie było wczoraj (wg mnie) około 7,5 tysiącia takich chorych głup.ków jak ja/my... na meczu o nic, z osłabionym przeciwnikiem, na ostatnim meczu tego upokarzającego sezonu, który kończy się w atmosferze zniechęcającej każdego normalnego człowieka do odwiedzania W25... mimo wszystko stadion był prawie pełen- ludzie przyszli bo kochają ten klub, ten sport czy też bez wyraźnego powodu, ale przyszli tak jak chodzili przez cały sezon- dużo liczniej niż zaslugiwali na to zawodnicy (z jednym wyjątkiem- no może dwoma) i zarząd (bez wyjątków)... przyszli i w znakomitej większości świetnie się bawili- bez względu na wynik i cały ten cyrk ze światłami... i miałem taką cichą nadzieję, że Rusiecki tak po ludzku wyjdzie do nas i powie to magiczne słowo... że powie zwyczajne "Dzięki, że nie zostawiliście nas samych"... nie wiem... może się czepiam, może za dużo wymagam, ale chyba nie tak miał wygladać ten "nasz Start" kiedy modliliśmy się wszyscy o ta upragnioną ekstraligę i kiedy rok temu wspólnie cieszyliśmy z osiągniętego celu... wynik sportowy i finansowy to jedno- nad tym mozna dyskutować, zgadzać się ze sobą lub nie... każda porażkę sportową mogę przełknąć i wybaczyć (nie raz już byłem z tym klubem w 2giej lidze)- ale tego oderwania od nas- najwierniejszych kibiców- nie wybaczę nigdy!!!! i mam nadzieję, że Rusiecki w końcu nie zrobi z "gęby cholewy" i w końcu odejdzie- może jestem rozgoryczony i zmęczony tym wszystkim- ale moja noga na stadionie nie postanie póki AR bedzie u sterów władzy w tym klubie.

Bartas0513 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 23:08   

Serio uważacie p. Rusieckiego za kogoś kto ratuje żużel w Gnieźnie? Czy w 70 -tysięcznym mieście nie znajdzie się jeden bystry, obrotny, który wyciągnie nas z tego bajzlu?
Chciałbym aby pan Rusiecki powiedział publicznie że: EKSTRALIGA go przerosła, że zbudował zły budżet opierając jego 70% na dochodach których nie mógł przewidzieć oraz że skład, który zbudował to praktycznie w 75% niewypały. Na końcu niech przeprosi i odejdzie, razem z całą bandą znawców.

Nie ma ludzi niezastąpionych. Każdy bajzel można posprzątać.

z_trybuny 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 23:09   

Ponk zabrakło poprostu ludzkiego odruchu aby na koniec powiedzieć dzięki że byliście i przepraszamy za cały ten chlew.

p.s. gwoli śmiechu cytuję naszego rzecznika: Oświetlenie było ustawione na maksymalną moc, problemy stwarzała drużyna Polonii Bydgoszcz"
Buahahahahaha te włączone 1/7 lampek to ta nasza maksymalna moc?? oświetlenie za 1,5 mln zł a my byśmy dostali jeszcze karę za brak świateł!
nooo comment!!!!

daras30 
speedway

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 01:07   

z_trybuny napisał/a:

Buahahahahaha te włączone 1/7 lampek to ta nasza maksymalna moc?? oświetlenie za 1,5 mln zł a my byśmy dostali jeszcze karę za brak świateł!
nooo comment!!!!
Nie masz bladego pojęcia na ten temat a zabierasz głos. Dodatkowo masz ewidentne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Włączyliby wszystkie światła to znalazłyby się orły coby narzekali że nie oszczędzają , włączyli tyle aby spełnić wymogi ekstraligi też źle bo za ciemno , Wam sie ewidentnie w dupach poprzewracało od tego ekstralipowego sezonu.

Mecz w plecy , jak większość w tym sezonie więc specjalnie się nie przejąłem żal mi tylko Pana Łączyńskiego , który ślepo wierzył że te nasze kapiszony wypalą ja prawdziwe naboje , niestety tor zweryfikował wszystko i wiemy że kapiszon bedzie zawsze tylko kapiszonem.

ps: Owszem Zagar był najjaśniejszą postacią Startu w tym sezonie ale za mecz z Lesznem (i nie tylko ) jest dla mnie skończony podobnie jak Radwańska ... Za brak sportowego podejścia .. Tyle .

m_k 

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 01:24   

daras
a ile mozesz jezdzic za damksich hu. ??
Ja się Matejowi nie dziwie uwazam że dzięki temu kolesiowi w tym sezonie mielismy fajne chwile.
To był jedyny zaodowiec w pełni tego słowa znaczeniu, i jedyne pieniadze z tego klubu z czystym sumieniem przelał bym temu Panu na konto.
A reszta tej "bandy" zaprosił bym na budowe do jednego ze sponsorów do firmy O-W i by wiedzieli jak ludzie zarabiaja cięzko na zycie.
A takich "ZAWODOWCÓA"JAK PS .............. cenzura

P.S. Taki Matej próbuje ze damski h.. wyszkolic Oskara daje jemu wskazówki a ten (wypoiwedz mateja po meczu) ma to w dupie .
Taki Zmarzlik przy Gollobie robi mega postepy , jak przy Tomku rozwinoł się Przedpelski a na Moje nasza mega gwiazda OSKAR cofa sie w miejscu, a najdobitniej pokazuje to wczorajszy mecz i 2 wyscig 1 -MSC Gała 4-msc Oskar wiem że słabsze wyscigi zdarzaja sie kazdemy, ale jeżeli taki Gala potrafi wygra c taki Taki oski który jedt o wiele lepszym zawodnikiem powinien ten wyscig wygrac z palcem w d..
pozro

z_trybuny 

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 08:22   

Przerwa w startach Ci się przyda , a jak bedzie trzeba to juz w ogóle sobie nie popiszesz .../ d

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 11:32   

daras30 napisał/a:
Mecz w plecy , jak większość w tym sezonie więc specjalnie się nie przejąłem

Widzę że Ty jak i zarząd...

daras30 napisał/a:
Wam sie ewidentnie w dupach poprzewracało od tego ekstralipowego sezonu

Fakt.
Mnie na pewno.
W końcu po tak UDANYM sezonie w doopie na 100% się nam zwykłym kibicom poprzewracało.
Czegóż więcej chcieć...

vsv 

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 14:31   

Od spraw które poruszyłeś jest dział techniczny, pisaliśmy o tym juz kilkdziesiąt razy.../d

tony187 

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 17:53   

P.S Co do meczu to szkoda klawiatury, z resztą jak na cały sezon, po którym nam się w "doopach" poprzewracało...

Jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące pracy moderatora zgłoś je w dziale technicznym.../d

Odpowiedz do tematu