Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSKI W GKM
Autor Wiadomość
Nightmare 
Król Kibiców Startu

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 21:40   OSKI W GKM

Jak informują sf Oskar Fajfer przeszedł do GKM. W tym momencie niewiem czy sie smiac czy płakac... Oski jak szczur opuszcza tonący statek i odchodzi do znienawidzonego gkm jaki żal lol 2 o lollo

pawelek 

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 21:56   

I co w tym dziwnego?

raiden 

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 23:13   

Lepiej schować motory do garażu, nakryć kocem i niech czekają do sezonu 2014?
Dobra decyzja Oskara. Jeśli chce coś znaczyć w zużlu nie może dziś kończyć sezonu - mamy dopiero połowę sierpnia więc potrzeba mu startów.

krychu90 

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 04:59   

Nightmare o czym ty piszesz, jakie odchodzi, jakie ucieka jak szczur. Dla nas sezon po prostu się skończył a dla juniora który chce coś osiągnąć ważne jest by jeździć jak najwięcej. Chyba znasz zasadę "gościa" to na takiej zasadzie będzie tam jeździł Oskar.

CEBUL 

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 08:21   

Bardzo dobra decyzja. Niech jeździ jak najwięcej, a to czy to jest GKM czy inny klub nie ma znaczenia. Ligę niżej będzie robił więcej punktów co może tylko lepiej wpłynąć na Niego. Może uda Mu się nawet dokonać niecodziennego wyczynu, a mianowicie w jednym sezonie spaść z Ekstraligi i do niej awansować...

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 13:03   

Cytat:
Jak informują sf Oskar Fajfer przeszedł do GKM. W tym momencie niewiem czy sie smiac czy płakac... Oski jak szczur opuszcza tonący statek i odchodzi do znienawidzonego gkm jaki żal lol 2 o lollo
podjął bardzo dobrą decyzję. Niech chłopak jeździ jak najwięcej- na tym ten sport polega! A nie na siedzeniu w domu i dołowaniu się, że ktoś dał ciała. Jakie opuszczanie statku jak szczur? Czy Tobie już na głowę upadło??? Co wpis to większa bzdura.

Robak 

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 18:46   

Po prostu to "cos" podnieca się takim newsem gdzie każdy porządny kibic, wiedział to po zimowej Gali.

Nightmare 
Król Kibiców Startu

Wysłany: Pon Sie 19, 2013 22:01   

Banik.../d

Obiektywny 

Wysłany: Wto Sie 20, 2013 22:16   

diabolo napisał/a:
Cytat:
podjął bardzo dobrą decyzję. Niech chłopak jeździ jak najwięcej- na tym ten sport polega! A nie na siedzeniu w domu i dołowaniu się, że ktoś dał ciała. Jakie opuszczanie statku jak szczur? Czy Tobie już na głowę upadło??? Co wpis to większa bzdura.

Nie był bym taki pewien jego jazdy. Mają Cyfera który również jest już bezrobotny.

pawelek 

Wysłany: Wto Sie 20, 2013 22:32   

Więc powalczą na treningach - to wciąż lepsze niż koniec sezonu :)

godziu 

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 08:31   

Dla Oskiego jest to szansa aby jeszcze trochę pojeździć..... Jest dobrym (optymalnym) juniorem wiec czemu nie... Jak by wystawić go w parze z Scootem to może ... Znają się już z poprzednich sezonów... Więc łatwiej było by ustawienie pary... i jazda parą ( nie to co ostatnio u nas)...
;]

Obiektywny 

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 12:50   

Z jednej strony to trochę szkoda że Oski może w znacznym stopniu przyczynić się do awansu GKM-u do e-ligi a spadł z nami do pierwszej. Zaznaczam że nie ma tu żadnej złośliwości tylko przewrotność losu. Gdyby Grudziądz awansował była by to nagroda dla nich bo walczyliśmy z nimi jak równy z równym i nam się udało a im nie. Teraz się może wymienimy.

godziu 

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 13:14   

Obiektywny napisał/a:
Z jednej strony to trochę szkoda że Oski może w znacznym stopniu przyczynić się do awansu GKM-u do e-ligi a spadł z nami do pierwszej. Zaznaczam że nie ma tu żadnej złośliwości tylko przewrotność losu. Gdyby Grudziądz awansował była by to nagroda dla nich bo walczyliśmy z nimi jak równy z równym i nam się udało a im nie. Teraz się może wymienimy.

A na następny sezon oddamy im Ułamka i Antona.... a na powrót do I ligi przydał by nam się Hoot Scoot.... =] :mruga: :ups:

Obiektywny 

Wysłany: Pią Sie 23, 2013 19:23   

Oski dzisiaj śmigał w Grudziądzu i z tego co się dowiedziałem szło mu bardzo dobrze. Gdańsk pnie muskuły.

Nicky 

Wysłany: Sob Sie 24, 2013 17:18   

Mam nadzieje że Gdańsk już jutro im wybije Ekstralige z głowy!
Ewentualny awans "Gruzji " były dla nich większym samobójstwem niż Startu.

Obiektywny 

Wysłany: Sob Sie 24, 2013 21:01   

Nicky napisał/a:
Mam nadzieje że Gdańsk już jutro im wybije Ekstralige z głowy!
Ewentualny awans "Gruzji " były dla nich większym samobójstwem niż Startu.

A dla czego nie mają awansować? Widzę u kolegi nutkę zazdrości, że oni mogą a my już swoje mogliśmy.

19SKS52 

Wysłany: Sob Sie 24, 2013 21:52   

To, że aktualnie w 1 lidze nikt nie nadaje się do eligi. Mówię aktualnie, bo przecież do takiego GKM może zawsze przyjść wielki sponsor i sytuacja gwałtownie może ulec zmianie. Naprawdę musi być ogromna kasa, aby ktokolwiek przebił się w lidze bez KSM, gdzie falusy unibaxy itp. zgarną Gollobów/Hampelów i całą czołówkę eligi i pozamiatane, zostaną odpadki Davidsoon czy Andersen.
Eliga z 10 zespołami to najlepszy pomysł, ale z taką sytuacją, gdzie brakuje więcej mocniejszych zawodników oraz kasy nie ma szans...

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Sie 25, 2013 21:27   

No i Oskar GKM-owi mecz wygrał...
Gratulacje :yes: :ok:

19SKS52 

Wysłany: Nie Sie 25, 2013 21:35   

Hehe występ ładny, pewniak na 1 ligę :)
A na koniec pozdrowienia od Oskiego :o

Szuler_Start 

Wysłany: Nie Sie 25, 2013 23:17   

Nie napisze, że zdjęcie mi się podoba, bo tak nie jest. Ale nie szukajmy od razu podtekstów. W tym meczu Oski zdobywał punkty dla GKM, znacząco przyczynił się do ich zwycięstwa, to i dostał szalik. A jako 'ich' zawodnik, to wiadomo, że nie zrobi z nim nic złego.

ponk 

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 18:25   

a we mnie to budzi niesmak... być może jak tak jak napisał gdzieś chyba Nicky- być może kibicowsko, zatrzymałem się w połowie lat 90tych- ale dla mnie klubowe barwy to jednak coś więcej niż kawałek kolorowej szmatki, którą można sobie wymachiwać na lewo i prawo.... przez zwyczajny szacunek dla ludzi którzy mu kibicują od kilku lat przy W25 i przede wszystkim dla tych którzy jeżdżą m.in. za nim po całej Polsce- nie powinien się zachowywać w ten sposób... dla mnie takie sytuacje są zwyczajnie niesmaczne bo nie wyobrażam sobie aby np Baliński przyjechał do Gniezna, pomógł Startowi w jednym meczu a potem roześmiany latał po stadionie z naszym szalikiem w ręku... myślę, że ani nie podobałoby się to kibicom z Leszna ani nam.... tak teraz Oskar- w oczach prawdziwych fanów GKM-u naraził się na śmieszność.
zresztą cały ten wczorajszy mecz to świetna odpowiedź na pytanie dlaczego żużel z roku na rok traci kibiców... przed sezonem- w obu klubach- prawie calkowita wymiana składów, później jakby tego było mało ciągłe kombinowanie ze składami (wypożyczenia, goście) a wczoraj kolejne nowe twarze w dodatku biegające z barwami po stadionie.... muszę przyznać ze smutkiem, że z tygodnia na tydzień, z kolejnki na kolejke coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to już nie moja bajka...

Do_żylny 

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 18:58   

najśmieszniejsze jest to w tym całym cyrku, że o losach całego sezonu danej drużyny może zadecydować jeden mecz w którym pojedzie gość z wyższej klasy rozgrywkowej. Śmiem twierdzić że Grudziądz przegrał by spotkanie i stracił całkowite szanse na awans. Jeśli uda im sie awansować to tylko i wyłącznie dzieki Oskarowi. I gdzie tu sens tego wszystkiego?
Podobna sytuacja jest w II lidze....
Instytucja gościa może pozamiatać cały sezon.

Hyziu 

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 20:21   

ponk napisał/a:
tak teraz Oskar- w oczach prawdziwych fanów GKM-u naraził się na śmieszność.

Mam kilku dobrych znajomych z Grudziądza którzy są wiernymi kibicami GKM-U od kilkunastu lat i uwierz mi że nie na raził się na śmieszność, a gdyby mogli to po wczorajszym meczu nosiliby go na rękach. Co ciekawe szalik dostał od ów kibiców ;)

19SKS52 

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 20:28   

Wyjście jest takie, że przepis gościa powinien obowiązywać tylko podczas trwania rundy zasadniczej.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 21:30   

A ja powiem, że od strony sportowej dla mnie ten mecz to dowód na to, że miejsce Oskara jest tylko i wyłącznie w pierwszej lidze, gdzie może trzepać poważne punkty. Do naprawdę utalentowanych juniorów a `la Przedpełski to on jednak nie ma mimo wszystko startu.
Jeśli Oski szybko skusi się na miejsce w jakimś E-ligowym klubie to jeszcze szybciej będzie stamtąd wracał. Pisałem o tym wcześniej.

ponk 

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 21:51   

Hyziu napisał/a:

Mam kilku dobrych znajomych z Grudziądza którzy są wiernymi kibicami GKM-U od kilkunastu lat i (...) gdyby mogli to po wczorajszym meczu nosiliby go na rękach.

i nie twierdzę, że takich kibiców nie ma- oczywiście są, ale jest ich coraz mniej... tylko jakoś nie do końca potrafię zrozumieć jak "wierny od kilkunastu lat kibic GKM-u" może podniecać się meczem w którym więcej niż grudziądzan w jego drużynie jest Anglików... jest też w niej Ukrainiec, koleś z Leszna- który więcej dni w roku spędza w Anglii niż w Grudziądzu, dwóch ludzi z Torunia i jeden z Gniezna- który debiutuje w ich zespole w 15(?) kolejce i paraduje po stadionie w kevlarze znienawidzonego Startu a o atmosferę w parkingu dba Czech... i tylko niech ci "dobrzy znajomi" modlą się żeby ich GKM nie awansował- bo za rok znowu nie zobaczą w swoich barwach ani wychowanka ani nawet żadnego z "obcych" zawodnikow którzy zdobywali wczoraj punty dla Grudziądza (sic!)- bo albo eliga to "za wysokie progi", albo jak w przypadku Oskara- "zgarną" go bogatsi... ja tylko mam nadzieję, że nie doczekam chwili w której będę musiał mieć ochcote nosić na rękach "kolesia z bykiem czy innym skorpionem na piersi"... dla mnie to jest cyrk.
swoją drogą to się dziwię, że jeszcze żaden 1szo ligowy prezes nie wpadł na taki pomysł, żeby dogadać się władzami żużla i jechać swoje wszystkie mecze np w środy... później podpisać umowy ze wszystkimi seniorami z eligi z KSM-em 2,50 i ze wszystkimi juniorami i jechać składem z siedmioma goścmi... same oszczędności... za podpisy- zero... za treningi- zero... sprzęt- eligowy.... a kibice sobi wybiorą jaki kevlar na rękach będą nosić w dniu dzisiejszym.... cyrk.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Sie 26, 2013 22:01   

ponk napisał/a:
być może kibicowsko, zatrzymałem się w połowie lat 90tych- ale dla mnie klubowe barwy to jednak coś więcej niż kawałek kolorowej szmatki, którą można sobie wymachiwać na lewo i prawo.... przez zwyczajny szacunek dla ludzi którzy mu kibicują od kilku lat przy W25 i przede wszystkim dla tych którzy jeżdżą m.in. za nim po całej Polsce- nie powinien się zachowywać w ten sposób... dla mnie takie sytuacje są zwyczajnie niesmaczne bo nie wyobrażam sobie aby np Baliński przyjechał do Gniezna, pomógł Startowi w jednym meczu a potem roześmiany latał po stadionie z naszym szalikiem w ręku

Teraz juniorzy to sentymenty mają w ...ręku :czytaj:
Obawiam się że "te" czasy to powoli...historia :mruga:
Hyziu napisał/a:
Co ciekawe szalik dostał od ów kibiców

Od których to niejeden kibic z Gniezna mało co zdrowiem tego wyjazdu nie przypłacił :nonono:
Pyskaty napisał/a:
A ja powiem, że od strony sportowej dla mnie ten mecz to dowód na to, że miejsce Oskara jest tylko i wyłącznie w pierwszej lidze, gdzie może trzepać poważne punkty. Do naprawdę utalentowanych juniorów a `la Przedpełski to on jednak nie ma mimo wszystko startu.
Jeśli Oski szybko skusi się na miejsce w jakimś E-ligowym klubie to jeszcze szybciej będzie stamtąd wracał. Pisałem o tym wcześniej

I tak i nie...
Gomólskiemu chyba też ktoś tutaj zarzucał lipę i co?
Jak trzeba teraz jedzie.
Przedpełski to nie ta półka, przede wszystkim cenowa !!
ponk napisał/a:
óźniej podpisać umowy ze wszystkimi seniorami z eligi z KSM-em 2,50 i ze wszystkimi juniorami i jechać składem z siedmioma goścmi... same oszczędności... za podpisy- zero... za treningi- zero... sprzęt- eligowy.... a kibice sobi wybiorą jaki kevlar na rękach będa nosic w dniu dzisiejszym.... cyrk.

To nie cyrk to życie :mruga:
Czasy zawodników "przypisanych do klubów" i wartości z tym związanych jak już pisałem wcześniej to przeszłość... :gazeta:
Niestety.
PS.
Ciekawe, ciekawe...
W rozmowie przy okazji meczu Lechma Start Gniezno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz prezes Arkadiusz Rusiecki zasugerował, że po sezonie odejdzie ze stanowiska
http://www.sportowefakty....us-innemu-wideo

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 10:07   

Cytat:
Jak trzeba teraz jedzie.
Przedpełski to nie ta półka, przede wszystkim cenowa !!

W Tarnowie najczęściej wychodzą mu dwa biegu na cztery, w tym jeden juniorski. Rzeczywiście miazga. Skończy wiek seniora i Shrek kopnie go tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Jego pozycja w IMŚJ to dla mnie nie tyle efekt jego super jazdy, co sporego regresu u juniorów, chyba nawet na całym świecie.
Co do Oskara i Pawła. Jeden i drugi debiutuje w Elidze (pomijam zeszłoroczne pojedyncze wyścigi Pawła), za to Oskar ma większe doświadczenie (licencja od 2010 r.) i porównaj wyniki.
A ten fragment o "półce cenowej" - nie wiem, co Autor miał na myśli.

yahu 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 10:23   

Do_żylny napisał/a:

Instytucja gościa może pozamiatać cały sezon.
To jest przepis który niszczy żużel. Ale kogo to dziwi? Mnie na pewno nie.

Miejsce Oskara jest w ekstralidze, bo tylko tam może się rozwijać. Póki jest juniorem, musi startować z najlepszymi, tym bardziej że konkurencja nie jest zbyt silna i nawet przy 8 zespołach widzę Fajfera w gronie 16 najlepszych młodzieżowców na kolejny sezon. Jestem przekonany że przy lepszym sprzęcie stać go na pokonywanie seniorów w pojedynczych biegach.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 10:30   

No ja trochę mam inne zdanie na ten temat, z Tobą spieranie się to czysta przyjemność, ale że już o tym pisaliśmy, to nie będę się powtarzał :mruga:

Swoją drogą - w jakiej drużynie widziałbyś Oskiego za rok?

Odpowiedz do tematu