Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I co z tym naszym STARTEM GNIEZNO
Autor Wiadomość
Viridis 

Wysłany: Nie Lis 03, 2013 07:11   I co z tym naszym STARTEM GNIEZNO

Jakieś nowe wieści?przypuszczenia ?ITP??

szyna6 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 09:06   

dobre pytanie....może jest ktoś zorientowany jak na tą chwilę wygląda sytuacja w klubie.... wiadomo w mediach się przewijają różne wiadomości ale media to media..... ja jestem ciekaw jak wygląda plan z kim jeśli w ogóle z kimś rozmawiamy... szału się nie spodziewam ale fajnie było by chociaż małymi kroczkami wyprowadzić ten klub na prostą. Nie spodziewam się tzw. "szału" liga zapowiada się na silną więc najważniejsze by nie spaść i w dwa lata odbudować klub finansowo..... wiem że o wiele za wcześnie ale liczę że rozbudzę rozmowę skład który bym widział...:

1. A.Dryml / J.Davidsson
2. M. Jabłoński
3. D. Adamczak
4. N.Klindt / M.Max
5. B. Pedersen
6. A. Gała
7. .............................................

Skład myślę że nie drogi....realny na I ligę....choć wiadomo....to wróżenie z fusów...fajnie jakby Anton został jeśli by jeździł ale najważniejsze to szybko spłacenie zobowiązań i ustabilizowanie klubu.

CEBUL 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 09:33   

Mój skład na 2014 rok, który powalczyłby o "4", jak zapowiada się w klubie, to:

1.B.Pedersen
2.M. Jabłoński
3.K. Brzozowski
4.A.Lindbaeck/J.Davidsson
5.D.Adamczak
6.A.Gała
7.M.Wawrzyniak

Skład na walkę o utrzymanie:

1.B. Pedersen
2.M. Jabłoński
3.D. Adamczak
4.M. Fajfer
5.W. Lisiecki
6.A. Gała
7.M. Wawrzyniak

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 12:29   

Z tego co czytałem, to Mirek chce kolejny sezon spędzić w Ekstralidze i prowadzi rozmowy z Częstochową oraz prawdopodobnie z Gorzowem, więc raczej nie zobaczymy go za rok w Gnieźnie.

Davidsson? Ale jaja by były. Z takich "odpadów ekstraligowych" to widziałbym w Gnieźnie Daniela Nermarka.

oszi11 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 18:06   

Witam widzę że wszyscy ustalają składy I ligę :no: ,ale wizja II ligi musi być rozpatrzona w tym pechowym klubie.

CRC 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 19:37   

oszi11 napisał/a:
Witam widzę że wszyscy ustalają składy I ligę :no: ,ale wizja II ligi musi być rozpatrzona w tym pechowym klubie.

rozpatrzona, pod jakim względem? Jeżeli nie dostaniemy licencji na I lige to w II też nie możemy startować w 2014.

krychu90 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 19:44   

w II lidze możemy jako nowy klub startować.

CRC 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 19:52   

Jako nowy tylko wtedy, gdy spłaci wszystkie zobowiązania poprzedniego tak jak Rybnik w 2013.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 19:55   

A co ze spłatą zaległości przez klub - poprzednika?

Michalfazi 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 20:30   

Widzę podajecie własne składy, więc i ja przedstawię swój skład jaki widziałbym w Gnieźnie:

1. Bjarne Pedersen - pewniak na pierwszoligowym froncie
2. Damian Adamczak - krajowy senior
3. A. Lindbaeck- myślę ze w pierwszej lidze poradziłby sobie z lepszym skutkiem niż w ekstralidze i spróbowałby się odbudować/Michał Szczepaniak
4. Mirosław Jabłoński - krajowy senior, wychowanek
5. Peter Kildemand -dobry solidny pierwszoligowiec z aspiracjami ekstraligowymi
6. Adrian Gała- wychowanek, robi postępy, ma teraz odpowiedni team
7. Gość z ekstraligi

Myślę ze skład ten stać byłoby na awans do pierwszej czwórki i walkę w play offach. Skład nie na awans ale na powalczenie w lidze.

ponk 

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 22:51   

z tego co "wróbelki cwierkają" to w klubie chcą żeby zostali Ułamek, Pedersen, Lindback- ważną umowę ma Adamczak (ale to żadne nowości)... co do "nowych twarzy"- dobrze strzelacie z Davidssonem i dobrze strzelacie z MJ w kontekście Gorzowa- nikt natomiast nie pisze o wymianie Fajfer- Pulczyńscy... skąd na to wszystko mają się wziąć pieniądze?? nie mam pojęcia... ale ileż można przepisywać zawodnikom te wszystkie długi na kolejny sezon...

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 08:16   

Jeśli wymieniamy takie nazwiska jak Davidsson czy Pulczyńscy, to naprawdę słabo to widzę. Jonas sam chyba nie wie, jak w Gnieźnie przywiózł chyba 12 punktów (o pozostałych meczach w jego wykonaniu nie ma co nawet myśleć), a bliźniorsy miały otwartą drogę do zrobienia wielkiej kariery i okazali się być kompletnie nierozwojowi. No ale rozumiem, że na niewiele nas będzie stać.

Wspomniany Kildemand raczej znajdzie klub w ekstralidze, a myślę, że nam pozostaje przeczesywać 3-4 sort zawodników, gdyż tylko tacy zechcą w Gnieźnie ścigać się.

Z zeszłorocznego składu jedynym zawodnikiem ( pomijając Damiana), którego chciałbym oglądać jest Bjarne Pedersen. Nie jestem jego jakimś fanem, ale też nie powiem, aby mi jakoś podpadł szczególnie.

szyna6 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 08:53   

niestety ale wydaje mi się że nasza sytuacja finansowa sprawi że będziemy walczyć o środek tabeli/ utrzymanie. Powiedzmy sobie szczerze:

1. Marma - na pewno zbuduje solidny skład.
2. Bydgoszcz - mimo kłopotów zostaną juniorzy + miasto da kasę i znów są w grze.
3. GKM - napewno będą walczyć, mają solidny I ligowy skład i stabliność finansową.
4. ROW - z zapowiedzi mają pieniądze i są zmobilizowani by zbudować silny skład: rozmawiają z D.Stachyrą, D.Jeleniewskim, P. Świderskim, Fredką - może być tam ciekawie....
5. Lublin - zapowiadają walkę o 1-czwórkę......ale dla mnie to dziwny zespół....

6. Loko - jak zwykle u siebie jadą wyjazdy LIPA
7. Orzeł - ? (zagadka)
8. Start - tutaj najważniejsze moim zdaniem jest utrzymanie i wyprostowanie finansów.....

Skład: (na czwórkę) a potem zagrywka w stylu LUBLIN:

1. B. Pedersen
2. D. Adamczak
3. A. Lindback
4. M. Jabłoński
5. J. Davidsson
6. A. Gała
7. GOŚĆ

Skład na (utrzymanie-tzn walkę o utrzymanie):

1. J. Doyle
2. A. Skórnicki/ R.Jamroży
3. K. Larsen
4. D.Adamczak
5. N.Klindt
6. A. Gała
7. M. Wawrzyniak

w obu wariantach brakuje JUNIORA!!!!!!! takiego co zrobi te 5-6 punktów!!!!!!!! bez tego ani rusz.....

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:13   

Z tego co się orientuję to bracia Pulczyńscy będą od przyszłego roku seniorami więc po co nam oni? Słyszałem, że zaawansowane rozmowy ze Startem prowadzi Jonas Davidsson i Nicolai Klindt. Mało realne natomiast stały się szanse na pozostanie w Gnieźnie Sebastiana Ułamka i Antonio Lindbacka. Wciąż nie wiadomo czy ofertę przyjmie nasz kapitan Bjarne Pedersen. Z krajowych zawodników rozmowy prowadzi Mirek Jabłonski oraz Adrian Gomólski. Reasumując skład na sezon 2014 może wyglądać następująco:

9. Mirek Jabłoński
10. Damian Adamczak/Adrian Gomólski
11. Jonas Davidsson
12. Nicolai Klindt
13. Bjarne Pedersen
14. Adrian Gała
15. Dawid Wawrzyniak/Marcin Wawrzyniak

TeTris 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:26   

taka prawda- Lindbaeck sam nie wie czego chce, nie wiem czemu mydlił oczy kibicom, że tu zostanie, bo chce pokazać, że jednak potrafi. kolejny zawodnik, który słowo ma za nic, a biega tam, gdzie dają mu pieniądze, czyli od Rybnika, Częstochowę, Rzeszów, aż po Gniezno. silnym punktem, jeśli nasi w końcu podpiszą ten kontrakt będzie Jonas Davidsson oraz Jason Doyle. co do reszty, to na pewno Adamczak, możliwe, że Adrian Gomólski oraz Mirek Jabłoński. Gorzów chce tylko Mirka na rezerwę, bo w przypadku kontraktów podpisanych i tych, które będą prawdopodobnie podpisane, wynika, że zostają: Iversen, Zagar, Gapiński, Lindgren, Walasek/Ułamek, Zmarzlik, Cyfer. myślę, że Mirek wie co go czeka, dlatego przyjdzie do Gniezna. prawdopodobny skład Startu:

1. Mirosław Jabłoński
2. Adrian Gomólski
3. Jason Doyle/ Nicolai Klindt
4. Damian Adamczak
5. Bjarne Pedersen
6. Adrian Gała
7. Marcin Wawrzyniak

pozostaje czekać prawdopodobnie do piątku, bo może będzie ,bomba' transferowa w wykonaniu naszych.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:39   

O jakim Lindbaeku Wy piszecie? Gościu pluje nam w twarz przez praktycznie cały najważniejszy w ostatnich latach sezon, wymyśla sobie ADHD które jednak nie przeszkadza mu startować w GP czy w Szwecji.. a Wy go przewidujecie w składzie na przyszły rok?! KPINA!!!

andrewos 
ANDREW

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:40   

TeTris napisał/a:
taka prawda- Lindbaeck sam nie wie czego chce, nie wiem czemu mydlił oczy kibicom, że tu zostanie, bo chce pokazać, że jednak potrafi. kolejny zawodnik, który słowo ma za nic, a biega tam, gdzie dają mu pieniądze, czyli od Rybnika, Częstochowę, Rzeszów, aż po Gniezno. silnym punktem, jeśli nasi w końcu podpiszą ten kontrakt będzie Jonas Davidsson oraz Jason Doyle. co do reszty, to na pewno Adamczak, możliwe, że Adrian Gomólski oraz Mirek Jabłoński. Gorzów chce tylko Mirka na rezerwę, bo w przypadku kontraktów podpisanych i tych, które będą prawdopodobnie podpisane, wynika, że zostają: Iversen, Zagar, Gapiński, Lindgren, Walasek/Ułamek, Zmarzlik, Cyfer. myślę, że Mirek wie co go czeka, dlatego przyjdzie do Gniezna. prawdopodobny skład Startu:

1. Mirosław Jabłoński
2. Adrian Gomólski
3. Jason Doyle/ Nicolai Klindt
4. Damian Adamczak
5. Bjarne Pedersen
6. Adrian Gała
7. Marcin Wawrzyniak

pozostaje czekać prawdopodobnie do piątku, bo może będzie ,bomba' transferowa w wykonaniu naszych.

Tym składem to w 2015 roku II liga....

TeTris 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:45   

takie realia, mogliśmy siedzieć w tej I lidze ze spokojem, nic lepszego się zrobić nie da. na pocieszenie mogę dodać, że skład Łodzi i Bydgoszczy może być gorszy. ;)

andrewos 
ANDREW

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:54   

TeTris napisał/a:
takie realia, mogliśmy siedzieć w tej I lidze ze spokojem, nic lepszego się zrobić nie da. na pocieszenie mogę dodać, że skład Łodzi i Bydgoszczy może być gorszy. ;)

Tak nie można mówić...to nie nasza wina ,że ktoś nieodpowiedzialny doprowadził do takiej sytuacji...Skoro cały czas mamy być w 1 lidze to po co chodzić na żużel...czyz nie chodzi o sukces sportowy...i walkę o to by być najlepszym?!Równie dobrze można napisać,że lepiej jeździć w II lidze... i zbudować skład:

M.Fajfer,Lisiecki,Adamczak,Doyle,A.Gomólski,Gała,Wawrzyniak.

Ja już jestem zmęczony trochę tym żużlem w Gnieźnie...13 lat czekałem za to je...ekstraligą i znowu cofamy się wstecz...brak słów.

TeTris 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 10:56   

bo naszych wtedy pogrzało jak było wiadome, że 3 drużyny spadają. jakbyśmy awansowali w 2011 to jestem pewien, że trzymalibyśmy się do dziś.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 11:32   

Mnie tylko ciekawi, że "Biedronka" niektórym kibicom nie przeszkadza. Może w Ostrowie po raz kolejny spróbuje się odbudować.

Co do Jonasa to jego mechanikiem był/ jest Adam Fajfer, więc jak Cykorssonowi nie będzie szło, to w jego kombinezon wbije się "Fajka" i zwłaszcza w Gnieźnie punkty będą :-)

Obiektywny 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 11:49   

A ten bark F ma już wreszcie wyleczony?

szyna6 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 12:17   

Tetris ma rację....takie niestety są realia.... skład jak dla mnie OK...ważne by przejechać sezon utrzymać się i wyprostować finanse...... gdyby to wypaliło wcale nie było by tak źle....

1. Mirosław Jabłoński - spokojnie stać go na 8-10 punktów w I lidze
2. Adrian Gomólski - tutaj moje NIE ale pewnie finanse.....
3. Jason Doyle/ Nicolai Klindt - obaj ciekawi na nasze możliwości finansowe.Doyle w zeszłym roku wykręcił ponad 2,1 na bied....Klindt też odnajdzie się w pierwszej lidze.....
4. Damian Adamczak - na niego liczę...najbardziej licze na solidne punkty....
5. Bjarne Pedersen - jak zostanie odemnie "szacunek" też solidny pierwszoligowiec....
6. Adrian Gała - DNO
7. Marcin Wawrzyniak - DNO....

potrzebujemy juniora......!!!!!!! i jakiegoś polaka za Gomółę na parę punktów myślałem nawet choć większość pewnie wybuchnie śmiechem....o : K.Brzozowskim lub M.Puszakowski..

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 12:47   

Najważniejsze to ukulanie kasy na spłate zobowiązań wobec zawodników bo tych z poprzedniego składu zapowiada się, że będzie mało.......bardzo mało......
A więc nie przejdzie numer z podpisaniem aneksu, że spłata będzie w kolejnym sezonie bo tych zawodników już u nas nie będzie.....
Co do składu jaki ma być na 2014 po co nam Adrian "Biedronka" Gomólski ?? Chce jeździć dla kibiców których nazwał "spitusami z 10" ??
Poziom żaden tak jak Lisek a ten będzie o wiele tańszy ;]
Na chwilę obecną mamy dwóch zawodników na przyszły rok Adamczaka i Gałę.
Bjarne blisko, podobnie jak pisał TeTris w piątek możliwy kontrakt z nowym zawodnikiem.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:22   

Zaczerpnąłem wiedzy u źródła i do Gniezna być może (trwają rozmowy) miałby powrócić zawodnik z Australii, który już kiedyś u nas występował, pojechał bodaj raz i wygrał nam jeden ważny mecz wyjazdowy.
Podpowiedź : imię ma takie same, jak jego bardzo utytułowany rodak, który już jednak zakończył karierę.
Jest to ....

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:36   

Doyle :peace:

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:37   

Cytat:
Podpowiedź : imię ma takie same, jak jego bardzo utytułowany rodak, który już jednak zakończył karierę.
Jest to ....

Jest to oczywiście Jason Doyle :yes:

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:44   

Jeśli ktoś widzi Adriana Gomólskiego w Starcie to gratuluję preferencji seksualnych. Dla przypomnienia:

Dla AG nie ma miejsca na Wrzesińskiej 25!

Obiektywny 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:48   

diabolo napisał/a:
Doyle :peace:

A czy on wie, że jego motory tym razem będą stały w Biedronce?

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lis 05, 2013 15:08   

A propos Adriana i tych preferencji seksualnych, o których wspomniał Marcineek, to przydomek "Biedronka" brzmi o wiele przyjemniej dla niego niż właśnie "Bukkake" :-)
Nie wyobrażam sobie, aby Adi po tym co powiedział (nie tylko chodzi mi o jego wypowiedź z FB) miał w Gnieźnie jeździć. Swoją drogą, jeśli wymienia się gościa, który w tym sezonie jechał w trzech klubach w Polsce i ani razu nie zdobył 2 punktów w wyścigu, to bardzo ciekawie musi być z naszymi finansami.

Odpowiedz do tematu