Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I co z tym naszym STARTEM GNIEZNO
Autor Wiadomość
Branch 

Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 23:16   

a pan Skóra to ma mieć z automatu miejsce w składzie?
Damian dogada się ze swoim sprzętem i to on moim zdaniem wskoczy pod Twoją 3 a pan Skóra niech tam sobie śmiga na wyspach i w innych turniejach rycerzy itp.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 09:13   

...już dzwonią do Smolińskiego... :mruga: :ups:

Startowiec. 
Kibic Startu Gniezno.

Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 21:42   

Do_żylny napisał/a:
myślę że trzon drużyny trener Śledź już ma.
CZyli Gomolski, Tarasienko i Pedersen
Pytanie co z jonasonem - nadal cisza i kompletnie nie wiemy co z jego formą, chociaż jestem pewien że na naszym torze źle nie będzie.
Skóra i Adamczak powinni bić się o skład.
Gała - całkiem na plus.
Byłby Piosicki było by calkiem fajnie, dobrze jak pod 7 bedzie ktoś kto zrobi chociaż 1 pkt w biegu juniorskim...

Najpierw to ja proponuję zorientować się kogo mamy w składzie, a potem wypisywać na forum swoje przemyślenia.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 08:19   

Ale po co te złośliwości, przecież David Jonasson to znana postać :glupek2:

Do_żylny 

Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 08:21   

dobra sorki, chodziło mi o Thomasa Davidssona...

;)

krychu90 

Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 14:06   

Do_żylny napisał/a:
dobra sorki, chodziło mi o Thomasa Davidssona...

;)

no nie wierze, nie Thomasa, a chyba Jonasa Davidssona. Czy ty od dzisiaj interesujesz się żużlem że nawet zawodników mylisz i to swojej drużyny. Masakra.

Obiektywny 

Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 14:24   

krzychu wiesz co to sarkazm? :whoeva:

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 18:28   

skład na lige już znany...oby po dobry wynik do Grudziądza..

Hyziu 

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 13:22   

No i poznaliśmy ceny biletów na pierwsze tegoroczne spotkanie w Gnieźnie( a tym samym zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chyba i na cały sezon)

Trybuna – 39zł.
Bilet normalny – 29zł.
Bilet ulgowy (kobiety, studenci i uczniowie sz. ponadgimnazjalnych do 26. roku życia) – 19zł.
Uczniowie szkół podstawowych, gimnajzów oraz młodsze na zawody wchodzą za darmo.

19SKS52 

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 13:53   

Bez komentarza.

Czebyl 

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 14:05   

Ponownie będziemy mieli najdroższe bilety w I lidze, nawet w Grudziądzu i Rzeszowie mają tańsze. Będziemy spłacać kosmiczne kontrakty zawodników z ubiegłego sezonu. :glupek2:

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 19:30   

Swietnie...tylko ktos zapomnial ze ekstraliga to nie jest, przynajmniej na poczatku mogliby zrobic uklon w strone kibicow :yes:

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 08:25   

Na razie tylko kilka głosów w temacie cen, ale negatywnych.

Pytanie, dlaczego jak ma się szlakę pod nosem w takiej cenie, to jest marudzenie, ale jakoś nikt nie płacze, kiedy zapierdziela na Lecha i płaci tyle:
http://bilety.lechpoznan.pl/ceny/

19SKS52 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 08:52   

Porównujmy dalej klub piłkarski, gdzie w grę wchodzą dziesiątki milionów i klub, gdzie też ma miliony, ale na minusie... Zastanawia mnie jedno. Działacze zapowiadali, że nie popełnią błędów z cenami biletów, bo zeszły rok dał im nauczkę. Oni nie myślą, czy mają nas w dupie?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 09:01   

Ale nie chodzi mi w ogóle o porównanie klubów, ich zasobów czy prestiżu ligi. Chodzi o to, że mnóstwo ludzi jedzie do Poznania, płaci za bilet ile płaci i jest ok. Ale ceny na szlakę, która jest pod nosem już wywołują lament.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 09:18   

19SKS52, jakie wg Ciebie powinny być ceny biletów?

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 09:23   

Ceny moim zdaniem są troszkę za wysokie... Normalny mógłby kosztować z 25 zł. Ale 4 zł różnicy nie robi aż tak dużej. W sumie szlaka jest "pod nosem" sezon może być bardzo ciekawy, więc jeśli tylko zawodnicy będą jeździć na poziomie to można płacić po 29 zł.

Szkoda tylko, że karnetów nie było ;/

Marvin- 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 14:27   

Spójrzcie na ceny biletów inaczej, do 16 roku życia wjazd free, także to jest ukłon w stronę rodzin, których na stadionie nie brakuje. A różnica 4 złotych w bilecie, no proszę, odmawiasz sobie piwka w sobotę i nie widzisz różnicy w cenie.

Ceny nie rzucają na kolana, ale jak wielokrotnie mówiono, to w dużej mierze na nas kibicach oparty jest budżet więc po prostu niech każdy sobie odpowie, chcę czy nie chcę żużla w Gnieźnie?

19SKS52 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 14:37   

Wg bilety powinny być po 25 i 15zł. Mi osobiście to nie przeszkadza, ale obawiam się, że ceny w trakcie sezonu mogą nie przyciągać (inauguracja wiadomo- będzie cały stadion). Pewnie powiecie mi, że 4zł w tę czy tamtą stronę to niewielka różnica, ale na pierwszy rzut oka to 30 i 20zł nie wyglądają zachęcająco. Mogę się zalożyć, że w trakcie sezonu bilety będą tańsze.

unreal86 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 16:04   

Ceny biletów idealne. Tym bardziej że osoby do 16 roku życia wchodzą za darmo a osoby do 26 roku życia i kobiety za 19 zł. Już mamy w ten sposób 2/3 stadionu zapełnione. Klub zarobi tylko na biletach normalnych i programach zawodów. Nie ma co narzekać.

godziu 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 06:49   

unreal86 napisał/a:
Ceny biletów idealne. Tym bardziej że osoby do 16 roku życia wchodzą za darmo a osoby do 26 roku życia i kobiety za 19 zł. Już mamy w ten sposób 2/3 stadionu zapełnione. Klub zarobi tylko na biletach normalnych i programach zawodów. Nie ma co narzekać.

Kibicem się jest bez względu na wiek i ceny powinny być obiektywne dla każdego. :yes:
A jeśli w/w kolega uważa/widzi osoby do 16 i 26 roku, oraz kobiety to 2/3 widzów to zapraszam do okulisty lub na kurs matematyki do gimnazjum....
Kibicem stajesz się przez systematyczne kibicowanie od najmłodszych lat (tz. wyssanie z mlekiem Matki), na dobre i na złe.... i kibicujesz do końca dni.... =]

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 10:20   

Może nie do końca dobrym wątku, ale nie potrafiłem sobie odmówić ;P

Cytat:
Lech Kędziora (trener Orła Łódź): Mieliśmy pewne luki w składzie. Jechało praktycznie dwóch zawodników, czyli Doyle i Lindbaeck. Poza tym można mieć wiele do życzenia, jeśli chodzi o naszą krajową parę Puszakowski - Chrzanowski i pozostałych zawodników. Tor był bardzo dobrze przygotowany przez gospodarzy, nie mieliśmy do niego żadnych zastrzeżeń. O tak wysokiej porażce zadecydowało 6 pierwszych wyścigów, kiedy przegraliśmy kilka razy podwójnie. Po zmianie przełożeń wyścigi były bardziej wyrównane. Zabrakło jednak tych punktów, które mogły ten wynik zniwelować. Jeśli chodzi o rezerwy taktyczne, to można byłoby je zrobić. W perspektywie całego sezonu jednak nic by mi to nie dało, bo nie wiedziałbym jak jeżdżą pozostali zawodnicy. Chciałem sprawdzić cały zespół w sytuacji, kiedy przegrywaliśmy zdecydowanie.

I od razu papa się uśmiecha. Naczelny starateg RP, a nawet NADstrateg :glupek2:

Do_żylny 

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 18:59   

jest dobrze

http://www.itvlspeedway.p...nej-inauguracji

unreal86 

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 22:30   

godziu napisał/a:
unreal86 napisał/a:

Kibicem się jest bez względu na wiek i ceny powinny być obiektywne dla każdego. :yes:
A jeśli w/w kolega uważa/widzi osoby do 16 i 26 roku, oraz kobiety to 2/3 widzów to zapraszam do okulisty lub na kurs matematyki do gimnazjum....
Kibicem stajesz się przez systematyczne kibicowanie od najmłodszych lat (tz. wyssanie z mlekiem Matki), na dobre i na złe.... i kibicujesz do końca dni.... =]

Tak ale niestety czytanie ze zrozumieniem to już nie idzie w parze z żadnym wiekiem... Za to jakość wzroku z wiekiem się pogarsza :] Jeśli twierdzisz że połowa kibiców na stadionie to sami mężczyźni powyżej 26 roku życia to wiesz co z kolei ja Ci zaproponuje? Jak nie to pomyśl Kolego :] A jak kogoś nie stać na bilet za śmieszne 29 zł to siedzi w domu przy radiu albo na jakiejś internetowej relacji i nie zawraca d...py swoim malkontenctwem innym. Pozdrawiam

Do_żylny 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:43   

nawiązując do pytania zadanego w temacie, i co z tym naszym Startem ?
- no bardzo dobrze jak widać :)

znafca1984 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 16:59   

Do_żylny napisał/a:
nawiązując do pytania zadanego w temacie, i co z tym naszym Startem ?
- no bardzo dobrze jak widać :)

Pod względem sportowym na pewno. Pytanie jak z finansami. I jak ma się frekwencja z wczorajszego meczu do ilości sprzedanych biletów - tu rozbieżność będzie spora.

maksior 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 19:55   

Niby z kasą spoko;Jak zapewnia przewodniczący rady nadzorczej, zawodnicy nie muszą się martwić o swoje wynagrodzenie. Klub zobowiązał się bowiem do tego, że w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, będzie płacić im na bieżąco. - Mogę zapewnić, że z wypłatami nie będzie żadnego problemu. Uregulowaliśmy już z zawodnikami wszystkie wynagrodzenia kontraktowe i zapłaciliśmy im za pierwszy mecz w Grudziądzu. Podobnie będzie w przypadku wygranego spotkania z Rybnikiem - podkreślił.

Do_żylny 

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 08:44   

czy ktoś orientuje się czy może zaistnieć taka sytuacja w lidze że klub zajmuje I miejsce na koniec sezonu ale nie chce awansować do extraligi i zostaje w I lidze?
Poprostu zastanawiam się nad pewną sytuacją, chłopaki chcą jeździć, bawić się żużlem, wygrywać no i zająć I miejsce - wiadomo to jest sport, ale extraliga nie dla nas i stąd moje hipotetyczne pytanie..
?

CEBUL 

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 09:23   

Uważam, że gdyby faktycznie nadarzyła się okazja do awansu, klub powinien z niej skorzystać. To jest właśnie sport, jak pisze Kolega, a w sporcie należy dążyć do najwyższych celów. Ekstraliga to pieniądze z telewizji, od sponsorów, od kibiców itd. Jak wiadomo kasa w klubie jest potrzebna.
Z drugiej strony w tym sezonie nie ma drugiej fazy rozgrywek każdy z każdym z miejsc 1-4 tylko od razu półfinały i finał. W tej wersji o wiele łatwiej się podłożyć w ewentualnym finale. Tu defekcik, tam tasiemka i zostajemy w Nice PLŻ.

Bartas0513 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:20   

http://www.sportowefakty....kazana-na-awans

I w sumie to wszystko w temacie.

Odpowiedz do tematu