Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I co z tym naszym STARTEM GNIEZNO
Autor Wiadomość
pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Sie 28, 2014 11:52   

Nie wiem, czy inny klub niż Rzeszów byłby gotowy na starty w Ekstralidze.
Swoją drogą ubawiłem się setnie gdy oglądałem mecz Polonia - GKM.
Tam był wywiad z jakimś gościem z Grudziądza, który na pytanie czy mają 6 mln na jazdę, powiedział, że " są już po słowie ze sponsorami w razie awansu". Pomyślałem: skąd my to znamy...

Hyziu 

Wysłany: Czw Sie 28, 2014 12:50   

Patrząc na Grudziądz od kilku lat nie mieli żadnych problemów z otrzymywaniem licencji, nie mówiono o nich również w złym świetle, więc można wnioskować że w większości płacili na bieżąco, bądź szybko dochodzili do porozumienia z zawodnikami. Na podstawie tego nie można też wrzucać ich do tego samego worka co naszych działaczy, bo być może akurat ci z Grudziądza prowadzą rozmowy i mają jakieś konkretne gwarancje. Patrząc z perspektywy czasu, nasi działacze zawsze dużo mówili o nowych sponsorach w kontekście awansu do Ekstraligi i nigdy nic z tego nie wychodziło, czyli można domniemywać, że takowych sponsorów nigdy nie było, a wszystkie informacje na ich rzekomy temat miały charakter czysto propagandowy.

19SKS52 

Wysłany: Czw Sie 28, 2014 20:19   

Przede wszystkim mają kurnik do wyremontowania. MOIM ZDANIEM po wejściu do eligi prędzej czy później skończyliby jak my ( a może nawet gorzej- typu Gdańsk, Częstochowa).
Swoją drogą u nas chyba wszystko zmierza w dobrą stronę z długami. Chociaz to może byc tylko "mejk ap" ludzi od marketingu :) .

TeTris 

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 19:03   

no to kolejny wynik pod nas. ;) 57:33 dla Lokomotivu i bonusa nie zgarnia nikt! jeśli Rybnik nie wygra w Bydgoszczy to mamy pewne PO mimo porażki z Grudziądzem u siebie.

FC Strzała 

Wysłany: Sob Sie 30, 2014 08:47   

jeśli Rybnik nie wygra w Bydgoszczy to mamy pewne PO mimo porażki z Grudziądzem u siebie.

No i nie wygra bo Bydzia wpakowała by się w baraże(Loko wyg w Lublinie)

luk 

Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 19:42   

Ktoś rzucił w dziale meczowym że działacze chcieli by FL wedle mnie dużo barwniejszą postacią efektownie jeżdżącą jest THJ i to bylby typ na lidera a zresztą wątpie czy Jonas i Adamczewski u nas zostaną.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 20:07   

Adamczak jak juz :whoeva:
Trzeba zostawić walczaków a pożegnać tych którzy są zawodnikami własnego toru, a kto to jest to wszyscy wiedzą :-)

TeTris 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 09:18   

Adamczak pewnie do Łodzi, a odnośnie Jonasa to potrzebny nam jest zawodnik walczący tak samo u siebie jak i na wyjeździe. ;) poza tym o czym my rozmawiamy, skoro jest dopiero początek września, a transfery zaczną się za 2 miesiące :D

victorski 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 11:12   

Dobrze wiemy wszyscy ze transfery się już zaczęły. Podchody i inne gierki. Jak dla mnie do wymiany jest tylko Jonas. Adamczyk bym zostawił jest młody, sympatyczny i nie konfliktowy. Wzmocnić się na pozycji obcokrajowca i hej do przodu. Każdy zdaje sobie sprawę ze w przyszłym sezonie również powalczymy tylko o utrzymanie.
Co do meczu....jakoś tak spokojny jestem. W każdej plotce jest ziarnko prawdy i może faktycznie Gkm nie będzie chciał "ryzykować zdrowia" chyba ze GKSZ stanie... okoniem ;-)

Do_żylny 

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 19:40   

tak więc sezon zakończony i pomijając fakt że od jego połowy zespół spisywał się coraz gorzej jest na duży plus. chyba nie bedzie za bardzo o czym pisać zimą - licencja pewna jak w banku, zero długów, dawno tak nie było, składu za bardzo też nie ma jak i po co zmieniać.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 15:31   

Część z Was chce wymiany Jonasa. A ja powiem tak- lubię go (nie wiem, za co)i chciałbym, by u nas jeździł. Niby tylko punktuje w Gnieźnie, ale nie mamy póki co kasy na nikogo lepszego. Przynajmniej w odróżnieniu od wiadomo kogo Szwed nie startuje z łapami do rywali, albo do 16 letniego Wieczorka w Rybniku.

szyna6 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 12:35   

ja także uważam że przymiarki już są...dla nas liczy się mecz w Gnieźnie a w Rzeszy to mecz o pietruszkę....no chyba że jakimś cudem:) rozggromimy Rzesze u Siebie to jedziemy finał żeby była mega frekwencja u nas w następnym meczu....

Odnośnie marzeń i luźnej dyskusji na temat składu- prawda jest taka że trzymają nas finanse - one są najważniejsze trzeba zrobić porządek do końca ....ja zrobiłbym kosmetyczne zmiany:

1. J. Davidsson - u nas:) na wyjazdy K.Nilsson jeśli oczywiście chce jeździć w Polsce:)
2. M. Jabłoński
3. V. Tarasienko
4. D. Adamczak
5.B. Pedersen
6. A.Gała
7. D.Wawrzyniak

TeTris 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 13:21   

nie bawmy się znów w Davidssona... po co nam drogi zawodnik tylko na mecze u siebie, nie lepiej kupić kogoś na wyjazdy i mecze u siebie? również odnośnie Damiana... jeśli chcemy się utrzymać to w tym miejscu musimy mieć kogoś bardzo dobrego. mój skład marzeń na przyszły rok:

1.Fredrik Lindgren
2.Kamil Adamczewski :whoeva: takie moje małe marzenie :D
3.Mirek Jabłoński
4.Vadim Tarasienko
5.Bjarne Pedersen
6.Adrian Gomólski
7.Adrian Gała
8.Dawid Wawrzyniak
9.Matej Kus
10.Rohan Tungate
11.Adrian Cyfer
12.Karol Ząbik

co do rezerwy to warto byłoby zakontraktować Adriana Cyfera, który po GP w Gorzowie odzyskał wiarę w siebie. postawiłbym również na Karola Ząbika. co do Kima to pewnie podpisze w Częstochowie... :yes:

Hyziu 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 13:41   

Macie wizję :)
Mi się marzy taki skład w next sezonie :P
1. K. Jabłoński/ V. Tarasienko
2. M. Jabłoński
3. A. Gomólski
4. K. Gomólski
5. B. Pedersen
6. A. Gała
7. D. Wawrzyniak

Takim składem gwarancja w 3/4 zapełnionych trybun ;)

Nikomu źle nie życzę, ale na moje Włókniarz w next sezonie 2 liga, a tam myślę Mirek nie będzie chciał jeździć.
Kacper od przyszłego sezonu senior, jak dla mnie żaden klub go nie weźmie na podstawowego zawodnika, ma szansę być tylko rezerwowym więc będzie miał dylemat, czy liczyć na potknięcia i czekać w Elidze na pojedyncze występy czy mieć pewny skład w I lidze.
Krzychu ma chyba 3 letni kontrakt w Zielonej więc co najwyżej wypożyczenie, ale zawsze w odwodzie jest Vadim, choć jak dla mnie on z Gniezna odejdzie jak ktoś mu pomacha Ekstraligowymi dolarami ;)

Czebyl 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 14:27   

Tetris, przestań się kompromitować. Jaki Cyfer?! On będzie juniorem jeszcze w 2 kolejnych sezonach. Z tym Adamczewskim też nieźle wymyśliłeś, jako gość w Bydgoszczy na Ekstraligowym sprzęcie nic nie ujechał w ubiegłą niedzielę.

CEBUL 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 14:33   

Temat Jabłońskich w Starcie już przerabialiśmy i nie ma co do tego wracać. Mirek pokochał Częstochowę o czym mówił w jednym z wywiadów, więc niech sobie tam śmiga, nawet w 2 lidze. Kacper Gomólski rozwinął się na tyle, że spokojnie jest w stanie być drugą linią w klubie ekstraligowym i te 5-6 punktów przywozić. Mój skład na przyszły sezon:
1. Wadim Tarasienko
2. Adrian Gomólski
3. Bjarne Pedersen
4. Andrzej Lebiediew/ Maksim Bogdanow
5. Robert Miśkowiak / Jakub Jamróg
6. Adrian Gała
7. Dawid Wawrzyniak

19SKS52 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 15:39   

Fajnie, że macie swoje typy, ale patrzmy realnie. Skład zbyt mocno się nie zmieni.
Adamczewski? Dobrze Tetris, że to ty nie decydujesz o składzie w Gnieźnie. Z tymi Kusami i Rohanami też dałbym spokój, bo to nie są już 17 letni juniorzy do oszlifowania
Andrej Lebiedev- bardzo dobry, młody zawodnik, ale w Gnieźnie nie będzie jeździł- jestem przekonany, że albo ekstaliga albo Lokomotiv. Zresztą sam tak kiedyś mówil. Po co ma odchodzić z Dauga do innego pierwszoligowego zespołu? Więcej mu nie zapłacą, a ma spokój z dojeżdzaniem na treningi.
Maksim- też nie wiem czy uda się go wyciągnąć z Loko...
A z Jabłońskimi- w pełni się z tobą zgadzam.
Talentem na miarę Linusa S pozostaje Kim Nilson, w którego warto inwestować zamiast Jonasa Davidsona- moim zdaniem.

TeTris 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 15:53   

każdy dawał swój wymarzony skład, więc nic wam do tego. :) marzycie o Lebiediewach, którzy jak odejdą z Lokomotivu to tylko do eligi to samo z Bogdanovsem, więc nie wymyślajcie bzdur. akurat Rohan jest jeszcze młodym, perspektywicznym zawodnikiem. Miśkowiak? proszę was, nie te progi. ;) a odnośnie występów w Rybniku to lepiej się nie wypowiadajmy.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 17:15   

Fantazjujmy dalej :-)
Mój skład marzeń na przyszły rok:
Kim Nilsson
Wadim Tarasienko
Bjarne Pedersen
Cameron Woodward
Adrian Gomólski
Kacper Gomólski
Dawid Lampart
Damian Adamczak
Adrian Gała
Dawid Wawrzyniak

Myślę, że Kacper będzie do wyjęcia. Tak samo Lampart i Woodward z drugoligowego już Lublina.

TeTris 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 19:00   

Lamparta bym nie chciał, a z Cameronem nie wiadomo co będzie po złamaniu nogi. :/

speedhub 
speedhub

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 20:35   

Nie wiadomo co będzie z Gałą bo jest śmiertelnie obrażony na el capitano. W Tygodniku Żużlowym udziela wywiadu, że cytuję Bjarne jeździ jak z g... z nimi wszystkimi patrząc tylko na swój wynik i pieniądze. Ładnie Henio obsmarował kapitana w prasie ogólnopolskiej.

marcin83gno 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 20:45   

Wy tak naprawde z tymi nazwiskami czy tylko żartujecie ?
Dojdzie tylko do dwóch zmian w składzie jeden zawodnik krajowy i jeden zagraniczny i kolejny sezon walka o utrzymanie. Plus jest taki że spłata długów bedzie postępowała na bieżaco :-)

TeTris 

Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 21:28   

dziś w radiu mówili, że Gomólski dostanie karę- albo finansową albo zawieszenia za robienie awantury po jednym z biegów z niedzielnego meczu.

enemac 

Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 09:19   

Z Bjarne na tą chwilę nie chcą rozmawiać na temat kontraktu na następny sezon bo jest za drogi dla nich. Chce się mylić, ale ta wiadomość pochodzi z klubu.
Podkreślam " na tą chwilę". :nonono:

Odpowiedz do tematu