Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon ogórkowy 2013/2014 - Kto? Gdzie? Za ile? ;)
Autor Wiadomość
TeTris 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:23   

nie mogę edytować, ale dzień zaczyna się świetnymi informacjami: Emil w Apatorze!! :D
może taki mały off top, ale skład: Miedziak, Gollob, Emil, Ward czy Holder będzie niesamowicie silny. ;) tym samym Nicki w Leszcznie. ;)

http://www.sportowefakty....ikiem-orla-lodz

informacje się sprawdzają...

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:31   

TeTris napisał/a:
nie mogę edytować, ale dzień zaczyna się świetnymi informacjami: Emil w Apatorze!! :D

Gdzie to pisze??? Emil do Ciebie zadzwonił? :)

EDIT:
Ok już mam SyFy ;]
Najgorszy wybór jakiego mógł dokonać...

TeTris 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:52   

uzasadnij dlaczego najgorszy? każdy patrzy na nich nie w przeciągu sezonu, a tego ostatniego meczu, gdzie Karkosik im zagroził. ;) wszyscy zawodnicy byli wtedy na stadionie, więc uważam, że Emil podjął dobrą decyzję. :)

ciekawe co się dzieje z Pavlicem i gdzie będzie startował w następnym sezonie?

szyna6 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:54   

nie licząc Adriana Gomólskiego wiadomo kto będzie tym drugim zawodnikiem???

TeTris 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:57   

ja nic nie wiem. ;) miało być to dziś, ale na razie cisza.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 11:57   

Poleciał za kasą Karkosika i tyle.....
W Bydgoszczy jest już spalony tak jak Gollob :)

TeTris 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 12:01   

spalony? co to w ogóle za określenie? jakoś nasi zawodnicy odchodzili do Gdańska, Falubazu czy Częstochowy i nikt nie mówił, że są ,spaleni'. jego wybór, to jest ich praca i idą tam, gdzie jest kasa. Hampelek też przecież odszedł z Leszna do ZG, był hałas i wszystko ucichło, podobnie będzie od nowego sezonu z Gollobem.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 12:32   

Swoją drogą, jeśli z Gniezna odchodzi do Łodzi największy funfel Rusieckiego tj. Lech Kędziora,to znaczy, że musi być naprawdę, naprawdę źle.

I teraz przy takim składzie Unibaxu oni na serio obejdą się bez Oskara i mam dziwne przekonanie, że do tego transferu nie dojdzie. Inna sprawa, że na relację między Łukasikiem a Oskarem (wg moich informacji) bardzo silnie negatywnie wpływa pewien wątek powiedzmy, że ...towarzysko - osobowy :ups:

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 13:14   

Chyba zimno-deserowy ;)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 15:40   

Ciekawe, czym do E-ligi chce Gdańsk wjechać...Czasem się zetknąłem z Walaskiem czy Ułamkiem w kontekście Wybrzeża, ale bez poważnych wzmocnień się nie obejdzie. Pytanie za co: skoro mają już na "dzień dobry" problemy finansowe i nikt sensowny tam nie trafi. Mroczka, Jonasson, Gafurow, Ułamek (Walasek), Pieszczek...

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 17:18   

http://www.sportowefakty....m-gkm-grudziadz

Jak on będzie w GKM to mamy głównego faworyta do awansu.

Hapayek 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 17:59   

W ekstralidze można stwierdzić 2 rzeczy : główny kandydat do złota Toruń ,główny kandydat do spadku Gdańsk .Toruń takim składem większość drużnym u siebie będzie miażdżył ,taki gdańsk jak na razie bez żadnej armaty ,hancook pewnie tarnów ,leszno zgarnie pedersena ,a w gdansku kto? walasek ,smoliński ,ułamek,pavlic?.Wygląda to fatalnie jak na obecną chwile .

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 18:15   

I to jest właśnie zniesienie KSM-u. Mecze do jednej bramki...

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 08:30   

Z tym Toruniem jako głównym kandydatem do złota to ja bym nie przesadzał - Gollob jest po kontuzji, pewnie nie będzie się na wyjazdach przemęczał i będzie zawodnikiem własnego toru, (mam jakieś dziwne przekonanie, że 2014 r. to będzie jego ostatni sezon w karierze) Holder pojedzie wszędzie, ale też miał przerwę spowodowaną kontuzją, do tego Emil, który coś nie pasuje mi na techniczny tor w Toruniu, za to pewnie pojedzie na wyjazdach, Ward może znów pół sezonu spędzić w klubach dyskotekowych, do tego niezwykle trudny do prowadzenia Miedziński plus Paweł Przedpełski, (nie zdziwię się, jak jadąc na luzie będzie miał 3 średnią). Dodajcie do tego problemy z managementem (niełatwo się prowadzi zespół, w którym są same gwiazdy, do tego kilku z wskazanych zawodników ma trudne charaktery - trzeba to umieć zbilnasować). Toruń jest drużyną, która chyba najczęściej, odkąd pamiętam była typowana do złota i chyba najczęściej zawodziła pokładane w nim nadzieje ( tak na szybko to przypomnę sezony 1996, 2003, 2007, 2011).

Do_żylny 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:11   

według mnie Łaguta i Emil to dwie największe złotówy w całej lidze.
Wieksze niż Pedersen.
Jeszcze ten jego tekst że tor mu w Toruniu leży :D
Masakra, co mamona robi z ludźmi...

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:24   

trochę się pogubiłem. Ile punktów odjęto Toruniowi na starcie ligi?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:29   

kapusta napisał/a:
trochę się pogubiłem. Ile punktów odjęto Toruniowi na ligi?

Osiem.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:37   

Ploty ciekawe chodzą po łączach...

Misiek i Okoń w Grudziądzu... jeśli do tego dojdzie to chyba nawet Rzesza nie zagrozi Gruzji w awansie...
Ułamek i Bjarne w Gdańsku... o ile Gdańsk wystartuje to będzie chłopcem do bicia a jedyną ich nadzieją będzie...
Nicki Pedersen w Lesznie... czyli spuszczanie kolejnego klubu ligę niżej czas zacząć ;)

Jakieś inne "ogórki" w rozpoczynającym się właśnie sezonie wam przemknęły? :)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:46   

Mnie ciekawi, co będzie z Łoktajewem - tzn. czy rzeczywiście Dowhan pomoże mu otrzymać nasze obywatelstwo.

Gdańsk póki co rysuje się mniej więcej tak:
Ułamek (też o Walasku słyszałem) , Mroczka, Bjarne, Jonasson, Gafurow, Pieszczek, Kossakowski. I po co oni awansowali do E-ligi, skoro nawet Terlecki publicznie mówił, że mają ponad 1 mln długu...

krychu90 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:19   

Jeżeli te plotki by się sprawdziły to Gdańsk leci z hukiem jak my. My mieliśmy przynajmniej lidera Zagara, a oni jak nie zakontraktują Walaska to takiej osoby nie mają.

A co do Grudziądza to widzę że popełniają błędy poprzedników. Skończą sezon z awansem, długami jak my i Gdańska.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:34   

Marcineek napisał/a:
Misiek i Okoń w Grudziądzu

Bardzo możliwe, że już dziś :) Była też plota, że zamiast jednego z nich ma być Kościecha...

pyskaty2 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:38   

Moim zdaniem Grudziądz na bank awans. Po prostu pryszla pora na nich :) Byliśmy my, potem Gdańsk, teraz Grudziądz. Tam mocno inwestuje miasto. Stadion maja wyremontowac, a na xespol chca dac 3,5 mln zl jak bedzie awans. To prawie jak nasze 500 tys :D No tak, ale Grudziadz jest wiekszy i w ogole i w ole ;) Gdansk leci z hukiem. Na ich miejscu odpuscilbym awans. Kurde jak to jest, ze caly sezomn wiedza, ze awansuja, a w ogole nieprzygotowani. 2 lata temu mieli chociaz Nickiego co walil punkty na potege. A teraz? Jak Bjarne ma byc liderem to sorry. Chyba ze Bjarne wyladuje w Lublinie, albo Rybniku. Lublin i Rybnik na razie tez bez skladu. Lodz ma Antona, ale co wiecej? Rezszow na pewo bedzie mocny, Grudziadz juz jest.

My na razie dno i metr mulu, Rybnik Harris a reszta 2 ligowcy, Lodz Anton a reszta przecietniaki - rok temu walil im punkty Kildemand, Anton zrobi to samo, ale za wieksze $$ :D Lublin nie ma nikogo, odszedl Jelen, odejdzie Kuciapa, wiec musza zaczynac od nowa. Zostanie im Baran i Miesiąc. Loko jak zwykle groa tabeli.Nie wyglada to zle, ale dobrze tez nie. Jest czas, nie ma co podpisywac teraz, lepiej pooczeakc. Tym bardziej, ze jeszcze troche nazwisk jest. Mysle, ze trafi do nas Hot Scoot. Widzialbym Jamroga. Gomola mnie nie przekonuje.

kitwie 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:48   

Skład będzie tak jak ktoś napisał 3 Skandynawów i jeden Rusek.

9.Damian Adamczak
10.Ilija Czałow
11.Kenni Larsen
12. tutaj znak zapytania D.A. lub K.H.
13.Nicolai Klindt
14. Adi Gała
15.

Czyli spadek, ale tani skład :D

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:52   

D.A. to pewnie Dennis Andersson a K.H. Kenneth Hansen.
Czyżby "Biedronki" nie było? :D

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 12:56   

ale czy kitwie, coś wie? ;P

ugo 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 13:00   

kitwie napisał/a:
Skład będzie tak jak ktoś napisał 3 Skandynawów i jeden Rusek.

9.Damian Adamczak
10.Ilija Czałow
11.Kenni Larsen
12. tutaj znak zapytania D.A. lub K.H.
13.Nicolai Klindt
14. Adi Gała
15.

Czyli spadek, ale tani skład :D

Brakuje w tym składzie drugiego polaka

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 13:06   

Chyba tylko jeden Polak musi być w składzie ;]
Cytat:
Lata 2014 i kolejne

1. Liczebność drużyn
Ekstraliga: 8
I liga: 8
II liga: pozostałe

2. System rozgrywek
Runda zasadnicza systemem każdy z każdym. Dwa półfinały, mecz finałowy oraz spotkanie o brązowy medal. Ostatni zespół Ekstraligi i I ligi zostaje zdegradowany. Awansują zwycięzcy poszczególnych lig. Przedostatni zespół Ekstraligi i I ligi będzie walczył o utrzymanie w barażu z odpowiednio drugim zespołem I i II ligi.

3. KSM

Od sezonu 2014 zniesiony zostanie KSM we wszystkich ligach!

4. Minimalna liczba Polaków w składzie
Ekstraliga: 2 seniorów + 2 juniorów
I liga: 1 senior + 2 juniorów
II liga: 1 senior + 2 juniorów

5. Zastępstwo Zawodnika będzie możliwe tylko za najlepszego zawodnika.

6. Od sezonu 2015 we wszystkich ligach 2 polskich seniorów i 2 polskich juniorów.

kitwie 

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 14:00   

Jeśli Miskowiak i Okoń trafią do Gruzji to awans pewny ale po sezonie może być ciężko z kaską.
Trzeba poczekać do końca tygodnia jak Ekstra pozamyka wtedy będzie jasne gdzie trafi taki np. Hot Scott

Jeśli Denis będzie a nie Hansen to będzie fajny skład, chłopaki młode nic do stracenia nie mają to może będzie chociaż fajna walka na torze.

Najbardziej to mi szkoda Oskiego ale tak jak ktoś napisał za Kacpra zapłacili i nie było problemu.

pyskaty2 

Wysłany: Sob Lis 23, 2013 14:37   

Faja ma zostac w Gnieznie. Porozumienie coraz blizej. Mozliwe, ze zostanie tez Ulamek.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 00:00   

A z pierwszoligowych transferów Schlein w Dauga a co niektórzy widzieli go u nas.
Michał Szczepaniak za to w Rybniku...mocna paka się tam robi...

Odpowiedz do tematu