Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[13.04.2014 - I kolejka PLŻ] GKM Grudziądz - Start Gniezno
Autor Wiadomość
Obiektywny 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 18:39   

Kolega vsv jakoś przed meczem bałeś się odpisać?

Mogę powiedzieć jedno........ To co chłopacy zrobili to jedno wielkie ŁAŁ :ok: Wiadomo że spadł deszcz który mógł gospodarzy jakoś wybić z rytmu ale oglądałem relacje na tej lubelskiej telewizji i jestem w szoku, Tarasenko bardzo szybki na wielki plus. Mimo wszystko możemy mieć kłopot z Jonasem, chyba to jednak nie będzie lider na 10 punktów w meczu. :no: Podobnie zresztą Gomóła, ale Pedersen i zwłaszcza Adamczak zrobili dzisiaj kawał dobrej roboty! Jest to milowy krok do utrzymania a następne mecze pokażą czy nasi mogą walczyć o 1 czwórkę :ok:

godziu 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 18:52   

I najważniejsze....
oby za dzisiejszym niespodziewanym wynikiem ....
niespodziewanie powiększyło się grono sponsorskie.... :yes:
jest szansa.... :peace:

przemko830 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 18:59   

godziu napisał/a:
I najważniejsze....
oby za dzisiejszym niespodziewanym wynikiem ....
niespodziewanie powiększyło się grono sponsorskie.... :yes:
jest szansa.... :peace:

dokładnie, bo sponsorów chyba nigdy za dużo:)
i gratki dla żużlowców, każdego punkty się liczą

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 20:09   

Da radę wstawić jakąś relację? Ile osób od nas było?

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 21:31   

W Grudziądzu już pewnie burzowo. Wielkie plany i nadzieje na awans, a tu przyjeżdża ekipa, która ledwo uszła z życiem po zeszłorocznych bojach i objechała kandydata do awansu. Reasumując, chciałbym coś powiedzieć... Nie mnóż planów przez ułamki, bo dostaniesz w mig załamki :ups: :D

marunia 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 21:40   

No to sie zaczyna :start_1: :start_2:
Nie wierzyłem w wygrana raczej myślałem ze dostaniemy po gaciach...
W końcu Ułamek zaczął wygrywac nam mecze :yes:
Cała drużyna na plus....
1. Jonas Davidsson - 6 (1,3,0,2,0)-szału nie ma jak na zawodnika który ma nas ciągnąć w tym sezonie chociaż lepsze 6 niż 0
2. Damian Adamczak - 10+1 (d,2*,3,3,2)-krajowy lider tyle w temacie
3. Adrian Gomólski - 4 (3,1,0,w)-bardzo wazne punkty dzisiaj zdobył i twierdze ze stac go na wiecej...
4. Wadim Tarasienko - 9+1 (0,3,1,2*,3)-super bomba wygrał nam mecz
5. Bjarne Pedersen - 11 (3,2,2,3,1)-lider
6. Adrian Gała - 4+1 (3,w,1*)-kolejny dobry wychowanek
7. Patryk Beśko - 2+1 (2*,0,d)-swoje zrobił

coś czuje ze po 2 kolejkach liderem bedzie Start Gniezno :yes: :yes: :yes:

Startowiec. 
Kibic Startu Gniezno.

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 21:50   

Mecz... To co zrobił Vadim w 14 biegu to poezja speedwaya!
o Bjarne już nie wspomnę, bo to jest facet "z jajami", nie dość, że swoje zrobił w dzisiejszym meczu to jeszcze nie uciekł z tonącego okrętu! Pamiętam dobrze jak wielu psioczyło, kiedy przenosił się z Tarnowa do nas, a tu WIELKI zawodnik z niego się zrobił!
Adamczak? Fenomen, widać, że dogadał się ze sprzętem, wielki plus dzisiejszego meczu.
Davidsson troszkę zawiódł, ale na niego liczę na naszym owalu.
Gomólski hmmm... swoje zrobił, jak na zawodnika, który miał się nie łapać do składu to i tak sporo, choć wydaje mi się, że troszkę za dużo "gwiazdorzy" już. Zastanawia mnie, skąd u niego kevlar Azotów? Nie zdążyli mu uszyć? Sponsor jakiś większy? Pożyczony od brata?
Gała, klasa chociaż troszkę przedobrzył raz.
Beśko na pewno lepszy od Dąbka, swoje tak naprawdę zrobił, bez niego tego zwycięstwa by nie było, dzisiejszy mecz pokazał że bieg juniorski wiele znaczy.

Wydaje mi się, że dobrze nad wszystkim czuwa trener Śledź, ustawienie na nominowane też świetne. Na razie baja, denerwują jedynie niektóre osoby w zarządzie, typu Imbierowicz, czy jak mu tam, wielka gwiazda, łapy w kieszeni a nic sam nie potrafi zrobić. Ostatnio śmiać mi się chciało, jak na turnieju par pokazywał panu Szterbie jak malować pola startowe, no hola gościu ma kilkanaście lat doświadczenia, kilkadziesiąt namalowanych linii a tu jakaś gruba ryba z łapami w porach będzie mu rozkazywać? Chyba co niektórym sodówka do główki odbija!!! :glupek2: :glupek2:

arkadiusz 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 21:55   

=] brawo brawo za wygrany mecz , Wadim w 14 biegu poszedł cudownie:)
Hmm co do kewlara Gomóły też mnie zastanawia że nie jedzie w naszym Startu?

19SKS52 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 22:30   

Dobry mecz, dobry wyjazd, gdyby nie mandaty byłoby idealnie. Do zobaczenia za tydzień.

adek1479 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 23:01   

Dokładnie z tymi mandatami to była przesada.. No ale cóż i tak uważam że to był bardzo udany wyjazd radość kibiców po akcji wadima w 14 biega <3333333

RoSe 
Songoku

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 09:03   

Piękny wyjazd ! I piękna historia ! Klub z prawie 3 milionowym długiem, montujący skład z niechcianych zawodników, niebędący pewny jutra objeżdża papierowego tygrysa na ich torze ! Poezja ! Co do 14 biegu Tarasa... brawo brawo brawo !

Ps. Jeśli chodzi o doping.. było ok jednak stać nas o wiele więcej ! Potraktujmy to jako "pierwsze śliwki robaczywki" oraz wybudzenie się z zimowego snu ;)

SKS !

rademenes 

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 18:05   

Startowiec. napisał/a:

...
Na razie baja, denerwują jedynie niektóre osoby w zarządzie, typu Imbierowicz, czy jak mu tam, wielka gwiazda, łapy w kieszeni a nic sam nie potrafi zrobić. Ostatnio śmiać mi się chciało, jak na turnieju par pokazywał panu Szterbie jak malować pola startowe, no hola gościu ma kilkanaście lat doświadczenia, kilkadziesiąt namalowanych linii a tu jakaś gruba ryba z łapami w porach będzie mu rozkazywać? Chyba co niektórym sodówka do główki odbija!!! :glupek2: :glupek2:

Temu Panu odbija i to nie od dziś, moja radość po wygranej trwała tak długo dopóki w Galerii na SyFach nie zobaczyłem tego Pana, zaraz powróciły koszmary minionych lat.
Póki p.Imbierowicz i Rusiecki "kręcą" się wokół Startu nie zostawię w klubowej kasie ani złotówki.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 20:23   

Cyt. "Ułamek długo się dopasowywał jako zawodnik Startu dopiero wczoraj dał Startowi zwycięstwo LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE" :mruga: :yes:

macmax 
FOREVER START, FORZA MARSEILLE

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 21:15   

Znakomity wynik, zupełnie się tego nie spodziewałem, liczyłem na 38 pkt, ale wygrana w eksperymentalnym składzie po olbrzymiej zawierusze finansowej to prawdziwy rarytas. Bardzo dziękuję za pozytywne emocje i nakręcenie na cały tydzień! W poniedziałek wszyscy na mecz!

walekgno 
w moim sercu tylko start

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 09:08   

Szok to dla mnie mało powiedziane. Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym wygranej Startu a tu prosze. Speedway potrafi być piękny i zaskakujący. Gratulacje dla całej drużyny.

Odpowiedz do tematu