Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[13.04.2014 - I kolejka PLŻ] GKM Grudziądz - Start Gniezno
Autor Wiadomość
walekgno 
w moim sercu tylko start

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 20:56   

ja jestem zdania, że mecze towarzyskie traktujemy zbyt poważnie. Skąd u nas taki huraoptymizm, i myśli o wygranej na torze pretendenta do awansu? Nie wiem. Jak dla mnie to będziemy mieć problem z przekroczeniem 30 pkt a na moje przeczucie to zawiodą ci co na nich najbardziej liczymy. A.G i W.T. mój typ to 62-28.

Do_żylny 

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 22:44   

walekgno napisał/a:
ja jestem zdania, że mecze towarzyskie traktujemy zbyt poważnie. Skąd u nas taki huraoptymizm, i myśli o wygranej na torze pretendenta do awansu? Nie wiem. Jak dla mnie to będziemy mieć problem z przekroczeniem 30 pkt a na moje przeczucie to zawiodą ci co na nich najbardziej liczymy. A.G i W.T. mój typ to 62-28.

a kto ma zrobić te 62 pkty dla GKM ?? ? Kościuch, Dryml, Bober?
a jak ułamek trafi akurat w ten mecz co robi 0,d,2,1 to naprawdę może być im gorąco...
Jeżeli w sparingu rozjeżdżamy ich jak masło to chyba na tej podstawie możemy pewne, niewielkie chociaż nadzieje na korzystny wynik prawda? Przynajmniej nadzieje na walkę jak równy z równym. I na to liczę.

byniu 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 00:41   

Panowie i Panie! Mam dwa miejsca w aucie na wyjazd plus bilety do klatki tez ogarne jak ktos szybko sie zglosi! Jesli jest ktos zainteresowany prosze odpisywac tutaj i podac numer telefonu! W piatek okolo 14 bede jechal do klubu po bilety, okolo 12 sprawdze forum i sie skontaktuje jesli ktos bedzie zianteresowany i poda numer telefonu!
Pozdrawiam

byniu 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 08:46   

post wyzej nieaktualny! Pozdrawiam

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 09:29   

Ale gdzie niby te głosy, że wygramy w Guzji? bez przesadyzmu. I to w obie strony. Bo lania do 28 też się nie spodziewam. Myślę, że zakręcimy się w okolicach 37 pkt.
A Ułamek minimum 10 pkt, w I lidze nie strzeli 0, d, 2, 1.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 10:29   

Patrząc na dyspozycje naszych byłych "gwiazd" - Ułamek, Lindbeck to wygląda na to, że będą silniejsi niż w zeszłym roku i są wstanie w każdym meczy robić 10+ pkt. W Grudziądzu będzie ciężko przekroczyć 40 pkt, patrząc na rosnącą formę Seby, Jelenia, i solidnych na swoim torze Kościucha i Karpova...

NiePalJana 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 14:02   

Karpov w zeszłym sezonie na torze w Grudziądzu miał średnią 2,421, także para Jeleń - Karpov na torze w Grudziądzu wydaję się być piekielnie silna.

Kościuch-Dryml tu można powalczyć, bo Kościuch ma słabe starty, a jak wiadomo w Grudziądzu łatwo się nie wyprzedza.

walekgno 
w moim sercu tylko start

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 14:08   

Dozylny
No te punkty mieliby właśnie zrobić ułamek kościuch karpov jeleniewski....
No właśnie.... W sparingu.....a mecz o punkty gdzie kasa leży na torze ma swoje prawa. Każdy ma swój typ a co będzie zobaczymy zaś:)
[/code]

Do_żylny 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 14:32   

walekgno napisał/a:
Dozylny
No te punkty mieliby właśnie zrobić ułamek kościuch karpov jeleniewski....
No właśnie.... W sparingu.....a mecz o punkty gdzie kasa leży na torze ma swoje prawa. Każdy ma swój typ a co będzie zobaczymy zaś:)
[/code]

w grudziądzu nigdy nie było źle, żyjmy optymizmem :)

TeTris 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 14:49   

chyba nie ma wątpliwości kto wygra ten mecz, mamy po prostu w tym roku inne cele, a zrobienie wyniku od 35-40 pkt trzeba będzie uznać za niezły. nie żebym nie wierzył w ten klub, po zeszłym sezonie staram się być obiektywny, a nie subiektywny.
szczególnie martwi mnie kto pojedzie pod 7? Beśko wypożyczony, a Kossakowski jedzie w niedzielę w Toruniu. nie ma co ukrywać, parę juniorów też mają lepszą.
obstawiam 51:39

Marvin- 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 15:30   

Panowie, moim zdaniem jedziemy bez spiny, na luzie, co się uda to się uda, wynik 37-40 punktów będzie sukcesem.

Nie zdziwię się za to, gdy odpalimy od początku, osiągniemy kilku punktową przewagę i na fali euforii zdobędziemy Grudziądz, przypomnijmy sobie nasze inauguracje, nawet 2012 roku z Łodzią do 40 chyba, gdzie w dużej mierze brak trzeciego solidnego w Orle zadecydował, iż wygraliśmy.

Wierzę jednak, że po raz kolejny druga prosta będzie czerwono - czarna.

marcin83gno 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 17:04   

Panowie na moje to zostaniemy bez 2 juniora na mecz w Grudziądzu !

Do_żylny 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 17:52   

marcin83gno napisał/a:
Panowie na moje to zostaniemy bez 2 juniora na mecz w Grudziądzu !

to kibel, oddamy punkty za darmo... :/

Obiektywny 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 18:22   

Cytat:
a jak ułamek trafi akurat w ten mecz co robi 0,d,2,1 to naprawdę może być im gorąco...
Jeżeli w sparingu rozjeżdżamy ich jak masło to chyba na tej podstawie możemy pewne, niewielkie chociaż nadzieje na korzystny wynik prawda? Przynajmniej nadzieje na walkę jak równy z równym. I na to liczę.

Może 62 punkty to za dużo jednak 55 mogę zrobić bo kto ma im w tym przeszkodzić? Adrian Gomólski? Wadim Tarasenko? Proszę Was mamy skład zrobiony z zawodników których nikt nie chciał i nie wygramy w Grudziądzu tylko dlatego że każdy z nich ma coś do udowodnienia..... :no: Chyba część ludzi się zagalopowała po dobrych sparingach, panowie to były TYLKO sparingi a liga to osobna bajka. Jednak skoro dla większości z Was sparingi są doskonałym wyznacznikiem formy to spójrzcie na Ułamka który ostatnio zdobył 10 punktów w 4 startach z Eligowcami, objeżdżał Walasków i Kildemandów jak chciał i już tego nie bierzecie pod uwagę ?? :whoeva:

A skoro rozjeżdżamy ich gładko w sparingu na własnym torze, to skąd przypuszczenia że w Grudziądzu nam dobrze pójdzie? Po tym sparingu można mówić że mamy dużą szanse na zwycięstwo z nimi przy W25 a nie na torze kandydata do awansu :ups:

Dla mnie priorytetem będzie przekroczyć 30 punktów a dobicie do 35 uznam za dobry wynik. Wolę się miło zaskoczyć ;]

maaagic 

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 20:32   Re: [13.04.2014 - I kolejka PLŻ] GKM Grudziądz - Start Gniez

speedhub napisał/a:
Inauguracja sezonu żużlowego w Grudziądzu. Jakie są nasze szanse na korzystny rezultat u jednego z potentatów I ligi i kandydata do awansu? Wbrew pozorom spore. Jeszcze kilka miesięcy temu nasz rozbity finansowo Start nie mógł z optymizmem patrzeć w przyszłość, ale teraz gdy mamy u boku wsparcie finansowe firmy Carbon a w kadrze bardzo ambitnych zawodników, co udowodniły sparingi, szansa na korzystny wynik w Grudziądzu istnieje.

Ambitna kadra mówisz? A pamiętasz te słowa? - "Adrian Gomólski niebawem w nowej biedronce usiądzie na kasie, bo żużlowcem już żadnym nie będzie. Niedługo (po wejściu w wiek seniora) skończy się też jazda Kacpra w dobrych klubach. ".

Oj ludzie, ludzie. Szybko zapominacie kto nas z błotem mieszał. No ale jak widać za parę punktów na treningu można odkupić swoje winy i z niczego stać się BARDZO AMBITNYM ZAWODNIKIEM.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 21:16   

Taki urok gnieznienskiego kibica...

marcin83gno 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 00:35   

Piotr Besko wystapi w niedziele info pewne

Obiektywny 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 08:33   

marcin83gno napisał/a:
Piotr Besko wystapi w niedziele info pewne

Chyba Patryk ..... :ups:

Michalfazi 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 10:35   

Obiektywny napisał/a:

A skoro rozjeżdżamy ich gładko w sparingu na własnym torze, to skąd przypuszczenia że w Grudziądzu nam dobrze pójdzie? Po tym sparingu można mówić że mamy dużą szanse na zwycięstwo z nimi przy W25 a nie na torze kandydata do awansu :ups:

Dla mnie priorytetem będzie przekroczyć 30 punktów a dobicie do 35 uznam za dobry wynik. Wolę się miło zaskoczyć ;]

Pytasz skąd przypuszczenia, że dobrze pójdzie nam w Grudziądzu? Może stąd że zawsze w Grudziądzu nam dobrze szło, jak również Grudziądzowi u nas. Spowodowane to jest moim zdaniem bardzo podobnymi torami. U nas twardo i w Grudziądzu również twardo i tutaj doszukiwałbym się tego dlaczego w naszych meczach jest tyle równości i emocji.

Ja przed meczem jestem optymistą :))

marcin83gno 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 11:05   

:ups: no tak moj bład

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 11:56   

jeżeli nasi zdobędą tam więcej jak 42 pkt to można śmiało ich uznać za faworytów do pierwszej czwórki =]

ps. przy pełnych optymalnych składach oczywiście z zastrzeżeniem, że nie będzie kontuzji i totalnej klapy jakiegoś lidera- z obydwu stron :D

smiechu83 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 14:49   

Mam pytanko nie jestem zapisany na liscie a mam okazje jechac samochodem wpuszcza mnie do klatki

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 15:04   Re: [13.04.2014 - I kolejka PLŻ] GKM Grudziądz - Start Gniez

maaagic napisał/a:
speedhub napisał/a:
Inauguracja sezonu żużlowego w Grudziądzu. Jakie są nasze szanse na korzystny rezultat u jednego z potentatów I ligi i kandydata do awansu? Wbrew pozorom spore. Jeszcze kilka miesięcy temu nasz rozbity finansowo Start nie mógł z optymizmem patrzeć w przyszłość, ale teraz gdy mamy u boku wsparcie finansowe firmy Carbon a w kadrze bardzo ambitnych zawodników, co udowodniły sparingi, szansa na korzystny wynik w Grudziądzu istnieje.

Ambitna kadra mówisz? A pamiętasz te słowa? - "Adrian Gomólski niebawem w nowej biedronce usiądzie na kasie, bo żużlowcem już żadnym nie będzie. Niedługo (po wejściu w wiek seniora) skończy się też jazda Kacpra w dobrych klubach. ".

Oj ludzie, ludzie. Szybko zapominacie kto nas z błotem mieszał. No ale jak widać za parę punktów na treningu można odkupić swoje winy i z niczego stać się BARDZO AMBITNYM ZAWODNIKIEM.

Gdzie w moim tekście widnieje nazwisko Gomólskiego, że przytaczasz moje słowa z ubiegłego sezonu? Proszę czytać ze zrozumieniem, a dopiero później udzielać się na forum.

19SKS52 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 17:42   

Tak, na miejscu kupisz bilety i zostaniesz dopisany, czyli wejdziesz do klatki.

walekgno 
w moim sercu tylko start

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 14:04   

Transmisja na necie?

TeTris 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 16:56   

tak sobie patrzę i po 6 biegu prowadzimy 15:21. :o jestem w małym szoku, fakt faktem, to początek, ale nasi jeżdżą bardzo dobrze. :D

Do_żylny 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 17:57   

teraz wszyscy przeproszą co pisali o pogromie.
Cała drużyna na plus, są jednak dwa problemy:
- gomólski za dużo cwaniakuje
- jonas davidson - zawodnik tylko naszego toru.
Reszta na plus, na swoim poziomie.
Wiedziałem że ułamek i mecz zawali :)

Hyziu 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 18:02   

Jedyne słowo jakie ciśnie się po meczu dla chłopaków to : SZACUN !!

vsv 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 18:35   

Obiektywny napisał/a:
Cytat:

Może 62 punkty to za dużo jednak 55 mogę zrobić bo kto ma im w tym przeszkodzić? Adrian Gomólski? Wadim Tarasenko? Proszę Was mamy skład zrobiony z zawodników których nikt nie chciał i nie wygramy w Grudziądzu tylko dlatego że każdy z nich ma coś do udowodnienia..... :no: Chyba część ludzi się zagalopowała po dobrych sparingach, panowie to były TYLKO sparingi a liga to osobna bajka. Jednak skoro dla większości z Was sparingi są doskonałym wyznacznikiem formy to spójrzcie na Ułamka który ostatnio zdobył 10 punktów w 4 startach z Eligowcami, objeżdżał Walasków i Kildemandów jak chciał i już tego nie bierzecie pod uwagę ?? :whoeva:

Zaszalałeś bracie.

godziu 

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 19:25   

=] =] =] =] =] =] =] =]
Właśnie taka mina po meczu.... Szeroki uśmiech od ucha do ucha....
Cała drużyna na wielki "+ :yes: "
Każdy wykonał swoje zadanie , niektórzy nawet w 110% (Damian i Wadim)...
O Biarne już nie pisze.... bo wyrasta nam na takiego " małego Toniczka"....
Dzieki Biarne za przywiązanie do Naszego klubu....
Brawo też juniorka....
Miło słyszeć w eterze że pierwsza ligowa niespodzianka była w Grudziądzu...
Hej start....

Odpowiedz do tematu