Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[13.04.2014 - II kolejka PLŻ] Start Gniezno - ROW Rybnik
Autor Wiadomość
19SKS52 

Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 16:09   

Zobaczymy. Być może wydawał się szybki, kiedy inni po prostu testowali.

ROW Rybnik 

Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 20:57   

I jak tam pogoda u Was?

Do zobaczenia jutro na stadionie! :mruga:

Do_żylny 

Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 21:11   

popadało, ale jutro ma być ok, dopiero wieczorem ma coś popadać.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 08:08   

Słoneczko świeci... :yes:
PS.
Marta Półtorak:Trener nie jest już w stanie niczego nauczyć zawodnika, który jeździ od kilkunastu lat(...)Z Darkiem Śledziem pod tym względem w ubiegłym roku coś się stało. Trudno to wyjaśnić, ale był obok tego wszystkiego. Rozmawialiśmy o tym wiele razy. Być może przyszło pewne wypalenie, bo był bardzo długo obecny w jednym miejscu. Widząc jednak teraz w pracy Janusza (Ślączkę) i porównując go do Darka, to może powiedzieć, że mamy do czynienia z zupełnie czymś innym. Chodzi przede wszystkim o styl pracy. Widać to najlepiej w odniesieniu do poprzedniego sezonu. Uważam, że zmiana, której dokonaliśmy, wszystkim wyszła na dobre
sf 2014-04-20, 20:59

Mam nadzieję że ostro u nas przepier... :mruga:

maaagic 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 17:14   

Co tu dużo mówić... Aż żal, że w tym roku jedziemy o nic.

19SKS52 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 17:51   

A może właśnie ten luz jest kluczem do sukcesu?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 18:41   

Piękny wynik 60:30 i zaj....te tumany kurzu !! ;]
Na następny mecz proponuję rozdać kibicom do biletów proszek do prania !!

DarooM 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 19:58   

Oj tak,kurzyło się niemiłosiernie,polewaczkowy chyba troszke zasypiał :mruga:
Bardzo pewna i wysoka wygrana,mozna bylo się spodziewac,że Davidsson u siebie pojedzie dużo lepiej niż na wyjezdzie.Bjarne klasa sama w sobie,twarda jazda i tak trzymac.
Adrian Gała,Vadim Tarasienko-będziemy miec dużą pociechę z tych chłopaków.
No cóż,mamy lidera i do Lublina po kolejne zwycięstwo :mruga: ....
Na razie jest pięknie,a my przecież mamy za cel spokojne utrzymanie....

RoSe 
Songoku

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 21:10   

Ramenedes napisał/a:
Piękny wynik 60:30 i zaj....te tumany kurzu
Na następny mecz proponuję rozdać kibicom do biletów proszek do prania

Swoją wypowiedź mogłeś zakończyć na pierwszym zdaniu :) Kurzu może być i z 5 razy więcej o ile będzie to gwarantowało pewne zwycięstwo, atut własnego toru oraz tyle walki :)

unreal86 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 21:15   

Piękne zwycięstwo i piękne potwierdzenie formy naszych :) Dwóch zawodników strzeliło komplet! To nie zdarza się często! Naprawdę żal że nie jedziemy o wyższe cele... Już się nie mogę doczekać meczy z Rzeszą czy Bydzią. Widowisko może być że palce lizać ;) Wielkie brawa dla chłopaków i oby tak dalej :)

Ps. Komplet na trybunach :D Coś niesamowitego!

witkacy 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 21:44   

Wynik i frekwencja zaskoczyła chyba wszystkich. Każdy z naszych zawodników spisał się bardzo dobrze. Oby tak dalej.

Do_żylny 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 22:41   

potrzebowaliśmy milionowych długów, gwiazdy jednosezonowe, upadłych rencistów na torze, aby móc wreszcie zobaczyć zespół który idealnie pasuje pod nasz klub/tor, kurzawę która nie przeszkadza w walce oraz komplet zapylonej ale jakże zadowolonej publiczności.
No cóż , takie życie :)

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 23:12   

Żeby nie przechwalić...
Ale widać (na razie) drużynę która walczy o to żeby wygrać, a nie o to żeby coś tam uciułać i jakoś to będzie.
Dawno nie widziałem Startu który tak walczy na trasie ( starty, Panowie starty !! )
Oby tak dalej :ok:

Ziom15 

Wysłany: Pon Kwi 21, 2014 23:44   

Super Super Super:).Widać , żę w tym sezonie jest team spirit;).

Mam tylko nadzieję , że zawodnicy mają zapłacone za te 2 kolejki , bo troche tych punktów każdy już zdobył..Jestem tego ciekaw.Chciałbym aby prezez albo ktoś z zarządu wypowiedział się na ten temat , jak stoi sprawa z wypłacalnością po tych 2 kolejkach.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 07:38   

Ziom15 napisał/a:
Super Super Super:).Widać , żę w tym sezonie jest team spirit;).

Mam tylko nadzieję , że zawodnicy mają zapłacone za te 2 kolejki , bo troche tych punktów każdy już zdobył..Jestem tego ciekaw.Chciałbym aby prezez albo ktoś z zarządu wypowiedział się na ten temat , jak stoi sprawa z wypłacalnością po tych 2 kolejkach.

Mam nadzieję, bo na to zasłużyli. Ale trzeba zwrócić uwagę na to, że przeważnie kontrakty są tak konstruowane, że są w nich zapiski o terminie wypłat. Przeważnie są to 2 tyg. od meczu. Więc na tę chwilę choćby zawodnicy nie mieli wypłacone to i tak byłoby to w większości przypadków zgodnie z umową.

Ktoś zasugerował, że szkoda że jedziemy w tym sezonie o nic... W sumie jakbyśmy jechali o coś to nie byłoby Tarasenki, Davidssona i innych a w ich miejsce znów GWIAZDY, liczące kasę i w trakcie biegu myślące o lidze szwedzkiej i angielskiej, zamiast skupić się na atakowaniu rywala.

Z drugiej strony, to dopiero 2 kolejka, i dopiero zaczną się schody, gdy przyjedzie Bydgoszcz, Rzeszów... Póki co cel jest niezmienny utrzymanie. Ale myślę, że nawet jak byśmy byli w czubie cały czas to nikt by awansu nie odpuścił.

godziu 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 08:19   

Aż miło popatrzeć na naszych "ORŁÓW"....
Bezapelacyjnie byliśmy lepsi w tym meczu....
Każdy waleczny i przywioził punkty...
Oby tak dalej....

pyskaty2 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 08:27   

Ziom15 napisał/a:

Z tego co się mówiło pod parkiem maszyn mają. I pierwszt raz od niepamietnych czasow maja wszystko zaplacone za kontrakty! Takl jak ktos wyzej napisal, potrzebny był klubowi wstrząs, zeby zaczęlo być normalnie!

Czy ktos pamięta, żeby kiedyś zawodnicy sami rezygnowali z udzialu w nominowanych?? A wczoraj nie dosc, ze sami wyszli z taką inicjatywą to kto pojedzie grali w nozyce papier!

Fazik323 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 20:44   

Wejścia przy kredzie na wyjściu z pierwszego łuku palce lizać ;) . Świetny występ naszych chłopaków, przydałby się drugi w miarę solidny junior (3-5) i play offy powinny być jak najbardziej w naszym zasięgu ;)

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 20:49   

Oby te "wiosenne przesilenie" wytrwało do końca ligi...
Fakt jest taki że z niewygodną Bydgoszczą czy Rzeszowem nie oznacza wcale że - niewygodną znaczy - przegraną :mruga:
Żeby chłopakom tylko starczyło "pary" w rękach, i kasy zarządowi.
Osobiście jestem za...
Na ile realne ? Nie wiem ?!

CRC 

Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 22:15   

Fajny materiał przygotowany przez ekipe z Rybnika

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

mecz z perspektywy parku maszyn
:ok:

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 08:06   

CRC napisał/a:
Fajny materiał przygotowany przez ekipe z Rybnika

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

mecz z perspektywy parku maszyn
:ok:

Mimo wszystko podobała mi się mobilizacja w szeregach ROW-u. Nie zachowują się jak nowicjusze ale jak staży wyjadacze. Mam tutaj na myśli chwilami bezczelnego kierownika drużyny (chyba?), który dwa razy pokusił się przed powtórkami biegu juniorskiego dyskutować z sędzią - sugerując upadek taktyczny, a później podcięcie Bubla. Za wszelką cenę próbował cwaniactwem wymusić sposób sędziowania, wytwarzając presję na sędziego. Nie popieram oczywiście takiego zachowania, ale jak wiecie sami cwaniactwo w tym sporcie pomaga drużynie (Cieślak, Chomski itp.)

All Bundy 
Sprzedawca butów

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 09:33   

Emocje jak na grzybach w tym materiale.....

KriSsS 

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 09:36   

postawa naszych zawodników mogła się podobać, przede wszystkim zaangażowanie każdego z nich. Bjarne i Jonas klasa sama w sobie (marzeniem jest by ten drugi przełożył to na wyjazdy)

szkoda tylko zachowania 'kibiców'.. Goście przyjeżdżają pół Polski za swoją drużyna, zapewne nikt z nich nie mial zamiaru w jakihkolwiek sposób grandzić a nasi bohaterzy kradną im flagę i to jeszcze gdy było ich w tym momencie może z 20 na sektorze :) naprawdę pełen podziw dla Was i uznanie.. Z drugiej strony trzeba pamiętać że kozak w końcu trafi na większego kozaka :) stadion żużlowy zawsze był bezpiecznym miejscem i lepiej niech tak zostanie bo po co upodabniac sie do piłkarskich środowisk

RoSe 
Songoku

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 11:09   

speedhub napisał/a:
Mimo wszystko podobała mi się mobilizacja w szeregach ROW-u. Nie zachowują się jak nowicjusze ale jak staży wyjadacze.

Ja odniosłem inne wrażenie :) Chodzi mi o sytuację, w której trener Grabowski zarządza małą zbiórkę zawodników aby ich zmotywować, pojawia się tam ich ( chyba ) prezes i wrzuca swoje uwagi. Po co i w jakim celu ? Zadania prezesa to płynność finansowa klubu oraz rozliczenie pracy zespołu po meczu/sezonie no ale to nie moje podwórko :)

KriSsS napisał/a:
szkoda tylko zachowania 'kibiców'.. Goście przyjeżdżają pół Polski za swoją drużyna, zapewne nikt z nich nie mial zamiaru w jakihkolwiek sposób grandzić a nasi bohaterzy kradną im flagę i to jeszcze gdy było ich w tym momencie może z 20 na sektorze naprawdę pełen podziw dla Was i uznanie..

Aaaa tam :) takie życie kibicowskie. Akcja jak najbardziej na "+". Tak było, jest i będzie !

unreal86 

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 21:43   

No i Adrian oficjalnie przeprosił za swoje słowa http://www.start.gniezno....stronem-startu/
Mam nadzieję że szczerze ;)

Fazik323 

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 23:15   

unreal86 napisał/a:
No i Adrian oficjalnie przeprosił za swoje słowa http://www.start.gniezno....stronem-startu/
Mam nadzieję że szczerze ;)

Mógł by ktoś przytoczyć o jaką negatywną wypowiedź Adriana konkretnie chodzi?

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 09:32   

Nie wiadomo czy szczere, ale wypowiedziane publicznie. Widać, ze się ogarnął i zrozumiał, ze jest z Gniezna, jeździ w Gnieźnie i to gnieźnieńskich kibiców należy szanować. Co do fany. Takie życie.

Odpowiedz do tematu