Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[04.05.2014 - III kolejka PLŻ] Motor Lublin - Start Gniezno
Autor Wiadomość
godziu 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 19:50   

Do_żylny napisał/a:
ale można zająć I miejsce i zrezygować z awansu, wiec w czym problem?
wygrywamy ligę, pokazujemy wszystkim figla a nie awansujemy bo mamy długi i brak kasy i tyle..

Problem w tym ze długi trzeba na bieżąco..... ;/ A każdy mecz kolejny ponosi za sobą koszty....
Wygrane mecze wiążą za sobą niezwykłe emocje ale też premie punktowe.... , oby za dobrymi wynikami przybyli sponsorowie i kibice na owalu przy Wrzesińskiej którzy też są sponsorami.... :yes:
Tak czy tak, jestem dumny z Naszej drużyny!!!!!!!!!!!!! ;] ;]
Hej start!!!!

pyskaty2 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 20:06   

unreal86 napisał/a:
Chore wypowiedzi Łukasika i Rusieckiego. Ja można głośno o takich sprawach mówić? Będą odpuszczać mecze? Sprzedawać? Nikt normalny nie chce i nie pompuje balonika. To tylko "gimbaza" się podnieca i nic więcej. Studzą zapały gimbazy i potencjalnych sponsorów takimi wypowiedziami! Powinni siedzieć cicho a nie publicznie udzielać takich wywiadów!

Bzdura, to jest koniecznosc, zeby nik nie posadzil klubu o oszustwa! mam na mysli wierzycieli i sad.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 20:30   

pyskaty2 napisał/a:
unreal86 napisał/a:
Chore wypowiedzi Łukasika i Rusieckiego. Ja można głośno o takich sprawach mówić? Będą odpuszczać mecze? Sprzedawać? Nikt normalny nie chce i nie pompuje balonika. To tylko "gimbaza" się podnieca i nic więcej. Studzą zapały gimbazy i potencjalnych sponsorów takimi wypowiedziami! Powinni siedzieć cicho a nie publicznie udzielać takich wywiadów!

Bzdura, to jest koniecznosc, zeby nik nie posadzil klubu o oszustwa! mam na mysli wierzycieli i sad.

Czy możesz wytłumaczyć o jaki oszustwa chodzi? Czy my coś podpisywaliśmy, że nie możemy wchodzić do e-ligi?

Odpuszczać nic nie możemy po patrząc na tabelę po tej kolejce to widać jak wyrównana jest liga. Te trzy zwycięstwa chronią nas od ostatnich miejsc tabeli. Bez dzisiejszego zwycięstwa różowo by nie było

zandir 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:04   

Przestańcie już wypisywać te wasze idiotyzmy, czytając was wszystko można zabić, chłopaki ciesza się z super atmosfery której dawno bnie było w parkingu, chą się bawić w dobry zużel , tworzyć widowisko, a wy tym swoim pisaniem zabijecie wszystko!!!!! Ciszcie sie tym co jest i nie zajmujcie sie przyszłością, sponsorami czy wejda czy nie i tym podobnymi rzeczami które sa poza wami!!!!!

unreal86 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:12   

pyskaty2 jakie oszustwa? Co ty bredzisz? Że niby jak mają oszukiwać? Oszukiwać to zaczną dopiero wtedy kiedy zaczną odpuszczać mecze! Wtedy to będzie prawdziwe oszustwo! Dopóki będą uczciwie jechać swoje w takiej atmosferze jaka jest teraz a Łukasik, Rusiecki czy tam inny Imboierowicz nie będą wypisywać publicznie takich bzdur które tylko zniechęcają kibiców, sponsorów a i pewnie też samych zawodników to wszystko będzie dobrze! Nikt nie będzie miał pretensji o to że coś zarząd kombinuje!

macmax 
FOREVER START, FORZA MARSEILLE

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:14   

Może i mamy problemy finansowe, może i jest z nami nienajlepiej organizacyjnie, ale za to sportowo rozwalamy póki co wszystkich możnych I ligi.
Ja jestem bardzo szczęśliwy, piękny turniej w środę, dzisiaj również świetny mecz, niech ten nasz piękny świat żużlowy w Gnieźnie trwa jak najdłużej (dla mnie już jakieś 30 lat czynnego uczestnictwa)

ugo 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:15   

zandir napisał/a:
Przestańcie już wypisywać te wasze idiotyzmy, czytając was wszystko można zabić, chłopaki ciesza się z super atmosfery której dawno bnie było w parkingu, chą się bawić w dobry zużel , tworzyć widowisko, a wy tym swoim pisaniem zabijecie wszystko!!!!! Ciszcie sie tym co jest i nie zajmujcie sie przyszłością, sponsorami czy wejda czy nie i tym podobnymi rzeczami które sa poza wami!!!!!

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :start_2: :start_2: :start_2:

Cieszmy się, bo naprawdę jest pięknie i licznie stawiajmy się na stadionie by podziękować im za wspaniałą walkę.

unreal86 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:15   

zandir napisał/a:

Tak "my" pisaniem zabijamy wszystko... Ale już Łukasik & ferajna swoimi wypowiedziami rozpalają tylko nadzieję w sercach kibiców i roztaczają wizerunek świetlanej przyszłości przed klubem... :glupek2:

unreal86 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:17   

ugo napisał/a:

Cieszmy się, bo naprawdę jest pięknie i licznie stawiajmy się na stadionie by podziękować im za wspaniałą walkę.

A tu to jestem jak najbardziej za :D

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:46   

Proponuję nie zachowywać się tak źeby "szukać dziury w całym"...tutaj się bardzo delikatnie wyrażę; tylko wspierać.
PS.
Rozliczenia po sezonie.
Please...

FC Strzała 

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 21:54   

Te pomeczowe wypowiedzi Łukasika to nic innego jak działanie na szkodę spółki,dla mnie dymisjia i(wypad)z klubu.p Łukasik to co pan mówi to żenada i kpina z kibiców

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 07:31   

ugo napisał/a:
zandir napisał/a:

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :start_2: :start_2: :start_2:

Wiadomo. Popieram drużyna pięknie walczy, dawno nie było takiego klimatu w zespole - trzeba ich wspierać na trybunach. Liczę że na Dauga przyjdzie podobnie jak na Turniej Chrobrego z 8tys kibiców (chociaż w ostatnich sezonach mecze z Łotwą nie cieszyły się dużym zainteresowaniem).
Ale przecież wiecie, że w Gnieźnie jest z 4 tys kibiców "stałych" którzy przyjdą zawsze, a reszta jak wiatr zwieje - coś mi się wydaje że wypowiedź Łukasika uświadomiła tym którzy chcieli przyjść, że drużyna jedzie o czapkę śliwek więc po co w ogóle przychodzić.

nicolov 

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 13:09   

Wszyscy wiedzą, że Start nie walczy w tym sezonie o awans do EE. Jednakże ciągłe i głośne afiszowanie tego na pewno nie sprzyja zachęcaniu ludzi do przyjścia na stadion. Mam nadzieję, iż nowy prezes to zrozumie.

Przypominam, że przed nami mało atrakcyjny mecz z Łotyszami, później z przeciętną Łodzią i na dodatek jeszcze spotkanie z Marmą transmitowane w ogólnodostępnej tv... Nie spodziewałbym się takich frekwencji jak z Rybnikiem na inaugurację. ;/

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 14:35   

No cóż, Łotyszy opuścili Łagutowie i to już nie ta sama ekipa dla wybrednego kibica. Oby kolejna świetna postawa na wyjeździe ściągnęła ludzi, tak, jak było pełniutko na Rybniku.
A co do Łodzi - myślę, że wielu przyjdzie chętnie zobaczyć Antona...i pogwizdać ;P

walekgno 
w moim sercu tylko start

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 17:03   

można gdzieś w necie obejrzeć loty naszych orłów?

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 17:22   

walekgno napisał/a:
można gdzieś w necie obejrzeć loty naszych orłów?

Tutaj jest cały mecz

http://www.itvlspeedway.p...ezno-04-05-2014

Niestety dostęp płatny. 14,99 na miesiąc. Jeśli nie jeździsz na wyjazdy to można przez 1 miesiąc zobaczyć na żywo mecze naszych.

Na youtube widziałem pod hasłem "Lublin Start Gniezno 2014" tylko wyścig 3 z upadkiem Frankowa z dwóch ujęć kamery.

Baju 

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 18:52   

Login: GnieznoTeam
Hasło: forumgniezno

daje dostęp do swojego konta jak by ktoś chciał sobie pooglądać ;)

Maniek1988 

Wysłany: Pon Maj 05, 2014 23:17   

Niestety Wadim ma złamany kręg piersiowy kręgosłupa. Minimum 7-8 tygodni przerwy...

Do_żylny 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 08:12   

a taki juz prezes miał problem z wygrywanymi meczami, teraz punkty w lublinie moga sie okazać na wagę złota.

CEBUL 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 09:06   

Spokojnie. Teraz mamy 2 mecze u siebie, które powinniśmy wygrać bez problemu. Później planowa porażka w Bydgoszczy. Wadim będzie potrzebny na Rzeszów, 8 czerwca. Rosjanie to twarde charaktery. Być może będzie w stanie za miesiąc już pojechać. Jeśli nie, zawsze jest jeszcze Skóra. który u siebie te 6-7 pkt. powinien zrobić.

Baju 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 12:51   

http://www.przegladsporto...80,1,12407.html

Gnieźnianie pewnie zmierzają do celu, jakim jest osiągnięcie upragnionego awansu do Enea Ekstraligi.

:glupek2: :glupek2: :glupek2: Widać że pisała to kobieta nie mająca pojęcia o żużlu.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 14:08   

http://www.sgif.pl/2014/0...p-kibicowskich/

Stanowisko kibiców wobec słów p. Łukasika.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 17:02   

Baju napisał/a:
http://www.przegladsportowy.pl/kmz-lublin-carbon-start-gniezno-41-49,artykul,465380,1,12407.html

Gnieźnianie pewnie zmierzają do celu, jakim jest osiągnięcie upragnionego awansu do Enea Ekstraligi.

:glupek2: :glupek2: :glupek2: Widać że pisała to kobieta nie mająca pojęcia o żużlu.

W ogóle treściwy ten artykuł. pięć zdań na krzyż. Ale z nutką sensacji - w kuluarach mówi się, że Franków mógł złamać rękę. :glaszcze:

Marcineek - bardzo dobry list. Przesłany faktycznie do Klubu? czy opublikowany jako list otwarty?

zandir 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 17:46   

Marcineek napisał/a:
http://www.sgif.pl/2014/05/06/start-a-e-liga-oswiadczenie-grup-kibicowskich/

Przestań się człowieku wydurniać. Łukasik powiedział prawde o której wszyscy wiedzą tylko ona jakoś nie dociera do Ciebie. Specjalnie dla Twej wiadomości Startu Gniezno nie stać na ekstralige przez najbliższe 3 lata i taki sens jest wypowiedzi Łukasika- zrozumiałeś to?????? Lepiej usłyszeć to niż żyć bajką w stylu - walczymy o ekstralige i mieć to co jest teraz udziałem Wybrzeża, w końcu mówi się prawde kibicowi, a nie karmi bajeczkami, choć jak widać Ty bajeczki bardzo lubisz. Pytasz czy zespół odpuści walke, a pamietasz jakiś sezon wstecz rezygnacje Poloni Piła z jazdy w 1szej lidze po wywalczeniu awansu, tak samo może być tutaj, awans sportowy może być jednak nie muszą być spełnione wymogi ektraligi. Marke klubu Ty akurat psujesz pisząc o jakiś sprzedażach meczu - Łukasik powiedział coś takiego???? nie wydaje mi się - wiec nie pisz takich bredni!!!!!

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 18:30   

Gość mówi że nie ma kasy a "wiara" swoje...
Więcej tym listem zrobiono złego niż dobrego.
Pewnie.
Niech od razu zadzwoni do Zagara, Ułamka, Świderskiego że kasa czeka niech przyjadą z reklamówkami tak jest *** w Starcie z finansami.
A bieżące rozliczenia za wyniki i punkty z nieba ??
Niech wyjdzie i powie mamy gó...o poniżej nosa, długi do spłacenia, problemów co nie miara ale: Jedziemy po Ekstraligę !! !
Ok ?
Zacznijcie myśleć bo jakoś nie przeczytałem że odpuszczamy resztę meczy bo nas nie stać...

Robak 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 18:37   

zandir napisał/a:
Przestań się człowieku wydurniać

Pod tym tekstem podpisały się 3 różne grupy z Gniezna wiec to nie jest,jak ty to ująłeś teks Marcinka i tylko Marcinka.Akurat większość ludzi,których ja znam a nie należą ( tak jak ja ) do żadnej z tych grup, ma podobne zdanie i tylko ktoś tak ograniczony może postrzegać to inaczej.

Cytat:

Chłopaki,choć tak jak powiedziałem na koniec sezonu,nie pojawię się na wrzesińskiej dopóki nie zmieni się polityka klubu,nie zajdą zmiany w Zarządzie lub zadłużenie zostanie w pełni spłacone,podpisuję się pod Waszym pismem.I choć wiadomo jaki jest cel,można było dobrać inne słowa a powiedzieć/ przekazać dokładnie to samo.

szpadyzornia 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 19:17   

zandir napisał/a:
Marcineek napisał/a:
http://www.sgif.pl/2014/05/06/start-a-e-liga-oswiadczenie-grup-kibicowskich/

Przestań się człowieku wydurniać. Łukasik powiedział prawde o której wszyscy wiedzą tylko ona jakoś nie dociera do Ciebie. Specjalnie dla Twej wiadomości Startu Gniezno nie stać na ekstralige przez najbliższe 3 lata i taki sens jest wypowiedzi Łukasika- zrozumiałeś to?????? Lepiej usłyszeć to niż żyć bajką w stylu - walczymy o ekstralige i mieć to co jest teraz udziałem Wybrzeża, w końcu mówi się prawde kibicowi, a nie karmi bajeczkami, choć jak widać Ty bajeczki bardzo lubisz. Pytasz czy zespół odpuści walke, a pamietasz jakiś sezon wstecz rezygnacje Poloni Piła z jazdy w 1szej lidze po wywalczeniu awansu, tak samo może być tutaj, awans sportowy może być jednak nie muszą być spełnione wymogi ektraligi. Marke klubu Ty akurat psujesz pisząc o jakiś sprzedażach meczu - Łukasik powiedział coś takiego???? nie wydaje mi się - wiec nie pisz takich bredni!!!!!

A czy skład bjarne,Jonas,Wadim,Adamczak,Adrian,Gała jest tańszym składem od składu ekstraligowego- bjarne,Jonas,Wadim,Adamczak,Adrian,Gała ??

Udziałem Wybrzeża...??Klub zły bo jako jedyny stworzył drużynę zgodnie z regulaminem finansowym??

"nie stać nas na ekstraligę.." a przez kogo nas nie stać??

"przez najbliższe 3 lata.." to po co jeździmy w 1 lidze? nie lepiej odjechać 15 biegów w drugiej lidze ,pewnie będzie ze 2 razy taniej niż jest teraz??

Elegancko teraz przez 3 lata po 25 zł wejście żeby oglądać przedstawienie pt."15 biegów na W25"

19SKS52 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 19:46   

Rozumiecie przesłanie tego listu? Tu nawet nie chodzi o samo wejście do ekstraligi, ale o walkę do końca. Chłopaki jadą dobry żużel, a teraz chcecie to sztucznie tłumić? Zandir, chodziłeś do szkoły? Umiesz wyciągnąć jakieś wnioski, które wynikają z innego czynu? To chyba logiczne, że brak wyników= brak kibiców/sponsorów, mimo, ze nie powiedziane przez pana Ł. Jeździ się po to na mecze, aby dopingować zawodników i pokazać im, ze zawsze staniemy murem mimo kilometrów. I tej walki również oczekują kibice. Ty tego nigdy nie zrozumiesz, widocznie sezon sie kończy na meczu domowym z kiełbaską w łapie.

Do_żylny 

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 20:05   

list napisany przez dzieci i to pod wpływem chyba kilku browarów.
Takiej głupoty dawno nie czytałem.
czy zawodnicy nie walczą o każdy centymetr toru?
Wszyscy są zadowoleni, w klubie i zespole świetna atmosfera, pełen luz, super wyniki ale oczywiście dzieciarnia z dziesiątki już węszy spisek i psuje wszystko
Aż strach pomyśleć co jeśli zespół przegra mecz, jak ich nazwiecie - sprzedawczyki?
byliśmy na ostatnim miejscu nie pasowało - jesteśmy na pierwszym też źle...
"nie pojawie się przy wrzesinskiej dopóki nie zmieni się polityka klubu"
weź sie jeden z drugim puknij w czache.
żenada.

Koniu 
Koniu

Wysłany: Wto Maj 06, 2014 20:12   

Generalnie to pier...cie.

Dlaczego? Bo się wszyscy podpalili tymi zwycięstwami. Prawda jest taka, że:

1. Ze Ci, którzy podpisywali w zeszłym roku kontrakty, wzięli to na klatę i chcą spłacić to wszystko. Więc nikt nie uciekł, ale godnie się zachowali. Ci co mówią o odejściu zarządu pier... farmazony, ze aż mi się tego słuchać i czytać nie chce.

2. Skombinowano fajny skład, który odpalił nadspodziewanie dobrze, ale jednocześnie ma swoje ograniczenia.

3. Wygraliśmy 3 mecze bo trafiliśmy ze składem i na słabość przeciwników.

4. Tak jak pierwsze 5 meczy możemy mieć do przodu tak następne 5 możemy mieć w torbę. Spójrzcie tylko w terminarz.

5. Łukasik mówi od początku sezonu jedziemy o utrzymanie, Rusiecki mówi jedziemy o utrzymanie. A kibice co?! hajda na Ekstraligę! bo wygraliśmy fuksem z GKMem do tego kolejna niespodzianka w lublinie. A ROW jest cieńki że aż strach.

Ludzie ogarnijcie się. Łukasik może przesadził, ale też on podpisywał porozumienia w sprawie spłaty więc wie odpowiada za to. Kubeł wody na rozgrzane głowy. Mogę się zgodzić, ze sowa moze były niefortunne, ale prawdziwe. Nikt was nie oszukuje! - a wy chcecie się oszukiwać. Rozumiem ambicje, ale spójrzcie na tabelę, terminarz i składy. Potem wypijcie chłodne pifko to wam przejdzie megalomania.

Przez ostatnie lata był tekst o "dmuchaniu balona", teraz znowu źle o włodarze hamują zapędy i mówią o faktycznej sile zespołu.

Nikt meczy nie będzie odpuszczał, ale zobaczycie, że już niedługo przyjdą pierwsze porażki bo przyjedzie STAL i POLONIA i GKM. Nasze miejsce w tabeli jest zasługą dobrego składu ale przede wszystkim słabością innych drużyn!

PS. Spójrzcie sobie na ROW gdzie prezes przed sezonem ze jadą o ekstaligę!

Odpowiedz do tematu