Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Autor Wiadomość
TeTris 

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 19:40   Start Gniezno - Orzeł Łódź

już 25 maja odbędzie się mecz z Orłem Łódź. pan Skrzydlewski zarzeka się, że puści do Gniezna samych juniorów w ramach odwetu. na pewno nie pojedzie Lindbaeck i prawdopodobnie Doyle. ;)

kolejny raz piszę: sprawdziłbym Kima Nilssona, który mógłby wskoczyć za kogoś z dwójki Gomóła/Skóra. do tej pory punkty Kima (2*,1*,0,2)

skład według mnie:
9.Jonas
10.Kim
11.Damian
12.Gomóła- tu jest chęć walki, ale trzeba mieć jeszcze szybki sprzęt ;)
13.Bjarne
14.Piesek
15.Gała

zapraszam do dyskusji! :)

witkacy 

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 20:15   

A ma aż 7 juniorów? Podejrzewam, że przyjadą w takim składzie jaki mieli na Lublin. Ewentualnie mogą przyjechać bez Magnusa i Luny. Doyle i Antonio odpadają ze względu na kontuzje. Ciekaw jestem jak zaprezentuje się M. Drabik.

TeTris 

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 20:50   

Lunna, Drabik, Drożdżowski, Matyjas i podobno rozmawiają z 2 polskimi i 1 zagranicznym. ;) żeby potem nie było, bo łatwo jest kogoś zakontraktować i puścić w jednym meczu. szczerze mówiąc wolę oglądać Lunne niż Puszaka. :)

szyna6 

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 09:13   

ja jestem pewien że pojadą w najsilniejszym składzie. Nie wierzę w jego opowieści o juniorach bo jaki miałoby to sens?. Uważam że naprawdę mają ciekawy skład u siebie są w stanie pokonać każdego a na wyjazdach zbijać bonusy - uważam że to tylko takie gadanie a do Gniezna zameldują się w najmocniejszym składzie i uważam że będzie to BARDZO ciężki mecz:

START:
1. Jonas
2. Gomólski / Kim Nillson (jeśli pojawi się na treningach i pokaże że beton mu nie straszny)
3. Adamczak
4. Skóra
5. Bjarne
6. Gała
7. Prosicki

ORZEŁ:
1. Lindback
2. Chrzanowski
3. Jamróg
4. Puszakowski
5 .Doyle
6. Drabik

uważam że mecz będzie bardzo zacięty a wynik moim zdaniem będzie 46:44 dla Startu. Łódź to dla mnie zespół z potencjałem ale zarazem wielka zagadka:

LINDBACK - może zdobyć w Gnieźnie 13 punktów a może 7 pkt.....
Chrzanowski - o niego jestem spokojny najsłabsze ogniwo w gnieźnie nie poszaleje
Jamróg - wyniki w tym sezonie mówią wiele wychowany na betonie w Tarnowie
Puszakowski - podobnie człowiek ZAGADKA - w tym sezonie jeździ bardzo dobrze jednak preferuje tor pod koło
DOYLE - uważam że jak kontuzja nogi nie przeniesie się na jego formę w Gnieźnie spokojnie wykręci około 12 pkt - bardzo liczyłem przed sezonem że dołączy do GNIEZNA
Drabik - jak dla mnie narazie objawienie, nasi juniorzy mogą mieć z nim kłopoty, dobry technicznie z dobrym sprzętem.

Oczywiście jeśli będą bez Lindback i bez Doyla to stawiam spokojnie 53:37 bo nie wierzę że ZORRO poszaleje na naszym torze no chyba że będzie miał atomowe starty.

Bardzo liczę na wygraną bo po tym meczu zapowiadją się 5 bardzo trudne mecze gdzie o punkty będzie niezwykle TRUNDO:

- wyjazd BYDGOSZCZ (która musi szukać punktów);
- DOM: RZESZÓW (mają dobrych zawodników którzy jeździli i znają nasz tor)
- wyjazd: RZESZÓW
- DOM: Bydgoszcz ( tutaj liczę że będą 2 punkty:) :)
- WYJAZD: Łódź

więc maksimum mobilizacja i przygotowanie się na Orzełka żeby nie było ŻADNEJ NIESPODZIANKI>

TeTris 

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 09:21   

z tego co wiem to Doyle będzie miał przerwę koło 3 tygodni.
no masz rację, Chrzanowski zazwyczaj robił u nas albo audi albo 10-12. w występ Lindbaecka też nie wierzę, bo dopiero co przeszedł operację i również czeka go absencja. nie ma co się jarać składem Łodzi.

naprawdę teraz czekają nas ciężkie mecze i prawdopodobnie będziemy świadkiem pierwszych porażek...

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 12:35   

TeTris napisał/a:

naprawdę teraz czekają nas ciężkie mecze i prawdopodobnie będziemy świadkiem pierwszych porażek...

Tylko się cieszyć, że do maksimum wykorzystaliśmy początek sezonu (mam nadzieję, że z Łodzią u siebie też wygramy).
Realnie patrząc na 5 meczów możemy wygrać tylko jeden z Polonią Bydgoszcz u siebie i to też po ciężkich bojach. Szczytem marzeń jest zwycięstwo u siebie ze Stalą Rzeszów i Bydgoszczy. Wygrane te postawiłyby nas w niezwykle korzystnej sytuacji w play offach.

Niestety po kontuzji Vadima pojawiła się luka w drużynie. Myślę, że moglibyśmy sprawdzić Nilsona, ale obawiam się, że Gomóła czy Skóra są pewniejsi. Chciałbym aby Adrian miał szybsze motory wtedy stać go na niezły wynik u siebie.

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Sro Maj 14, 2014 22:35   

mecz do jednej bramki 70-20 taki wynik obstawiam .....

speedhub 
speedhub

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 06:21   

Zetorek napisał/a:
mecz do jednej bramki 70-20 taki wynik obstawiam .....

Trudno :-) Zatem minimum 3 punkty dla Startu w dwumeczu. Mnie to nie martwi. Z pewnością działacze (tak jak w 2011 roku w meczu z Dauga) porozmawiają z zawodnikami a Ci zgodzą się odjechać za 50% sumy. Dodatkowo będzie okazja do 5 biegów Adriana i Michała.

A na mecz do Łodzi wielka mobilizacja, aby trumiarzowi, emerytom (chrzanek, puzon, zorro) i alkoholikowi pokazać plecy i wywieźć 2 pkt.

CEBUL 

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 06:32   

Spokojnie, nie znacie trumniarza? On jest znany z tego typu tekstów, że gdzieś pojedzie juniorami, gdzieś odda walkowera a jeszcze gdzie indziej specjalnie przegra mecz, bo nie chce wejść do play-off. Nie należy się tym panem podniecać. Są wybory, a jak wiadomo jego córeczka startuje, więc musi być o nim i jego nazwisku głośno. Obstawiam, że przyjedzie składem jakim pokonał Lublin. Wtedy wynik 53:37.

Do_żylny 

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 07:16   

z tego co mówił kierownik rady nadzorczej zawodnicy mają tak skonstruowane kontrakty że wysokie wygrane nie będą dużym problemem wiec nie ma sie co martwić.
Niech się zjawi te 7 tys. kibiców na stadionie w podzięce dla chłopaków a bedzie git.
A że Skrzydlewski dużo gada głupot to nie od dziś wiadomo, jeszcze 2 lata temu tak nas szacunkiem darzył a teraz nami pomiota, normalne u trumniarza...

Do_żylny 

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 21:32   

to sie robi szpital...
skóra kontuzjowany :(

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 21:49   

O w mordę. Saura uziemiony. Szlag by trafił. W Macieja niestety nie wierzę, zatem Kim czy Rohan?

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 06:14   

Szabla napisał/a:
O w mordę. Saura uziemiony. Szlag by trafił. W Macieja niestety nie wierzę, zatem Kim czy Rohan?

Na razie najświeższe doniesienia z Wysp mówią o kontuzjowanym mięśniu. Sqra nie ma złamań i to jest na chwilę obecną najważniejsze. Mecz za tydzień - może zdąży się przygotować... Myślę, że alternatywa jest ale w postaci dwóch niewiadomych... Bez treningu nie postawiłbym na żadnego z nich - Kim - Rohan.

CEBUL 

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 06:44   

Przecież trumniarz przyjeżdża juniorami, więc w czym problem?

szyna6 

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 07:40   

CEBUL czy naprawdę wierzysz że przyjadą juniorami?..... przecież realnie patrząc oni mają szanse na 3 punkty z Gnieznem.....chodzi mi o bonus w Łodzi bo jak widać są tam świetnie spasowani.....

to jest tylko gadanie Skrzydlewskiego......spójrzmy realnie:

1. ZORRO - gotowy
2. JAMRÓG - gotowy
3. PUSZAKOWSKI - gotowy
4. GIZATULIN - juz pisał że będzie gotowy i liczy na występ w Gnieźnie
5. CHRZANOWSKI - gotowy

6. DOYLE - pisał że za 10 dni chciałby już jeździć - mówił o 2 dni temu więc licząć od wczoraj 10 dzień wypada w piątek 23......jak będzie pierwsze kółka kręcił bez bólu - JEST GOTOWY

7. Lindback - tutaj nie mam żadnych informacji, po jego kontuzji pisano że przerwa potrwa około 3 tygodni ale nic o nim nie piszą nie mam pojęcia czy zdąży na Start czy NIE?.....

więc naprawdę wierzycie że strzelą sobie w kolano i przyjadą najsłabszym składem?

jeśli potwierdziło by się o kontuzji SKÓRY to oni mają szanse w swoim najsilniejszym składzie nawet u nas wygrać......

19SKS52 

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 08:53   

Pewne jest, że juniorami nie przyjadą. Każdy już zna medialne show tego, co klientów szuka na torze :P . Mają ambitny skład, ale wyglądają wyłącznie na mistrzów swojego toru. Zobaczymy, ale mnie się wydaję, że mimo kontuzji, wygramy mecz bez problemu.

TeTris 

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 09:26   

mnie kolejny raz cieszy postawa Kima Nilssona, który wygrywa z Ruudem, Sundstroemem czy Miśkowiakiem. widać, że powraca do formy z zeszłego sezonu i to na jego występ postawiłbym w meczu z Łodzią.

CEBUL 

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 11:29   

szyna6 napisał/a:
CEBUL czy naprawdę wierzysz że przyjadą juniorami?.....

Przeczytaj mój post wyżej, a zobaczysz co to żart. Jest oczywiste, że trumniarz blefuje. Jest z tego zresztą znany. Mimo wszystko uważam, że z Orłem powinno być łatwiej niż z Loko, nawet mimo tego, że połowa drużyny Orła jeździła w Gnieźnie kiedyś (Anton, Zorro, Puszak, Doyle). No i najważniejsze, czyli w Orle mamy swojego 8 zawodnika. Jest nim wybitny taktyk Lech "dżezi, fresh" Kędziora, który z pewnością pomoże nam wygrać poprzez swoje decyzje w trakcie meczu.

nicolov 

Wysłany: Pią Maj 16, 2014 12:48   

Po pierwszej kolejce Rybnik też wydawał się być mocny ;] nie ma co panikować

TeTris 

Wysłany: Sob Maj 17, 2014 11:44   

z tego co mi wiadomo to Skórnickiego czeka miesięczna przerwa... kim więc jedziemy, skoro Wadim wraca na początku czerwca? na pewno wskoczy ktoś z trójki: Nilsson/Kus?Tungate.

tak poza tematem to od 2011 roku bardzo interesuje się karierą Craiga Cooka, młody, zdolny zawodnik, aż dziwne, że nikt go jeszcze nie zakontraktował. ;)

krychu90 

Wysłany: Sob Maj 17, 2014 13:53   

chyba już nie taki młody skoro ma 27lat. Zdolny może i jest ale w Polsce nigdzie nie jeździł, a i też późno zaczynał przygodę z żużlem.

TeTris 

Wysłany: Sob Maj 17, 2014 15:26   

ale w lidze angielskiej spisuje się bardzo dobrze. dziś nasza dwójka zawodników- Matej Kus i Rohan Tungate zmierzą się w meczu Premier League (Berwick Bandits - Ipswich Witches). jestem ciekaw postawy Mateja, bo na naszym betonie nie miał szansy się jeszcze zaprezentować. najbardziej jestem ciekaw kto pojedzie w zamian za Adama Skórnickiego i jak będą dopasowane pary. z nieoficjalnych informacji wiem, że Kim Nilsson chce skupić się na lidze szwedzkiej i mecze ,z presją w tle' nie wchodzą w grę. zostaje nam tylko Matej i Rohan.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 05:52   

TeTris napisał/a:
ale w lidze angielskiej spisuje się bardzo dobrze. dziś nasza dwójka zawodników- Matej Kus i Rohan Tungate zmierzą się w meczu Premier League (Berwick Bandits - Ipswich Witches). jestem ciekaw postawy Mateja, bo na naszym betonie nie miał szansy się jeszcze zaprezentować. najbardziej jestem ciekaw kto pojedzie w zamian za Adama Skórnickiego i jak będą dopasowane pary. z nieoficjalnych informacji wiem, że Kim Nilsson chce skupić się na lidze szwedzkiej i mecze ,z presją w tle' nie wchodzą w grę. zostaje nam tylko Matej i Rohan.

Premier League niestety, ale poziomem odstaje od naszej polskiej II ligi. Co prawda Kus spisał sie we wspomnianym meczu lepiej od Tungata, ale i tak chciałbym debiutu w naszych barwach Nillsona. Talent k
Kusa rozmienił się w ostatnich latach na drobne... byl to naprawdę dobrze zapowiadający się zawodnik.

TeTris 

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 08:53   

wiesz... ja bym wolał zobaczyć całą trójkę w konfrontacji ze sobą, a wtedy można ustawić skład. nie zapominajmy jeszcze o Fajferze. :D

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Maj 19, 2014 19:55   

Skrzydlewski kontynuuje cyrk :)
http://www.sportowefakty....olityki-i-zuzla

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pon Maj 19, 2014 22:25   

Ramenedes napisał/a:
Skrzydlewski kontynuuje cyrk :)
http://www.sportowefakty....olityki-i-zuzla

Czy może ktoś się orientuje o jakim meczu pisze trumniarz? Z tego co pamiętam w sferze marzeń była dla Łodzi walka w decydującym o awansie do I ligi meczu. Jak jeździliśmy w Ii lidze to Łódź była cienka.

Cóż liczę że na nich zarobimy 5 punktów

Hyziu 

Wysłany: Wto Maj 20, 2014 14:02   

Też nie mam pojęcia o który mecz Panu Witoldowi chodzi, a tym bardziej o którego zawodnika. Z ciekawości sprawdziłem historię pojedynków i nie kojarzę nikogo kto mógłby pasować do jego teorii spiskowej. Może ktoś ma lepszą pamięć albo orientację.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Maj 20, 2014 16:46   

Myślę, że chodzi tutaj o Jordana Jurczyńskiego i ten mecz:

http://rlach.republika.pl/dmp/2005/gnlo_2.htm

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 08:38   

O w mordę, mecz 60:29 w tyte, ale jeden zawodnik odmawiający startów w biegach nominowanych mógł odmienić losy. O ludzie...
Robota przy zwłokach jednak wypacza psychę :glupek2:

Hyziu 

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 10:35   

No faktycznie o Jurczyńskim to całkiem zapomniałem.

Tymczasem w obozie wroga ;) Mads Korneliussen zawodnikiem Orła Łódź

Zatem możemy się go spodziewać dziś w awizowanych składach

Odpowiedz do tematu