Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Autor Wiadomość
ugo 

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 11:39   

Hyziu napisał/a:
No faktycznie o Jurczyńskim to całkiem zapomniałem.

Tymczasem w obozie wroga ;) Mads Korneliussen zawodnikiem Orła Łódź

Zatem możemy się go spodziewać dziś w awizowanych składach

Przecież Witek wyraźnie mówi,że pojedzie dopiero od następnej kolejki 1 czerwca, a do nas przysyła rezerwy.

Hyziu 

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 11:47   

Ja w jego słowa nie wierzę

ugo 

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 11:51   

Hyziu napisał/a:
Ja w jego słowa nie wierzę

Poczekajmy na awizowane, ale on zrobi naszym działaczom na złość i przyśle juniorów żebyśmy popadli w jeszcze większe długi.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 13:39   

A jednak Squra połamany. Może to żaden news dla reszty, ale ja nigdzie nie natrafiłem wcześniej na potwierdzenie jak są skutki jego upadku.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 14:09   

Szabla napisał/a:
A jednak Squra połamany. Może to żaden news dla reszty, ale ja nigdzie nie natrafiłem wcześniej na potwierdzenie jak są skutki jego upadku.

Niestety to już trzecia kontuzja w naszym zespole w tym roku. W sumie ani jednego meczu nie dokończyliśmy w najsilniejszym zestawieniu, a tylko jeden zaczęliśmy (mecz w Lublinie).

Ciekawe jakie ruchy kadrowe nastąpią przed meczem z Orłem, którego trapią dziwne kontuzje (Jamróg). Czuję, że Trumniarz blefuje i przyjedzie do Gniezna w najsilniejszym zestawieniu na czele z alkoholikiem i Doylem.

Hyziu 

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 16:23   

Awizowane składy:

Orzeł Łódź:
1. Jakub Jamróg
2. Kamil Matyjas
3. Mariusz Puszakowski
4. Mads Korneliussen
5. Nike Lunna
6.
7. Mikołaj Drożdżowski

Start Gniezno:
9. Jonas Davidsson
10. Adrian Gomólski
11. Damian Adamczak
12. Wadim Tarasenko
13. Bjarne Pedersen
14.
15. Adrian Gała

Początek meczu: godzina 13:45
Sędzia: Krzysztof Meyze

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 16:47   

Te awizowane są nic nie warte, trumniorz mówi wyraźnie, że Korneliussen pojedzie dopiero w następnym meczu, ale jest w awizowanym. Jamróg jakieś dziwne zapalenie oskrzeli, ale też zaawizowany. Chrzanka nie ma, ale może wskoczyć za Matyjasa równie dobrze. Zorro nie jedzie, nie wiadomo czy Doyle się zmieści w tych 10 dniach o których mówił.

Nicky 

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 18:16   

Kędziora dziś mówił w audycji klubowej że jedzie Mads.
Czekają na Chrzanowskiego czy zdarzy z Rosji i na potwierdzenie Doyla.
Jamróg też pojedzie.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Maj 21, 2014 22:16   

Do formy wydaje się wracać Gomóła, w lidze duńskiej zdobył 10 pkt. a w jednym z biegów pokonał Iversena

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 00:59   

Cytat:
Rzeczywiście, w naszych barwach startować będzie Mads Korneliussen. Jednak Duńczyk pomoże nam dopiero w następnym spotkaniu z ROW Rybnik

Cytat:
Wzięliśmy go, bo był dostępny. Trener widział go w zespole i złożyliśmy mu propozycję. Na mecz w Gnieźnie na pewno będzie w składzie, bo nie mamy tylu juniorów, żeby odjechać to spotkanie.

Komentarz chyba zbędny
:x

TeTris 

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 09:45   

pewnie dla wielu informacja zbędna, ale pokazuje głupotę gadania pana Skrzydlewskiego- Zorro był wczoraj w Gnieźnie razem ze swoim gnieźnieńskim mechanikiem. ;)

kto wystąpi pod ,12'? jeśli miałby to być Kim bądź Rohan to powinni śmigać z Davidssonem, ale to tylko moje przemyślenia. ;)

to prawda, że nasi chcą zakontraktować polskiego seniora? w przypadku (odpukać!!!) kontuzji kogoś z dwójki Gomólski/Adamczak, wskoczyć może tylko Maciej Fajfer. ktoś ma jakieś informacje?

Hyziu 

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 12:04   

Już wygrałam!!! Cieszy się Joanna Skrzydlewska po wieczornej "burzy mózgów" w Orle. Jedziemy do Gniezna walczyć o zwycięstwo!
Wokół meczu ze Startem pojawiło się zbyt wiele kontrowersji i niepotrzebnej wymiany zdań - zaznacza honorowy prezes Orła - Szczególnie ciężkie były rozmowy z tatą, dla którego słowo jest droższe pieniędzy i dlatego chciał odpuścić mecz w Gnieźnie. Jeżeli działacze Startu nie mają sobie nic do zarzucenia, to ok. Ja nie mogę się zgodzić na to, byśmy nie szanowali kibiców zarówno Orła, jak i Startu. To jest sport i nie dopuszczę, aby łódzcy fani byli skazani na te przepychanki i ich efekty. Dlatego gwarantuję, że do Gniezna pojedziemy w najsilniejszym możliwym składzie!!! Musiałam przekonać trenera i niektórych zawodników o tym, że nie ma co czekać na spotkanie w Rybniku, tylko już w Gnieźnie powalczyć o zwycięstwo. Czy się uda? To jest sport i wszystko może się zdarzyć. Ja chcę 8 czerwca powiedzieć kibicom Orła, że zrobiliśmy wszystko, aby byli dumni ze swojego klubu. Nawet w parlamencie nie było tak ostrych dyskusji jak te w środowy wieczór, ale wiem, że było warto...

Żródło: http://www.orzel.lodz.pl/news/1243,Juz-zwyciestwo!

Zobaczymy co z tego wyniknie, ale może jednak nie będzie to taki jednostronny pojedynek ;)

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 16:04   

Jak dla mnie jednak nierówno pod sufitem mają w Łodzi...
Dziecinada jakich mało - mam nadzieję że baty będą konkretne

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 18:13   

TeTris napisał/a:
pewnie dla wielu informacja zbędna, ale pokazuje głupotę gadania pana Skrzydlewskiego- Zorro był wczoraj w Gnieźnie razem ze swoim gnieźnieńskim mechanikiem. ;)

"gnieźnieński mechanik" zapewnia, że Zorra w tym meczu nie będzie

tony187 

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 18:28   

TeTris napisał/a:

Przecież on nigdzie indziej nie jeździ poza Polską i od środy w Gnieźnie czeka na niedzielny mecz licząc na to, że ktoś go na tor wpuści ;)

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 19:41   

Większych bzdur nie czytałem ostatnio jak na tu na forum...Magnus obecnie przebywa w domu w Szwecji i szykuje sie na sobotnie eliminacje do Mistrzostw Europy wiec przestańcie wypisywać bzdury...a co do meczu na tą chwile czyli na dziś na godzinę 19-40 powołania do meczu nie dostaliśmy i nie zanosi się żebyśmy dostali. W sobotę startujemy w Żarnovicy i na tą chwile na tym sie skupiamy. Pozdrawiam normalnych kibiców i mimo że może okazać sie że spotkanie będzie do jednej bramki licznie wypełnią stadion i będą kibicować Rycerzom obu zespołów...

TeTris 

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 22:24   

tak, tak, a w niedzielę Magnus będzie w składzie. ;) wszystko dla pana prezesa. :)

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pią Maj 23, 2014 10:21   

Pożyjemy, zobaczymy ;)

Robak 

Wysłany: Pią Maj 23, 2014 13:23   

radkoski napisał/a:
Jak dla mnie jednak nierówno pod sufitem mają w Łodzi...
Dziecinada jakich mało - mam nadzieję że baty będą konkretne

a mi sie wydaje,ze byl to starannie zaplanowany teatrzyk wyreżyserowany przez Skrzydlewskiego. W końcu padlo nazwisko kandydata do europarlamentu...

Do_żylny 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 08:06   

Za matyasa zorro a za lunne doyle. Ciekawy mecz się szykuje.
P.n.e. kędziora w spocie wyborczym!

Nicky 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 10:52   

Teraz widać ile znaczą słowa pseudo mechanika Magnusa.
:hahaha:

tony187 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 12:09   

Nicky napisał/a:
Teraz widać ile znaczą słowa pseudo mechanika Magnusa.
:hahaha:

Jeżeli ktoś jest samozwańczym "specjalistą i znawcą" to jakoś nie dziwią mnie takie komentarze...

eugeniusz 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 12:30   

tony 187; i tobie podobni po co obrażasz Zetora - wczoraj wracając z Żarnowca w godzinach nocnych Zoro otrzymał informacje że ma przyjechać na mecz do Gniezna. Początkowo Zoro nie był brany pod uwagę mieli jechać bezpośredni z Żarnowca do Szwecji.

Widać coś ważnego musiało się zdarzyć że słaby skład gości tak mocno wzmocniono. Zapowiada się ciekawy mecz dobra wiadomość dla kibiców oraz dla księgowego klubu START Gniezno gdyż nie będzie trzeba wydać kroci za punkty.

Tu należy pochwalić działaczy Orła Łódź że początkowe zamieszanie ze słabym składem się nie potwierdziło dla dobra widowiska sportowego.

tony187 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 12:48   

eugeniusz napisał/a:
tony 187; i tobie podobni po co obrażasz Zetora - wczoraj wracając z Żarnowca w godzinach nocnych Zoro otrzymał informacje że ma przyjechać na mecz do Gniezna. Początkowo Zoro nie był brany pod uwagę mieli jechać bezpośredni z Żarnowca do Szwecji.

Panie Geniu następnym razem proszę spojrzeć na sygnaturę osoby cytowanej przeze mnie, a następnie przeczytać moją wypowiedź i dopiero wtedy wyciągać wnioski. Ja tam żadnej obrazy wobec Zetora nie widzę. No chyba, że jest Pan tak na jego punkcie przewrażliwiony...

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 13:02   

eugeniusz napisał/a:

Tu należy pochwalić działaczy Orła Łódź że początkowe zamieszanie ze słabym składem się nie potwierdziło dla dobra widowiska sportowego

Nie wiem za co "chwalić" oszołoma z Łodzi ??
Zawsze gość ma "problemy" do Gniezna więc nie podpisuję się pod tymi gratulacjami za "zamieszanie"...

Maniek1988 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 15:54   

Ufff mieliśmy trochę szczęścia... dobrze że Gomóła się przebudził...Jak widać wyrównany skład daje pozytywne rezultaty. Brawo dla Adamczaka...nie dał się Doyle'owi... a wcześniej Łodzianie dwa razy prostą nam ostro zamknęli...

eugeniusz 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 17:35   

Chciałbym Podziękować Prezesowi Arkadiuszowi Rusieckiemu za gest wobec byłego kapitana drużyny START Gniezno. Mała rzecz a cieszy oby więcej takich gestów - BRAWO

TeTris 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 18:06   

tak, tak. w czwartek mówiono o tym, że Zorro jedzie, a tutaj nagle dostaje dopiero wiadomosc w sobotę i to w dodatku po eliminacjach. przeraża mnie chamstwo Zetterstroema, im starszy tym głupszy, chamskie przedłużanie prostych i wbijanie kogoś w ,płot', każdy widział jak Damian odbił się od bandy. Korneliussen też do najmądrzejszych nie należy, bardzo dobrze, że Adrian pojechał z nim tak ostro. wielkie brawo dla Gomóły, nareszcie mądra jazda. plus dla Damiana, który był takim liderem znów dobry występ naszych młodzieżowców. szkoda 4 biegu, gdzie Gała domknął do bandy Bjarnego, gdy ten się napędzał. trzeba pogadac z Davidssonem, bo jest bardzo wolny. więcej treningów! Wadim w swoim stylu ostro i do przodu. dużo szczęścia, ale też tego nam trzeba.

teraz 1 czerwca po 40 punktów do Bydgoszczy!

tony187 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 18:28   

Tym razem się udało, ale nasi Skandynawowie szału nie zrobili, na Bydgoszcz i Rzeszów taka ich jazda na bank nie wystarczy.

P.S. Widzę, że niektórzy do błędu się przyznać nie potrafią, prawda Panie Geniu?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 19:25   

Dziękujmy Kędziorze, że po 11 biegu nie wystawił RT ;] Widać jaki z niego bystrzacha :D

Co do naszych brawo Adi i Adamczak !! :ok:
Davidsson to typowy startowiec więc w takich meczach "na styku" jeśli nie wyjdzie spod taśmy pierwszy to jego wynik punktowy będzie mizerny.
Bjarne coś wolny dzisiaj.
Sędzia = sierota bo trzykrotnie powinien wręczyć upomnienia za niebezpieczną jazdę, za "wsadzanie w bande".

Zorro skretyniał na starość...niestety...nie spodziewałem się tego po nim.

P.S
Pozdrawiam serdecznie panią w wieku ok 60 lat która siedziała na pierwszym łuku niedaleko gniazda dla reportera tv. Bardzo ładnie pani kibicowała i
przeżywała jazdę naszych. Miło coś takiego zobaczyć ;)

Odpowiedz do tematu