Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Carbon Start Gniezno - Stal Rzeszów
Autor Wiadomość
Nicky 

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 17:39   

Brawo dla ludzi z klubu, oby więcej takich sponsorów : http://www.start.gniezno....-meczu-z-marma/
a to cytat jednego z kibiców Startu !!
Cytat:
Trzeba się cieszyć bo idziemy w dobrym kierunku. Brawo Arek Rusiecki. Zalatwiaj i wyciągaj nas z tarapatów. Popelniles troche błędów rok temu ale i tak będziesz naszym bohaterem postawiles klub na nogi po beznadziejnym roku 2004 z panem Związko który tylko swojemu synkowi załatwiał pieniążki a był antytalentem żużlowym a Paweł Duszynski i Mariusz Lisiak czekali na kasę. Kibice Startu pozdrawiaja pana Arka

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 17:56   

Widzisz Nicky...cytujesz kibiców, którzy mało wiedzą a Ty nie zastanawiając się powielasz bzdury wcześniej ich nie sprawdzając co trochę umniejsza powagę Twoich wpisów. Jeden z tych Panów miał aż tyle kapusty, że jak poszedł w tango szybko zakończył swoją karierę. Pzdr

ps. wyciąga nas z tarapatów właściciel Carbonu. To mała różnica.
ps.2- wie ktoś od której godziny można jutro zakupić bilety w siedzibie klubu?

mr. ktoś 

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 22:53   

Z tego co pamiętam w sobotę od 10 do 14.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 06:03   

Dziękuję :ok:

veegeeta 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 08:10   

Cytat:
wyciąga nas z tarapatów właściciel Carbonu. To mała różnica.
Otóż to. Najfajniejsze jest to że Paweł nie robi tego dla poklasku, jemu po prostu zależy na żużlu w Gnieźnie. Sponsor którego stara się tutaj sprowadzić nie bez przyczyny pojawi się na tym meczu ale o tym wiedzą zainteresowani ;) Powiem tylko tyle że byłby to jeden z najbogatszych mecenasów w speedwayu .. Na pewno pomoże nam w niedziele ale muszą Ci ludzie widzieć jak nam kibicom na tym klubie zależy bo to pomoże zainteresować ich szerszą współpracą.

Do_żylny 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 09:07   

no, już głośno w całym Gnieźnie. Jeżeli rzeczywiście to prawda to z takim sponsorem jest szansa na extraligę za rok...

mr. ktoś 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 09:49   

Co to za firma? Może w końcu ktoś napisze? :-)

unreal86 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 11:39   

mr. ktoś napisał/a:
Co to za firma? Może w końcu ktoś napisze? :-)

Najprostszy pomysł jaki przychodzi do głowy to Tauron Wydobycie. Firma Carbon to oficjalny dystrybutor Tauronu. Po za tym na SF już kilka osób wymieniło właśnie tę nazwę. Jutro będziemy wiedzieć na 100%. Jeszcze trochę cierpliwości.

victorski 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 13:22   

Nie trzeba czekać do jutra. Wystarczy przejechać sie na stadion i...zaraz po oczach daja reklamy Tauronu :okulary: . Jeszcze jak by nasze orzełki jutro wygrały było by pieknie...

unreal86 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 13:52   

No to pięknie, jednak chodzi o Tauron :ok: Oby z tego było coś więcej niż jednorazowy wybryk na telewizję.

Do_żylny 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 15:26   

Tauron, ciekawe, tym bardziej że kładą kasę na Tarnów, ale skoro...
Ale napewno wiem dlaczego akurat w tym meczu - PGE to konkurencja Taurona :)

unreal86 

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 19:27   

Do_żylny napisał/a:
Tauron, ciekawe, tym bardziej że kładą kasę na Tarnów, ale skoro...
Ale napewno wiem dlaczego akurat w tym meczu - PGE to konkurencja Taurona :)

No niby tak ale na Tarnów kasę kładzie Tauron Polska Energia czyli spółka dominująca w grupie Tauron. Nas interesuje tylko Tauron Wydobycie. Mają dwie kopalnie węgla w Polsce ZG Janina i ZG Sobieski. Do tego sieć dystrybucyjną w całej Polsce.
Więc Tauron Wydobycie to raczej nie jest konkurencja tego Taurona z Tarnowa. Ale fakt że dla PGE już tak ;) i chyba w tym tkwi "diabeł"

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 16:45   

Ołłł jes ;P

Ża tak łatwo pójdzie, w życiu bym nie powiedział. Zwłaszcza po pierwszej serii i popisach sędziego.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 17:38   

Jakich popisach ?? Sędzia akurat dzisiaj "gwizdał" bez zarzutu.

victorski 

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 18:23   

Sedzis dzisiaj naprawde gwiazdał na 5 ! co do meczu...oby takich wiecej. kapitalny pojedynek... jedena za wszystkich , wszyscy za jednego... Brawo

DarooM 

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 18:38   

Hej START GNIEZNO SIALALALALALA..... :start_2: ....

Brawo,brawo i jeszcze raz brawo,wybiliśmy Rudej Grażynie fotel lidera i teraz to my zasiadamy na nim :mruga:
Najlepszy to był Sówka...sodówka uderzyła mu do głowy ewidentnie.Najlepszy tuner,najlepsze motorki,oklejony bus,sztab ludzi wokół niego,a łeb pusty....
Jaka metamorfoza Davidssona,ale liczyłem na jego udany występ na takim torze.
Kapitalnie również Vadim i Adrian...cały czas co niektórzy pałają nienawiścią do niego? :mruga:
Bardzo ważne punkty Adiego Gały,wielkie gratulacje,Piesek dziś bardzo pechowo ale ambitnie.
Słaby mecz Adamczaka i średni Kapitana,ale zwycięzców się nie sądzi.
Ogółem bardzo ostro i niebezpiecznie jezdzili Rzeszowianie,zdziwilem się jazdą Scottiego w jednym biegu po którym upadek zaliczył nasz kapitan,ponadto Kuciapa,Sówka...pretensje Bóg wie o co???
HEJ START!

Do_żylny 

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 18:53   

mecz bardzo dobry ale jak że przyjemniej oglądało by się go o godz. 19....

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 19:37   

O co dokładnie chodziło z taśmą Ljunga? Bieg przerwany (czerwone światła na drugim łuku były od samego początku) a cała prosta pokazywała naszym zeby jechać?

pyskaty2 

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 19:50   

Siła perswazji. ;)

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 21:14   

Ramenedes napisał/a:
Jakich popisach ?? Sędzia akurat dzisiaj "gwizdał" bez zarzutu.

Tak jak napisałem - po pierwszej serii. Remis na tym etapie często nie wróży spacerku gospodarzy. A Wadima w tej części meczu za co wykluczono? Upadł w konsekwencji uderzenia kilka chwil później.
Potem sędzia nam nie zrobił kuku, ale ja pisałem o odczuciach w momencie przerwy po czwartym biegu. Nie jako całokształt.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 21:25   

Gdyby jeszcze Adi nie jeździł tak sztywno na motorze...
Musi chyba wziąść nauki od "młodego" :mruga:

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 00:02   

Kapitalne zawody !! Z takim duchem walki w tej drużynie jestem spokojny o dalszą część sezonu :)

http://youtu.be/POam-9Mvqug <<<---- oprawa ze spotkania :)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 07:56   

Ode mnie kilka słów:
- wynik jak dla mnie bomba i z taką jazdą nikt tu nie wygra.
- szkoda, że "Bukkake" tak Scotta nie trącił np. za to,że go minął- ciekawe, jak by wyglądał jakby kontra poszła. Ten człowiek jest niereformowanlny i przez niego będziemy mieć kłopoty. Wrócił do Gniezna z podkulonym ogonem i niestety z zakonserwowanymi idiotycznymi nawykami. Nie wiem, czy przepisy na to pozwalają, ale na niesportowe zachowanie wobec Ciapka powinna być yellow card
- nawet nieźle ten Larsen śmigał - jak na pierwszy raz u nas- dla mnie jak najbardziej na plus
- o wiele więcej spodziewałem się po Sówce i trzy razy więcej po Kuciapie, który u nas nieraz dobre mecze notował i walił punkty
- Można było kiedyś Jonasa o miłość spod znaku tęczy w żartach posądzić : w Falubazie jeździł ostrożnie, bezpiecznie (mógłby niemal brać udział w szwedzkich kampaniach na rzecz walki z nadmierną prędkością na drodze) plus dziwnie często klepał Jarka Hampela w dolną część pleców gdy ten zjeżdżał do parkingu - na szczęście przynajmniej w Gnieźnie punktuje, zasuwa i o to chodzi. Zobaczymy co w Rzeszowie ujedzie, ale grunt by wygrywać u siebie, a on w tym nam bardzo pomaga.
- Panu Arkowi się chyba schudło, ale ja się nawet nie dziwię: długie negocjacje z wierzycielami-> więcej wypalonych papierosów-> mniejszy apetyt
- Kowalik mistrz- po wypowiedzi Arka Rusieckiego w tv mówi tak: " zawodnicy odchodzą, trenerzy odchodzą, tylko prezesi trzymają się stołków"
- Wadim też mistrz: "j**nął mnie dwa razy"
- nie wiem, za co Nicholls był wykluczony
- w rewanżu czwórka Jonas, Piosicki plus dwóch Adrianów zdobędzie łącznie 4 punkty, i wszystkie na Krystianie Rempale
- jeśli chcemy do Ekstraligi, kiedyś tam, to podprowadzające też się do zmiany nadają - pod tym względem nr 1 w kraju to Toruń (u nas poziom trzyma jedna)
- co do oprawy: ładna choć śmieszy mnie "prawicowość" grup kibicowskich - widocznie bym tam nie pasował, bo moje poglądy są mieszane, ale dwie sprawy: sport powinien być wolny od polityki, a po drugie prawica z zasady oznacza surowe rządy prawa, których nie wiem, czy oni by chcieli
(atak moralnych prawilniaków na moją skromną osobę nastąpi za 3...2...1...)

All Bundy 
Sprzedawca butów

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 08:02   

Cytat:
jeśli chcemy do Ekstraligi, kiedyś tam, to podprowadzające też się do zmiany nadają - pod tym względem nr 1 w kraju to Toruń (u nas poziom trzyma jedna)

Martusia trzyma ten poziom =] =] =] =] =] =]

Pozostałe trzy bym wymienił ;) W zeszłym roku była też Roksana ale zniknęła, ktoś wie co się z nią stało ??

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 09:25   

pocaluj_mnie napisał/a:

- nie wiem, za co Nicholls był wykluczony

myślę, że za różnice pomiędzy "wywieźć i zakopać, potem spier...lać" a "wieźć do 3/4 łuku i nie zostawić wystarczająco miejsca, a na to jeszcze stuknąć". Gdyby Bjarne nie zahaczył i nie zaliczył gleby, to by go Scott pewnie przetargał po bandzie aż do połowy prostej

pocaluj_mnie napisał/a:
- co do oprawy: ładna choć śmieszy mnie "prawicowość" grup kibicowskich - widocznie bym tam nie pasował, bo moje poglądy są mieszane, ale dwie sprawy: sport powinien być wolny od polityki, a po drugie prawica z zasady oznacza surowe rządy prawa, których nie wiem, czy oni by chcieli

zgadzam się w 100% - darujcie sobie zeszmacanie widowiska sportowego, naszego ukochanego żużla politycznym ***, dosyć wszędzie tego łajna.

Zwracam honor sędziemu - oglądając powtórkę widzę, że Wadimowi nikt jednak nie pomógł upaść. Ale siedząc w szczycie pierwszego łuku i tej powtórki nie widząc - na noże bym szedł, że go Ljung uderzył i dopiero była gleba. Tak to wyglądało z tej perspektywy.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 09:25   

Cytat:
oj tam oj tam, ja Ciebie obronie ;)
Nie przejmuj się politycznym motłochem. Wszędzie jego pełno.

Zgadzam się z Twoim postem w 98%. Podprowadzające wczoraj to jakaś lekka masakra. Dziewczyny gubią się w wygibasach, jedna patrzy na drugą jak by nie wiedziała co ma robić ;/ o synchronie to one słabo słyszały ;) Może się wprawią.
Druga sprawa-jak sie trzyma logo sponsora Tauron to reklama powina byc naprężona ( w tej formie ) a nie jak one trzymały za 1 razem. Dobrze, że się zreflektowały lub ktoś je poprawił.

Co do Nichollsa- też nie wiem za co był wykluczony ale to nie my sędziujemy. Szabla- nikt nie kazał naszemu jechać na pełnym gazie wiedząc, że nasz tor wyrzuca pod bandę. Mógł skontrować na małą ale raz jeszcze napiszę- sędzia podjął decyzje i nie ma tematu ;) Scott po prostu chciał być sprytniejszy tym bardziej, że prowadził i dyktował warunki. To są właśnie te trudne sytuacje. ( wystarczyło właśnie to stuknięcie, gdyby nie one sprawa mogłaby się potoczyć inaczej )

Adrian powinien dostać żółta kartkę bo pyskówki i łokieć wymierzony w brzuch nie przystoi zawodnikowi a bandycie. Ot taka mała różnica.

Tak poza tym następnym razem klub 3 razy pomyśli zanim wyśle polewaczkę przed prezentacją. Ja jeszcze w życiu nie widziałem tylu sprzątających tor w Gnieźnie :D

Mała uwaga dla Pana komentującego zawody: nie można mówić, że słońce powoduje, że niektórzy z kibiców przestali myśleć ( nie zacytuję dokładnie ale coś w ten deseń ).

Tak poza tym, piękne zwycięstwo :ok: . Od połowy meczu kurzyło się strasznie ale za to szeroka zaczęła chodzić bo na małej było strasznie betoniarsko i koła nie miały przyczepności.

Oby tak dalej!

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 09:32   

diabolo napisał/a:

Mała uwaga dla Pana komentującego zawody: nie można mówić, że słońce powoduje, że niektórzy z kibiców przestali myśleć ( nie zacytuję dokładnie ale coś w ten deseń ).

Duża uwaga dla Pana komentującego - nie wyjeżdża się z tekstem, że niestety i że przykro mu, ale musi nam zaserwować porcję reklam.
To może od razu niech powie reklamodawcom, że sorry, ale to nuda i kibice sobie nie życzą. Ja pierniczę, frontem do klienta normalnie.

Widzę, że dla niektórych podprowadzające to aspekt równie ważny jak sam mecz. ja nawet ich nie zauważyłem, hehe

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 09:41   

Szabla napisał/a:
diabolo napisał/a:

Duża uwaga dla Pana komentującego - nie wyjeżdża się z tekstem, że niestety i że przykro mu, ale musi nam zaserwować porcję reklam.
To może od razu niech powie reklamodawcom, że sorry, ale to nuda i kibice sobie nie życzą. Ja pierniczę, frontem do klienta normalnie.

Widzę, że dla niektórych podprowadzające to aspekt równie ważny jak sam mecz. ja nawet ich nie zauważyłem, hehe

Tutaj właśnie kłania się profesjonalizm :D Czasami się czułem jak w klubie amatorskim ale...nie będę się pastwił bo ja nie prowadzę.
Reklama to b.ważna rzecz, im jej więcej tym więcej pieniędzy dla klubu a i kibic może zaznajomić się kto wspiera jego ukochany sport ;) Więc to jest raczej na +

Co do podprowadzających- oczywiście :P To one stoją przed kamerami, to one firmują po części nasz klub. Tym bardziej, że były w TV ;) Ja bym walnął taki synchron ( nawet tyłeczkami ), że żużlowcy zamiast jechać patrzyliby na mnie hahaha może dziewczyny nie są jeszcze zgrane, zobaczymy w przyszłości ;)

pyskaty2 

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 11:42   

Dla mnie wszystkie decyzje sędziego słuszne. Początkowo myślałem, że popełnił błąd z Tarasienką,. ale na powtórkach widać, że było ok.

Scott przegiął, miał cały tor wolny, a wiózł Pedersena cały łuk. Sluszna decyzja sędziego. Ciekawe jak Bjarne miał złamać motocykl w szczycie łuku. Zmienić toru jazdy nie miał jak.

gozdagno 

Wysłany: Pon Cze 09, 2014 12:18   

Witam, mam pytanie, czy jest gdzieś do zobaczenia cała powtórka naszego meczu, wczoraj o 23:30 na tvp sport leciała okrojona relacja - same biegi, można gdzieś zobaczyć tak jak było to transmitowane na żywo? z góry dzięki.

Odpowiedz do tematu