Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[15.06.2014 - VIII kolejka PLŻ] Stal Rzeszów - Start Gniezno
Autor Wiadomość
speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 10:22   [15.06.2014 - VIII kolejka PLŻ] Stal Rzeszów - Start Gniezno

W niedzielę wyjeżdżamy na trudny teren do Rzeszowa, gdzie mimo zapowiedzi Śledzia, jakoś trudno uwierzyć w nasze zwycięstwo. Myślę, że wykonaliśmy plan w 100% jeśli chodzi o mecze ze Stalą. 2 punkty to świetny rezultat, którym nie będzie się mogło pochwalić wiele drużyn.

Realna staje się walka o bonus i tutaj należałoby się nad tym skupić. 12 punków zaliczki to nie jest mało i przy braku wpadki jak w Bydgoszczy (5 x 1:5) mamy szansę cel osiągnąć.

Liczę na postawę fair rzeszowian jeśli chodzi o przygotowanie toru, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo co chodzi po głowie Ślączce.
Ewentualny bonus pomógłby nam wiele jeśli chodzi o wyrównaną walkę o pierwsze dwa miejsca w rundzie play off.

CEBUL 

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 10:34   

Uważam, że na bonus w Rzeszowie nie ma szans. Jest tam dla nas od lat niesprzyjający teren. Kartoflisko i dziury po pachy. Na takim torze Jonas i juniorzy nie pojadą. Według mnie naszym celem powinno być bezpieczne odjechanie zawodów i szykowanie się do meczu z Bydgoszczą. Wynik w granicach 55:35 będzie naszym sukcesem.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 10:52   

Na ten mecz mamy trzech zawodników : Wadima, Bjarne i Damiana, którzy i tak nie są jakimiś tuzami. Reszty specjalnie "nie widzę" w tym meczu.
Grunt by nasi 30. oczek zrobili :-)

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 12:19   

CEBUL napisał/a:
Uważam, że na bonus w Rzeszowie nie ma szans. Jest tam dla nas od lat niesprzyjający teren. Kartoflisko i dziury po pachy. Na takim torze Jonas i juniorzy nie pojadą. Według mnie naszym celem powinno być bezpieczne odjechanie zawodów i szykowanie się do meczu z Bydgoszczą. Wynik w granicach 55:35 będzie naszym sukcesem.

Z jednej strony racja... jeśli zrobią ciężki tor to niech się bawią sami w tej piaskownicy. A my odjedźmy dobry mecz z Polonią Bydgoszcz u siebie i zawalczmy o bonus.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 14:21   

Atrakcją meczu może być pojedynek Adriana Gomólskiego z Pawłem Miesiącem. Ten drugi mógłby powalczyć na turnieju im. F. Stamma. Oto dowód:
https://www.youtube.com/watch?v=su25yDJo10k

Wcale to nie musi być nudny mecz :-)

pyskaty2 

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 18:11   

O ile mnie pamiec nie myli Gomólski z Miesiącem już kiedś mieli starcie.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Cze 11, 2014 20:32   

Carbon Start Gniezno:
1. Jonas Davidsson
2. Adrian Gomólski
3. Damian Adamczak
4. Wadim Tarasienko
5. Bjarne Pedersen
6. Adrian Gała
PGE Marma Rzeszów:
9. Kenni Larsen
10. Paweł Miesiąc
11. Peter Ljung
12. Nicolai Klindt
13. Maciej Kuciapa
14.
15. Łukasz Sówka

Być może nasz trener bedzie mial nosa, ale jakos nie mam zaufania do pierwszej pary jesli chodzi o mecz na trudnym torze.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 10:57   

A ja mam do Was zagwozdkę regulaminową.
Wyobraźmy sobie, że Start wygrywa ligę(ale odmawia jazdy w Ekstralidze) - czy to sprawia, że z automatu bezpośrednio wchodzi do elity taki Rzeszów, który zajął drugie miejsce? Na chłopski rozum to bezpośrednio wchodzi zwycięzca rozgrywek o DM 1 ligi, a drugi jedzie w barażach, ale nie wiem, czy w regulaminie sportu żuzlowego czy w innych przepisach nie ma jakiejś klauzuli, która umożliwiałaby wejście zespołu z drugiego miejsca bezpośrednio w oparciu o np. zasady fair - play, ( coś jak zasady współżycia społecznego w prawie cywilnym).

TeTris 

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 11:16   

no panowie jesteśmy praktycznie bez szans by zdobyć choćby bonusa. ;) dlatego chodzą słuchy, że do Rzeszowa mógłby pojechać Tungate. ja jednak uważam, że mimo wszystko powinniśmy jechać takim składem jak mamy. szkoda, że znowu są pozmieniane pary, bo wątpię by Gomóła dał sobie radę na tak przyczepnym torze. ;) akurat o jazdę Bjarnego, Damiana i Vadima jestem spokojny. Davidsson też dorzuci z 5-6 oczek. gorzej z naszymi juniorami...

speedhub 
speedhub

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 13:51   

TeTris napisał/a:
no panowie jesteśmy praktycznie bez szans by zdobyć choćby bonusa. ;) dlatego chodzą słuchy, że do Rzeszowa mógłby pojechać Tungate.

Może i nie będziemy faworytami, ale o bonus możemy powalczyć. Grunt to nie dać się tak skroić jak w Bydgoszczy na początku meczu. Jeśli będziemy przegrywać, remisować i od czasu do czasu odpalić po 4:2 lub 5:1 rzeszowianom to nie stoimy na straconej pozycji w walce o 1 punkt. Tym bardziej, że są rezerwy taktyczne oraz:

http://www.radio.rzeszow....tracila-larsena

Piechu 

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 16:07   

Tetris twoje słuchy są tak prawdziwe jak to że prawie nie mamy długów, wgl nie pisz takich bzdur ze słuchy chodzą, bo na forum nie podałeś jeszcze żadnej prawdziwej istotnej informacji o której ktoś by nie wiedział a udajesz że wiesz wszystko jak byłbyś z zarządu klubu....

raiden 

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 19:15   

W najbliższą niedzielę kolejne ligowe emocje związane z występem Carbon Start Gniezno! Przed nami daleki wyjazd do Rzeszowa. Jak zaprezentują się czerwono-czarni? O tym przekonamy się późnym popołudniem.

Wszystkich fanów czarnego sportu, którzy z różnych powodów nie mogą pojechać do Rzeszowa - zapraszam na bezpośrednią relację na antenie Radia Gniezno 104,3 FM!

Link do odbioru Radia Gniezno on-line: http://nadaje.com/pl/stat...s/station/1165/

TeTris 

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 22:23   

speedhub napisał/a:
TeTris napisał/a:
no panowie jesteśmy praktycznie bez szans by zdobyć choćby bonusa. ;) dlatego chodzą słuchy, że do Rzeszowa mógłby pojechać Tungate.

Może i nie będziemy faworytami, ale o bonus możemy powalczyć. Grunt to nie dać się tak skroić jak w Bydgoszczy na początku meczu. Jeśli będziemy przegrywać, remisować i od czasu do czasu odpalić po 4:2 lub 5:1 rzeszowianom to nie stoimy na straconej pozycji w walce o 1 punkt. Tym bardziej, że są rezerwy taktyczne oraz:

http://www.radio.rzeszow....tracila-larsena

Larsen jednak pojedzie. ;) ten zawodnik powoli staje się obok Golloba, Ferjana, Antona, Tajskiego i Warda jednym z moich idoli. ;)

19SKS52 

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 09:23   

TeTris napisał/a:
ten zawodnik powoli staje się obok Golloba, Ferjana, Antona, Tajskiego i Warda jednym z moich idoli.

Aha

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 09:37   

19SKS52 napisał/a:

Aha

Ale że sarkazm? ;P

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 12:55   

TeTris napisał/a:
Anton jednym z moich idoli

Ale, że w czym ?? W obracaniu butelek chyba... :hahaha:

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pią Cze 13, 2014 14:37   

Ramenedes napisał/a:
TeTris napisał/a:

Może wchodzić w grę obracanie kogoś. Może Antonio zasłynął w pewnych kręgach czymś, o czym wie TeTris.

dax_13 

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 12:01   

Deszcz w Rzeszowie od wczoraj pada. Nadziei w tym upatrywać musimy.

~Yoda

borek0075 
start

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 14:14   

WITAM MAM PYTANIE CZY JAK NIE WYSŁAŁEM DO KLUBU SWOJEJ LISTY ZGŁOSZENIOWEJ ODNOŚNIE WYJAZDU DO RZESZOWA TO CZY BĘDE MÓGŁ PO ZAKŁUPIE BILETU NA MIEJSCU WEJŚĆ DO KLATKI.
PROSZĘ O KONKRETNE INFORMACJĘ.

19SKS52 

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 15:08   

Prawdopodobnie tak. Po prostu dopiszą cię przed bramą.

borek0075 
start

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 16:55   

Witam. Cz ma ktos informacje odnosnie grup zorganizowanych na wyjazd do rzeszowa np. O ktorej wyjezdzaja czy jedzie jakis autobus i ile zostalo zgloszonych kibicow w klubie na ten wyjazd.

TeTris 

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 20:51   

pocaluj_mnie napisał/a:
Ramenedes napisał/a:
TeTris napisał/a:

Może wchodzić w grę obracanie kogoś. Może Antonio zasłynął w pewnych kręgach czymś, o czym wie TeTris.

żużlowiec też człowiek. ;) gdyby nie on to nawet nie posmakowałbyś tej ekstraligi. a głupie docinki zachowaj dla siebie, tak, tak, Twój nick wskazuje, że możesz to zrobic w pewne zasłonięte miejsce.

a co do Adiego. wygrywa nam mecze= źle, jeździ słabo= źle. więcej ogarnięcia.

19SKS52 

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 22:03   

TeTris najlepiej już zamilcz. Komentarze z dupy walisz, taki znawca, a na wyjazdach to ciebie ze świecą szukać. Ktoś narzekał, ze Adi pojechał źle? Chodziło wyłącznie o jego zachowanie po biegu.

TeTris 

Wysłany: Nie Cze 15, 2014 12:35   

forum jest od wypowiedzi i akurat o tym, kiedy zamilknę zadecyduję ja. znawcą jest osoba, tylko ta, która jeździ na wyjazdy? nie każdego stać na takie coś, inne osoby chodzą do pracy, bądź się kształcą. byłem na paru wyjazdach i teraz odkładam pieniądze by w tym roku gdzieś zawitać. ;)
ale zauważ, że każdy ma w tym sezonie pretensje do Adiego. chłopak zawalił na całej linii po zeszłorocznej wypowiedzi, ale przeprosił i przyznał się do błędu. wiem, że połowa z was czeka aż Gomóła zrobi dziś 2 punkty.

Baju 

Wysłany: Nie Cze 15, 2014 12:43   

TeTris napisał/a:
wiem, że połowa z was czeka aż Gomóła zrobi dziś 2 punkty.

aż tylu nie zrobi :whoeva:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Cze 15, 2014 18:10   

Jaki tor?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Cze 15, 2014 19:08   

Na pewno nie beton ;)

Do_żylny 

Wysłany: Nie Cze 15, 2014 20:35   

pozostały nam już tylko 3 dobre mecze w tym sezonie. Wykorzystajmy to bo przerwa zimowa długa...

speedhub 
speedhub

Wysłany: Nie Cze 15, 2014 21:25   

Skad ten pesymizm' że tylko 3 :-) ja stawiam, że jeszcze 6

Liczyłem na walkę o bonus skończyło się na pogromie. Szkoda że nasi często powielali te same błędy i tracili pozycje ze startu. Widać, ze Rzeszów jest numerem 1 PLŻ i to sukces, że mamy w dwumeczu aż 2 punkty do tabeli.

Teraz grunt, aby do dalszej częścvi sezonu startować w optymalnym składzie bez kontuzji.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 16, 2014 10:38   

Specjalnie trzymałem gębę na kłódkę przed meczem, żeby teraz nie móc napisać "a nie mówiłem". Ale żeby nie dobić 30-33 nawet... :dostal:
No japier..papier. Że Davidsson pojedzie jak pojedzie można było przewidzieć, że Adrian znów bedzie miał gówniany sprzęt - też można było przewidzieć. Ale że Pedersen pojedzie tak słabo ,na dodatek powielając te same błędy. To samo Damian, starty były, a potem regularnie te same wpadki i ani się obejrzał już był z tyłu.

Odpowiedz do tematu