Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[29.06.2014 - X kolejka PLŻ] Orzeł Łódź - Start Gniezno
Autor Wiadomość
speedhub 
speedhub

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 15:00   [29.06.2014 - X kolejka PLŻ] Orzeł Łódź - Start Gniezno

W niedzielę wybieramy się na teoretycznie trudny wyjazd. Teoretycznie, bo w zasadzie do ubiegłej niedzieli Orzeł byłby murowanym faworytem potyczki nie tylko z nami. Doyle-Korneliusen-Lidbeack w zasadzie trójka nie do objechania. A jednak... najsłabsza drużyna PLŻ pokazała, że można !

Czy sztuka uda się naszym? Myślę, że kluczowa może być atmosfera.. ale nie tym razem u nas a w Łodzi. Skrzydlewski nie nadaje się na człowieka który poprowadzi drużynę. Szalenie konfliktowy człowiek, do tego "niezwykły" taktyk Kędziora - tutaj bym doszukiwał się naszej szansy.

Można byłoby zaryzykować i puścić zamiast Davidssona jego rodaka Nilssona - myślę, że błysnąłby bardziej, na dziurawym torze Orła.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 18:33   

Dwa lata temu byłem pewny tego, ze dream - team z Gniezna wygra w Łodzi. Skończyło się na 44:46 w plecy. Teraz liczę się z porażką i nie ma dla mnie tematu zwycięstwa.

TeTris 

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 18:50   

dla mnie właśnie temat zwycięstwa jest, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest odstawienie Jonasa Davidssona, jednak wjeżdża się w sezon. fakt... szkoda mi bardzo Kima, bo to waleczny i zdolny chłopak. jeszcze jedno, nikt nie potrafił go zauważyć, nie był proszony na treningi. Vadim na pewno będzie gotowy na mecz w Łodzi. zmieniłbym pary.

1.Vadim Tarasienko
2.Adrian Gomólski
3.Damian Adamczak
4.Jonas Davidsson/Kim Nilsson
5.Bjarne Pedersen
6.Michał Piosicki
7.Adrian Gała

victorski 

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:16   

TeTris napisał/a:
dla mnie właśnie temat zwycięstwa jest, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest odstawienie Jonasa Davidssona, jednak wjeżdża się w sezon. fakt... szkoda mi bardzo Kima, bo to waleczny i zdolny chłopak. jeszcze jedno, nikt nie potrafił go zauważyć, nie był proszony na treningi. Vadim na pewno będzie gotowy na mecz w Łodzi. zmieniłbym pary.

1.Vadim Tarasienko
2.Adrian Gomólski
3.Damian Adamczak
4.Jonas Davidsson/Kim Nilsson
5.Bjarne Pedersen
6.Michał Piosicki
7.Adrian Gała

Tetris po pierwsze Nilssona nie było na treninga gdyż nie ma sprzetu na nasza lige.

Po drugie w niedziele jechał na motorach Vadima co było zreszta wyraźnie widać .

Po trzecie ...myśle ze Twoje pary mogły by dac rade. Na tor w Łodzi ( w niedziele bylo tam bardzo dziurawo) Jonas jak najbardziej z "białym numerem".
Jesli juz miała by nastapic zmiana to...zdecydowania za Jonasa tylko na czym miałby młody Szwed jechac?
Zresztą po co kombinować z czymś co do tej pory sie sprawdzało? Mysle że nikt nie zakładał że po 9 kolejkach bedziemy mieć 14 pkt i zajmować drugie miejsce.

TeTris 

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:34   

z tego co słyszałem to były motory Kima, ale obszycia Vadima. ;) ktoś naopowiadał bzdur przez sezonem, że Nilsson nie ma sprzętu... niech po prostu jedzie lepszy, Kim na wyjeździe w Vetlandzie dziś 2,3 (pokonanie Kołodzieja), a Jonas na wyjazdach swoje, czyli-0.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 20:54   

Od Jonasa nie ma co cudów oczekiwać. Dla mnie to taki szwedzki Dawid Cieślewicz= komplety w Gnieźnie, tragedia na wyjeździe.

Do_żylny 

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 21:38   

każdy by chciał wygranej ale do tego potrzeba męskich decyzji a po za tym ta wygrana nie jest nam aż tak potrzebna że tak brzydko powiem...
Mecz nam przegra Jonas i Adamczak.
Pierwszy standardowo pojedzie 0,1,0,2 a drugi ewidentnie obniżył loty wiec cudów bym się nie spodziewał.
I niech nikt tutaj sie nie łudzi że Jonas się rozjeżdża. To jest zawodnik idealny na beton w Gnieźnie nic po za tym.

pyskaty2 

Wysłany: Czw Cze 26, 2014 11:55   

Kim ma pewne problemy ze sprzętem, ale raczej z osprzętem, a nie silnikami. Raczej chodzi o transport i mechanikow. W niedzielę przyjechał z Jonasem i to jego ludzie się nim zajmowali. Dlateho jesli odstawi się Jonasa, to Kim nie będzie miął jak dotrzeć. poza tym on chyba jest w jakiś sposób zależy od Jonasa. Ja bym Jonasa odstawił od składu, tylko po komplecie w Gnieźnie jak mu to wytłumaczyć?W Lodzi będą dziury, więc pojada Wadim, Bjarne, Adamczak i... Wawrzyniak :)

FC Strzała 

Wysłany: Czw Cze 26, 2014 14:06   

Jonas w składzie oznacza skład oszczędnościowy dla księgowej :yes: klubu.
PYSKATY2 a kogo to obchodzi jak dotrze i na czym pojedzie w meczu,dla mnie to może się zabrać z kibicami a motorek też się znajdzie,Kim jest zawodowcem czy amatorem?

Hyziu 

Wysłany: Czw Cze 26, 2014 20:30   

To zapowiada się, że jednak Nilsson będzie musiał jechać.
http://www.sportowefakty....dima-tarasienko

Do_żylny 

Wysłany: Pią Cze 27, 2014 08:14   

jak widać Tarasienko bardzo kontuzjogenny zawodnik, przypomina mi Warda i Sajfutdinov...
ostro jeździ ale odbija mu się to czkawką...

TeTris 

Wysłany: Pią Cze 27, 2014 14:53   

Vadim zazwyczaj jadąc za koło trąca rywala... podobnie było w meczu z Rzeszowem. wielka szkoda, bo na ten mecz naprawdę by się nam przydał... no i prawdopodobnie Nilssona również nie będzie w Łodzi. czyli pojawia się szansa dla Kusa i Tungate'a. chciałem byśmy w tym spotkaniu zwyciężyli, a wtedy pewne play-offy. za Chrzanka pojedzie ktoś z dwójki Anton/Zorro, lepiej nie pytać Zetora, bo pójdzie ściema. ;)

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pią Cze 27, 2014 21:42   

Vadim byłby niezwykle potrzebny nam w Łodzi - to nie ulega wątpliwości. Z nim możemy poradzić sobie z rozbitą drużyną Orła.

Sądzę, że Tarasence nic groźnego się wczoraj nie stało. Widząc, że umieścił zdjęcia na swoim
FB, przypuszczam, że pomoże nam w niedzielę.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Cze 29, 2014 10:53   

Wygrana na pewno daje drużynie wiarę w naprawdę dobry rezultat (chociaż tak naprawdę już wynik b.dobry jest) na koniec sezonu 2014...
Osobiście chciałbym aby Start skopał d... oszołomowi Skrzydlewskiemu :ok:

Do_żylny 

Wysłany: Nie Cze 29, 2014 11:12   

dokładnie nawet nie chodzi o punkty a o to aby dowalić trumniarzowi...

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 29, 2014 22:14   

Mecz przegrany, trudno- jesteśmy kibicami na dobre i złe. Walki nie można było odmówić chłopakom, proste błędy i Kaczki odskoczyły :P . Zachowanie A.L.- bez komentarza.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Nie Cze 29, 2014 22:29   

19SKS52 napisał/a:
Mecz przegrany, trudno- jesteśmy kibicami na dobre i złe. Walki nie można było odmówić chłopakom, proste błędy i Kaczki odskoczyły :P . Zachowanie A.L.- bez komentarza.

Szkoda, ze tylko środek meczu byl nasza przewaga. Troche zaluje, ze przegralismy az 20 punktami tym bardziej, ze tor jak na Łodz byl bardz przyzwoity. Mozesz rozwinac mysl odnosnie zachowania A.L. ??

19SKS52 

Wysłany: Nie Cze 29, 2014 22:45   

Nie warto, nie żniżajmy się do poziomu gestów jakie Anton kierował w naszą stronę po lekkich gwizdach :) .

TeTris 

Wysłany: Nie Cze 29, 2014 23:47   

to prawda, że znowu jest masakra w klubie i zawodnicy nie są wypłacalni?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 09:29   

Prawda. Tak samo, jak że za Chrzanka ktoś pojedzie.

Wadim był na miejscu, na szczęście poruszał się zupełnie o własnych siłach i bez oznak w ruchach i mimice, że jest źle. Długa pauza przed nami, odpukać, żeby już teraz nie glebił więcej.

Ja wiem, że trudno odsunąć od składu człowieka, który wali komplet, ale niestety - Jonas na wyjazdach to tylko trochę lepiej niż Maciek Fajfer. Ale zapewne duuużo drożej. Tor był twardy, momentami kurzawa równie albo bardziej ekstremalna jak na W25 - ale on i tak się nie odnalazł.
Cóż, jeśli się spojrzy na punkty Polaków - w tym Puzona - no proszę was, nie było opcji żeby w tym meczu zadziałać. A bonus został przepierdzielony u nas, nie wczoraj. Do pewnego momentu myślałem, że Darek za specjalnie się nie wysilał z taktyką. Ale teraz, na spokojnie, stwierdzam, że co on mógł zrobić? a raczej kim? Liczyć po trójce Adamczaka, że Damian jest już w domu i dać na rezerwę? Pokazał w kolejnych biegach, że w domu nie był. Bjarne potrafił zrobić trójkę, za chwilę w kolejnym biegu spieprzyć pierwszy łuk i dać się przywieść na 5:1.
Doyle z Korneliussenem - kosmici. Może Doyle trochę niemrawo zaczął, ale jak skończył każdy widzi.

Do_żylny 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 10:18   

Zostały nam dwa mecze w tym sezonie więc cieszmy się i korzystajmy.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 12:18   

Łódź nam nigdy specjalnie nie leżała,więc tak naprawdę dziwiłem się, ze niektórzy chcieli wygrać, albo ugrać bonus. Grunt to u siebie już w zasadniczej nic nie przegrać.
Swoją drogą to ta pierwsza liga jest niezwykle słaba.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 12:22   

A Ekstra mocniejsza?
Gdańsk? Wrocław? Czewa? Pogromy regularne z udziałem Tarnowa? Nic nie lepiej...

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 12:48   

Jeśli na drugim miejscu jest zespół własnego toru czyli Start Gniezno to raczej nie świadczy to o sile ligi. Podobnie jak to, że poza jedną drużyną nikt nie chce awansować, o czym mówi się mniej lub bardziej bezpośrednio, a realny pretendent tj. Rzeszów męczy się niemiłosiernie w Grudziądzu, gdzie dostaje lanie i o mały włos przegwizdałby bonusa.
W Ekstralidze ewidentnie odstaje Gdańsk, niewiele przed nimi jest Wrocław, a reszta jest na podobnym poziomie, nawet Włókniarz, który zmaga się z ogromnymi problemami natury wewnętrznej,a ma potencjał ku walki o medale, a nie o utrzymanie.

DarooM 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 14:20   

Do_żylny napisał/a:
Zostały nam dwa mecze w tym sezonie więc cieszmy się i korzystajmy.

Jam myślę,że przynajmniej 3 mecze u siebie,a kto wie,może i 4 lub 5... :mruga:

Myślę,że tej porażki można było się spodziewac,choc tor był naprawdę...twardy jak na Łódz.
Z Davidssonem już bym dłużej nie czekał,do Rybnika i Łotwy Vadim i Kim.To juz nie pierwszy wyjazd kiedy Jonas totalnie daje ciała.
Bardzo lubiłem i szanowałem Antona do tej pory,ale po wczorajszym meczu stracił wiele w moich oczach.Te gesty,prowokowanie,nie dziwie się,że częśc kibiców nie wytrzymała.
Podobnie Pani Skrzydlewska,bardzo nieładnie tak prowokowaci pokazywac różne gesty z głupim uśmieszkiem na twarzy.
Co do meczu,skoro Ślepy Chrzanowski i Puzon robią razem 20pkt,a w poprzednich meczach mieli problem,żeby zrobic we dwojkę 7-8pkt to świadczy samo za siebie.Do tego liderzy bezbłędni prawie Doyle i Korneliussen,więc musiało się tak skończyc.
Playoff jeszcze nie jest takie pewne wcale,trzeba pokonac Lublin,bonus w Rybniku wyciagnąc i pewnie trzeba będzie Gruzje pokonac(choc niekoniecznie)
Na dobre i na złe,zawsze ze Startem! :start_2:

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 14:34   

DarooM napisał/a:

Bardzo lubiłem i szanowałem Antona do tej pory,ale po wczorajszym meczu stracił wiele w moich oczach.Te gesty,prowokowanie,nie dziwie się,że częśc kibiców nie wytrzymała.
Podobnie Pani Skrzydlewska,bardzo nieładnie tak prowokowaci pokazywac różne gesty z głupim uśmieszkiem na twarzy.

Nie on zaczął, to raczej właśnie on nie wytrzymał.
Na pewno masz na myśli Skrzydlewską?

19SKS52 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 15:14   

No przecież, że to nie on. "Zachorował" na ADHD Ułamek, a wydoił klub Adrian Gała. I wszystko jasne.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 15:25   

Nie on zaczął wczoraj. Chcesz się bawić w łapanie za słówka? To ulubiony sposób, kiedy nie da się merytorycznie pogadać.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 15:51   

Szabla a kto zaczął na tyle, żeby w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać to co zrobił wczoraj ADHD?

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 16:34   

Pytanie, czy na pewno wiemy (wiecie) wszystko o tarciach i zgrzytach na linii SKS- Antonio, czy może ktoś chce, byśmy (byście) obwiniali za zeszły sezonu Lindbacka.

Odpowiedz do tematu