Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno, 24.08.2014 r.
Autor Wiadomość
CEBUL 

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 07:33   ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno, 24.08.2014 r.

Pojawiają się już na forum uwagi o kolejnym meczu, więc czas założyć temat.
Osobiście w wyjeździe do Rybnika widzę jeden cel - bonus. ROW zwycięstwem z Rzeszowem zrobił milowy krok do utrzymania w Nice PLŻ. Aby przypieczętować zachowanie statusu I-ligowca wystarczy, że wygrają z nami za 2 pkt. Skład Startu powinien być oszczędnościowy:
1.Tarasienko
2.Gomólski
3.Adamczak
4.Fajfer
5.Pedersen
6.Gała
7.Wawrzyniak

Do_żylny 

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 08:43   

moim zdaniem także lepiej aby na rybnik dać odpocząć jonasowi który i tak zrobi na tym trudnym torze 0,1,0,2 a wrzucić Maćka.

TeTris 

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 12:40   

za Fajfera dałbym prędzej Kusa bądź Tungate'a.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 13:03   

Ale po co? Skoro skład oszczędnościowy, to z góry zakładający, że jedziemy po bonus i nic więcej.
Po co zatem dać pojeździć jakimś chwilowym zagraniczniakom zamiast swojemu chłopakowi?
Bycie wychowankiem w tym kraju to rodzaj jakiejś kary widzę.

19SKS52 

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 14:29   

Maciej Fajfer tym razem nie przejdzie. Z całym szacunkiem, ale wystawiając Macieja pokażą, gdzie mają kibiców, któzy przemierzają całą Polskę, aby oglądać "tryb oszczędnościowy" WALCZYĆ TRENOWAĆ!

speedhub 
speedhub

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 14:37   

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jak ma się sytuacja z Nilssonem? Podobno kiedyś wymaśnione to zostało w speedway expressie, nie jestem jednak na bieżąco. poza tym do rybnika jedziemy jako drużyna która jako jedyna ma na swoim koncie 8 zwycięstw a to do czegoś zobowiązuje.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 15:55   

Nie chciałbym być źle zrozumiany - ja nie dopuszczam myśli o składzie oszczędnościowym.
Ale jeśli takie zapadną decyzję, to ja dziękuję za Kusa lub Thungate'a - dawać Maćka.

TeTris 

Wysłany: Pią Sie 15, 2014 11:21   

nie wiem czy wiesz, ale przyszłoroczny skład budujemy właśnie na zawodnikach: Kus, Tungate, Tarasienko. ;)

Czebyl 

Wysłany: Pią Sie 15, 2014 13:54   

TeTris napisał/a:
nie wiem czy wiesz, ale przyszłoroczny skład budujemy właśnie na zawodnikach: Kus, Tungate, Tarasienko. ;)

Jasne i na mecze będzie chodzić po 2000 ludzi :mruga: Zmień dilera człowieku, w Gnieźnie tak słaby skład nie przejdzie. Niby nazwiska nie jeżdżą, ale z takimi stranieri raczej nie udałoby się uniknąć spadku do PLŻ 2. Brak wyniku oznacza niewielu sponsorów i widzów na trybunach. Skąd w takiej sytuacji klub miałby znaleźć pieniądze na spłatę wierzycieli?

19SKS52 

Wysłany: Pią Sie 15, 2014 18:33   

Ty TeTris wiesz, że my budujemy. To działacze budują skład i już teraz regularnie puszczali ich w meczach. Tylko nie mów, że sprawdzone info masz, bo tyle razy je miałeś, że któreś w końcu musiało się trafić...

Sowa 

Wysłany: Pią Sie 15, 2014 18:38   

Kus to był dobry za czasów jazdy w Równym, potem jeszcze coś w Apatorze prezentował, ale teraz? Jechał w ogóle jakieś poważne zawody w tym sezonie? Z kolei Tungate ma jechać, bo jest jak Ward z Australii i mało wiele młody? Prędzej Maćka puszczą, tak jak na Łotwie i bardzo dobrze. :glupek2:

Z Nilssona mógłby być ciekawy zawodnik, ale pytanie w jakim stopniu jest zainteresowany startami u nas itd. W Szwecji sobie dobrze radzi, w Anglii też już parę lat temu śmigał, tylko u nas jak na razie nie podjął rękawicy. Mimo wszystko Davidsson może dobrze pojechać w Rybniku, bo kopy jak w Bydgoszczy nie ma, a na tym ich kwadracie, to głównie start, krawężnik i do przodu - ciężko się wyprzedza.

Do_żylny 

Wysłany: Sob Sie 16, 2014 11:18   

ja już nie mogę sie doczekać meczu z grudziądzem i stałej przyśpiewki "extraliga dla grudziądza taki ch..." :D

pyskaty2 

Wysłany: Sob Sie 16, 2014 17:43   

Z tego co słyszałem to do Rybnika jedziemy w pełnym składzie z Jonase. Tam jest twardo, szeroko, więc będzie dobrze. Za rok ma zostać cały skład bez zmian.

TeTris 

Wysłany: Nie Sie 17, 2014 11:50   

chyba zostałem źle zrozumiany. :) głównie chodziło mi o to, że to zawodnicy, którzy mają kontrakt na 2 lata, więc od nich zaczynamy budowany skład. ;) cały skład bez zmian? :o

borek0075 
start

Wysłany: Nie Sie 17, 2014 15:35   

Nie chce nawet słyszeć że jedziemy do Rybnika w jakimś składzie oszczędnościowym. Klub powinien szanować kibiców którzy jeżdżą za swoim klubem setki kilometrów. Jeżeli do Rzeszowa jedziemy w najmocniejszym składzie a wiadomo było że będą plecy to ja się pytam dlaczego do Rybnika mamy jechać w oszczędnościowym. Czy Rybnik jest mocniejszy od Rzeszowa , już oddajemy punkty które mogą się nam przydać do play- off bo nikt nie jest pewny zwycięstwa w meczu z Grudziądzem. Powinniśmy walczyć bo tego zobowiązują zasady zdrowego współzawodnictwa a nie jakieś układy że z tym wygramy a z tamtymi nie. Żużel jest taką dyscypliną sportu że nawet najlepsze drużyny nagle przegrywają wygrane już mecze - kontuzje , upadki, wykluczenia, taśmy. :nonono:

CEBUL 

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 07:58   

borek0075 napisał/a:
już oddajemy punkty które mogą się nam przydać do play- off

Celem na ten sezon było utrzymanie w lidze, a ten został już zrealizowany. Play-off to dodatkowe koszty, a ze względu na nasz stan finansów lepiej jest ich uniknąć.

Hyziu 

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 10:26   

CEBUL napisał/a:
borek0075 napisał/a:
już oddajemy punkty które mogą się nam przydać do play- off

Celem na ten sezon było utrzymanie w lidze, a ten został już zrealizowany. Play-off to dodatkowe koszty, a ze względu na nasz stan finansów lepiej jest ich uniknąć.

Jeżeli wierzyć Łukasikowi, to mają zabezpieczone finanse na start w Play-off. Więc każdy dodatkowy mecz to nie koszty, a dodatkowy przychód na spłatę zeszłorocznych zaległości.

CEBUL 

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 10:41   

To czy będzie większy przychód czy koszty zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od frekwencji, która musi być na tyle wysoka (8-9 tysięcy), aby pokryć wypłaty także za mecz rewanżowy. Zależy od pogody (każde przełożenie zawodów spowodowane kapryśną aurą). Zależy też od godziny rozpoczęcia meczu (sztuczne oświetlenie) itd. Jeśli są na to faktycznie zabezpieczone pieniądze to tylko się cieszyć.

Hyziu 

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 14:41   

Bardzo dobra wiadomość dla tych którzy nie mają możliwości wybrać się do Rybnika osobiście :) TVP zmienia plany i zamiast spotkania PGE Marmy z KMŻ Lublin w niedzielę zobaczymy pojedynek ROW-u z Naszymi Orłami :yes: :ok:

marcin83gno 

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 16:47   

Play-off to dodatkowe dwa mecze a to nie takie aż duże koszty żeby w nich nie jechać :yes:

FC Strzała 

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 18:37   

CEBUL napisał/a:
To czy będzie większy przychód czy koszty zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od frekwencji, która musi być na tyle wysoka (8-9 tysięcy), aby pokryć wypłaty także za mecz rewanżowy. Zależy od pogody (każde przełożenie zawodów spowodowane kapryśną aurą). Zależy też od godziny rozpoczęcia meczu (sztuczne oświetlenie) itd. Jeśli są na to faktycznie zabezpieczone pieniądze to tylko się cieszyć.

Człowieku jakie koszty żeby zarobić to trzeba najpierw wyłożyć,w półfinale pojedziemy z "Gruzią"czy tobie się podoba czy nie tego chcą włodarze z Grudziądza i Gniezna,my damy im zarobić na biletach a u nas o komplet się nie martw a potem........no właśnie nie będę zapeszał :heej:

Do_żylny 

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 08:56   

no, jeśli 2-3 miejsce w tabeli będzie gkm i start to niezły maraton będzie 3 mecze z gkm, aż do wymiocin ;)

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 10:40   

Hyziu napisał/a:
Bardzo dobra wiadomość dla tych którzy nie mają możliwości wybrać się do Rybnika osobiście :) TVP zmienia plany i zamiast spotkania PGE Marmy z KMŻ Lublin w niedzielę zobaczymy pojedynek ROW-u z Naszymi Orłami :yes: :ok:

Niestety chyba nie będzie naszego meczu w Rybniku na antenie Regionalnej. Chyba mecz z ROW-em jest meczem rezerwowym. Telewizja w pierwszej kolejności planuje mecz w Grudziądzu

https://twitter.com/FilipCzyszanows/status/499540371379339264

marcin83gno 

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 11:29   

ten twitt jest z 13 sierpnia a zmiana była wczoraj

marcin83gno 

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 11:35   

http://zksrow.rybnik.com....ml#.U_RrIfl_sVR

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 14:40   

I taki awizowany to ja rozumiem, bez ściemy. Oby tylko nie ciągnęło ich do zmian w dniu meczu.

pyskaty2 

Wysłany: Czw Sie 21, 2014 08:28   

Na pewno nie będzie zmian, dodatkowo mecz jest w TV. Liczę na wygraną, ale do tego jest potrzeba skuteczna jazda Davidssona. Rybnik walczy o utrzymanie, więc zaowdnicy pewnie będą jechali na granicy faulu, to może wytstraszyć Jonasa.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pią Sie 22, 2014 09:33   

Największa radocha jest z tego, że mecz będzie w tv. Szczerze mówić, szło się zdenerwować, że ciągle tylko Rybniki, Łodzie, a wicelidera tabeli nie chcą pokazywać :-)
Co do meczu, to myślę, że bonus jest jak najbardziej w zasięgu,ale na zwycięstwo bym się nie nastawiał. Za dużo tracimy na wyjazdach - wygrywamy zwykle "w gościach" gdy się nam poszczęści.
Hitem sezonu póki co będzie mecz z Grudziądzem. Po tym, co widziałem w ich meczu w Bydgoszczy, wcale nie jestem tak pewien zwycięstwa jak niektórzy z was.

TeTris 

Wysłany: Sob Sie 23, 2014 10:53   

może i mecz będzie w tv, ale raczej będzie potrzebny mecz zastępczny, bo w Rybniku pada i jutro również będzie padało. nie wiem czy to dla naszych dobrze czy nie. na pewno jedziemy tam po bonus. ;)

EDIT.
jeśli dziś nie odbędą się DMŚJ w których jedzie Vaclav Milik, a na to się niestety zanosi to mecz już dziś jest odwołany. :/

witkacy 

Wysłany: Sob Sie 23, 2014 21:43   

Dzisiaj w wiadomościach sportowych na TVP1 była informacja o zdobyciu złotego medalu przez reprezentację Polski. Następnie pojawiła się sensacyjna informacja, że jednego z złotych medalistów Kacpra Gomólskiego będzie można zobaczyć w relacji na żywo z meczu Nice PLŻ RKM - Start w barwach Startu!!!!!! :ups:

Odpowiedz do tematu