Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sezon ogórkowy, czyli kto, gdzie i za ile?
Autor Wiadomość
Startowiec. 
Kibic Startu Gniezno.

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 20:41   

Poza tym NIKT nie pisał, że nie będzie to obcokrajowiec. Podkreślone było jedynie, iż jest to opcja mniej prawdopodobna, aniżeli zatrudnienie Gomólskiego z uwagi na sporą liczbę zawodników zagranicznych. Pozdro dla kumatych :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 22:56   

Jaracie się jak świeca na lichtarzu...
Z Bechem czy bez możemy walczyć o 3-4 miejsce.

Kawaliero 

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 03:01   

pocaluj_mnie napisał/a:
Swoją drogą, to niezłych "geniuszy" przyjmują do pracy w SF. Co to za agent pisał, że nie będzie to obcokrajowiec, mimo że twitter był raczej dosyć jednoznaczny?

https://twitter.com/mikkelbechj

Ten portal schodzi coraz szybciej na dno.

Czego sie spodziewać po 16-latku ;) ?

Co do samego składu to ja jestem zadowolony. Nikogo prócz Gały nam nie ubyło, a dodatkowo przyszli doświadczeni Kościuch i Suchecki, a także młodzi i gniewni czyt. Thorssell i Bech. Mam nadzieję, że dostarczą nam wielu emocji (głównie tych dobrych) i będziemy się cieszyć jazdą w play-off. Ciekawi mnie jak będzie prezentował się Dawid Wawrzyniak. Ciekawe mecze szykują nam się w 2015 roku, bo tylko Kraków troszke na papierze odstaje, ale nie nazwiska jeżdżą.

19SKS52 

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 10:51   

Najlepszy transfer tej "zimy" to Damazy Gandurski- Start Gniezno=> UM. Lepszego nie mogłem sobie wymarzyć.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 11:30   

W kilku zdaniach:
- skład mi się podoba, ale martwią mnie juniorzy.
- cieszę się z przyjścia Becha, ale trzeba pamiętać, że w naszym klubie było kilku zawodników, którzy wypłynęli dopiero po odejściu ze Startu (Linus). Od chłopaka też nie ma co cudów oczekiwać.
- trochę nie mam przekonania do Adamczaka (mimo sympatii). Gdybym miał wytypować osobę z teamu, która wg mnie spisze się w przyszłym roku poniżej oczekiwań to byłby to właśnie on.

Swoją drogą czekam na mecz z Lokomotive Daugavpils w Gnieźnie. Super ściganie się z nimi szykuje: nasi vs. Lebiediew, Toninho, Lingren, Bogdanovs ....będzie zabawa, będzie się działo :jupi:

Poza tym podobno we Włókniarzu jest dogadany nasz dobry znajomy o inicjałach CV.

CEBUL 

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 12:25   

19SKS52 napisał/a:
Najlepszy transfer tej "zimy" to Damazy Gandurski- Start Gniezno=> UM. Lepszego nie mogłem sobie wymarzyć.

Zdecydowanie bardziej spektakularny byl transfer Zdzicha K. z GSM do Startu.

TeTris 

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 13:05   

pocaluj_mnie napisał/a:
W kilku zdaniach:
- cieszę się z przyjścia Becha, ale trzeba pamiętać, że w naszym klubie było kilku zawodników, którzy wypłynęli dopiero po odejściu ze Startu (Linus). Od chłopaka też nie ma co cudów oczekiwać.
- trochę nie mam przekonania do Adamczaka (mimo sympatii). Gdybym miał wytypować osobę z teamu, która wg mnie spisze się w przyszłym roku poniżej oczekiwań to byłby to właśnie on.

Swoją drogą czekam na mecz z Lokomotive Daugavpils w Gnieźnie. Super ściganie się z nimi szykuje: nasi vs. Lebiediew, Toninho, Lingren, Bogdanovs ....będzie zabawa, będzie się działo :jupi:

Poza tym podobno we Włókniarzu jest dogadany nasz dobry znajomy o inicjałach CV.

czym martwią juniorzy? Wawrzyniak ma prawie cały sezon objechany, do tego walczący Piesek. z juniorami będzie okej, o awans nie walczymy. Linus wypłynął po odejściu ze Startu? :D w Gnieźnie jako 16latek pokazywał ogromny talent, robił punkty i miałby pewny skład, gdyby terminarz nie kolidował z inną ligą. naprawdę jak nie masz nic do powiedzenia do nie pisz bzdur! Damian to zawodnik, któremu brakuje następnej ligi- wtedy kiedy są częste treningi, sparingi=początek sezonu Adamczak ma zawsze dobry, a potem brak objeżdżenia. :)

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 14:38   

TeTris napisał/a:
pocaluj_mnie napisał/a:
W kilku zdaniach:

czym martwią juniorzy? Wawrzyniak ma prawie cały sezon objechany, do tego walczący Piesek. z juniorami będzie okej, o awans nie walczymy. Linus wypłynął po odejściu ze Startu? :D w Gnieźnie jako 16latek pokazywał ogromny talent, robił punkty i miałby pewny skład, gdyby terminarz nie kolidował z inną ligą. naprawdę jak nie masz nic do powiedzenia do nie pisz bzdur! Damian to zawodnik, któremu brakuje następnej ligi- wtedy kiedy są częste treningi, sparingi=początek sezonu Adamczak ma zawsze dobry, a potem brak objeżdżenia. :)

Mówi to człowiek, który wielokrotnie pisał rzeczy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością o czym wszyscy mieliśmy się okazję przekonać.
"Walczący Piesek" .... O Piosickim moje zdanie jest jednoznaczne negatywne - mając Patryka i Dawida w zespole to im trzeba dawać szansę, a nie jakiemuś cudakowi.
Potencjału Sundstroma nie wykorzystaliśmy w całości, zamiast niego do Gniezna trafił w 2011 r. beznadziejny Simon Gustafsson. Linus trafił chyba do Orła Łódź, a potem do Stali Gorzów, gdzie najpierw pomógł im wydatnie w utrzymaniu, a potem dorzucił swoją cegiełkę do złota. Nie znam przyczyn samego odejścia z Gniezna Szweda, ale jak łatwo się pewnie domyślić, swoją rolę odegrały finanse. Startowi ciężko licytować się z kimkolwiek.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 19:46   

Ja uważam, że akurat Piosicki nie jest żadnym cudakiem tylko nam się przyda.
Ktoś musi zapełnić lukę po Gale, i jest odpowiednim juniorem na nasze warunki i tym bardziej, że jest już nasz a nie będzie tylko gościem...

rokbut@o2.pl 
roko

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 20:57   

Postanowiłem też napisać parę słów. Skład uważam za bardzo ciekawy. Myśle ze duzo lepszy niz w poprzednim sezonie. Będzie rywalizacja w zespole a to moze przynieś tylko pozytywne efekty. Juniorka nie bedzie gorsza niz poprzednio bo jak sobie przypominam na poczatku poprzedniego zezonu Piosicki startował po kontuzji to przywoził wiecej pkt. niż Gała wiec jak sie wjeżdzi nie powinno być źle. Skład moze tez sprowadzić wiecej kibiców na Wrzesińską niz poprzednio.a to tez na plus. Juz nie moge sie doczekać marca kiedy wyjedziemy na tor. Pozdro :heej:

Startowiec. 
Kibic Startu Gniezno.

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 22:10   

Jak dla mnie Zbysio będzie grzał ławę... No ale podejście całkiem niezłe http://www.sportowefakty....zo-dobre-wyniki

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 22:12   

Ja widzę 3 pewniaków do składu.
Bjarne, Suchy i Norbi.
O pozostałe dwa biją się Jonas, Thorssel, Bech i Vadim.

Startowiec. 
Kibic Startu Gniezno.

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 23:29   

Na nasz tor Jonas i Vadim koniecznie! Na wyjazdy Thorssell oraz Bech ;)

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 09:24   

Większej bzdury niż kolega przedstawił dawno nie słyszałem. "Na nasz tor Jonas i Vadim koniecznie! Na wyjazdy Thorssell oraz Bech". Pomyślałeś chociaż odrobinę zanim to pisałeś czy to było za trudne?

19SKS52 

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 11:07   

No co Zetorek, każdego pasterkowe procenty mogą jeszcze trzymać :) .

TeTris 

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 11:38   

pocaluj_mnie napisał/a:
TeTris napisał/a:
pocaluj_mnie napisał/a:
W kilku zdaniach:

Mówi to człowiek, który wielokrotnie pisał rzeczy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością o czym wszyscy mieliśmy się okazję przekonać.
"Walczący Piesek" .... O Piosickim moje zdanie jest jednoznaczne negatywne - mając Patryka i Dawida w zespole to im trzeba dawać szansę, a nie jakiemuś cudakowi.
Potencjału Sundstroma nie wykorzystaliśmy w całości, zamiast niego do Gniezna trafił w 2011 r. beznadziejny Simon Gustafsson. Linus trafił chyba do Orła Łódź, a potem do Stali Gorzów, gdzie najpierw pomógł im wydatnie w utrzymaniu, a potem dorzucił swoją cegiełkę do złota. Nie znam przyczyn samego odejścia z Gniezna Szweda, ale jak łatwo się pewnie domyślić, swoją rolę odegrały finanse. Startowi ciężko licytować się z kimkolwiek.

raczej z czym ty i twoja głupota miała okazję się przekonać. od paru dni piszesz takie dyrdymały jak pan Eugeniusz Z. :D Patryka? zawodnik, który jechał w 2 turniejach i w każdym zaliczył glebę ma jechać w meczu?! :jupi: ten cudak będzie liderem młodzieżówki, więc shut up!

nie wykorzystaliśmy w całości, bo przeszkodził w tym terminarz, powtarzam już kolejny raz! trafił Gustafsson, bo Linus nie za bardzo chciał tu jeździć z pewnego powodu, nie pieniędzy. kolejne bzdury... Startowi ciężko się licytować z kimkolwiek... może teraz ciężko, ale 2-3 lata temu za niektórych zawodników wyciągaliśmy takie stawki o których nawet nie marzysz.

Bjarne, Norbi, Suchy, Bech, Davidsson/Thorssell/Vadim- dla mnie tak ten skład będzie wyglądać.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 00:32   

CEBUL napisał/a:
19SKS52 napisał/a:

Zdecydowanie bardziej spektakularny byl transfer Zdzicha K. z GSM do Startu.

Panowie a czego się spodziewaliście? O ile w przypadku wygranej Badacza było wiadomo że kolesiostwo będzie kwitło a na stołkach nastąpią przetasowania (Grobelny vice, Pilak prezesem MPK). Ale ciężko mi pojąć kto i dlaczego wpuścił do naszego klubu Zdzicha. Jak widać cwaniaków nigdzie nie brakuje.

pyskaty2 

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 10:09   

Pilak prezesem MPK? Hahaha śmieszny jesteś :) Pilak to człowiek Gruchy, a Budasz to zupełnie inna opcja. 4 lata temu Grucha wykiwał Budasza, który miał być starostą i dał Pilaka. Dlatego chyba sobie żartujesz, że Pilak dostanie jakąkolwiek poważną propozycję od Budasza :) Ważne, że Budasz to kibic żużla od dzieciaka, a nie od kilku jak jego rywal w wyborach. Był na wigilii, więc będzie dobrze.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 11:37   

Tetris, teksty typu "shut up" to sobie do kolegów z podwórka rzucaj. Po drugie, od Genia to Ty się odpierwiastkuj, bo facet ma o żużlu większe pojęcie, niż Ci się wydaje. Znam go osobiście i złego słowa nie powiem.
A co bzdur, to Ciebie nikt nie przebije, na co sumiennie zapracowałeś w przerwie zimowej.
A dla normalnych(których nie brakuje):
Pewnie, że Piosicki jakieś tam punkty zrobi, tyle że ja wolałbym dwójkę gnieźnian na pozycji juniorskiej.
Szczęśliwego Nowego Roku!

TeTris 

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 13:05   

mogę również rzucać je do Ciebie, nie jesteś ważną osobistością, więc mogę robić co chcę. Geniu, Geniu, Geniu... czekaj! co on zrobił? powyrzucał spróchniałe ławki w 2004 i tak się tym chwali przez 6 lat? ;) ja nie chciałbym go znać osobiście, ale po wpisach widać, że jesteście po jednych pieniądzach.
powtarzasz to kolejny raz, pokaż post, który się nie sprawdził, bądź nie był w połowie sprawdzony. :) za to ty próbujesz udawać znawcę, ale co jakiś czas zostajesz zgaszony, przykro mi, może 2015 będzie twoim rokiem. bez pozdrowień dla ciebie. :D

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 13:31   

TeTris napisał/a:
mogę również rzucać je do Ciebie, nie jesteś ważną osobistością, więc mogę robić co chcę. Geniu, Geniu, Geniu... czekaj! co on zrobił? powyrzucał spróchniałe ławki w 2004 i tak się tym chwali przez 6 lat? ;) ja nie chciałbym go znać osobiście, ale po wpisach widać, że jesteście po jednych pieniądzach.
powtarzasz to kolejny raz, pokaż post, który się nie sprawdził, bądź nie był w połowie sprawdzony. :) za to ty próbujesz udawać znawcę, ale co jakiś czas zostajesz zgaszony, przykro mi, może 2015 będzie twoim rokiem. bez pozdrowień dla ciebie. :D

Na ulicy za tekst "shut up" rzucony do kogokolwiek ryzykowałbyś złamanie nosa z przemieszczeniem. I to nawet nie chodzi o mnie. Reszty Twoich bzdur nawet nie warto komentować. Naprawdę myślisz, że miałbym problem, aby wyszukać idiotyzmy pisane w Twoich postach choćby w tym temacie?

TeTris 

Wysłany: Sob Gru 27, 2014 14:14   

chyba Ci się pomyliło z dzielnicami angielskimi. :D

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Nie Gru 28, 2014 02:02   

Panie Tetris jak się nie mylą to w 2004 roku Pan miał 11 lat to co Pan może wiedzieć o tym co się działo w klubie lub nie jak Pan ledwo stojąc na palcach dosięgał stołu. Nie wie Pan i nie ma pojęcia co się wtedy działo w klubie i co kto robił baa za co był odpowiedzialny. Wiele razy pisałem do Pana w celu porozmawiania pokazania, wytłumaczenia co w danym okresie działalności klubu sie dzieje a Pan miał to gdzieś. Więc w tym momencie i w danej chwili proszę więcej nie ubliżać zarówno Mnie jak i Mojemu Ojcu bo Pan nie ma bladego pojęcia o działalności klubu. Co do transferów chwali się Pan co to Pan nie wie a prawda taka że zwykły szary kibic który ma DUŻO CZASU potrarfi śledzić wiadomości i sam doszedł by do wniosków które Pan nasuwa. Więc bardzo proszę zarówno ja jak i większość forumowiczówi o przestanie pisania bzdur i tworzenia Historii o której Pan nie ma pojęcia.

Co do składu jestem jak najbardziej na tak z wyjątkiem jednego zawodnika ale o tym później

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Gru 28, 2014 09:48   

Nie mam gdzie wrzucić newsa, no to spróbuję tutaj.

Nasz Jeździec Rohanu wygrał turniej u siebie:

http://www.sportowefakty....on-doyle-szosty

Co prawda obsada taka sobie, no ale i tak gratulacje :mruga:

Piechu 

Wysłany: Nie Gru 28, 2014 13:06   

Łukasz nie ma sensu wchodzić w dyskusje z kims kto ma 21 lat i uważa się za znawce kogo on nie zna czego on nie wie, zero pojęcia zero myślenia, a to że obraża kogoś to już świadczy tylko i wyłącznie o nim :)

Jeżeli Rohan przygotuje się do sezonu i bd brany pod uwagę do składu i bd trenował może być ciekawie :)

vsv 

Wysłany: Nie Gru 28, 2014 14:33   

Zetorek napisał/a:
Panie Tetris jak się nie mylą to w 2004 roku Pan miał 11 lat to co Pan może wiedzieć o tym co się działo w klubie lub nie jak Pan ledwo stojąc na palcach dosięgał stołu. Nie wie Pan i nie ma pojęcia co się wtedy działo w klubie i co kto robił baa za co był odpowiedzialny. Wiele razy pisałem do Pana w celu porozmawiania pokazania, wytłumaczenia co w danym okresie działalności klubu sie dzieje a Pan miał to gdzieś. Więc w tym momencie i w danej chwili proszę więcej nie ubliżać zarówno Mnie jak i Mojemu Ojcu bo Pan nie ma bladego pojęcia o działalności klubu. Co do transferów chwali się Pan co to Pan nie wie a prawda taka że zwykły szary kibic który ma DUŻO CZASU potrarfi śledzić wiadomości i sam doszedł by do wniosków które Pan nasuwa. Więc bardzo proszę zarówno ja jak i większość forumowiczówi o przestanie pisania bzdur i tworzenia Historii o której Pan nie ma pojęcia.

Co do składu jestem jak najbardziej na tak z wyjątkiem jednego zawodnika ale o tym później
W takim razie proszę poczytać wszystkie posty pana ojca na tym forum i obiektywnie wyrazić swój wniosek, jeszcze raz powtórzę obiektywnie !

TeTris 

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 11:58   

telewizja nie chce 7 zespołów w lidze... ciekawe kto na wariackich papierach będzie chciał wystąpić tylko po to ,by spaść'.

http://www.sportowefakty....-okrojonej-ligi

19SKS52 

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 12:47   

Lublin pewnie. Kasy nie mają, ale widocznie znów chcą reaktywować żużlową sekcję Motoru za 5 lat :) .

TeTris 

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 13:42   

jestem tylko ciekaw co zrobi nasz klub- oferował karnety na 6 meczy tylko, więc pewnie będzie przy odbieraniu jakaś dopłata. :D

TeTris 

Wysłany: Wto Gru 30, 2014 00:19   

nie wiem dlaczego nasi prowadzą rozmowy z kolejnymi zawodnikami?! :whoeva:

w sumie, gdyby Krosno chciało wystartować w tej I lidze to daliby radę zmontować całkiem fajny skład jeszcze- Dennis Andersson, Edward Kennett (mimo, że pewnie rozdział polskiej ligi ma zamknięty), Nick Morris, Craig Cook, Simon Stead, Kyle Howarth, Danny King, Mikael Max, Kim Nilsson, Fredrik Engman, Magnus Zetterstroem, Martin Smolinski.

gdyby zmontowali coś następującego:

1.Chrzanowski
2.Zetterstroem
3.Andersson
4.Stead
5.Paweł Miesiąc
6.średni junior
7.średni junior

na pewno spadek murowany, ale przynajmniej mogliby powalczyć u siebie. :)

Odpowiedz do tematu