Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Autor Wiadomość
pocaluj_mnie 

Wysłany: Sob Cze 27, 2015 11:29   Start Gniezno - Orzeł Łódź

Czas pomówić o jutrzejszym meczu.
Tak wyglądają składy awizowane:
Orzeł Łódź:
1. Hans Andersen
2. Kamil Adamczewski
3. Witalij Biełousow
4. Borys Miturski
5. Jakub Jamróg
6. Oskar Polis
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno:
9. Norbert Kościuch
10. Jonas Davidsson
11. Bjarne Pedersen
12. Adrian Gomólski
13. Zbigniew Suchecki
14. Michał Piosicki

Vadimek 

Wysłany: Sob Cze 27, 2015 20:51   

Łączyński mówił na spotkaniu z kibicami że wygramy, więc trzymam za słowo. :xxx:

nicolov 

Wysłany: Sob Cze 27, 2015 21:20   

Miturski zrobi różnicę. Jeśli nie wypali, a wszystko na to wskazuje to mamy szansę. Bronimy honoru pierwszej stolicy.

TeTris 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 09:20   

Korneliussen za Adamczewskiego, z tego co wiem to Orzeł dzisiaj bez gościa.

Dawcio 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 09:53   

Nie iść na mecz, zbojkotować ten chory układ! Może się obudzą! Rezygnacja ludzi z zarządu pod publiczkę, żeby zebrać frekwencję na tym meczu. We wtorek rada nadzorcza nie przyjmie rezygnacji i zostanie po staremu. P........ kółko wzajemnej adoracji! Trzeba się zgadać większą grupą, iść pod stadion i pokazać co o nich myślimy.

TeTris 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 10:22   

można było to zrobić po dwóch przegranych meczach. na kamerze widziałem Mateja Kusa :whoeva: . ktoś coś wie?

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 10:23   

Dawcio napisał/a:
Trzeba się zgadać większą grupą, iść pod stadion i pokazać co o nich myślim

Teraz po tej parodii zarządzania i speedwaya w Gnieźnie tej grupy chyba już nie zbierzesz :(
Obecnie - niestety - kibice mają na to wszystko wyje... :yes:

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 11:10   

Korneliusz w składzie Orła jest zaskoczeniem o tyle, że nie jedzie za Borysa Miturskiego.
Moim zdaniem, w meczu nie pojedzie ani Bierny ani Jonas.

maksior 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 11:33   

Zobacz na kamerę Pedersen jest i Davidsson też i jadą.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 12:11   

No i dobrze. Może nie będzie tak źle.

Vadimek 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 14:37   

są punkty!!!!!!!!
Zaczynamy atak na po, a potem kto wie, może awasik do ee??
A tak serio to jest parodia żebyśmy sie męczyli z drużyną w której na końcu jedzie 4 rywali...

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 14:39   

frekwencja mnie powaliła. a same zawody niesamowite, tyle, że słuchając Łukasika w tv, to zastanawiam się, kto pozwala mu zabierać głos.

nicolov 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 14:45   

kapusta napisał/a:
frekwencja mnie powaliła. a same zawody niesamowite, tyle, że słuchając Łukasika w tv, to zastanawiam się, kto pozwala mu zabierać głos.

Co takiego powiedział, bo chyba musiałem nie dosłyszeć?

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 15:01   

Byłem bardziej dumny z tej drużyny po niektórych porażkach, niż po tym niezwykle fartownym remisie.
Jeśli Start nie potrafi pokonać jadącego "kto żyw" Orła Łódź, to zaczynam mieć ogromne obawy przed barażami.
Jeśli nasi nie wygrają pierwszego meczu na wyjeździe, a dostaną w takim Lublinie/Gdańsku 8-10 punktami, to naszym ugną się kolana i nie odrobią tego za Chiny Ludowe.

Kuba, wracaj do zdrowia!

Łukasik mógłby skończyć pier****ć...

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 15:20   

Przecież Śledź oraz zarząd nie wsiądą i nie pojadą...
Łukasik puknij się w czoło też.
Ślepi jesteście czy co ?
Jonas k...a rozumiem że jeździ za free ??
Gnieźnieńska poruta :no:

grandf 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 20:12   

czegoś tu u nas ciągle brakuje... może kasy ?? nie wiem ale zawsze brakuje pkt. jednego zawodnika, najgorsze jest to, że pewnie w barażu też czegoś zabraknie

pyskaty2 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 21:36   

Nareszcie dostałem emocje, porządny mecz, nasi szarpali (poza BP, JD i DW). Jesteśmy słabi, więc trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Taki nasz los w tym sezonie. Frekwencja? Fatalna. Ale w sumie w zeszłym roku pomimo zwycięstw też było słabo. Są inne rozrywki. Dziś byli ci, co kochają żużel. W domu zostali maruderzy, a już od dawna nie chodzą kibice sukcesu. Jeszcze trochę i będzie jak na Mieszku ;) Ja byłem na stadionie, zabrałem ze sobą rodzinkę z Zakopca. Podobało im się!

Orzeł jechał w osłabieniu, ale my też. J000nas też mógł zostać w parkingu (razem z Grobelskim). Fakt, że szalę na naszą korzyść przechyliła kontuzja Jamroga, bo z nim w składzie byłaby porażka. I kogo jeszcze brakowało? Puzona, ale bez przesady, że pojechałby lepiej niż Mads czy Borys.

Miałem też wrażenie, że w końcu tor nam sprzyjał (wygrywaliśmy starty), więc mam nadzieję, że na baraże wypracujemy coś pod nas.

Jeśli chodzi o baraż, mam złe przeczucia. Taki Lublin/Piła zrobi dziury, plastelinkę i będzie patelnia. A u siebie wygramy kilkoma punktami i będzie za mało.

Za rok może być ciekawie. Do I ligi spadnie pewnie Oskar czy Jabłona (młodszy). Nie klub, tylko oni. Można spróbować ich ściągnąć jak zejdą z oczekiwaniami $$

CEBUL 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 07:21   

pyskaty2 napisał/a:
Miałem też wrażenie, że w końcu tor nam sprzyjał

To wrażenie dzięki opadom deszczu, bo sami takiego toru byśmy nie przygotowali.
Ogólnie zarządzanie klubem to amatorka. Ludzie dobrze robią, że nie wspierają tego kółka wzajemnej adoracji. Na Ostrów powinno przyjść jeszcze mniej ludzi. Jeśli chodzi o baraże to wszystko jest możliwe. Jeżeli na naszym torze dominują takie tuzy światowego speedway'a jak Biełousow, Jamróg, Trojanowski czy Miesiąc to równie dobrze mogą tu pojechać Sam Masters czy Timo Lahti. Piosickiemu można od razu wpisać t,u,w. Gdyby był dobry Leszno by go nie oddało, tak samo jak Nowaka do Grudziądza. Jutro usłyszymy, że zdobycie pierwszego punktu w lidze zadowala Radę Nadzorczą gdyż jest to nieporównywany skok jakościowy w stosunku do tego co było i że nie ma sensu niczego zmieniać, bo i tak jedziemy w barażach.

zandir 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 07:33   

Co chcecie od Pieska, jest to bardzo młody zawodnik i sprawę spierdol... sam klub Start G-no swoim idiotycznymi decyzjami, chłopak w zeszłym roku jechał bardzo dobrze i nagle zostaje pomijany od połowy sezony, nawet chyba połowy sezonu nie dojechał w Starcie bo w klubie nie było chęci by mu pomóc, dla tak młodego zawodnika taka przerwa to coś strasznego, a teraz wymaga się od niego 10 pkt - paranoja totalna!!! Mamy takich młodych zawodników na jakich klub zasługuje, traktowano swoich chłopaków po macoszemu to są efekty, ostatnie 5 lat a nawet i może 8 to jedna wielka klapa w temacie szkółka żużlowa (to że pojawił się Kacper, Oskar, Adrian to nie zasługa klubu a ich rodzin i samego uporu tych młodych chłopaków. Adrianowi i tak zmarnowano 2 lata w tym klubie).

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 14:32   

Ani Kacper, ani Oskar czy Adrian Gała swoją jazdą w klubach innych niż Gniezno nie przekonali mnie, że są w stanie zostać dobrymi zawodnikami.
Kacper jeździ w Toruniu głównie dlatego, że istnieje wymóg jazdy czterema Polakami. W tym samym Toruniu żadnych postępów nie robi Oskar Fajfer, który za rok będzie już seniorem. O Gale to nawet szkoda pisać.
Każdy z tej trójki jako junior był/jest tym "słabszym: Kacper od Janowskiego, Oskar od Przedpełskiego, zaś Gała nie ma w ogóle startu do młodego Drabika.
Ich miejsce jest w pierwszej lidze i to nie jako prowadzący parę.

andrewos 
ANDREW

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 14:53   

pocaluj_mnie napisał/a:
Ani Kacper, ani Oskar czy Adrian Gała swoją jazdą w klubach innych niż Gniezno nie przekonali mnie, że są w stanie zostać dobrymi zawodnikami.
Kacper jeździ w Toruniu głównie dlatego, że istnieje wymóg jazdy czterema Polakami. W tym samym Toruniu żadnych postępów nie robi Oskar Fajfer, który za rok będzie już seniorem. O Gale to nawet szkoda pisać.
Każdy z tej trójki jako junior był/jest tym "słabszym: Kacper od Janowskiego, Oskar od Przedpełskiego, zaś Gała nie ma w ogóle startu do młodego Drabika.
Ich miejsce jest w pierwszej lidze i to nie jako prowadzący parę.

Rzeczowo i na temat...popieram w 100%Żaden z wychowanków Startu Gniezno nie jest nawet przeciętny na tle ekstraligowców:)Zapomniałeś kolego jeszcze o Mirku i Krzysztofie,którzy maja problem z załapaniem się do składu...Taki to ten gnieźnieński speedway.Nie ma ani klubu ,ani wychowanków na poziomie!

macmax 
FOREVER START, FORZA MARSEILLE

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 15:00   

Dlatego też cała trójka idealnie nadaje się na I ligę i tam jest ich miejsce, Ekstraliga to już zabawa na zupełnie innym poziomie i finansowym i sportowym.
A co naszych jeźdźców to żal było patrzeć na to co wyprawia Davidsson, tak słabego żużlowca dawno nie widziałem, przecież on miał problem żeby łuk dobrze przejechać, albo to był jakiś sabotaż, albo zszedł zupełnie na psy. Podobnie Wawrzyniak, ale do niego już zdążyłem się przyzwyczaić.
No i nasza gwiazda - Bjarne, el capitan, wstyd, poruta i żenada, wymęczone punkty, słaby na dystansie, bojaźliwy, naprawdę nie warto się męczyć, bo to zwykłe odcinanie kuponów, popatrz sobie chłopie na swojego krajana - Andersena, który nadal potrafi dobrze pojechać. Zadaj sobie pytanie - dlaczego jeszcze wogóle jeżdzę, skoro jestem tak beznadziejny? jesteś kapitanem więc powinieneś walczyć za dwóch, napędzać swoją dobrą jazdą pozostałych, a nie takie lelum polelum.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 19:11   

Odnośnie braci Jabłońskich, to uważam, że Mirosław jeszcze może trochę o siebie powalczyć. Choć i tak dla mnie do dziś jest zagadką, że ten chłopak, który za juniora walczył jak równy z równym z Kurmankiem, Kasprzakiem, Kołodziejem czy Hlibem nie osiągnął zbyt wiele w dorosłym speedwayu.
Krzychu to już obecnie niestety "jeździ, bo jeździ". Niemniej nie chciałbym kontynuować tego wątku bo możemy od tego założyć inny temat.

Co do naszego Startu, to widzę pewien problem. Nasz potencjalny rywal w barażu już zna swojego przeciwnika. My do dziś nie wiemy na kogo się szykować, w szczególności na którym z tych torów trzeba będzie rozegrać pierwsze zawody. Rewanż? Pisałem już o tym wcześniej- my nie mamy atutu własnego toru. Albo będziemy w mega formie i wygramy w cuglach, albo spadniemy z hukiem słyszałnym w Radomiu.

Nasz skład na baraże to tylko Norbi, Adrian, Zibi, Jacob, Bjarne, Michał i chyba Dawid.

TeTris 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 19:32   

Bjarne? widziałeś wczoraj Pedersena, który wchodząc i wychodząc z łuku puszczał gaz? Bech też jest naszym zawodnikiem, a i jeszcze nie dostał kasy za swoje 4 punkciki w Łodzi. ;) Norbi- co do Kościucha to do tej pory mówi bardzo dobre słowa o Starcie i to cieszy. szkoda mi Suchego, który był wczoraj załamany.

maksior 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 20:15   

Pedersena nie bronię,ale przez 4 miesiące nie dostał kasy.Dzisiaj postawił warunek,że kasa ma być pierwszego lipca na konto część i gotówka przed meczem z Ostrowem,zaproponował że pojedzie te reszte meczy za mniejszą kase,znam kwotę ale nie mogę pisać.

pyskaty2 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 20:39   

pocaluj_mnie napisał/a:
Odnośnie braci Jabłońskich, to uważam, że Mirosław jeszcze może trochę o siebie powalczyć.

Pełen obiektywizm! K Gomólski jest słaby, tło itp. Zawsze jako drugi słabszy junior (celowo pominąłeś rok jak był tym pierwszym?). Medale IMŚJ to zupełnie nic, tak samo jak awans do GP Challenge. Za to Miras przy całym szacunku... niewiele osiągnął poza pojedynczymi dobrymi biegami. Tylko K Gomólski w tym samym wieku jako junior ogrywał Pedersenów, Hampeli i Golloba... a jednak... boli? Teraz nie jedzie dobrze, miewa przebłyski, ale i tak sukcesy osiąga największe z naszych wychowanków.
Jestem za tym, żeby wszyscy wrócili, na czas kiedy o nic nie walczymy. Tylkko musieliby sporo zejść z oczekiwań finansowych, bo pewnie ekstralipie kasują porządne pieniądze.

Maksior wystarczyło być na spotkaniu na stadionie albo słuchać wvzoraj Łukasika nie musiałbyś ukrywać info o ryczałtach itp. A pisanie o zaleganiu za 4 miesiące kiedy sezon zaczynaliśmy w połowie kwietnia (czyli 2,5 miesiąca temu) to istna bzdura...

Zawsze jak jest lipa z wynikami to nagle nie płacą.A jak jadą to jednak płacą. Czyli Gollobowi nie płacą już od kilku lat ;)

maksior 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 20:58   

pyskaty widziałem dzisiaj na własne oczy meila Pedersena do klubu i wiem co jest grane,a to co *** Pan Łukasik to są bzdury jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!

m_k 

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 21:05   

Ja mam tylko jedno pytanie do naszego wspaniałego sztabu szkoleniowego
Jakimi kryteriami kierował się nasz Płotka że wystawił Jonasa ??
Gdzie w tym czasie był Thorssell ??
Dlaczego na naszym torze nie dostał szansy Bech ??

Sztab szkoleniowy rotuje składem na zasadach którzy tylko oni sami znają
brak składu i ładu
A później się dziwią i mają pretensje że na mecz przychodzi 1000 osób

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Cze 30, 2015 14:50   

pyskaty2 napisał/a:
pocaluj_mnie napisał/a:
Odnośnie braci Jabłońskich, to uważam, że Mirosław jeszcze może trochę o siebie powalczyć.

Pełen obiektywizm! K Gomólski jest słaby, tło itp. Zawsze jako drugi słabszy junior (celowo pominąłeś rok jak był tym pierwszym?). Medale IMŚJ to zupełnie nic, tak samo jak awans do GP Challenge. Za to Miras przy całym szacunku... niewiele osiągnął poza pojedynczymi dobrymi biegami. Tylko K Gomólski w tym samym wieku jako junior ogrywał Pedersenów, Hampeli i Golloba... a jednak... boli? Teraz nie jedzie dobrze, miewa przebłyski, ale i tak sukcesy osiąga największe z naszych wychowanków.
Jestem za tym, żeby wszyscy wrócili, na czas kiedy o nic nie walczymy. Tylkko musieliby sporo zejść z oczekiwań finansowych, bo pewnie ekstralipie kasują porządne pieniądze.

Maksior wystarczyło być na spotkaniu na stadionie albo słuchać wvzoraj Łukasika nie musiałbyś ukrywać info o ryczałtach itp. A pisanie o zaleganiu za 4 miesiące kiedy sezon zaczynaliśmy w połowie kwietnia (czyli 2,5 miesiąca temu) to istna bzdura...

Zawsze jak jest lipa z wynikami to nagle nie płacą.A jak jadą to jednak płacą. Czyli Gollobowi nie płacą już od kilku lat ;)

To prawdziwy sukces, że Kacper Gomólski był nr 1 jako junior będąc lepszym od takiego Ernesta Kozy i innych nieopierzonych juniorów UT.
Co z tego, że ma medal IMŚJ? Kujawa był nawet mistrzem globu, a KJ wicemistrzem i kim byli w seniorskim żużlu? Piotra Pawlickiego to bym z GinGera nie robił.
A że wygrywał z kim wygrywał w lidze - czasem się udawało, zwłaszcza na torze "Jaskółek", na którym mało kto dobrze się czuł. Na wyjazdach za to to z niego rywale robili wiatrak.

Powiedz mi czy Tobie płacą w Klubie za pisanie tych postów? Czy ty piszesz takie bzdury sam z siebie?

pyskaty2 

Wysłany: Wto Cze 30, 2015 16:59   

Chłopie takich bzdur dawno nie czytałem... Popatrz w statystyki, potem pisz swoje mądrości. Brak agumentów uzupełniasz jakąś bzdurą o pisaniu na zlecenie? Żenua

Odpowiedz do tematu