Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia ślubna
Autor Wiadomość
ambrozja 

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 20:03   Fotografia ślubna

Czy możecie mi polecić fotografa slubnego z Gniezna lub okolic,który robi niesztampowe zdjęcia?Tzn-nie chce zdjęć w studio ani żadnych kiczowatych ramek i udziwnień.Chciałabym aby było widać na nich emocje.I przy okazji czy możecie się wypowiedziec na temat tych zdjęć? :glupek2:

http://www.studioqk.pl/

abraxas 

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 20:20   Re: Fotograf ślubny

ambrozja napisał/a:
I przy okazji czy możecie się wypowiedziec na temat tych zdjęć? :glupek2:

Według mnie - wybierz tego fotografa, którego zdjęcia CI się spodobaja. Zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym. Rzuciłem okiem na link, który podesłałaś i jak dla mnie (kilka fot zobaczylem) cos tam jest ciekawego.

Ale to Tobie (lub komus innemu) ma się podobać. To ten, dla którego ma to być pamiątka powinien wybrać. jeśli spodobają mu się np. dopalane lampą fotki to ok. One sa dla niego.

To w kwestii oceny. A polecić nic nie mogę. Bo nie znam :-)

ambrozja 

Wysłany: Wto Lip 24, 2007 20:37   

Dzięk za odpowiedźi!Wiem,ze to mnie sie muszą te fotki podobać-ale pytam z ciekawości o opinie :D

Raf 

Wysłany: Sro Lip 25, 2007 15:45   

Poklikaj na linki w moim podpisie i zapraszam na forum weselne :yes:
Są to moje prace, mam też jeszcze nieopublikowane z tego roku.

ambrozja 

Wysłany: Sro Lip 25, 2007 19:57   

Dzieki za propozycje.

Grzegorz 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 11:13   Ciekawy plener na fotografie ślubną

Za kilkanaście dni ślubuję.
W związku z tym poszukuję ciekawych miejsc w okolicach Gniezna nadających się na sesję w plenerze.
Co możecie mi polecić?

Ola 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 11:43   

hm..
Czerniejewo?

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 11:44   

fajne miejsce jak jest ładna pogoda.

Grzegorz 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 11:54   

Czerniejewo... owszem, brałem pod uwagę, jednak zbyt często pojawia się na fotografiach ślubnych podobnie jak "wenecja" z katedrą w tle.

Ola 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 12:00   

o
a moze cos takiego? =)

http://www.iv.pl/image/35737.jpeg

Grzegorz 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 12:05   

Czyżby park miejski?

abraxas 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 12:07   

Grzegorz napisał/a:
jednak zbyt często pojawia się na fotografiach ślubnych podobnie jak "wenecja" z katedrą w tle.

A jakiś konkurs jest w Gnieźnie i chcesz wypaść na tle pozostałych oryginalnie? To może jakies podwórko zapuszczone? Nikt takiego pewnie nie bedzie miał. Albo prosta startowa na stadionie przy Wrzesińskiej.

PRzecież fotografujecie SIEBIE przede wszystkim. By SIEBIE oglądać za ileś lat. A nie miejsca, które z Waszym ślubem nie miały nic absolutnie wspólnego.

Grzegorz 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 12:35   

No z tym zapuszczonym podwórkiem to nawet niezły pomysł i faktycznie - niepowtarzalny.
Jeszcze gdyby zdjęcia były czarno-białe lub w sepii byłoby można odnieść wrażenie, że zostały zrobione w trakcie II WŚ lub zaraz po niej.

Co do zdjęć przed/na stadionie się nie wypowiem bo nie chcę wywoływać zbędnych dyskusji.

Owszem, fotografujemy siebie ale chcemy by zdjęcia miały swój klimat i wcale nie muszą mieć nic wspólnego ze ślubem.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 12:38   

Ola napisał/a:
a moze cos takiego? =)

Wszyscy czerwoni z emocji.

abraxas 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 14:06   

Grzegorz napisał/a:

Owszem, fotografujemy siebie ale chcemy by zdjęcia miały swój klimat i wcale nie muszą mieć nic wspólnego ze ślubem.

Cóz ... z Twojego posta odniosłem wrażenie, że za wszelką cenę ma byc inaczej niż inni. A katedrę też można przeciez klimatycznie i inaczej niz tłumy pokazać. Z wykorzystaniem właśnie tych podwórek. Z 20 prawie lat temu, jak mały byłem obleciałem z aparatem otaczające Wzgórze Lecha podwórka i ... fajne klimaty odnalazłem.

Raf 

Wysłany: Sob Sie 04, 2007 20:40   

Full wypas to:
- park na terenie seminarium (wjazd od strony tyłu katedry), zalecam wcześniejszy kontakt z Księdzem - Rektorem w celu uzyskania zgody.
- dziś robiłem w parku na terenie nowego hotelu Pietraka, przy katedrze, noooo byłem pod wrażeniem :)
oto namiastka:

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Sie 05, 2007 15:10   

Polecam Dziekanowice. Bardzo rzadko wykonywane są tam zdjęcia ślubne. A jak komuś sielskei klimaty nie odpowiadają to może koszary ;)

P.S. Grzegorz a jesteś pewien ?? Bo wiesz... w razie czego jeszcze zdążymy Cię odbić :D

Grzegorz 

Wysłany: Nie Sie 05, 2007 20:38   

Cytat:
A jak komuś sielskei klimaty nie odpowiadają to może koszary ;)

A wiesz... nad tym się też zastanawiałem - tzn. może nie koszary ale myślałem nad płytą lotniska w Powidzu z samolotami w tle ;)

Cytat:
P.S. Grzegorz a jesteś pewien ?? Bo wiesz... w razie czego jeszcze zdążymy Cię odbić
Jestem pewien jak nigdy w życiu ;)

marcin_m83 

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 21:30   Re: Fotografia ślubna

WOKALNA OPRAWA LITURGII ŚLUBNYCH
Uczennica poznańskiej szkoły muzycznej na wydziale wokalnym zaśpiewa na Waszym ślubie.
W REPERTUARZE POSIADAM:
• Ave Maria – J. S. Bach / Ch. Gounod,
• Ave Maria – F. Schubert,
• Ave Maria – G. Caccini,
• Panis Angelicus – C. Franck,
• O, Stworzycielu Duchu, przyjdź – pieśń,
• Psalm.

Kontakt:
• Tel. 784101288
• E-mail: maja_m@wp.pl

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 21:37   

A "Amazing Grace"? :)

tim 

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:42   Re: Fotografia ślubna

ambrozja napisał/a:
Czy możecie mi polecić fotografa slubnego z Gniezna lub okolic ...

Ja mam do polecenia super fotografa:
http://zdjeciaslubne-gnie...com/oferta.html

Wyróżnia się przede wszystkim bardzo niską ceną, zdjęcia w albumie w extra jakości.
Dużo dostaliśmy zdjęć na płycie, chyba ponad 1200, z czego można sobie w przyszłości dużo ciekawych fotek wywołać.
No a co nas powaliło, to FOTOKSIĘGA, każdy z rodziny nie mógł się napatrzeć na to wydanie, tak bajecznie się prezentuje :ok:

Co zwróciło naszą uwagę na samym początku, to podejście do klienta, wszystko rzeczowo wytłumaczone na spotkaniu, i dany szereg różnych możliwości do wyboru, przez co bez namysłu podpisaliśmy umowę ... jak się okazało, bardzo słusznie :mruga:
Co też ważne! Fotograf nie patrzy na zegarek, żeby zwiać od razu po oczepinach, wszystko na luzie bez ograniczeń czasowych, tak samo na plenerze.
Nie ma opcji, aby być niezadowolonym z tych usług ...
polecam :ok:

Robak 

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:58   

To brzmi prawie jak samo-reklama...
Parę złotych więcej( jak się domyślam) mamy profesjonalnego fotografa,z adresem studia itp..takich pstrykających, jest wielu i tanio i szybko i .... :ups:

magdalenad 

Wysłany: Wto Sie 31, 2010 12:47   

Polecam www.kkfoto.pl :mruga: to naprawdę godny polecenia fotograf, pełen zakres oferty: fotoksiążki, fotoalbumy, i wszelkie gadżety ślubne związane z fotografią u tego Pana są możliwe, a zdjęcia... hmmm trzeba zajrzeć na stronkę i samemu się przekonać:) Pozdrawiam wszystkich :) :mruga:

magdalenad 

Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 07:59   

tak dla ułatwienia wklejam hiperłącze http://www.kkfoto.pl/index.php/start.html :mruga:

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 22:26   

Cytat:
Ja mam do polecenia super fotografa
Cytat:
Polecam www.kkfoto.pl :mruga: to naprawdę godny polecenia fotograf

A ja polecam własną córkę! A co!
Oto i ona we własnej osobie:

A tu link do jej strony: http://www.martaholka.pl/

Co mogę o niej powiedzieć jako o fotografie ślubnym?

Może tylko tyle, że jako baba, czynnie uczestniczy w całej ceremonii, czyli np. w przerwie w upinaniu sukni panny młodej, wykonuje zdjęcia, poczym znów przydaje się jako tzw. pomoc ślubna do celów wszelakich.

Baby tak mają i już!

A do Gniezna sam ją zawiozę. Będę miał dobry pretekst!

PS: zdjęcie pochodzi z lotniska w Krzesinach, gdzie Marta razem z pokajdanymi kuplami z czegoś takiego; http://www.spfl.pl/ fotografowała samoloty.

ArtMoon 
http://www.artmoon.pl

Wysłany: Sob Lis 13, 2010 18:11   

A co tam ;) Ja polecam siebie :ups: :) Adres w stopce... Nie wiem czy moje foty są niesztampowe, jak napisał założyciel wątku bo nie mnie to oceniać, ale szczerze nienawidzę ramek, gwiazdek, serduszek i tym podobnych super "upiększających" dodatków :)

gapskykucko 
gapskykucko

Wysłany: Sob Lis 12, 2011 23:21   

to ja polecam siebie

http://gapsky-kucko.blogspot.com/
http://www.facebook.com/gapskykuckophotography

Dwoje studentów ASP w Poznaniu. Stawiamy na kreatywność i jakość.
Zapraszamy do współpracy:)

studiofloris 

Wysłany: Sro Lis 16, 2011 12:24   Fotoreportaż ślubny

No to zapraszam na www.studiofloris.pl
Dla nas nie ma żadnych ograniczeń.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Lis 16, 2011 22:18   Re: Fotoreportaż ślubny

studiofloris napisał/a:
Dla nas nie ma żadnych ograniczeń.
Naprawdę żadnych?? Noc poślubną też fotografujecie?? ;)

piachol70 
piachol70

Wysłany: Sob Sty 07, 2012 18:30   

Witam !
A czy nie prościej jest przejść się po zakładach fotograficznych w Gnieźnie i porozmawiać z zawodowcami w ich zakładach ? Ustalić co chcecie , jak ma wyglądać i w jaki album te zdjęcia wkleić ? Szukacie fotografów po internecie, którzy od poniedziałku do piątku siedzą gdzieś za biurkiem albo w fabryce przerzucają towar aby na weekend udawać artystów ! No ludzie ! Jak tak dalej pójdzie to wynajmę panią z supermarketu aby dawała korepetycje moim dzieciom , bo jest dobra z matematyki.
Wiele razy widziałem zdjęcia "internetowych" fotografów. Na ich stronie wszystko wygląda pięknie a jak przyjdzie do ślubu to aparat przełączają na tzw. automat i walą tysiące zdjęć. Co dziesiąte jest poprawne i nawet nie wiedzą , że można poprzez funkcje manualne uzyskać lepsze zdjęcia.
No , ale coż .... Wasz wybór.
Pozdrawiam ! Piachol

Odpowiedz do tematu